Inter/Slav/ic

Chill out edišen
Kake plany imate na lěto i weekend?
Koja slovjanska zěmlja ima lěpših zen?
Za čto ne imaš kota?

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=j8vHl1W5YP4
en.wikipedia.org/wiki/Interslavic_language
youtube.com/watch?v=NaOypa-8uIM
youtube.com/watch?v=xthhWUSgGMI
youtube.com/watch?v=JTYKL2dw8s0
youtube.com/watch?v=IIPTvxsDpqY&index=2&list=PL1XcMbiZgAlWUMbjqZuzOOSxhK0ozsXkq
youtube.com/watch?v=Owmx6PkexVw
i.4cdn.org/wsg/1464810162515.webm
youtube.com/watch?v=L_yKP8EPGGY
youtube.com/watch?v=bFos15_IExA
youtube.com/watch?v=rX7Ta8T4PQU
youtube.com/watch?v=hkHHvb2eDb4
youtube.com/watch?v=aXHPcCkbbUE
youtube.com/watch?v=jWeAhF8GuUw
youtube.com/watch?v=6te-2Bf470M
youtube.com/watch?v=g2f7W8NDlUg
youtube.com/watch?v=3IjjT8NcpT4
youtube.com/watch?v=5w5m8lYMJoo
mladina.si/97462/se-pomnite-tovarisi/
youtube.com/watch?v=8SCVSoUIS-I
twitter.com/NSFWRedditGif

>plany
Pijača.
>zen
Ne razumem.
>kota
Imam dva.

Gde jeste? Ješče imate školu?
Zautra imam konečny egzamen test

žensk, ne

>kota
jaz imam štiri samo v moji sobi, oziroma osem če šteješ še tiste na stropu. A ti živiš v cestnem štantu?

Izpit iz latniščine čez slaba dva tedna. Če failam to, grem lahko samo še skale lomit na cesto. Slaba, stari, slaba.

žen, moja pogrěška, jarane
10/10, jesi slovjanin
čto?????

>jesi slovjanin
Predvidevam, da to pomeni Slovan.
kek, poglej mojo zastavo.


V meme jeziku je kot maček.

Ne ne, slovjanin jest člověk, koj govori na slovjanskom języku, a ty jesi slovjanin i slovenec))
medžuslovjanski jest siľno serioszny biznes

>Kake plany imate na lěto i weekend?
Klasika: hoja v hribe, veslanje v Bohinjskem jezeru, par dni morja, peš po slovenskih gozdovih, amatersko jamarstvo.

>vikend
pic related
malo po jamah

>Koja slovjanska zěmlja ima lěpših zen?
Rusija

>Za čto ne imaš kota?
Imam mačko

A za čto ne imaš snajper? :^)

>čto

Ta medlovanščina je sicer res učinkovita v tem, da jo razumemo vsi, ampak madonca, sliši se pa nekam čefursko.

Treba se je postavit za našo stvar in na teme o kotih vztrajno odgovarjati z besedo maček! Zato, ker se kot res ne zdi kot slovanska beseda. Zveni mi kot ena tistih tujih poljskih besed kot je npr. herbata. Preprosto neslovansko.

>Kake plany imate na lěto i weekend?

:(

>Koja slovjanska zěmlja ima lěpših zen?
Srbija

Imaš dobru formu, ja bych treniroval s toboju
Na kartině jesm ja
Ja ničego ne rozuměm, prosti mene(((

Jst krivim Petra Velika in rusko nadvladje vzhodni evropi, oni nikol niso mel travm z identiteto in so prosto sprejemali tujke.
Včasih se mi kr kolca k berem kej ruskega.

Počšto ja ne pravy slovjanin :(

no ja #caveslav

Da, srbkinje in tudi bosanke so resnično lepe ženske, a kaj ko hodijo samo z drugimi Srbi in Bosanci, pa še vse se oblačijo kot starlet Pink TV-ja REEEEEEEEEE

Kaj morem, če so se meme lingvisti odločili, da se v tem jeziku maček ne reče maček, ampak kot.

10/10
A imaš še kakšno sliko?

Slovjanska rodbina na poljem, ne v jamy :^)

>10/10 A imaš še kakšno sliko?

youtube.com/watch?v=j8vHl1W5YP4

Tako je, jame so za Italijane.

