Ex-yu

P R O T E S T I

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xP0aLlGdTpA&feature=youtu.be
youtube.com/watch?v=E4X8KPs2Q0A
youtube.com/watch?v=d_Q24xPX_E4
klix.ba/vijesti/bih/dodik-siroke-ruke-harmonikasu-na-trgu-krajine-dao-100-km/160514037
klix.ba/vijesti/bih/na-protestima-opozicije-otpjevana-himna-srbije-boze-pravde/160514043
pink.rs/vesti/soros-fondacija-finansira-proteste-opozicije-u-banjaluci/
nezavisne.com/novosti/svijet/PUTIN-UPOZORIO-ZAPAD-SPREMA-BALKANSKI-RAT-Prva-na-redu-Republika-Srpska-Makedonija-pa-Srbija/369314
intermagazin.rs/otkriveno-ko-finansira-opoziciju-u-republici-srpskoj-objavljeni-dokumenti-finansira-ih-soros-foto/
pravda.rs/lat/2016/05/13/raskrinkana-opozicija-u-srpskoj-objavljeni-dokumenti-finansira-ih-soros-foto/
en.wikipedia.org/wiki/George_Soros
youtube.com/watch?v=WMQLZkXe21I
en.wikipedia.org/wiki/Douglas_J._Feith#Personal
en.wikipedia.org/wiki/Richard_Perle
youtube.com/watch?v=xP0aLlGdTpA
youtube.com/watch?v=l9O54NlzlT0
twitter.com/NSFWRedditImage

nyet

protestvovo bi i ti bajo moj da jedeš paštetu za dorčak ručak i večeru, ljudi su jadni i prevareni

prevelike

Jbg valja još jedan rat preživit.Ubi više ova politika.

dajte da cringam

Jel ima neko od vas iz BLa?
Recite ako izbije neko sranje.

Bice na vijestima hehehe

republiku servsku treba ukinut

Kad izbije građanski rat u RS opet će im hrvati i reptili biti krivi

ozbiljno, kaj se događa u BIH?
dajte neko pojašnjenje

Power struggle Između Dodika I još nekog lika

Ova kontra stranka dodiku hoče da ima kontra meting protiv dodika.Dodik kao kalasična pička je rekao da će držati kontra meting protiv kontra stranke u istom gradu u istom danu.I tako se sad širi ovo preko cijele bosne.Već su tenzije u Sarajevu i Tuzli baš velike.A posebno u RS-u.

Ahahahahhahahaha, kako se svi trude da tripuju politicku korektnost. Iskreno najvise mi zao dede.

Ocenite voditeljku sa slike. Meni je 9/10.

Zašto niste na Bleiburgu?
Zato što ste komunjare?

>mlk bosanci

ne širi se nigdje ništa, boli ljude kurac, ovo je miting na jednoj strani ljudi koji rade u državnim preduzećima (mile bajo i njegova stranka) a na drugoj sirotinje koja nije pobjegla u njemačku il austriju jer nemaju 90 maraka za kartu i šake staraca, ovdje je kolektivni fajront, možda oko 10.000 ljudi živi dobro ostali su u kurcu, većina je i otišla do sad pogotovu mladih

...

samo cipela joj ko grob za bebu, dal je to u redu?
On: RAZVILA SE DJEVOJKA, MOZDA JE NA DEDU!

ko će bolan ratovat? nije niko budala kad vide kako su prošli borci u prošlom ratu a kako su prošli tatini sinovi koji su se krili po podrumima i pobjegli u inostranstvo, za šta da se bore?

jesu glupi narodi, al nisu baš toliko

al eto ako ništa mile bukvalno pjeva čovjek na mitingu, makar ima kekova ako ništa

bukvalno se čovjek zajebava s ovom sirotinjom

>ovo je moja kuća od marinka rokvića ispred palate 'pravde'

nije Mile kriv, mi smo govna

Mile se zajebao, kod ovakvih shill protesta se radi tako sto ih maximalno ignorises a istovremeno ubacis ljude koji ce da leakuju informacije medijima koji dokazuju da je Soros ukljucen u finansiranje

Sta ste se usrali koji kurac? Mora narod malo da protestuje jbg to ti je njima ko nama kompovi i vutra.

A i plus dodas na to sto su priglupi i siromasni pa ce da izadju i za sendvic da rokaju.

nije se ništa zajebo, kod njeg je bilo 3x više ljudi na protestu nego kod opozicije, on je i danas pobjedio

niko se nigdje nije usro, ne mogu djedice i nanice da rokaju ništa i nikog, oni koji bi i mogli da rokaju su davno otišli u njemačku i sad peru guzove njemačkim babama

youtube.com/watch?v=xP0aLlGdTpA&feature=youtu.be

evo pjesma od mileta, prva u setu, dobro pjeva čovjek da budem iskren

šprdačina danas ko i svaki dan, samo sirotinja ispašta

Joj kolko mi zao ovog naroda.Gledaj ti koje pesme im pustaju,kolko im ne daju da mrdnu iz onog mrtvog doba. Zao mi kad se manipulise glupim ljudima a nisu ni imali sansu da ne budu glupi i tuzni i sjebani :(

