/ex-yu/

vidimo se u čitulji

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=B3N2Z8c35Lw
youtu.be/FtowRRIjK2Q
youtu.be/pRBIA57RARc
youtube.com/playlist?list=PLDCrB8sY786WaLhDYVJC89B6Y5VUJZbMo
index.hr/vijesti/clanak/pop-na-hrtu-promovira-ustastvo-ne-mogu-oprostiti-kolindi-jer-je-izjavila-da-je-ndh-zlocinacka/892003.aspx
youtube.com/watch?v=U67MRAPKXzU
youtube.com/watch?v=inag69x6Nts
youtube.com/watch?v=Nb_UONg_iFQ
youtube.com/watch?v=OHZRHEJHS2k
twitter.com/SFWRedditImages

first for me

second for me

heh

dali znate da je Zagreb 6 puta veći po površini od Parisa

kaj je citula

>""""Bosanska kuhinja""""

>cekam sad rucak poslije mise

Jeste li pobozni braco hriscanska?

>tfw your Sup Forums Croatian girlfriend stops replying

zakaj hrvatska nema dobre repera (osim djecaci koji samo imaju neke par stravi koje su dobre)

youtube.com/watch?v=B3N2Z8c35Lw

Osmrtnice - obituaries.

>bračo hriščanska
>hriščanska
>hristos
>hristos vaskrsi
>kyrie elesion, moja "katolička" hrvatska braća
>slavimo hristosa pantokratora i njegovu majku theokotinju

Osmrtnica.
Ima samo si ti pleb i slusas ove zohare mikrija i slicno. Srbi imaju bolji rep al toe sam zato jer im je jug vise shit stained geto zemlja pa su im tekstovi ko da su drugi osnovne. Ima izuzetaka naravno al opet tvoj plebski ukus nebi to mogao da shvati.

ok daj preporuci mi neke dobre hrvatske repera
i nemoj da mi dodez sa shorty em

youtu.be/FtowRRIjK2Q :^)
Brka
Woo brateeeeeee
Sett youtu.be/pRBIA57RARc
Oni
youtube.com/playlist?list=PLDCrB8sY786WaLhDYVJC89B6Y5VUJZbMo
BLACK THING TV kanal na yt
Spiker, Lobje, Šole, Bolest, Bendicod i sve kaj isproducira dj Bero Zmay (40 industry)
Shelter team

greatest ally

doslovito ko

Beograd je metropola a sve ostalo u srbiji je siromašno kako kaj nas u Makedonije i provincija, novi sad je jebeno selo, toa sam primetio kada sam posetio srbiju za prvi put, beograd je odličan grad inače barem u centar

novi sad ima stanovnika koliko makedonija makedonaca

gde su svi, mi delovalo kako selo dbi

Nema, provjerio sam.

Novi sad je velikosti Ljubljane - 270.000 prebivalcev. Makedoncev je vsaj kakšne petkrat več, bi rekel. 270 tisoč ljudi je res bolj vas kot mesto desu.

Mi smo stvarno ustaše, jebote, svaki dan nešto novo.

index.hr/vijesti/clanak/pop-na-hrtu-promovira-ustastvo-ne-mogu-oprostiti-kolindi-jer-je-izjavila-da-je-ndh-zlocinacka/892003.aspx

ali stvarno centar u beograd je super comfy čak i ima crnaca azijci itn turisti u Skopje ne imamo ništa jer je odvratan grad

>česi
>njemci
>finci
>nizozemci
>burgeri

MARŠ VAN

>beograd je super comfy
>čak ima crnaca

ja sam makedonac u poseta na nekoliko državi, nikad nisam bio u srbiji prije pa

mislim ima turisti iz svuda, u Skopje nemamo ništa :/ beograd je stvarno moderan, čak imaju i KFC srbi ree

a isto sam se očevao kako bogataša, 20 eura u 2400 dinara sam se izkupio, bi ga posetio opet

youtube.com/watch?v=U67MRAPKXzU

igraj,igraj,igraj opaaaaaa

youtube.com/watch?v=inag69x6Nts

?
Pola jela na balkanu su bosanska

turska*

jedem sladoled od vanilije hehe

UOK objavljujemo slike svakodnevnog zivota u SFRJ
ja cu zapoceti

Dnevni podsjetnik

Fraeru ti si taliban mrtvi.

zakaj još niste krenuli u teretanu?

