Can this happen /pol?

Is this possible? What are pros and cons of this idea?

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TQcBp4-c5sU
youtube.com/watch?v=RkiZ249MeCs
twitter.com/NSFWRedditImage

>Literally every attempt at panslavism ended up with war, poor corrupt irrelevant countries or both
>Albania
no

why cant i meet any 4channers in Serbia, im second year of CE and all students that i meet are faggits from reddit

Zašto su Srbi takve neliječive debilčine?

Zašto ima toliko Jugoslavena i petokolonaša?

Zašto mrzite biti Srbi i uvijek se hoćete u nešto drugo pretvoriti?

>baltics
no just no. leave latvia alone, make lithuania 9x bigger

Because this is an anonymous mongolian lama breeding forum if you want to meet people reddit is your site

Zato sto mislim da je Hrvatska obala najlepsa na celom svetu, zato sto mislim da su Srpska polja i doline najcistije na svetu, zato sto mislim da su planine Crne Gore i Slovenije najsjajnije, najlepse i najvedrije, da je klopa iz Bosne najlepsa na celom svetu, zato sto mislim da bi smo imali najbolji tim u fudbalu, kosarci, vaterpolu na svetu, zato sto mislim da bi smo imali jednu od najacih armija u Evropi, zato sto mislim da bi smo imali jednu od vecih zemalja u Evropi.

Podeljeni smo kriv kerov kurac, sto se da primetiti u ovim godinama a sto sam cuo iz prica drugara koji su i iz Hrv i iz Bosne a imam drugare i iz Slovenije.

Just Baltics+Visegrad+Slovenia+Croatia would be enough, you don't need the other shit tier states

once serbia is reduced to knez mihailova and it's surroundings in 2100, there will still be retarded faggots likeyourself which want to be friends with people who want to kill them. kill yourself you fucking retard. maybe we deserve everything that's hapenning to us
neironicno nas niste dovoljno ubijali
jebem ti mater autisticnu

Jesi pokušao prodavati jugoslavenstvo braći Slovencima, Hrvatima, Crnogorcima, Bošnjacima, Makedoncima, Kosovarima?

A u Srbiji, ovim pobeguljama i šumarima?


Da pogodim, ti si neki mešanac i potomak komunjara.

>want to be friends with people who want to kill them.
>hurr durr let's turn to russia
>hurr durr look ma', those planes are falling apart
>hurr durr serbia stronk, shoot that F 15 with M 70
>hurr durr we don't need anyone
>hurr durr oh no, they take kosovo, russia help


S kevine strane komunjare, s calove cetnici, nikad nisam bio za komunizam, jugoslavija moze da postoji i u drugim oblicima. Na kraju krajeva komunizam (onaj pravi, ne titov) nam je i udario sljagu raspada

>S kevine strane komunjare, s calove cetnici
Partisan bois btfo

Cini mi se kao da su mi pricali da je ovaj sto je bio u komunistima ranjen na Neretvi i preminuo posle nekog vremena.. Mnogo krvi je proliveno ni za sta

Znači i jedna i druga strana londonske kučkice, sluge, agenti i jugoslaveni.

Smetaju ti Rusi?

Podržavam te u tome.

Jesi li ti upravo ustvrdio da je raspad Jugoslavije loša stvar, i da su Sovjeti/Rusi krivi?
Obožavaš Tita?

>>hurr durr let's turn to russia
not neccesarily, just not be self-destructing retards
i don't get why do you think that after 2 failed attempts, your union will work now, when the hate is even bigger
also, i doubt croatia and slovenia are going to hellp us save kosovo, i don't know what the fuck you're on about

Kako misliš nizašto?

Proklamirani, originalni i stalni cilj Tita i jugokomunista je rušenje Versailleskog poretka, srpske monarhije, srpske buržoazije i beogradskog centralizma.

Dosljedni su cijelo vrijeme u tome, od početka do kraja.

