/ex-yu/

hvala ti bazirani bože edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=OcFx_6Pw39o
instagram.com/tmacsinc/
twitter.com/NSFWRedditVideo

2st for /balt/

realno

do Serbs like Serbia?

We love Serbia and all our Serbian lands from Zadar across the Timisoara to Schkoder.

60246719
N O G E

koliko novopeder moras biti da mene ne poznajes

>sjeo sam na njega u busu

kontam da ne bi trebalo biti previse skupo to da se zamjeni

jedino ako si ga bas smrvio

Pozdrav ex-yu, moj stariji brat posecuje vas sajt svakodnevno pa sam hteo da vidim sta je ovde toliko zanimljivo, iako mi prica da ovo nije za mene. Pronasao sam sebe uvredjenim jer sam to shvatio kao potcenjivanje moje inteligencije i nesposobnost za vodjenjem ozbiljnijih diskusija od onih sa malih i velikih odmora (kako on rece). Medjutim, kada sam video na kom sajtu moj brat traci vreme, osetio sam potrebu da vam opisem kako sve ovo izgleda iz ugla coveka koji prvi put cita vase "rasprave".
Komentari su vam puni mrznje, neretko psujete, kacite nekakve zabe i ostale stvari nasvrljane u paint-u, odgovarate besmisleno, zvucite pederasto i glupo u isto vreme. Nema naslova topic-a, nema poente razgovora, a tek bilo kakvih argumenata pri iznosenju stavova. Ovo mi sve deluje na galamu koju prave momci iz smera kuvari/konobari u mojoj skoli.
Jedina stvar koja mi je nejasna je zbog cega moj brat dolazi ovde? Ima zavrsen fakultet, stalan posao, igra kosarku, ima prijatelje.. Sve osim devojke. Kao i, pretpostavljam, vecina vas ovde. Neki komentari u ovom topicu su me naveli na sumnju da se ovde skuplja grupa pedera koja je toliko dugo u ovome da je prakticno formirala svoj jezik, kulturu, humor, idole, van razumnih shvatanja bilo kog normalnog coveka.
Jebote, ova rupa treba da se zakopa.

ŠUUUUUUUU

>propagirati slabu CIA propagandu za glupe amerikance
Glup si.

lol

Copy pasta? Ovo je jako dobro.

Hajde ozdravite...da se vracamo

youtube.com/watch?v=OcFx_6Pw39o

desi brate
kako si

Nemam ti ja gde da se vraćam.
Tamo sam gde sam se i rodio i odrastao.

Ja sam u redu, škola je na izmaku. Kako si prijatelj?

>odrastao je u bolnici

djete s posebnim potrebama rofl

taj individualizam ce nam doci glave

evo dobro sam

kako ide skola

hoce biti petica?

Bok. ima ko da trenka ovdje? Trazim savjet

imam 19 godina i mislim poceti trenkat, izgledom sam u dobroj formi iako se hranim nezdravim i nis fizicki osim hodanja ne radim

Znaci zanima je jel ovo dobar start za pocetak kronicnog treniranja, dakle svaki dan da ovu istu vijezbu i to svaku ruku zasebno

10x dižem ruku u zrak uzduz tijela (6 KG)
10x ruku u stranu (6 KG)
10x ruku uz tijelo (bicu) (6 KG)
10x putu vodoravno od tijela (6 KG)
10x klececi podizem prema gore savinutu ruku (6 KG)

zapravo sve kaj se i moze s rukama

i uz to: 20 sklekova na dan
i 10x se dizem na stangi

i tako svaki dan. Takoder me zanima jel ovisi u koje doba dana treniram ili je svejedno ukoliko radim to svaki dan?

evo, thx na odgovorima

samo pish pish bajo moj

Škola je dobar. Ja učinio sam dobar o moji testovi. I am going to the same škola as my Chad cousin and he will hopefully turn me into a normie.

Ja makar nisam oduzimao. Nisam mnogo doprinosio ali nisam ni oduzimao.

Neka idu prvo oni koji su su obogatili na tuđoj bedi i oni koji su obogatili od Srbije.