>zakaj
zaaag00o0o0oOo0orci RAUS!

>zaaag00o0o0oOo0orci
čistokrvni purger iz čabulje

my gf has parents that flew from the warcrimes of the serbs. she's born here, and she's an atheist, but she doesn't eat pork. this thursday we went out eating and we ordered some fish. turned out it was small dices of bacon on it, she didn't eat them, but she didn't realise that it was soaked in bacon fat before after she had finished it. she became furious and said that she was gonna fuck some hot guys to get back at me. she went out clubbing with her friends yesterday and she still hasn't come home nor returned my calls

is this normal behaviour? wat do?

>čistokrvni purger
>iz vukojebine
>jos govori ''zakaj'' jer nezna ni pricat zagrebacki
>'''''''''''''purger''''''''''''

marko javi se hitno je

>she became furious and said that she was gonna fuck some hot guys to get back at me

>ook nikad neces jebati mimi mercedes
;___;

youtube.com/watch?v=Nb_UONg_iFQ

krenuo sam prekjuce, al sam juce i danas bio lenj da idem
icicu sutra valjda

>bosnjaci
>postojali pre 1993.
top kek

ae ae necu te u glavu jebat
zagreb spika kaze ''zake'' umjesto zakaj il zakej

meni je novi sad do jaja grad
250k ljudi je mera po meni
plus ima stari centar velicine skoro kao beograd, jer nije rusen 500k puta, a pre sto godina nije bio ni znacajno manji od bg-a

a najcomfy grad u srbiji je vrsac. na prelepom mestu pod jedinom planinom nepreglednoj ravnici, ljudi su mali i debeli, kad je lep dan izgleda bukvalno kao tamo gde su snimali hobitski grad u gospodaru prstenova

>zakaj
knjižna/osrednja slovenščina
>zakej
primorska slovenščina
>zake
neka nova mutacija zagrebške slovenščine. Mogoče se pa še prime v stari domovini zagrebčanov!

stvarno imas neki kompleks inferiornosti burki
ovo doslovno objavljujes 24/7 kad netko prica o kajkavcima
nemas nis pametnije za shitpostat?

>zagreb spika kaze ''zake'' umjesto zakaj il zakej
ubij se

>ubij se
zake? :^)

Ne morem pomagat, če me pa slovenske besede iz ust Hrvatov trigerirajo.

>slowenci

>zake
doslovno nikad nikog nisam čuo da ovo kaže, čak ni one hercegovce s kamenjara kaj su došli u zagreb jučer a počeli kajkat danas

fala bogu kaj imamo hercegovce u zagrebu
bez njih bi bili gori od beograda

kaj sereš ti
ajd raus

mudel, sam to t puwem d nis še nkol biw w mest če nisi biw w Lblan, k?

doslovno ovo
jedino je bed kaj nam stalno trebe jebu, al jebiga kad su visoki, bogati i zgodni

srbi kaj je književno na srpskom, hvala il fala?

>slovenija
>postojeća

>Hrvati zadolženi za poznavanje razlike med postajanjem in obstajanjem

>konjušare austrijancima od day 1
>austrijanci ih stave pod Hrvatsku
VRHOVEC KEKČEC

>tfw no A-U-H gf
los feeling, frendeho

youtube.com/watch?v=OHZRHEJHS2k

>manaman ovo, manaman ono
koliko je sjebao pesmu onaj jamajkanac retard nabijem ga na kurac

>lepljenje nekega obskurnega načrta državne preureditve, ki je bil do leta 1918 že davno zavržen
>govorjenje 'zakaj' in 'zakej'

Ubogi prekrščeni Srbi, tako zelo si želite biti mi, da bi naredili vse, da si prisvojite naš plemeniti jezik in alpske poteze, kot ste si nekoč že prisvojili 'Kajkavce'.