Jel ti licim na imbreda da podrzavam Tita? Nista on nije uradio za Jugoslaviju, to su iskljucivo radili Ameri koji su pumpali pare u Jugoslaviju da ne bi otisli mi sa sovjetima.

Komunizam kao ideologija ne moze da funkcionise, ali ono u jugi je moglo jer nije bio komunizam jer, kao sto rekoh, amerika je pumpala finansijama. Raspad Jugoslavije jeste losa stvar.

A mislim bez razloga jer su isti unuci tih sto su ginuli za stvaranje Jugoslavije se borili za raspad iste

Pa vi Hrvati za razliku od Cetnika niste mogli da odbranite Ljepu Vasu od komunjara dok su cetnici klali svakog koje simpatizirao sa Partizanovcima i Komunizmu,cak vam je Draza ponudio pomoc ali viste odbili posto su Cetnici pobili sve Hrvatske i Muslimance vojnike i civile u Srbiji sto drzali.

Jos plus tu je naravno Cetnicki teror nad katolicima i muslimanima u Slavoniji,Dalmaciji,Hercegovini i RS.

Yes but ditch the jewgoslavia part.

Sine dragi u celoj toj zbrci je najmanje Nemaca poginulo

>le based slav union goys
>no EU less make our insdead because we based and like trump

Zašto pričaš gluposti?
Što točno NDH nije mogla obraniti od partizana?

>koje simpatizirao sa Partizanovcima i Komunizmu
>viste
>Hrvatske i Muslimance vojnike i civile u Srbiji sto drzali

Koji je ovo jezik?
Ti si neki Albanac.

Besides V4 and Balts Slovenia and Croatia are only coutnries out there that are worth anything.

doso sam sa posla pa sam umoran.


Partizanovci su bili cobani i farmeri i uspeli su pola NDH da drze,dok u Srbiji su tek poceli da se sire 1944.a kad kazem da su cetnici klali Hrvate i Muslimane to mislim na Sandzak sto je tada bio kao vas.

welcome to the concept of normalfags which compromise 99.9999% of the world. Sad fucking fact but you are going to have to learn how to deal with it

>Partizanovci

KEK
Da, navijači Partizana su smeće.

Partizani su držali jedino šume i vukojebine, iz kojih bi bježali kada bi Nijemci organizirali neku akciju čišćenja s drugorazrednim divizijama i NDH snagama. Partizani ne postoje do kraja 1943. i pada Italije kao faktor.

>FUPA with a black baby

Quintessentially Plebbit

U Srbiji poceli da se sire tek 1944? Ma uozbilji se

>Da, navijači Partizana su smeće.
Amin

Ja mislim da je veci faktor bio sto su tek tada poceli da dobijaju vecu pomoc velikih sila

Won’t work with Serbs in the mix.

i dalje nemas dobar razlog sto niste mogli da i hsve sredite,posto koliko god su oni pokusavali da udju u Srbiju svaki put nisu uspeli,ali kad su poceli da se oblace kao Cetnici i da ubijaju Srbe iz okolnih sela i gradova e tad su krenuli Srbi da se okrecu Titu a ne Drazi

you're not making any sense

Germany and Russia would form a haphazard alliance to crush any attempt this.

Pa u tome je stvar. Onda je krenula brodska opskrba iz Italije i bacanje iz zraka padobranom, a britanski agenti među Hrvatima su poslali ljude u partizane.

Vi ste bili dovoljno glupi da ispratite otvorene britanske agente i veleizdajnike i pobunite se protiv najdarežljivije i najčasnije ponude koju je Hitler/Reich dao ikome.
Britanci su u siječnju 1941. dali ultimatum Jugoslaviji da objavi rat Njemačkoj i Italiji, i da neutralnost smatraju neprijateljskim činom.

Isti ti Britanci su kralju 1944. naredili da proglasi jugokomuniste legitimnim i legalnim vladarima Jugoslavije.

Cetnici su klali sve koji su simpatizirali o Komunizmu i Titu???