Mora to bolje. Kreni u teretanu. Dobro je za pocetak, ali verovatno te nece odvesti daleko. 6 kg za muskarca je smesno ako treniras duze od 2 nedelje. Mozda bi bilo dobro da se jos malo spremis i pravo (ravno?) u teretanu! Kada dodjes do teretane, zapamti, UVEK moras da radis

>cucanj
>mrtvo dizanje
>potisak sa klupe (bench)
>zgibovi za ledja (latisimuse)

Najjaca si verzija sebe, kada ovo upotrebis. I glava dize vise od tela!!!!!!!!!!!!!!!

>(6 KG)

>10x ruku u stranu (6 KG)

>20 sklekova na dan

Ujutru nekoliko kilometara trčanja ili plivanja.
Popodne sklekovi, propadanja, zgibovi, švarcenegerka.

Jedi više proteina nego normalno. Spavanje pre deset.
Nađi neku klinku da jebeš.

t. stara škola

sutra seselj u skupstini poslije 13 godina

ko jedva ceka??

reci ti njima anone

> Spavanje pre deset.
>Nađi neku klinku da jebeš.

kek pa prvu koju bude zvao kod njega kuci pre 10 uvece ima da ga otera u kurac

tvoja stara lmao

>Najjaca si verzija sebe

>I glava dize vise od tela!!

Ovo ako hoćeš da budeš bilmez ili bilde a ako hoćeš da budeš operator i da operiraš onda poslušaj starije i iskusnije.i da udaranje džaka je isto dobro popodne između propadanja i sklekova...

CEC

>operator

jedino svoje kite

Meni uvek mogu da prebacuju najbolji, a tu stvarno mislim na najbolje koji su nešto napravili vanserijski i koji su doneli nešto dobro u Srbiju ili koji su ginuli za Srbiju.

Nijedan političar ili Beograđanin, Vojvođanin i ostali đanini i crnogorci ne mogu reč da mi kažu, a ni njihova pandurska govna što ih brane...

Treniram kao zver....bavim se sportom
Preko dana kosulja pantalone cipele i imam svoju kancelariju znaci BIZNIS

U slobodno vreme se edukujem....jezici knjige i rad na sebi.

Uz sve to devojka i sex naravno

Povezan blago sa podzemljem imam kombinacije za sve.

Tri telefona, sastanci, dodatni prihodi...

Ako hocete da shvatite mene pustite od Juice - Ucen. Moja autobigrafska kao i moby - extreme ways to je inace za mwne pisano samo je to iza mene.

Sada sam u fazonu CUTI DOK TE KARAM!!

bazirani taksista

AHAHHAHAHHHHHHHHH

Američki nabildovani hibridni degeni nisu pravi operativci.
I kad kažem da operativac ne mislim na vojsku ili policiju ili tako nešto nego na operativca po klubovima, svadbama, splavovima, festivalima, gde god da me staviš tu ću da nađem nešto kvaliteta.

>americki hibridni degeni

Evo ti slika, covek ima 51 godinu, bio 15 godina u americkim deltama. Penzionisao se i sad prca klinku od 25 godina. Boli ga kurac, za njega je zivot tek poceo.

A ti kenjas po zelenim tablama za crtanje kredom iz Kamcatke.

instagram.com/tmacsinc/

ja sam...

JA JESAM!!!!

steroidi

>instagram

>americkim deltama

Bajo taj bi umro od gladi na Voždovcu...

ŽIVIM KAO KIP
DIŠEM ALI NISAM ŽIV

Ne sisam kitu ni rusima ni amerima, ali Delte su ti realno najveci mamojebi sto se tice tih vojnih jedinica. Za njih su i foke i specnazi i gromovi pickice u poredjenju.

Sve što može da se radi noću može da se radi i danju.

polako sve po redu kafa pa kafana

MA TI SI GUUUUUZOOOO BUUUUULJOOOOO

kakve veze sto picka ima 25?
sve iznad 17 je trulo

OVO

ciga objasnio

G

Čovek na slici je očito prenapumpan i na steroidima.

Najveci mamojebi su nase antiteroristicke jedinice, botino glupa ajd nazad na reddit.

šta da radim

zavisi sta te tacno interesuje. Sta ti mogu sa sigurnoscu savjetovati jeste da radis sta te interesuje.