Šta ćeš ti u Češkoj?

čim vidim naziv pjesme "Bla bla ft. kurac moj [ music video ] itd znam da će biti sranje

ne znam koj kurac trabunjas ali trijalizam po takvim granicama je prihvačen 1918.

a za vas nas boli kaco, vi ste jedino dobri za viceve pravit i žene oplođivat

Kajkavščina je Slovenski dialekt :^)

zar to nije zastava bosanskog vijaleta?
doslovno provincija otomanskog carstva lel

yeah i still don't get why non-religious or non-practicing """"""""""""muslims"""""""""""" still don't eat pork.
it does not even make sense seeing how there are plenty of pork in bosnia that could be eaten

e, ozbiljno, ako ima neki musliman da mi objasni to sa svinjama, zasto ih ne jedu muslimani ateisti?
kakvo je to jedenje govana? sta fali prasetu

>muslimani ateisti
to je oksimoron, dovoljno je reći da si ateista ili musliman.
valjda je iz kulturoloških razloga? možda misle da će im biti odvratno? eto na primer, zašto ti ne jedeš kerove ili pacove? u drugim zemljama ih jedu, npr. u kini

izgleda ful poznato

we wuz croats n shit

to je valjda ono svi hrvati su katolici, srbi pravoslavci, bosanci muslimani, ono to je kultura a vjeruješ li u boga il ne to je manje bitno

just saying

e moj ti
u bulidzu ga samo metnes i izvadis
nevracas se ponovo

Neka hrvatski narod odredi kakvu Hrvatsku hoće - 'antifašističku' ili slobodnu!

Poruka argentinskih Hrvata: 'Antifašizam' je bio zločinački režim u zločinačkoj državi

nemoras bit komunist da bi bio antifasist

Argumentirana rasprava s Pupovcem ili Goldsteinom unaprijed je izgubljena utakmica, jer takvi nikada neće moći prihvatiti nijedan argument, oni ne koriste argumente razuma i ljudskog mišljenja, već stečene pozicije moći.

Kako uvjeriti, i zašto to uopće raditi, jednoga Goldsteina ili Pupovca u to da današnja Hrvatska nije proustaška, da razumna pitanja nisu provokacije, da javno razmišljanje o dvojbama nacije nisu radikalizam, mržnja ili progon bilo koga?

>deda mi imao blazu srcku pre 3 dana
>njega najvise volim od cele familije
>niko nije hteo da mi kaze
>"ma nista, nije mu bilo dobro, otisli kod doktora i poslali ga u bolnicu po rezultate"
>da je srcka sam saznao od coveka u bolnici pored njega danas kad sam ga posetio
>dobro izgleda i krece se
>drugi deda imao 2 sloga
Prvo sam bio tuzan, pa ljut, a sad sam zabrinut, ne samo za dedu nego i za sebe jebote, ima da crknem od srcanih problema jednog dana

u svom postu si visestruko iskoristio slovo U
a niti jednom rijeci ''prava manjina''
doslovno se makni iz konca gujo ustaska

Komunizam je morao propasti - jer je prijevara bila esencija tog sustava. Jedna od najvažnijih u bivšoj Jugoslaviji bila je mitologizacija NOP-a i prikaz žrtava od 1941. do 1945. Srce toga je Titov mit o „Jasenovcu”. Hrvatski narod je bio - i još uvijek jest - zarobljenik tog mita.

>ovo govori na /ex-yu/ dreddu
pazi da ne prizoves srpske internet povjesnicare i njihov butthurt, buracc

Na Bleiburgu 1997. kardinal Josip Bozanić je poručio: „Hrvatska javnost ima pravo znati istinu o Jasenovcu za vrijeme Drugoga svjetskog rata, kao i nakon što je prestao biti ustaškim logorom”

Jedino je sjećanje na postojanje NDH i njezinu hrabru obranu održalo u duši i srcu hrvatskoga naroda vjeru da će se prije ili kasnije Hrvatska ponovno osamostaliti.