A inace posle drugog svetskog rata Titu je opisao srpski nacionalizam kao najodvratnija stvar sto se ikada desilo na ovim prostorima

Ne razumem samo zasto su Hrvati toliko anti Jugoslovenski? Zato sto generalno ne volite Srbe, plasite se onog sto se desilo (Stvaranje velike Srbije) ili treci faktor?

Jel bi tebi bilo ok da dolazi do izrazaja "Sandzacki nacionalizam" (primer) u Srbiji? Isto tako je bio problem da se javlja Srpski ili Hrvatski, ili bilo koji nacionalizam u Jugoslaviji

...

Nismo prihvatili Hitlerovu ponudu zato stu bi i dalje Jugoslavia usla u gradjanski rat,samo sto bi bilo Komunjare protiv Kraljevske vojske ali verovatno bi ste vi Hrvati odvojili posto nakon sto smo vam ubili nekog salabajzera u skupstini u beogradu vi ste onda poceli nesto vase onda da radite

Zato što imamo mozak i znamo da su iza jugoslavenstva redom masonerija, Kominterna i London. Sve naši neprijatelji.

Tito je bio kaplar u austrijskoj vojsci koja je napala i okupirala Srbiju.

Pusti debila.. Ja sam za to da ostanemo razdvojeni, ne moramo da se volimo, samo da se vise ne ubijamo nikad.. Nego da se drzimo zajedno u nadolazecem ratu protiv islamskih hordi sa zapada..

Ne, cucked Karađorđevići oteli vlast pobjedniku Stojadinoviću i dali je (((koaliciji))) Cvetković-Maček.

Usprkos tome, Pavle je na kraju, iako anglofil i britanski čovjek, ispravno uvidio da je ponuda odlična a okolina su sve države Osovine, te je prihvatio.
Onda su Britanci aktivirali svoje infiltrirane agente, atašee i srpske izdajnike kao Simovića i komunjare, te organizirali proteste i puč.

no

>da su iza jugoslavenstva redom masonerija, Kominterna i London

Mislim da gresis, ovo je vec polje teorija zavere. Masoni ne vladaju svetom, velike kompanije vladaju. A takvih je mnogo, ne 1, 5 nego na stotine

>Tito je bio kaplar u austrijskoj vojsci koja je napala i okupirala Srbiju.

ma ne seri to se dobro zna u Srbiji i to sto je vrsio zlocine nad srpskim narodom i sto je dozvolio Crvenoj Armiji da siluju po Beogradu par dana nakon sto su ga osvojili.

Бeлгpaд cyкa

Fucking grease, this is leaf tier waste

Masonerija je drmala Kraljevinom. London je povlačio sve konce. Loža u Beogradu je pola elite imala, i izravno londonskoj odgovarala.
Vas su svaki put atlantisti bacali protiv Nijemaca za vlastite interese. Iznenadio bi se kad bi iskopao tko je 1903. organizirao atentat, tko je iza Crne Ruke i što su bili britanski međuratni planovi od 1935. nadalje za Jugoslaviju.

Bonus bodovi, Pavelića su Britanci spasili i prokrijumčarili iz Europe, jer se pokazalo da je bio MI6 agent

To je propaganda Milovana Đilasa nastala nakon što je Staljin i Informbiro shvatio s kime ima posla i izbacio Jugoslaviju.
Čista fikcija i fabrikacija.
.

no
fuck off alboserbs

youtube.com/watch?v=TQcBp4-c5sU
youtube.com/watch?v=RkiZ249MeCs

>bosnia
>ukraine
>moldova
just include us for once

>this miserable version of mitteleuropa

idk would belarus join you though? would you want ukraine to join? if you keep it to baltics + visegrad you can still operate under the umbrella of NATO

imo you would be best off starting with a core group of countries and establishing how things will be run, what level of autonomy individual states will have etc. and expanding from there.

For maybe the first time in world history, you don't have to be concerned with invasion from the west or south and really only need to mind pissing off the russians too soon.