>Zao mi kad se manipulise glupim ljudima

Pa celim svetom se manipulise, malo ljudi ima za koje mozes da kazes da nisu totalni kreteni

Najopasniji su oni koji su obrazovaniji od ostalih, doktori, naucnici itd pa misle da razumeju u sve na svetu, njima je lako manipulisati zato sto ceo svoj zivot usmere u svoju profesiju a ostale informacije uglavnom prihvataju preko medija ili uticajne medijske osobe kojoj su odlucili da veruju

Malo ljudi misli svojom glavom zato sto to zahteva veliki napor, sto za potragom za istinitim informacijama, sto za borbom sa samim sobom kako bi ostao neutralan

gotova parada idiota kod nas, šaltaj kanal na blajburg bajo moj, zločinački komunizam mora bit kažnjen

blajburg je bio dobra stvar desu senpai

>mjesec i zvjezda na spomeniku pored šahovnice

to baje moje, jedna za handžare

Namazao sam konjsku mast po kurcu i mudima, baš nezgodan osećaj. Kao da sam umočio jaja u kofu sa ledom.
Ali ipak preporučujem.

youtube.com/watch?v=E4X8KPs2Q0A
kek

drito
za sličan primjer pogledaj Noama Chmoskya ili onog De Grasse Tysona
ali oni su ipak "zvijezde" pa imaju još i dodatni motivator - prodaja svog imena i knjiga, predavanj, govora
ljudi im glade ego, pa ih onda počnu pitati za sve živo a ovima ego kao kuća pa se petljaju u stvari koje neznaju
i na kraju ih još i plaćaju da im govore ono što žele čuti

Ko moja gf

Pobjedio je SRPSKI NAROD. SNSD dođe i prođe, SDS dođe i prođe, a SRPSKI narod, SRPSKA zemlja, SRPSKA država OSTAJE.

i ja sam mazo jer sam sjebo ledja juce

Pozicija I "opozicija" organizovale mitinge da ispricaju gomili penzosa i kokuza kako cine sve da zastite srpski narod od [umetni neprijatelja ovde] I kako će vlast ostati/preci u njihove ruke. Also, dodik zapjevao.
Tl;dr predizborni miting

Seljakluk,primitivizam..nista ni u Federaciji nije bolje..nego primjetio sam mnogo penzionera na jednom i na drugom skupu.

>nego primjetio sam mnogo penzionera na jednom i na drugom skupu.

pa samo oni i dolaze na skupove, mlade boli kurac plus je miting bio u 12 sati, svi spavaju

youtube.com/watch?v=d_Q24xPX_E4

klix.ba/vijesti/bih/dodik-siroke-ruke-harmonikasu-na-trgu-krajine-dao-100-km/160514037
top CEC bre

ovo je kim jong un tier

>filozofi sa exyu-a

daleko bilo, svi znamo da su srpski filozofi komunjare

Ja sam taj sto je pisao

Daleko od filozofije rodjace, zdrav razum samo

klix.ba/vijesti/bih/na-protestima-opozicije-otpjevana-himna-srbije-boze-pravde/160514043

>ook je banja luka u srbiji

hvala Bogu, nek otcepe to usrano Kosovo kako su vec poceli, samo neka formiraju ZSO i neka sacuvaju manastire kao Srpsku bastinu, a onda pripojiti RS

>i neka sacuvaju manastire kao Srpsku bastinu

Hoce siptari da ih cuvaju, boli ih kurac, ne znam kako neko moze da misli ovo uopste

Čuo sam neke lepe vesti da su dovodili Albanske pravoslavce da obilaze manastire i da drže liturgiju na Albanskom jeziku takođe, možda neće na njih krenuti ako ostanu tu. Neka presele to malo šiptara što su pravoslavci sa juga Albanije da ima ko da čuva manastir kad već Srbi ne mogu.

sto bi ih siptari cuvali ako se navede u sporazumu za ZSO da je to Srpska imovina i Srbi bi cuvali te manastire

izvor?

Brate nisu obicni siptari ni palili te manastire

Kao sto obicni siptari nece braniti bilo sta od ljudi koji su ih palili

Da, voleo bih da vidim kako ce ih braniti kad krene masa zergova na njih, nemoguce rodjace

pa ako se pretpostavi da ce zergovi krenuti na sve sto je Srpsko onda ni ZSO nije moguca
slazem se da ce biti incidenata ali nece biti nicega sto policija pod upravom ZSO (ili kako se vec dogovore da to funkcionise) nece moci da sankcionise

Samo da vas podsetim da su obe strane (opozicija i vlast) u zadnje dve decenije aminovale, glasale, podržale sljedeće:
- ukidanje RS dinara,
- ukidanje RS dokumenata,
- ukidanje RS granične službe i granice koja nigde nije niti nadgledana kontrolisana niti obeležena,
- ukidanje RS auto tablica,
- ukidanje VRS,
- ukidanje mase RS nadležnosti
Tako da ne znam šta tačno oni pokušavaju da "sačuvaju" kao fol udružili su se da slave 9. januar a onda nastavili da pljuju jedni po drugima.

