/polska/

Edycja bezimienna.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gLxi0GbeSoI
youtube.com/watch?v=Rocr0wiUksU
youtube.com/watch?v=rs6Y4kZ8qtw
pb.pl/4433675,53888,polak-jest-juz-bogatszy-od-greka
twitter.com/SFWRedditImages

why do you do kamikaze

overrated anime t b h

So we can be like glorious Nippon one day.

...

lepszy bezimienny

youtube.com/watch?v=gLxi0GbeSoI

cultur of self hate
round heda

I know.
Anons memed me into watching it only survived 3 episodes.

...

i ten

i dunno lol (lot of love)

I think your English sounds a little awkward.

mama kaka dada poopoo peepee vagee

...

Sukkari, mou yoji, nido dekiru, nido dekiru, ashitakara

Sukkari, dakara, nido dekiru, nido dekiru, ashitakara

Yama dane, dane, shimatta, yama, yama, yama, yama suki, katatta ne, dane, shimatta, yama suki, nakama, sada

dobra wrocilem wy polskie smiecie jebane ockne sie i wam napisze

słap kij i gówno bij (czyli samego siebie)

> tug paskudny chinol dotykał tej nitki

no zaraz ci napisze historyjke polski smieciu tylko odpoczne, nie szczekaj

se napisz bzdziną po swojej matce kurwinice ty łachudro obcokrojowski.

>
This guy is a fucking idiot.
He didn't post Cirno though.

no elo juz wstalem

Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a weś spierdalaj".

W tym momencie coś we mnie pękło. Wróciłem do domu, porwałem wszystkie plakaty tego zjeba i usunałem konta na wszystkich forach jakimonators. Zacząłem czytać biznesforum, bo moim jedynym celem było ujebanie go. Chciałem, żeby każdy się śmiał z niego, żeby stracił cały szacunek, a do tego potrzebowałem pieniędzy, dużych pieniędzy.

Tej samej nocy poszedłem na osiedlowy parking strzeżony, cieć jak zwykle spał. Dzięki poradnikom z ruskich stron potrafiłem wyciąć katalizator w pięć minut. Byłem w tym coraz lepszy, nawet miałem specjalną piłkę do wycinania. Z czasem zacząłem werbować osiedlowych sebków, którzy wycinali je dla mnie. W końcu kupiłem kawałek placu i otworzyłem skup. Dzięki temu pół województwa wycinało katalizatory sąsiadom dla mnie, ja im płaciłem po kilka stów i byłem kryty. Obroty rosły, aż w końcu generowaliśmy trzy miliony zysku przy czterdziestu milionach obrotów.

Wtedy stwierdziłem, że to już pora. Wynająłem detektywa, który namierzył Jakimowicza. Po kliku dniach wiedziałem, że wynajmuje ludziom mieszkania bez płacenia podatków. Krótki donos do urzędu skarbowego wystarczył, żeby po kilku tygodniach zaczęło się konkretne trzepanko finansów tego buca. Wychodziło coraz więcej spraw i pan Jarek miał zapłacić ponad pół dużej bańki zaległych podatków, do tego kary i odsetki. Jednym słowem był w niezłej dupie.

zd;ncz

zdncz

kutasie w gównie

gramy w g*erki

Wtedy w jego życiu pojawiam się ja. Proponuję mu 500 tys. zł za zostanie twarzą mojej firmy. Odmawia, "bo on jest wielkim aktorem, a to jest uwłaczające". Jeszcze, kurwa, zobaczymy. Wychodzę ze spotkania. Kolejny donos opisujący łamanie ugody z fiskusem sprawia, że rozłożenie na raty przestało obowiązywać. Chuj bombki strzelił. Następnego dnia Jarek dzwoni, że jednak on to bardzo chce zostać twarzą skupu katalizatorów. Tylko, że teraz oferta to marne 200 tys., Jarek rzuca słuchawką. Po chwili telefon dzwoni, aż trzy minuty zajęło mu zdanie sobie sprawy w jak głębokiej dupie się znajduje. Kolejnego dnia podpisujemy umowę. W ciągu trzech miesięcy jego morda znajduje na co trzecim autobusie i co czwartym bilbordzie w Polsce polecając SKUP KATALIZATORÓW.
Ludzie się z niego śmieją i wytykają palcami. Skupu nie mam już od ponad trzech lat, a mimo to cały czas przedłużam umowy reklamowe. Ten gamoń podpisał umowę na pięćdziesiąt lat z możliwością aktualizacji wizerunku.

Właśnie siedzę w maku przy krajowej siódemce i patrzę na bilbord skupu katalizatorów z Jarkiem Jakimowiczem. Aktor ma wymalowanego kutasa na czole. Jestem szczęśliwy, jedyne czego żałuję to, że nie otworzyłem kliniki aborcyjnej albo innego zakładu utylizacji martwych psów.