>sprejemanje besed iz tujih šprah
kakšno šajse ppp

Da

Toj slovenec ima pravdu. Za to se Polaci nazyvajut Poljaci, od slova polje

Slovjanskaja rodbina vezde blja!

ne sej to pravm, oni niso mel avtističnih lingvistov, ki bi "spucali" jezik

HAHAHAHAHAHA

Ali si se ti dejansko naučil osnov medslovanščine ali samo naključno preizkušaš napačne sklanjatve? lol

>kakšno šajse ppp

Nemška beseda za sranje je drek.

>on še nikoli ni frderbou kakšnega žlehtnega kerlca z ašenpeharjem direkt u fris, zavpivši 'aufbiks!'

mal po filingu
sej
>implikacije, da se ne razlikuje bolj od slovenščine kot npr. kaka prekmurščina

vindišarji prosm spizdite

>Ali si se ti dejansko naučil osnov medslovanščine ali samo naključno preizkušaš napačne sklanjatve? lol
Samo rusificiraj slovenščino in ne boš dost falil

moar

Kuga s mә glih kәr reku, ti kurba mәjhna? Jest tә puvem, de sәm zvežban holcar pa de sәm biu že doskat zravәn, k sej kramper pubirou; saj 300 gajb ga mam že nabranga. Drva znam cepәt z eno roko, traktor uhkә pa u miže furam. Tuko tem žvajznu, de teu du Buhina pa nazaj udnesvә, vrjem mә. K to pišem, že brusәm skiro pa vežem štrәk. Mrtu s ti, toja držina, usә toj prjatlә, pa še ceu toj rod za sto generacij nazaj. Ščijem po grobovәh tojga roda, ungavәm tә use babe u držin pa use drva tәm ud bajte udnesu. Suvata nәjt u cvet pride pa mlek nәj set skisa. Ti nis nәč u primerjau z mano. Upam, de vәm vәs pәrdelk preč pride, pa usa žvina crkne. Dep te kura bәcniva pa pәs puscau. Vem ke žviš pa vem, ke mate kluče ud bajte skrite. Merkej se, k bom zj hmau pršu. Frderbou tem preh, kokr uhkә Očenәš zmolәš.

>te stari nemški meme zemljevidi

Še nikoli nisem slišal, da bi v dolini Drave živeli Nemci. Pravzaprav še nikoli nisem srečal nikogar iz doline Drave, samo sklepam, da so tam pač navadni Štojerci, čuj!

Vprašalnik za danes: od kod so bili premnogi štojerski študenti, ki ste jih neizogibno srečali v Ljubljani? Meni se zdi, kot da so vsi ali iz Celja ali iz zgornjesavinjske doline ali pa iz Mute/Ruš.

Ne morem, mene te faljene končnice v drugih slovanskih jezikih neizmerno trigerirajo

>na poljem
>koja slovanska zemlja ima zen

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Model, kva si reku? Sam tok da veš, js sm gredžuejtu na filofaksu, valda sm pa tud na meti biu fulkrat, usaj 300 džojntov sm že zrolu.
Nalrnan sm dielektike in se lah sfajtam z usakim naravoslovcem.
Zame si sam en provincjaln peznt, spizdi vn iz Lublane.
Ti si nothing v primerjavi z mano, pofukan cefur, vjretn mam vsaj 2 stopnji višji edžukejšn od tebe.
Dead si, mam fon v roki in že klicem kapse. Aretiral bojo in tebe in tvojo familjo. Sam glej k bojo lucke flešale.
Crkn!

Večina jih je živela v Mariboru, pa so po rvi svetovni vojni pobegnili na sever.

ok

Bi napisal drek, pa nisem vedel, da bo kdo spoznal, da je to germanizem; kot mnogo ljudi ne ve, da je štedilnik hrvatizem.

Jap Celje. Morm rečt da je celjanski naglas kr qt, sploh k ga že mal stankajo in jih začne vn metat.

Slovency prosto Slavjany katory poselili vostočno-alpskoe prostranstvo.
My vsegda byli gorskimi Slavjanamy.
No gde gory, tam tože jame :D

>tfw vse moje (3) punce so bile Štajerke, dve celjanki in ena posavka
>tfw verjetno ne bom nikoli okusil sladkega kranjskega ščegija, kaj šele, da bi grizel solato prevzetni, bledikavi ljubljančanki

Nezmožnost dobiti ljubljančanko za punco je pravi pomen beta statusa v Sloveniji, če mene vprašate.

