/polska/

edycja nic nieznaczacego kraju i nic nieznaczacych anonow co bedo tu postowac

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dO64UUVTLrQ
pikio.pl/trump-wycofuje-sie-z-obietnic-bogatsi-zaplaca-wiecej/
twitter.com/AnonBabble

żaby robią pyoko pyoko

POLAKI ROBAKI

niz znaczące ANIME

ŻABO

Cirno jest do jedzenia.

ANIBE

żarty na ciebie

>tug dwie godziny temu grad, a teraz burza

co to za tostowanie na dwie nitki

ej zamień się

>tug słoneczko świeci i ptaszki ćwierkają

zostańmy w tej
ta ma wiecej moich postow

Ja tu saguje cały czas.

T H I C K

W sumie dla mnie obojętne, nitka to nitka, dopóki nie robi jej ten cwel pakistańczyk

bierz, śmiało

żaby robią ahn ahn

Czy tak wygląda to czego całe życie szukałem?

Nie seksualizować...

psy robią t-tato

...

>ten doujin z czapką pełną spermy

tez wam kapcza obrazkowa spierdala?

*klik klikl klikl kli*
kurwa znowuuu uciekua

nie. my mamy konta premium.

najlepsza mame

daj

kapcza obrazkowa najgorszy kurwa pomysł

youtube.com/watch?v=dO64UUVTLrQ

Witaj OP! Tutaj Andrzej Duda, proszę napisać sprostowanie co do edycji tej nitki. W przeciwnym razie będę zmuszony wysłać Pana do łag... eeee na specjalne szkolenie patriotyczne.

Dziękuję i pozdrawiam,

Andrzej Duda

Zmyśla skurwysyn. Nie słuchaj go.

lepsza niż wpisywanie jebanych cyferek

ehh podobały mi się te nitki gdy turczyn udawał że jest andrzejem dudą lurującym szony

bo że kukiz tu siedzi czasem to jestem pewien 80%

jeśli tylko szkolić mnie będzie pana córka

>duble
>obecny rok
>lukrowanie bez premium

Jak to jest mieć przyjaciół? Ludzi, z którymi można pogadać na wspólne tematy? Z którymi można się napić, a nie tylko ciągle chlać w samotności?

kero kero

jakbym wiedział to bym tu nie siedział

fajnie żbsz

ale jak cię bardzo wkurwiają ludzie nie myslący 100% jak ty, to nie polecam

Sorry, mamy teraz ważniejsze rzeczy na głowie.

przyjaciele to mem
nie ma czegoś takiego w prawdziwym życiu

to . pogadać mozesz tutaj. a picie rzuć alkoholiku jeden.

ahn ahn

100% z matury ustnej z anglika a mówiłem jak nic nieznaczący user co tu postuje. Gówno to warte, ale cieszy bo moja była dziewczynoprzyjaciółka Zuzia miała 25 i ją pewnie serduszko boli, że takiego angliste porzuciła

...

implikando
>znaj gościa od gówniaka
>dosłownie utrzymujecie kontakt non-stop od podstawówki
>usłysz od niego że zna cię lepiej niż swojego brata
>tug no homo
dosłownie czuję bosko żaba

ja jestem zdania, że kumpli można znaleźć, ale w 99% przypadków to znajomości oparte na okolicznościach i danej sytuacji
przyjaciela to masz właśnie ten jeden jebany procent na całe swoje życie i chuja albo wygrasz albo wykorzystuj te chwilowe znajomki jak masz dla obopólnych celów

dygresja, ot jak mnie wkurwia jak ludzie mają mocno zamazany rozdział kim ktoś dla nich jest, w szczególności w angielskim nazywanie każdego znajomego z ulicy "friends"em

pikio.pl/trump-wycofuje-sie-z-obietnic-bogatsi-zaplaca-wiecej/

>Donald Trump, jeden z kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych, w rozmowie z telewizją „ABC”, wycofał się ze swoich obietnic wyborczych dotyczących m.in. obniżki podatków.

>W jednym z programów telewizji „ABC”, Trump oświadczył, że – gdy już zostanie prezydentem USA – będzie w stanie poświęcić jeden ze swoich najważniejszych punktów z programu gospodarczego tj. obniżenie podatków dla najbogatszych, podczas negocjacji z Kongresem.

o ty kurwiu, lecę ci wpierdolić

już jestem

>moja była dziewczynoprzyjaciółka Zuzia
Oj ty biedna spierdolino. Przynajmniej ładne imię miała, ale 25% z ustnego inglisza to trzeba być chyba upośledzonym.

a jak to wygląda? bo ja stary jestem.
też sprawdzone 88

przecież kukiz to turczyn

kurwa co

30/30
25/30
Ona i tak jest upośledzona, bo daje przecinki po spacji. Nie zmienia to faktu, że nadal chciałbym ją mieć przy sobie
Na początku jakaś gadka, losujesz zestaw, dwie osoby w komisji. Są trzy zadania,
>rozmowa z kimś na jakiś temat
>opis obrazka i odpowiedzenie na pytania z nim związane
>trzy plakaty dot. jakiegoś zagadnienia, jeden wybierasz i mowisz dlaczego, reszte odrzucasz i mowisz dlaczego + odpowiadasz na jakieś pytania.
Czas na to przeznaczony 15min. ja skończyłem w 10 więc myślałem że chujowo. Ale w tej grupie co byłem, to jako jedyny 100% miałem.

