ITT : post things that give you hope; that make you get out the bed and make you start improving yourself

ITT : post things that give you hope; that make you get out the bed and make you start improving yourself.
youtube.com/watch?v=Y6Lp3PHHFy8

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=V0Ajo4N_z_o
youtube.com/watch?v=7dSxADaN7xw
youtube.com/watch?v=STlJl49XEbI
youtube.com/watch?v=pG-B9hlzdNg
twitter.com/AnonBabble

>link
Cringy/10

why is volkssturm cringy, share your opinion pls. also what town are you from?

>share your opinion
I already did. How the hell is that motivational in any way? And don't be a germcuck, they are our longtime historical enemies.
>what town are you from?
Slepenpolicija pls

Man šis klips asociējas ar to, kāda kultūra un vīriešu ideāls bija toreiz, 1945. gadā, ja godīgi, nekad neesmu sevi asociējis ar nacistu kustību. Tomēr skaidri redzams, ka cilvēki, attēloti klipā dzīvo mērķim un sevis izaugsmei, nevis tā kā tagad...Vēlos būt tikpat apņēmīgs un veltīt sevi vismaz kaut kādam mērķim. Protams, ka vācieši toreiz arī bija bezmaz vai ienaidnieki un mūsu cerības veltītas neatkarībai, tomēr šajā laika brīdī jaunieši tsk. es velta pārāk maz uzmanības savai identitātes izpausmei un dzīvošanai pēc pareizas ētikas un morāles kodeksa. Tagad jauniešiem dzīves jēgu sastāda tikai ponts un cik daudz naudas/ cik kruts es esmu.

Nu to nobēri puis, pat nezinu kur sākt piesieties. Tādi laiki tagad, nevienu mēs piespiest kļūt par večiem nevaram. Es pats sevi par tādu pat neuzskatu. Esi pazīstams ar teicienu "stipri vīri dara labus laikus, labi laiki dara vārgus vīrus"? Mēs esam tie vārgie vīri, un tagadējās paauzdes vel nav tik sliktas, vistrakākais vel priekšā. Viss iet pa burbuli lielā mērogā un mēs tur neko nevaram darīt, vienīgi apskaust tos kuri ir akli vai no pašu gribas neredz tālāk par pašu degungaliem.

Dažās dienās arī nožēloju, ka esmu cilvēks , kurš saskata ikdienā negatīvu - ignorance is bliss. Kā ieteiksi tautai un individuālajam latvietim attīstīties?

...

when trannys start to go bald and realise theyve made a mistake they will kill themselves, giving us less enemies that we need to fight

trannies are not one of your main enemies imo, you just have to look in a broader scale. They are a mere simptom.

Es nu esmu pats pēdējais cilvēks no kā prasīt kaut ko pozitīvu. Nez, vienmēr sagaidi pašu sliktāko, samierinies ar faktu ka galu galā tu visticamāk nekad nesasniegsi savas ieceres.

This, they are not at fault. The media and hormones in the water did this to them. They are to be pitied, not hated.

Every time I open the cabinet, I hope the vodka bottle isn't empty.

esi norijis nihilisma tableti? Atgādini man Dwayne Forge no GTA 4 youtube.com/watch?v=V0Ajo4N_z_o timecode: 1:35

The exploration after my body dies. There's things to do and being a human on Earth gives me insight on which way to go. The realization that one day all will be well and the wisdom of knowing that all is well, even if it doesn't seem like it at the moment. Every single one of us has a secret inner suffering. If only we could see this in everyone no one would treat anyone badly.

OK, do you think a person living should conform to a universal living ethic/moral conduct to make his life meaningful and right or do you believe it doesnt matter in the end?

Anime, Christ, more Anime, some Vidya, cute grills being amicable and benevolent towards me and Anime again, I also kinda like my job because I do enjoy socializing with my colleagues.

Why anime when you can read philosphy?