Štedilnik je v SSKJ. Kaj je pa domača ustreznica?

Zakaj se trudiš, saj se je fante prav zato naučil medslovansko, da nas bo lahko vse razumel.

wat is this meme language

zahodni kajkavski dijalekt

>>tfw
>ne tok

fant...

Šporget, seveda.

>ne mkk (moj ksiht ko)

>Nezmožnost dobiti ljubljančanko za punco je pravi pomen beta statusa v Sloveniji, če mene vprašate.
Ponosni ljubljankofukač se javlja

Kaj si to o mäne rekel, buzerant jen? Završil sem šolu za gruozdje brati vände vu Oroslauju. Bärem ga i prek vu Krajnske ter sem prejšne lete zo svojmi ruki pubral prek 300 väder. Toučem se zo sakojaki jopci ter sem najbouši če je treba nekaj hitre spupiti. Ti su huohštapler, nište in nič. Zgazim te kak črva, vrag ti mater jebi na stranišču, dies i to još jakše. Misliš da moreš tak nekaj pripuviedati na kumpjuteru kak se god sietiš? Buožja striela bu črez te pukla! Jebate bik, čul sem se zo babi vu Bočaki ki pratijo vse de Lobora! Vsaki čas te bom najdu pa boš vidu teri je cajt! Više te bo nie, prcknedlin! Zo biciklinom morem biti kje guod hočem ter gdaj guod hočem. Posmical bom te da boš zoube pubiral kot jagude pokle branja! Primem te za gege ter te hitim f ugarske brege! In to same z rukami! Čkomi, molči smrdljivec! Ko se setim, zemem ud dedeka botu, baltu in kosturu... spikal bum te! Da si znal kaj ti bom priredil bi se näj delal bedast! Posral ti se bom vu zdenec ter te bom pofundal! Crkel boš!

>Za čto ne imaš kota?
;_;

>A ti živiš v cestnem štantu?
Kek'd

deca u tepsijama bre, ovaj slovenački pederluk je kao unovni genocid uz srbimohrvata bajo moj, pozovite sve komšije I kume, jer delije ću da se noćas biju. Siktir bre!

This is now a Slovenia thread.

sikter*

kej? češ batin?

Kuga si glihkar reku kurba mala?


nej nekdo napopa ostanek špagetov

>ta filing ko jaz bolj ali manj ustrezam temu stereotipu

H-hehe, sej smo si kul, aneda, modelčki? S-sej ste usi maherji pa legende, d-da si neb kdo slučajn kej mislu h-hehe.

en.wikipedia.org/wiki/Interslavic_language

pols ziher za pedre

sam da veš, fukam take buzije kot si ti v ritko za malco

Nekdo mora napisati pašte v ostalih narečjih. Ljubljanske so kratke in dokaj švoh.

Kwa d fak s mi lih reku, mudel, ej? Sam tko baj d pot ti puvem, da sm dbest DJ pa da je moj kru taglavn k pridemo u štirko: povleku sm že vsaj pou čuka lajn spida na nihovih skretih. Zravn tega pa znam še tagat po ceu Lblan pa zvit džolo praktično miže. Tako sceno bom naredu pred usemi da se boš loh sam še u taksi usedu, a veš? K to tajpam na svoj ped sočasno še dizajniram webpejdže pa miksam svoj tazadn set za na meto. S tabo je konc, s tvojimi houmiji, jaroti, pa usmi s katerimi si najmanj bitboksu u srednji! Disrespektam tvoj hood, serjem s tvojimi kulegicami, pa še heknu sm ti komp! Kva pa boš, no? Prot men nimaš za burek. Kva bi dau, da bi ti frizer zajebu fejd pa da se enga dne zbudiš pa nemorš več nost slim fit! Vem, kje ga hengaš pa kje žvi tvoj diler. Sam pazi se, k te bom krimičem zašpecu predn loh rečeš 'a maš kej cajta, mudel?'.

Ja sm, ne! Sej so tud oni ldje!

