/polska/

edycja życia jak w /polsce/

thread theme: youtube.com/watch?v=DIcc0wHimtw

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wdRnNHDrxe8
youtu.be/EMaaMq8T7Cg?t=59s
youtu.be/EJdem8k8NPw?t=1m13s
twitter.com/NSFWRedditImage

/germanic/

>nowa nitka

w końcu mogę postować małe anime dziewczynki

>tug spuściłeś się w bokserki
i chuj kurwa, idą do prania

-100 przed limitem

No ładnie.

spieprzaj bo zadzwonie po bagiety

>profesor matematyki
>1850 zł brutto na starcie

-82

t. autyzm

/wend/*

youtube.com/watch?v=wdRnNHDrxe8

/Błyskawica/ kiedy

Lepiej by miała małe cycki i warkocz, Tanaka.

Postujcie rajnhardy

how many people attended the pro eu demostration and how many attended the anti eu thing? Our news are showing pretty wild numbers

możesz dzwonić po pały

Piardłem

>prawica

...

it's complicated

pro eu demonstration was actually anti government demonstration (and this was stupid since our current government is pro eu only anti islam) - 45 000 people were there

anti eu demonstation was actually catholic nationalists demonstration - it had 4 000 people

potem płacz, że nie stać ich na gierki

pro eu 30k, according to police

SIEG KAISER REINHARD

jak mieć życie jak w anime?

...

LEGIA POZDRAWIA KODZIARZY

Ale SOL?
To musisz być po prostu cały czas zadowolony.
I być 2D dziewuszką.

>pro eu demonstration was actually anti government demonstration (and this was stupid since our current government is pro eu only anti islam)

Yeah that was my understanding too, but I saw EU flags among the demonstrators and it gave a picture that your government was against EU.

Our news are reporting 240k people marching for EU and pro liberal politics and something like that. It felt weird since there wasn't any sources for it

Zamorduj członków rodziny jednego po drugim, a następnie zostań warzywem.

...No co? Nie sprecyzowałes w jakim anime.

po chuj to w ogóle żyje.

Właśnie się zorientowałem, że nie śpię od 3 dni.
A tu nowe odcinki wyszły i trzeba oglądać.

Ej czyli propaganda PiSu już działa i teraz wszelka opozycja to agentura starego układu rządowego, resortowe dzieci i zdrajcy?

helluva drug

Teksetta

240k is what former prime minister said (she participated in that demonstration), she is the opposition now, so her party is doing nothing else but march on the streets with other liberal parties. Police said that there were 30k people in total. I think it was 40-50k max

>240k people

>240k

lmao if there were 80k it would be a miracle

>former prime minister
HGW nigdy nie była premierem

była niestety prezesem NBP

ja pierdole oby nigdy tam jej już nie wpuścili

I fucking knew it. Thanks guys. Quality of journalism has taken a steep nosedive, everything has to be checked by the reader.

>ten moment gdy uświadamiasz sobie, że mogłbyś być nawet normikiem 9001%, z czystą dynamizyną płynącą przez żyły, a i tak nie przeżyjesz tak wspaniałych przygód, jak w różnorakiej fikcji

...

>240 tysięcy mem Gazety Wyborczej przedostał się poza granice Polski
brawo Lis

KOD, Nowoczesna, Tusk, Olejnik, PO i GW to jak najbardziej.

Kukiz czy takie chujstwo jak Razem to nie była ubecja, agentura ani resortowe dzieci (no większość z nich). Ale cała reszta to kurwy co tracą koryto i im się ziemia usuwa spod nóg. Zobaczysz co się stanie jak zabiorą emerytury tym ubeckim smieciom co mordowali ludzi po piwnicach.
>muh democracy

>pro eu demostration
That's what they call it in your news? Fucking hilarious

>wiara że Razem i Kukiz (Wałęsa 2.0) to nie wtyki WSI i ubecji

t.debil
podszedłby do ciebie koles któremu płacono za wywózke do lasu, albo za odpierdalanie komedii w sądach, przyznałby się do wszystkiego a ty bys go uznał za spoko gościa i tak

>ten ból dupki prawaczków, bo nawet na swój osrany marsz 11 listopada nie mogą zebrać tylu osób
kek

ciężka schizofrenia uwaga

to HGW powiedziała? A to przepraszam
pewnie tak jest, tak samo jak to ze kod jest finansowany z pieniędzy Sorosa.