...

duchy na stos

Dzien dobry kochani :3

>idz na zakupy bo głodny
>zmachalem sie ubierjac ale git
>wzielem gume i wyszedlem
>poszedlem do banku rozmienic euro bo wiecej dajo niz w kantorze (te jebane polskie zlodzieje tylko rostrzelac)
>bank pelny chuj nie bede czekal poszedlem do kantora
>mam kase ide do sklepu
>chcialem wziasc tez serek czoscnkowy ale w domu chleba nie ma dobrego to po chuj
>zauwaz po drodze gimbazjalistow i sie dziw jak moga byc na miescie to w takim razie kto w /polsce/ postuje
>oraz te fajne gimnazjalistki, dlugie wlosy majo bardzo lubie i takie ciasne leginsy kurewski jebane
>jak wracalem do domu zauwazylem jak kupywaly sobie hot doga i jedli drogo (kurwa w polsce hotdoga co to ameryka? kurwa polska bedzie kopiowac jak zwykle)
>no i cisnij beke bo jakby robily loda to podobnie
>idz jeszcze do cukierni po 2 chleby i 2 bółki słodkie
>wroc do domu i nakaram te polskie swinie w chlewie
tyle

youtube.com/watch?v=Rocr0wiUksU

Bobby? It's your mommy. I hope you're not talking to those dirty slavs again, young man.

nuda żbsz

youtube.com/watch?v=rs6Y4kZ8qtw

ale bułka słodka jaka dobra

powinienes się zabić lub jakos wiejską dyskoteke se snalesć i tam swoje smutki rozposząć

ci zakończą twoje żydowskie cierpienie z nożem w kichach

ale ty pierdolisz wowik

Reminder that the anti-Polish threads are done by the Russian and Ukie.

...

>ten jeden typ co hejtuje wowika
jaki down, wowik najbardziej bazowany po turczynie i greckim

cool

>jeden

znów sam do siebie gada

Stanliii!

t. schizofrenik

>gif guy

>average 4 channer

Nie mam na imie robert ;_;
sima kochany

dzień dobry, zuchy

ale ten gif jest komfi

t. schizofrenik

ale tu się nie mówi po serbsku panie user

What does Poland think of Greece

ja po lewej

Zeus a best.

olimpiakos pirełus to chuj

Jeszcze godzina i pietnascie minut i do do mu

we lubiec przerubka xD

It's not me guys. One of the other shitskin immigrants in Germany or the Russian.

Moge ci wylizać plecy?

Is that Monster? Boring anime. It was difficult, but I watched it to the end.

nie ale możesz wyszorować ramionka

I trust you

gurwa slyszeliscie o tym co w rosji jakies memy sa na ichnim fejsbuku i sie dzieciaki zabijaja wtf

pb.pl/4433675,53888,polak-jest-juz-bogatszy-od-greka

grecki na samobójczym zegarku

Fine numbers ivan

ehh anoni

>mój obrazek

Aż mi sie cieplutko na serduszku zrobiło :3

wowik skacz ty kurwiu

o kurwa wydaje mi sie ze jest dokladnie taki sam japonski film z takim plotem

długo czekałem by go wykorzystać

Ładne numerki niedźwiedziu

no i gitara cycu niech się ruskie kurwie pozabijają

Napiszcie mi jakieś ładne haiku o wróżkach

>suicide gamification

nic z tego kurwa nie rozumiem, po ciul to komu?

wróżki spermuszki
wszystkie równie chujowe
najbardziej cirno

chuj ci w dupe zwierzu jebany

a tera 50 złotych się należy

BUENOS AIRES!

list napisany
sznur zawisł na suficie
wróżki czekają

no przeciez ci tam nawet green text zrobili zebys zrozumial debilu

zawrzyjmy kontrakt
zostaniesz wrozką
spermuszką

>debil nie umie w chińskie sonety

fajne mają te białe domki na skałkach czy cos.
[spoiler]dotarło do mnie że moge szybkie spoiler-spoiler zrobić probujac wpisac s z kreseczką. Czuje sie opóźniony[/spoiler]

obyś bejtował

Zostałeś wróżką
Masz skrzydełka, sukienkę
I ssiesz kutasy

Ej, czy istnieje w rzeczywistości coś takiego jak Burdel Intelektualistów z Sigil?

user to chujek
ruchał go wujek

Buenos Aires posting.

Zajebiste

Zmierzamy do cyberpunku bruhs

ej, wypierdalaj

debil cie robil pajacu

Nieuprzejme żbsz

książechujek?

o jaki srogi zwierz uwaga obnażył kły

Wspaniale jest być
Wyuzdaną spermuszką
Pełną nasienia

hurraa

co tu tak toksycznie zaraz was bede reportowal

Wróżka za mała
Na kutasa nie wlezie
Eh ananasy