No viš, zato pa ne hodm gor na gorensko! Nobene cestne razsvetlave, folk u gumarcah, pa še takele homo grožne direkt iz ameriških grozlivk o kmetavzarih člouk sliš!

>Nekdo mora napisati pašte v ostalih narečjih. Ljubljanske so kratke in dokaj švoh.
Sm napisu trbovlsko (zasavsko) enkrat pa je nism shranu, jebiga.

Drgač sm iz LJ, sam sem prežveu dost časa v tisti zajebani dolini zarad familije.

>fernki, hrust, mtika, cvern, gmah, frderbat, ajmer, butl, cajt, cuk, etc
pa od babice najlubša kletvica "porka duš madona"

>Kake plany imate na lěto i weekend?
Ekzameni i rabota v Chelyabinske v stroyotryade.
>Koja slovjanska zěmlja ima lěpših zen?
Khokhly
>Za čto ne imaš kota?
U menya jest kot.

Ka si mi ti to te reko, žobar posrani! Čuj ti, jaz sem fstavil več požigafcef pa vedno sem za viole navijal, ka pa te čem, čuj! Imom več ducatof uspešnih poskusof vondaliziranja policijskih avtoradarjef, pa tamo f fari Sv. Lenorta f Slovenskih goricah grozdje nabiram kot za stavo! Ka pa si ti kdaj naredil z lastnimi rokami, mestna srojca ena žabarska? Imam toko lepo deklo s tokimi lepimi rdečimi lasi ka lahko z lastnimi rokami kravo dvigne! Ka si ti prismuknjen, polizanec en!? Ka neveš da delam f Graci ka mi dajo tri tisoč evrof na mesec da tam nekaj po računalniki štelam! Ka ti boš te govoril? Meni nebo noben govoril, čuj!

A sem vsaj blizu? Ocenite z 1 do 10 glede na podobnost dejanski mariborščini.

Večino tega imamo tudi pri nas.
Trbovlje potrjeno del Velike Gorenjske.

Pozabu si povedat kako so vam gnar fkrali pa gotof si, mal si švoh s totiji tut

To, kar si naštel so vse tudi ljubljanske narečne besede, razen gmh, ki se pa pojavi že gor v Mengšu in s katero radi, skupaj z besedo kerlc, stereotipiziramo gorenjce. Porkaduš in madonca sta tudi značilni ljubljanski izjavi, samo ne skupaj. Tile Zasavci so se mi zmeraj zdeli najbližje nam poleg gorenjcev. Definitivno govorijo dialekt, ki nam je bližje od tiste ogabe, ki jo govorijo že na Gornjem Rudniku, Škofljici, kaj šele v Grosupljem.

Sej tud v LJ so pogosta sam zastarela oz. niso več v uporabi, ker je pol Ljubljane priseljene iz drugih koncev slovenije po vojni.


Dnevni opomin da je glavno mesto Gorenjske Ljubljana.

glej

Ka si reko pubec frdaman? Sam tak da veš, že od ednajsdga burždaga sn šiht meu v Mežici n sn nagrabnau več ka pu rudnka. Več ko 300krat smž grta f peco šu pa tam take backe kas ti dou glejžou. Zunegau te bom butln ajmuhtrski! As prfliknen al ka? Z men'j cela prtija knapou iz Črne staji pa te vbomo na ponk djeli al, pa narali. Frdaman hohštaplrski b'l'ndr, vrag te vzjau al!

pizda, zmanka mi domišlije, ni kej

Lublana je potrebna očiščenja, ampak bo v celoti priključena Veliki Gurenski.

>Savinjska dolina

Čas je za memeje, prijatelji zbrani!

youtube.com/watch?v=NaOypa-8uIM

'ne'

The best rendition of v dolini tihi I've seen in my life

I give it a 11/10, liked, subscribed and shared

Kakšni memeji, jaz vidim samo zabavno druženje v krogu kolegov.

Tole so memeji: youtube.com/watch?v=xthhWUSgGMI

Tole se mi pa ne zdi samo simbolična slika, ppp.