pierdlem, ale bardziej z tego ze myslisz ze kogokolwiek zcynglujesz

>tug jak w końcu zostaniesz nauczycielem z prawdziwego zdarzenia to początkowa płaca to około 1600 na rękę
ehh, sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony dość mało, z drugiej przedmiot nie jest taki zły więc zajebania kartkówek itp nie ma, jak nie wezmę kilku etatów to wolnego czasu też będzie trochę więcej niż na taśmie lub korpo i w sumie jestem tani i oszczędny w utrzymaniu więc myślę że spokojnie mógłbym odłożyć około tysiąca/miesiąc żeby w kilka lat mieszkania u rodziny dochrapać się czegoś własnego

>bądź mną level 20
>lecimy na wycieczkę z rodziną
>twój brat bliźniak to dupek ale i tak sie kochacie
>na wycieczce wpadacie w szemraną okolicę
>porywają was na eksperymenty
>udaje ci się uciec, poznajesz dobrą dupę i ziomka-żołnierza który cie nienawidzi
>nagle członkowie twojej rodziny jeden za drugim wracają z szemranej okolicy i próbują cię zabić
>mordujesz krew z krwi, swoich kochanych bliskich
>z każdym dniem tracisz zmysły
>w końcu zabijasz swojego brata bliźniaka dupka, ostatnią osobę która ci została
>dowiadujesz się że nie musiałes nikogo zabijać i mogłes ocalić rodzinę
>zostajesz warzywem
>ale ta dupa co ją poznałes wczesniej się tobą opiekuje i gwałci cie co noc, więc jest nawet ok

na marsz niepodlegosci przyjezdzają ludzie z całej polski bo tak chcą.
Na marsz kodu przyjezdzają głównie członkowie partii i ludzie którym się płaci za to + 20% to biedni ludzie którzy się dali nabrać na niszczenie demokracji. Tak to jest jak sie ludziom wpierdala do bani ze kaczor jest zły bo jest zły i chuj.
A taki lis to ma fart ze to pis jest przy władzy. Korwin, albo RN to by go kurwa powiesił już dawno

"Almost quarter million people marched today in Poland in favor of EU and democracy."

"The biggest demonstration since the fall of communism in the year 1989"

"Demonstrators wan't to protect status of Poland in the EU and they are also against the actions of their right wing government who are weakening democracy in their country"

"Also radical extreme right wing protest was arranged, with only about 2500 people."

najlepsiejsza

>A taki lis to ma fart ze to pis jest przy władzy. Korwin, albo RN to by go kurwa powiesił już dawno
O KURWA KTOŚ WIERZY W MEMY O DNIU SZNURA XDDDDDDDDD

JAK KORWIN PSZEJMIE WŁADZĘ TO ZLIKWIDUJE SOCJALIZM JEDNOM USTAWOM ZOBACZYSZ SEBA

...

Ej no ja mam beke z KODowych lemingów, ale jeszcze większą mam z tych co nie widzą nic złego w tym co odpierdala Don Kaczorone.

>płacenie trzydziestu tysiącom ludzi
Ile oni dają kurwa? Na wino?

all of this is fucking hilarious.

Kek'd

Anything that has to do with KOD is just the previous party crying they didn't win elections, despite them not even fucking trying. They were so conceited it was hilarious seeing their reactions. It has nothing to do with democracy or being pro/anti EU.

Soros uważa to za inwestycję, nie za hojność. To w końcu żyd.

>bądź w Polsce
>pojedź nad morze/jezioro
>bądź jedynym który nosi dłuższe kąpielówki zamiast tych majteczek "speedo"

youtu.be/EMaaMq8T7Cg?t=59s

>tug jestes warzywem i nie potrafisz zaspokoić swojej wiecznie napalonej opiekunki
chujowo żbsz
youtu.be/EJdem8k8NPw?t=1m13s

stówka dla jakiegoś mietka to dużo, a kasy to oni mają z Europy w chuj. Tam nie ma młodych ludzi na tym kodzie, a jak są to może 5% całości.
co odpierdala? rządzi?
ale ty kurwa głupi jestes

>The biggest demonstration since the fall of communism in the year 1989
literally every fucking independence day demonstration was bigger than this

I'm so fucking triggered

Witam

>nie chce by jeziorowe hehehihihohogrillek janusze zazdrościły /pakunku/ a ich mariole i zaledwie legalne madzie rumieniły się jak szalone

>independence day demonstration

>against the actions of their right wing government
but PiS is left-wing conservative party

what the fuck?

