/poIska/

asdijaop jdpaosd paosjdaijsda

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HlWwUs--lRI
youtube.com/channel/UCtNSf-WBK1HJug8ti1Y1tgQ
twitter.com/AnonBabble

/balt/

Packers, tbqh

...

wish i werent born in pooland

dELET MY TEAM.

anibe

anime

nie chcę być dziwnym wujkiem pomocy

Why?

wyjdz z kraju i zerwij kontakt
jak masz jaja, no i pieniadze

this country makes me wants to die, ill never be good enough , everytime i look inside this country it makes me want to die

jezeli nie radzisz sobie w polsce to nigdzie bys sobie nie poradzil żbsz

Wyprzedź sytuację - dymaj rodzeństwo
>bądź ojcem dzieci
>zmień braci w gejów
system jednokrokowy dwukierunkowy

nie mem kurwo

tak bardzo to. jak nie możecie sobie w polsce poradzić to nawet nie próbujcie wyjeżdżać do uk

kurwa dlon od awsd mi zasypa
rak?

musisz byc marginesem spolecznym albo spierdalac przed kryminalem jak do uk jedziesz

a masz dłoń zgiętą w nadgarstku jak leży na klawiaturze czy wyprostowaną

bo prosto ma leżeć i swobodnie

wczesniej mi nie zasypiala
myslicie ze mozna umrzec we snie od nadwagi?

Zuchy, polećcie coś dobrego do nagrywania filmików w grach żebym webmy mógł robić.

xsplit

nie mam kurwa pojecia
ten jebany fraps 30sekund 2GB

>g*erki

unregistered hypercam

kamerka w telefonie

NIECH CIALA UDERZO W PODLOGE

obs

t. gnu

TUN TUN TUN TUN
PODŁOGĘ

Sprawdzę.

Fraps ma problemy na windzie 7 o ile dobrze pamiętam.

Zjebany pod Win7, kiedys używałem na XP, na 7 za szybko nagrywa.

Wypierdalaj.

Co?

Windows XP

elo

Nie bo MMR.

taki darmowy xsplit, doslownie to samo tylko lepiej i za darmo.

>Co?
obs kurwiu
naucz się używać wyszukiwarek internetowych

kocham was anonki

pierdole was anonki

Ale ona jest nad tobą i musi praktycznie patrzeć ci w gębę, to normalne że będzie kontakt wzrokowy. Co to jej nie noszenia maski, to mówi wiele o jej "profesjonalizmie". Janpiedolen, 2016 a w Polsce dentyści nadal z lat komuny.

bandicam

dosłownie webmy tylko obsem a potem webm for retards ale wy debile musicie sobie życie utrudniać omg

nom masz racje user

a jak mnie kocha

>webm for retards
>nie ffmpeg z linii komend

przecież to jest dosłownie gui dla ffmpeg ty debilu

no debil jeszcze sobie gentoo zainstaluj i wyjeb stallmana w dupsko

Skąd u wintendronów tyle soli?

...

youtube.com/watch?v=HlWwUs--lRI

jak masz nvidie to shadowplay jest spoko

>instalowanie botnetu

ale chujowe.

>I zamiast l
no zajebisty żart kurwo teraz się nie ta /polski/ znalezc w katalogu

dosłownie zjebane do dupy ustawienia

?

Geforce Experience, czy cokolwiek co robi cokolwiek automatycznie za ciebie i nie wymaga linii komend z 30 parametrami to botnet według Sup Forums.

dosłownie zjebany do dupy to ty będziesz jak cię odwiedzę i ci pomasuje brzuszek

uffff bylo blisko

gurwa

B

E

nie chce mi się myju myju idę spać brudny

K

A

top śmiech

zamknij paszcze bo ci naszcze

To się pisze przez A, matole.

co ty mówisz do mnie teraz

baka

a ty debil jesteś jednak

i co na niego szczekasz zwierzu jebany

HI

vlcsnap mnie cyngule jak diabli ciulu

10+ maquinola

/polska/ no, they're qt :(

yo vote

yo ya gane

UNA VELA

que ganas de follarme una trap polaca x diossssss

WADDUP FRIENDSSS

Polska come here for EXTREME SHITPOSTING

Not /lat/

weed
WEED
weed
WEED
weed
WEED

Trochę cieplej się zrobiło i już murzyny się zjeżdzają.