...

>Ale w tej grupie co byłem, to jako jedyny 100% miałem.
nieźle. ale, przyznaj, że possałes członkom członki. Tak wyglądają fakty.

orygnalny dudadej tutaj
zgubilem gdzies po drodze tripa i nie moge juz roleplayowac

>ten o zuzi dalej
kurde ciężka sprawa

...

zuzia kocham cie

>tug dwie stare baby w komisji

A to ten user już wypłakiwał swoje żale na /polsce/? Ostatnio nie miałem czasu lurować, więc nie jestem na bieżąco ze sprawami zuchów.

Ja o Zuzi czasem pierdolne raz na 100 postów w nocy jak o niej pomyślę.
>myslisz co noc
>od 4 lat.

co nie miałeś czasu lurować bo jesteś normikiem i nie masz czasu na swoich ziomali userów co kurwa taki zuch z zuzią nie może wytrzymać rozłąki a ty sobie na hehe piwko loszki i paliwko latasz nie wstyd ci

lel wygląda jak mój język

tyle że mój jest jeszcze popękany jak na pikreli

eh, zawsze to lepsze niż aria na dwie fujarki. No i dupa mniej boli. Ale 100% twoje.Pogratulować. Ładna pani dla zdajacych dzis.

bazowany sybirak

diasporak*

>Kongresem
>przeczytaj Knesetem
>mtg

Jeżu jak bym chciał mieć znajomych, którzy by poszli ze mną na hehe piwko.

>oj masz mnie anonie, będę zaraz płakał

wyjdz do ludzi i badz soba

...

bądź pszczołą user

I o czym byś gadał z normikami przy tym piwku? Zapuść se chińską baję i pij w doborowym towarzystwie.

I tak w końcu o tobie zapomną
przyjaciele to mem

Ja miałem 80% z angielskiego rozszerzonego, bo się w pewnym momencie zaciąłem i nie mogłem nic powiedzieć.

Ustny podczas rejestracji na studia chuja znaczy, nawet się ciebie o to nie pytają na żadnej uczelni i na żadnym kierunku. Wiem, bo spędziłem pół roku na filologii angielskiej stacjonarnej na UW.

świetny post

Nigdy po mnie nie dzwonią
>sory user zapomniałem

Granie po pijaku w Tekkena ze znajomkami wspominam jako najpiękniejsze chwile mojego życia. Eh, to było tak dawno temu...

Picie daje ci to poczucie wyjebania na wszystko, przynajmniej przez te parę godzin póki nie uśniesz.

Po to właśnie piję żbsz, mam wieczorem wyjebane przynajmniej i nie myślę o tym całym gównie. Wiem, że to donikąd nie prowadzi, ale co mnie to kurwa obchodzi anony.

>bądź sobą

Myślisz że niby kurwa czemu nikt nie chciał ze mną rozmawiać w gimnazjum, liceum i teraz na uczelni?

przestan pic
ja rzucilem gin i mam wiecej sily na aktywnosci

>oni piją żeby zapomnieć
>oni nie tkwią w zimnym jądrze depresji aż dostaną psychosomatycznych symptomów choroby nerwowej

cioty

ja piję i jakoś mam nerwicę

Ale ja już mam nerwicę, dlatego piję.

Mam nerwicę, ale nie mam po co siebie tak niszczyć, od tego mam fajki, zuzię i przyjaciół, którzy zaraz o mnie zapomną.

...

nerwica to mem

mem to iluzja
kapcza 2147 byc tak blisko

wy wszyscy nie istniejecie

czuje to samo

...

można mieć przyjaciół nie mając z nimi nic wspólnego?

nie

>tug w poprzedniej nitce user wrzucił rysuneczek jeszcze gówniańszy niż twoje, ale cię przy tym nie było, bo grałeś w klocuszki
Ech, anoki.

>fajki
Sam palę, ale to kurwa nic nie daje na dłuższą metę. Trawy nie lubię więc pozostaje wóda. Poza tym przestań orbitować wokół tej laski bo coś czuję, że zostałeś tym mitycznym "beta orbiterem".

>jadę ostatnio bimbajem
>wsiada na przystanku typ z loszką
>w ręku trzyma różę, na twarzy ma wypisaną desperację i znak beta
>ona ma na twarzy resting bitch fejsa i niestabilność psychoczną/emocjonalną
>smutłem z typa, chciałem go przytulić
>on jeszcze nie wie co go czeka

jak nie jak tak

Z jakiegoś powodu nigdy w życiu nie pokochałem żadnej kobiety. To znaczy pociągają mnie fizycznie, ale nigdy emocjonalnie. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki ból musi sprawiać takie desperackie przywiązanie do drugiej osoby.

tug nie mozesz gowno postowac bo obrazki uciekajo