Obrana i branitelji prve ovovjekovne hrvatske države bit će prije ili kasnije priznati kao pozitivan dio hrvatske povijesti, bez obzira na sadašnji Ustav. Jer povijest se ne briše, iako se često, pa i sada, piše prema trenutnim potrebama.

Dok se naši političari pokajnički posipaju pepelom srpski političari ne govore o svojim logorima, nego čak rehabilitiraju Dražu Mihailovića i svoje nedavne ratne zločince

antifašizam nije ideologija niti je usko vezana uz komunizam. Antifašizam je temeljna ljudska vrijednost koju bi trebao posjedovati svaki čovjek.
Argentinske ustaše pokušavaju opravdati fašističke zločine s pomoću komunističkih zločina; kao da jedno opravdara drugo. Hrvatska ima svoje osnove u antifašismu (između ostalih), pogledaj samo hrvatske granice-sve su određene u Avnoju.
Negiranje zločina nije preispitivanje već provokacija i trebalo bi biti zakonom zabranjeno.
Danas sa sigurnošću znamo da je barem 150 tisuća poginulihu Jasenovcu (minimum)

>Draža Mihailović
>ratni zlocinac
Ajd razumem da kazete za Ljotica, ali Draza je bukvalno dindu nuffin.
Ajde cak i za Nedica da razumem, on je bar zasluzno kontroverzan.

>150 tisuća
wtf, otkud ti taj podatak? ja sam uvijek čuo da ih je bilo oko 80 tisuća u jasenovcu

Zlovenci izbrojali nekih 60-70 tisuća.
Neznam za Križni put i koliko je ljudi najebalo na njemu.

Odgovaras arhaicnom njemoljupcu koji kad ne provodi dane seruci ovdje provodi dane seruci po jucenu.

Al ne slazem se u jednome - antifasizam je zlo vece od samog fasizma. Ne samo zato sto je alat globalizma, nego i fasizam pod nadimkom
anti
fasizma.

mislio sam na bosnjake
inace, da mi u restoranu donesu meso od pacova i da svi oko mene jedu i tvrde da je skroz okej i da im nista ne fali od toga, probao bih najnormalnije
za psa bih imao problem jer je pas po meni kucni ljubimac i zbog toga nije za jelo. da bosnjaci furaju svinje na povocima i da su im to ljubimci, razumeo bih da ne jedu svinje. al ovako ne kapiram

ne budi glup

ne budi gluplji, bosnjaci ne postoje

pa kako da ih zovem onda koji kurac?
nek se smisle i nek izadju u javnost sa prihvatljivim terminom?
muslimani, bosanci, bosnjaci, kurac palac
to ne moze covek da pohvata
bitno je sto oni kao narod polazu pravo na 100% bosne i da je to njihova hiljadugodisnja istorija, a sto ni sami ne znaju kako im se zove etnicka grupa, to ko ga jebe. bitno je da je to sve njihovo jer su oni uhvatili i drknuli sebi toponim bosna u svoje ime kad su 93. izmisljali kako da se nazovu i tako, sto se njih tice, zapisali teritoriju
e evo im kurcina

li to je istraživanje imalo više manjkavosti zbog nedostatka resursa.
Zasad je knjiga Antuna Miletića o Jasenovcu najbolja o tome. Čak se i Miletić slaže da je brojka od 800 tisuća preuvelićana.
Oko sto tisuća minimalno.

mulimani

to je sve sto ce ikad biti

Bosniak je kako su svabe nazivali Bosance prije 100 godina.

Jedu govna. Ako oce da imaju identitet nek budu Hrvati, oni ih vole.

Ne moraju izvoditi burgije ko jebeni siptari.

Koga briga. Narod ubijen zbog gluposti. To je problem. Ne da li ga je bilo deset puta vise ili deset puta manje.