Še memejev, tujcem v vednost in ravnanje (da bodo znali občevati z Gorenjci).

youtube.com/watch?v=JTYKL2dw8s0

omfg

DELETE THIS REEEEEEEEEEE

youtube.com/watch?v=IIPTvxsDpqY&index=2&list=PL1XcMbiZgAlWUMbjqZuzOOSxhK0ozsXkq
>117 ticevskih memetov

fantje, a smo slovenci ful memetično koncentrirani?

youtube.com/watch?v=Owmx6PkexVw

To je že star meme. A si šele zdaj odkril, da ste se s kolegi zapisali v internetno zgodovino Slovenije hahaha

Popolno. Samo še tisti posnetek pijanca, ki trdi da je spil petindvajst litrou manjka, a ga ne najdem.

>A si šele zdaj odkril, da ste se s kolegi zapisali v internetno zgodovino Slovenije hahaha
žou, mi je kr tek uzel

Fantje, čez 1 mesec mam prvi kolektivni piknik.
Menda se začne že zjutri v pisarni in sploh ne spustijo vn, če nimaš vsaj litra v riti do 12h.

Strah me je, kako nej se pripravim.

Hkrati,
>štajerske lepotice

>Kake plany imate na lěto i weekend?
мope
>Koja slovjanska zěmlja ima lěpših zen?
Укpaйнa.
>Za čto ne imaš kota?
Имaм cиaмкa.

>Strah me je, kako nej se pripravim.
ueu

>slovenska ustreznica angleškemu also za pripis na koncu posta je hkrati

Faking razodetje!

i.4cdn.org/wsg/1464810162515.webm

Sedaj tudi webm verzija!

tole si spust, pa za ziher si video poglej!

youtube.com/watch?v=L_yKP8EPGGY

Me že faking pere stari.
Leta in leta alkohola in drog so me izžela, zdej že po ene 2h litrih vina zgubim kontrolo, zadna stvar k jo hočem je da pokozlam šefa.

Dodatno gradivo.
youtube.com/watch?v=bFos15_IExA
youtube.com/watch?v=rX7Ta8T4PQU
youtube.com/watch?v=hkHHvb2eDb4
youtube.com/watch?v=aXHPcCkbbUE

>Leta in leta alkohola in drog so me izžela
>in drog
Vidiš, to je to, šnops bi mogel pit.

žabar apruvd veržn

youtube.com/watch?v=jWeAhF8GuUw

epska slika, bratec

>ta občutek ko bratec ni več družbeno dopusten izraz v Sloveniji zaradi srbskega vpliva in pa izraza 'topli bratec'

Prešeren se obrača v grobu

pa še eno staro ljubljansko pivsko nalepim, pa čeprav je preveč buržujska za šankiste:
youtube.com/watch?v=6te-2Bf470M

slovjanin
južny slovjnanin

je nekdo rekel buržuazija?

youtube.com/watch?v=g2f7W8NDlUg

Adolf Smolar ml. je Korošec.

youtube.com/watch?v=3IjjT8NcpT4

Spomnil si me na še eno dobro: youtube.com/watch?v=5w5m8lYMJoo

Sam cedevitka pada tm u KUDu, tastr. Treba obvarvat možgančke.

Notranjska 4ever. Tudi rajnki Kuzla je bil Notranjec:

>Kuzla je bil od nekdaj žicar, če se je hotel prebiti iz domače Borovnice (rodil se je v Cerknici, imel je brata in dve sestri, s katerima nima stikov) v center Ljubljane, v center normalnega življenja, iz province v belo mesto, je moral žicati, štopati ali pešačiti. Prvič se je na tak način v Ljubljano prebil leta 1968, za poba, ki se je rodil istega leta kot prve jugoslovanske filter cigarete, je bil to podvig. "Ponavadi sem se peljal z vlakom, včasih sem pa peš prišel. Vzameš vrečko, pet litrov vina notri, pa počasi gas. Ko zmanjka vina, ne veš, koliko časa si hodil. Vzame ti dobre tri ure in pol, samo ne po cesti, ampak po progi."

mladina.si/97462/se-pomnite-tovarisi/

>segregacija v temnih kleteh

eh, najbolje je barvat možgančke kr v tivoliju, sploh če trava rata fraktalna :^)

youtube.com/watch?v=8SCVSoUIS-I

>лaтиницa

>бyдeт гpшки кyк

prosim...

>no cases

I know, right?

>natnhnua
Ali sem prav napisal?