>slazem se da ce biti incidenata ali nece biti nicega sto policija pod upravom ZSO (ili kako se vec dogovore da to funkcionise) nece moci da sankcionise

Cija policija? Ciji sudovi? po ZSO ne postoji srpska policija niti srpski sudovi.

Situacija: zerg zapali manastir, uhapsi ga ortak zerg, sudija zerg ortak ga oslobodi, o cemu mi pricamo?

Postoji mnogo jaci i neutralniji KFOR koji go kurac nije uradio kad su palili

Uzdati se u pravni sistem zergova je presmesno, kao da verujes u pravni sistem Konga

Strane koje danas mitinguju štite interese RS samo verbalno i deklarativno.

Samo Dodik bajo moj, opoziciju placa Soros

Ovo je istina, samo je pitanje koliko je ovih stvari uradjeno pod ogromnim pritiskom Amerike a koliko zato sto su izdajnici

...

Wtf, daj sos

Dobro plaćaju židovi, i ja želim prodat svoju dušu vječnom Zionu

b&h je pic related

pink.rs/vesti/soros-fondacija-finansira-proteste-opozicije-u-banjaluci/

nezavisne.com/novosti/svijet/PUTIN-UPOZORIO-ZAPAD-SPREMA-BALKANSKI-RAT-Prva-na-redu-Republika-Srpska-Makedonija-pa-Srbija/369314

ovde imas diskusiju i vise detalja

Pravo pitanje je ko su Senad i Ms. Babai

evo jos sosa

intermagazin.rs/otkriveno-ko-finansira-opoziciju-u-republici-srpskoj-objavljeni-dokumenti-finansira-ih-soros-foto/

pravda.rs/lat/2016/05/13/raskrinkana-opozicija-u-srpskoj-objavljeni-dokumenti-finansira-ih-soros-foto/

daj mi tl;dr... subota je i neda mi se čitati

procureo je dokument koji dokazuje da Soros placa opoziciju koja bi razjebala RS ako dodje na vlast

tko ili što je Soros?

ovo može doslovno bilo tko isprintati i napraviti

napusti sahranu

ovo je istina, da se ne lazemo

iako verujem da je istina ali treba prihvatiti i mogucnost da je scam

lulzy scam doduse, jer volim da vidim kad neko jebe sorosa

Bogati Madjarsko-Americki Židov, koji je babaroga celom Sup Forums-u i polovini Srbije

kako to ne znas?
on je Americki Jevrej bilioner koji se zalaze za "One world government" i verovatno clan NWO i Iluminata
en.wikipedia.org/wiki/George_Soros

youtube.com/watch?v=WMQLZkXe21I

soros je u svakom mislu štakorska šupčina židovska ali treba bit oprezan s ovakvim stvarima, trebaju neki konkretniji dokazi biti ovo je pre lagano krivotvorit

top kek

to, slazem se

ona slika je ocigledno print nekog mejla ali tu bi trebalo da pise i from/to polje, da vidimo adrese tih mejlova

zajeban neki lik

mnogo

...

evo ko je finansirao islamisticke teroriste na Kosovu i u Bosni 90'
2 Americka Jevreja
en.wikipedia.org/wiki/Douglas_J._Feith#Personal
en.wikipedia.org/wiki/Richard_Perle

protesti u bosni protiv vlade
protesti u makedoniji protiv vlade
protesti u albaniji protiv vlade
protesti u CG protiv vlade
hrvatska vlada se jebe sama ne trebajoj niko drugi
na celu srpske vlade gospodin alek

nece na dobor da izadje

>ook će izbiti novi balkanski rat za tvog života

evo ko nas zavadi

je li ima li tamo mjesta kod tebe za brata tvog croissanta

>protesti u CG protiv vlade
Ovo je jedino dobro od svega.
Dole sa Milom. Ujedinjenje kada?

sve ovisi o tome di si bija '91

sjebalo mu se oko ociju malo

hehehe opet ima da budemo zavjesa

prodavo neko frizidere

Gde ces kod njega, sigurnije na Balkanu gutati bombe nego biti u Nemackoj sa migrantima

istina... kad već sve ide u kurac radije bi bio s ekipom nego s nekim hansom i abdulom

migranti su većinom po gradovima, na selu svi hohdojčeri a opet je standard jeben al ako nemaš auto onda si se zajebo

NATO cucks

wombat cocksucker

>his flag has a flag of another country inside of it

ay YO LMAO

planovi za večeras?

otisao bih na pocetku rata

onda bi tamo zaradio koju paricu i vratio se ovde da vas jebem sve

da hoce i alahove borce da ubace

smorilo vise ovako

uvijek isto

nice ruse m8

>srbska politka

youtube.com/watch?v=xP0aLlGdTpA

youtube.com/watch?v=l9O54NlzlT0

B O G
O
G

ne može nam bukvalno niko ništa!

niko kovač ili niko kranjčar?