Dažkārt man pietrūkst tādu lietu kā vienkāši izrunāties kā tie tur, bij man viens vienīgais draugs ar ko es varēju brīvi runāt bez cenzūras, pat nezinu vai būtu izvilcis līdz šodienai bez tā. Bet lielāko daļu laika pār mani valda vispārēja apātija. Esmu bijis cauri visviādām fāzēm, gan depresijām un nihilismiem - bet es zinu ka esmu uz vienīgā ceļa kas man vel ir pieejams, takā es vispār par neko vairs neuztraucos. Es nemēģinu paraut ne tevi nedz nevienu citu uz savu pusi, tieši pretēji: es esmu paraugs kā nevajag darīt un domāt. Kautkā tā.

Labi, saprotu tavu domu.. Vai vēlies padalīties ar padomu 20gadīgam puisim, kuram dzīve bezmaz vai priekšā, ar visiem tās līkločiem?

Neesmu jau daudz vecāks par tevi, bet trāpijās man tā viduvējā Latvieša dzīve. Ne viss ir slikti, es tik koncentrējos uz to. Esi prātīgs cilvēks un nepievērs tādiem kā es uzmanību, lielākā daļa varu iedomāties to tāpat negrib. Atstāj ēnās tos kuri tur atrodas paši pēc savas gribas, nemēģini nevienu glābt.

Viduvējā latvieša dzīve nemaz nav tik slikta. Protams, ka ne viss ir slikti, cilvēcības balanss sevi atjaunos jau atkal, jautājums tikai- kad un kāds balanss, katram jāsāk sava uzvedība regulēt pašam no sevis...Protams, jābūt prātīgam, tas visvairāk attiecas uz ģimenes veidošanu un naudu. Uz šo brīdi es atsakos padoties un domāju uzvesties tā, kā es domāju normālam cilvēkam ir jāuzvedas. Jāizmanto, protams, ir savs prāts un nekādā ziņā nevajag kopēt to, kā uzvedas citi. Varbūt, uzvedoties adekvāti, un pamācot cilvēkus, citi cilvēki sāks rīkoties pēc pareizas ētikas, skatoties piemēru no tiem, kas nav pārdevušies un dara labāko, kas ir viņu iespējās.

Quit trying to front you slavcucks we know you speak Russian.

esmu ierāvis krietnu devu šmigas, to atzīstu, bet nedomāju, ka mani vārdi būtu krasi atšķirīgi no tā, ko paužu.

remember you are speaking to a 95 % white ethnostate, 56%er

Fuck off and let me brood in my nihilism, thank you. Also don't use both "slav" and "Russian" in the same sentence when addressing us, you expose your troll bait too easily that way.
Jā, sanāca kautkā haotiski. Un nepadodies dzeršanā, tas pie nekā laba nenovedīs, runāju no personīgas pieredzes. Uzaugu alkoholiķu miestā alkoholiķiem vecākiem, pats sāku dzerstīties esot vel pamatskolnieks - labāk nevajag, tas izčakarēs daudz vairāk nekā tu dotajā brīdī noteikti iedomājies, it īpaši ja tu vel gribi atrast dzīvē kautkādu jēgu. Pudele = vampīrs.

>remember you are speaking to a 95 % white ethnostate
>for now

Joining the EU means (((you))) chose enrichment and getting blacked. God I feel sorry for your sisters.

Tell them to meet me in Russia and we'll escape together to the last white country.

I don't know. Just be good.

Oh God. Shitty dance music played over clips of Nazis. You like this crap? Kill yourself.

Jā, pudele ir kā ebrejs, kurš izsūc no tevīm arvien vairāk un vairāk naudas, taču pudele izsūc no tevīm daudz ko vērtīgāku - tavu veselību. Desmitiem reižu esmu sev atgādinājis naktīs, ka šī nelabsajūta pēc alkaša ne pie kā laba nenovdīs, bet tāpatās turpinu atkārtot savas kļūdas. Atkal nihilisms...