Umaru is my waiftheru

perdona italiano, io sono la Polonia.
vengo a studiare vestiario e di moda presso l'Università italiana. io sono qui poco tempo e io sono lo stress molto difficile. io sono gay anche, e questo molto difficile per me, io sono molto religione persona. Non ho mai agire in modo da essere gay con altri uomini prima. Ma dopo che sarò in Italia 6 settimane io sono il mio amico insieme lui è gay anche. Era mi mostra la moda italiana e poi ci sono bacio.
Wwe sesso insieme. Non ho mai prima d'ora sono dire a mia madre circa gay perché sono molto vergogna. Come ho Fock questo ragazzo italiano è molto buono per me, ma anche io sto sentire così in colpa. Mi sento in colpa estremo mentre inizio orgasmo. Mi sento così in colpa che mi prendo il mio telefono e chiamare Madre in Polonia. lei mi sveglio. E 'troppo tardi per fermare in modo da sto Cumming sesso. Sono molto turbato e colpevole e piangere, quindi il suo urlo, "IO SONO CUM dal sesso" (in Polonia). Ha detto che cosa? Dico "IO SONO CUM dal sesso" e lei dico ragazzo, non ti sposi ragazza italiana, e dico "NO SONO CUM dal sesso con l'uomo, io sono in ASS, mi sperma in ASS" e mia madre mi ha molto arrabbiato . Non Lei avere paura però.
Riaggancio telefono e sono molto imbarazzo. Il mio amico anche lui è molto imbarazzo. Sono colpa e mi sento molto stupido. Mi chiedo, perché devo gay con l'uomo? Ma io continuo perché quando schizzare si sente molto bene in culo italiano.

>raiding when three fourths of the thread is asleep
lads

oh boy, we got our friends from ṛeddit on board

POLONIA LO SIENTO AMIGO PERO LOS BRITANICOS PUTOS ESTAN MUERTOS.

I LOVE YOU

chyba ty

perdona italiano, io sono la Polonia.
vengo a studiare vestiario e di moda presso l'Università italiana. io sono qui poco tempo e io sono lo stress molto difficile. io sono gay anche, e questo molto difficile per me, io sono molto religione persona. Non ho mai agire in modo da essere gay con altri uomini prima. Ma dopo che sarò in Italia 6 settimane io sono il mio amico insieme lui è gay anche. Era mi mostra la moda italiana e poi ci sono bacio.
Wwe sesso insieme. Non ho mai prima d'ora sono dire a mia madre circa gay perché sono molto vergogna. Come ho Fock questo ragazzo italiano è molto buono per me, ma anche io sto sentire così in colpa. Mi sento in colpa estremo mentre inizio orgasmo. Mi sento così in colpa che mi prendo il mio telefono e chiamare Madre in Polonia. lei mi sveglio. E 'troppo tardi per fermare in modo da sto Cumming sesso. Sono molto turbato e colpevole e piangere, quindi il suo urlo, "IO SONO CUM dal sesso" (in Polonia). Ha detto che cosa? Dico "IO SONO CUM dal sesso" e lei dico ragazzo, non ti sposi ragazza italiana, e dico "NO SONO CUM dal sesso con l'uomo, io sono in ASS, mi sperma in ASS" e mia madre mi ha molto arrabbiato . Non Lei avere paura però.
Riaggancio telefono e sono molto imbarazzo. Il mio amico anche lui è molto imbarazzo. Sono colpa e mi sento molto stupido. Mi chiedo, perché devo gay con l'uomo? Ma io continuo perché quando schizzare si sente molto bene in culo italiano.

co tu sie odpierdala

Los muchachos del /brit/

cyberwoluntariusze w temacie

...

Poland explain this please

youtube.com/channel/UCtNSf-WBK1HJug8ti1Y1tgQ

io sono la Polonia...

1. Your country 2. Your opinion on poland and poles

1. Italy 2. Poor, warmongering, genocidal, obnoxiously agressive, uncivilized, soulless nation suffering eternal identity crisis(first they stole the Kievan Rus' history, then they defeated and subjugated another important Rus' cultural centre - Novgorod, claimed to be the "Third Rome", then tried to establish themselves as a proper European state copying the Western art and developements, then realizing how multicultural and diverse is their state they came up with """"USSR"""" abandoning their former flag and culture, after it's pathetic fall they are again lost and clueless so they sperg out). Collectivist minded and servile society with no regard to human life. They don't care about their personal wealth, freedom etc as long as Mother Russia and the Tsar is fine. They lack empathy, incapable of establishing a friendly relations on equal terms. Apart from Moscow and St Petersburg and some oil regions Russia is extremely poor and undeveloped - as the Russians are incapable of producing anything sophisticated almost the entire wealth of the country comes from it's natural resources. Except for the art and architecture directly derived either from the Greeks(all the Orthodox architecture they have horribly bastardized, icons) or Westerners(these fancy palaces in St. Petersburg) they barely have contributed to the culture at all. Considering a very large population their scientific contribution is utterly underwhelming, vastly inferior compared to the Western Slavs. Entire society is subjected to brainwashing propaganda blaming the Americans for everything, making them praise their Tsar Putin and support all the vicious acts of violence and terror. They can't even into geopolitics - Russia still pretends it's 19th century and the best way for the state to succeed is to be egoistic, xenophobic, expansive, imperialistic, overly-nationalistic and authoritarian.

Questo, /polska/ no

dios mio

t. polish diaspora

Polska come here: and help us

no i love polan :(