>co odpierdala? rządzi?
A wiesz, to zabawne, bo tak. To dosyć odpierdolone, że facet, który jest zwykłym posłem (bo ani na prezydenta by go nikt nie wybrał, ani nikt by nie poparł jego partii jakby miałbyć premierem) rządzi krajem. Poseł.

Wszystko przez tą zjebaną nieproporcjonalną ordynację wyborczą gdzie kurwa masz 40% głosów to dostajesz ponad 50% mandatów. Kto to kurwa wymyslił.

Ale za współpracę z Chinami to akurat propsy.

Spierdalaj

kurwa zuchy znowu wyszło że zagraniczne media czytają tylko Gazetę Wyborczą i robią nam przez to gnój za granicą

>dawanie jebania

Dlaczego mnie nienawidzisz

>znowu polityczka
>znowu nie wiem kto jest debilem, a kto tylko udaje

ale ze te wszystkie glowne media to jedna mafia to ty wiedz

Na przykład robi z mediów publicznych jeszcze większą tubę propagandową niż za czasów Platfusów. Radiowej Trójki to ja Kaczoriniemu nie wybaczę.

Bo jesteś niemcem

>Ale za współpracę z Chinami to akurat propsy.
a srasz? pis nie ma z tym nic wspólnego, chińczyki sobie tak umyśliły i doprowadziłyby do tej współpracy z każdym kurwa rządem

nie ma takiego debila co by wypierdalał kasę w inwestycję w nieskończoność nie widząc efektów

sondaże dla KODu powinny pójść w górę teraz

>doprowadziłyby do tej współpracy z każdym kurwa rządem
no po to ich akurat z jakiegos powodu zlewało

>Sraj na swój kraj bo przesrałeś wybory
>Kuwa coś nam te słupki nie rosno
ebim

później w Brukseli będą nas ignorować jak będzie poważne zagrożenie demokracji (np. jak będą nas zmuszać do płacenia 250 000 euro za każdego nieprzyjętego bambo do obozu)

ech zuchy wkurwia mnie ta cała polityczka

Ej, wytłumaczcie mi cos. Dlaczego partia, która non stop mówi o wartosciach katolickich, którą popiera Kosciół, która dogaduje się z Episkopatem itp. jest przeciwko wpuszczaniu uchodźców? Przecież poswięcanie siebie samego by pomagać innym to podstawa Chrzescijaństwa. Nie można być przeciwko uchodźcom i być jednoczesnie Chrzescijaninem.

przyjaciele

No cóż, w innych krajach podziałało. W końcu mu się znudzi i przestanie sponsorować. Wtedy KOD padnie w miesiąc i nikt już o tym pamiętać nie będzie.

Ale jak PiS chciali przeciągnąć przez bruk w Brukseli to znalazło się wiele głosów neutrealnych a nawet popierających ich.

Bo PO to jak nie może zaszkodzić Polsce to nic nie robi. Inaczej im Żydzi i Reptilianie nie zapłacą szekli i dziewic do satanistycznych obrzędów.

to Soros wie że już raz się w 2007 udało zrobić zamęt i wygrać wybory

wie że na Ukrainie się udało zrobić Majdan i zamontować Leszke Balcerowicza więc napierdalają

za kilka miesięcy KOD czy jak tam się będą zwać będzie miał więcej niż PiS w sondażach

Ale nie obrażaj co?

znalazłem:

media to tylko w internecie, jak można w ogole oglądac telewizje. Radio to jeszcze zrozumiem jak ktoś dużo samochodem jezdzi

Katolicy to nie są prawdziwi Chrześcijanie.

p*lityczka

TOHSAKA RIN

...

A wyjebać ci gonga?

No z radia to tylko Trójka. Jezu jak w jakims barze czy knajpie leci Eska, RMF czy inne "młodzieżowe" radio, gdzie szczytem kulturalnej rozrywki są prank-calle na antenie do bogu ducha winnych ludzi, to kurwicy dostaje.

nigdy

t. Tanaka

eh, gdyby tylko kircheis byl tutaj...