Vismaz neesmu atkarīgs no tabakas - manuprāt lielākajam no 2 ļaunumiem.

I like that pic you posted. But there are a few things wrong with it. Just one: It's all theory. No one really knows. If you're interested Robert Monroe, his 3 books, last being most important, talks about OBE's and what he experiences in the "atomic ether". Changed my life. Cheers and may good luck be your friend, fellow user.

Paskat tik, mēs jau paspējām pamainīties lomām. Ja es varēju (puslīdz) atmest tad tu noteikti vari. Sāc ar vienkāršiem standartiem: nekādu smago dzeramo kā šņabji utt. un pamazām ej uz priekšu no tā. Es pats neesmu uz alkoholu pat paskatījies jau 4 mēnešus, bet rīt noteikti nopirkšu dažas Dzintara stiklenes, svētki kā jau kā.
Tur nu tev taisnība, tik daudzi ir iegājuši tajā lietā tikai dēļ tā ka tas is "stilīgi"

I wish you good luck and high energy myself.

Quit promoting this Jew controlled lispy Ssss dragging faggot with his Jew handler Mike Enoch.

Paldies Visumam, ka smagos dzeramos nelietoju vispār, aprobežojos ar alu vai sliktākajā gadījumā šampanieti. Kas ir šie svētki priekš tevīm personiski? Par ko rīt iedzersi?

pic related

Calling everyone with whom you disagree controlled opposition or whatever is not just petty, but also self-sabotage. Spencer is a loony and so is Enoch, but they still are a net positive. I am not saying "don't punch right" but be more assertive and stop making enemies where you have none.
Ja tā kārtīgi padomā tad es vispār reti kad domāju no pirmās personas. Kautkā ir jāatzīmē Lāčplēša diena, un kur nu labāks veids kā ar pāris Lāčplēša aliņiem. Es dzīvoju tīri nomaļi, un liela daļa cilvēku šeit rīt brauks prom uz tuvējiem centriem, ballēm un koncertiem. Es aizdegšu svecīti un mierā un klusumā (kura nebij 98 gadus atpakaļ šajā pašā datumā) pasēdēšu kaut tik vienu dienu visā gadā.

youtube.com/watch?v=7dSxADaN7xw
Vēlu veiksmīgu vakaru.

Nebūtu Rīgas aizstāvju 1919., nebūtu iespējams arī manis, domājams darīšu to pašu- svecīte ir, alus pieejams veikalā... =)

That's something a Jew would say, to provide cover for their Shills.

"Don't punch Right you silly Goyim."

Not saying your are one, but you're showing tendencies, and conditioning.

youtube.com/watch?v=STlJl49XEbI

Who is the artist of the pic?

That is why I said to be more assertive. You don't have to embrace them, just don't actively cause infighting, that's all. And calling people Jews and/or shills doesn't do much here, don't bother.

alex gross

>hormones in the water are needed to explain a completely natural phenomina.
trannys are just brain hermaphrodites. same with gays.

Between infighting, and falling for controlled opposition, I guess I'll take infighting.

The Jew is the master of infiltration, subversion, and controlling the dissent, so no real dissent can ever rise against them.

If those who attempt to lead, aren't held to the highest standards possible, we will never break this cycle.

They've been kicked out 109 times throughout history, and the Goyim still haven't learned their lesson.

You know subtlety or reason it seems, and I am not interested in your attempts to seek out fights for "the movement"
youtube.com/watch?v=pG-B9hlzdNg

Es zūdu miglā, arlabunakti un priecīgus svētkus.

Yup, miegs ir viens no lielākajiem komfortiem šajā pasaulē. Veiksmīgu nakti.

...

dude, I read and watch philosophy anyway. although I'm not a big friend of heavy books and reading all the time, it was even part of my studies for a while, not all fields of it though.

it's just because escapism in the form of entertainment is good mental fuel to get you through the day.