Programiranje? Zapocni projekat. Nije bitno tacno sta i kako. Nadji nesto sto oces da napravis i samo pocni. Istrazuj sta je potrebno od osnova pa gradi navise.

Isprve ce biti lose, nakon nekog vremena ces moci graditi stvari kojih te nece biti sramota pokazati nekom.

Administracija ili nesto slicno? Volontiraj. Ukopaj se nedje na par mjeseci i nauci osnove.

IT mozes uciti i raditi ciganjski ko zanat ali postoje granice. Na vecini mjesta neces dobti poso bez papira(mn).

ZNACI TRI PRSTA ZNACI KOSOVO JE NASE ZNACI MUSLIMANI SU PICKE

Ajde bezi bre tamo pederu nafurani, toliko si mlada izdrkotina da verovatno ni vojsku nisi sluzio

...

ubi se

a ti kao jesi...mrs jebem ti mater mrtvu raspalu od raka grlica materice

le ubi se mane

Prošetaj po kraju.

kakva kukcina jebote promenio u srb (latinica) da bi udovoljio crvatu sa slovom sh ahahahha

gssssssss

to je onaj maloljetni retard

treba ga likvidirati

>desi se DESAVANJE
>treba da se ide u sranje
>on ne ume da rasklopi kalasnjikov
>njemu se cak i bosanci iz treda smeju

hehe decko ispadas glup

jos malo pa se zavrsava nastava pa onda celo leto Akademik drzi predavanja na ex-yu, spremte se

Stavi se u cipele Ratka Mladića.

Iz njegovog ugla, Naser Orić i njegova paravojna formacija muslimana među kojima ima mudžahedina sa svih strana sveta, pali, razara, ubija i siluje po selima i naseljima gde su Srbi. I to ne klasično gerilsko ratovnje, nego verski fanatici koji nemaju vojne ciljeve, nego za cilj imaju terorisanje hrišćanskog naroda.

Kad komanduješ regularnom vojskom takav protivnik ti je kao senka.
Kad je Mladić sa svojom vojskom okružio Orića i njegove mudžahedine Orić je pobegao sa njemu najbližim mudžahedinima.

Ostali su bili u klopci sa sve Holanđanima i ženama i decom.

Holanđani su pobegli u Zagreb, žene i deca su pušteni. Kad kažem deca mislim na mlađe od 14 godina.
Ostali su imali opciju da predaju mudžahedine ili da poginu.

Da li nisu hteli da ih predaju, nisu smeli, nisu mogli, da li je bilo 100 mudžahedina ili 2000 među njima to je dobro pitanje, ali to neće da ih podigne iz groba.
Ja lično mislim da nije hrišćanski svetiti se, ali gamad poput Orića i muslimanskih mudžahedina ne razumeju ništa drugo sem sile.
Naser Orić je osuđen na dve godine robije, i izašao je odmah posle suđenja jer je već bio proveo u pritvoru više nego toliko. To je isto jedno govno israno po pravdi, ali Holandija je puna govana.

Ali ajde ti meni sad daj neke činjenice ili mi opovrgni bilo šta što ja ovde pišem.

jedva cekam leto i epske duele akademika i profesora

ubi se

...

e bate mrzi me da citam

ali svaka cast

...

le pocni da programiras

gss

>file deleted

šta je to bilo kek

le [unesi primamljivu sumu novca u evrima ovde] pocetna plata

Neuki gejače, poserem ti se u usta nekulturna, nauči da koristiš malo mozak pre nego što mi se ponovo obratiš.

hahah ovo

neki srbin je mod očito

obrisala mi govna mamu im jebem usranu

nisu bili ovako brzi dosada

neko od vas je prijavio

stoko guzobolna maloljetna

samo crvati prijavljuju

>on to radi besplatno

Svaka mi čast kad se ovako moja misao pretvorila u kvalitetnu pastu.
Bravo za mene, a i bravo za tebe što si sačuvao tako kvalitetan post anone.

>on je neironično servijanac

a ja mislio da je moj tanak ahahahahahahha

sa 11 godina sam bio silovan od strane moga strica
sa 15 godina grupno silovan od strane ulicne bande

pazi , ta Sup Forums mema da su web developeri niza klasa je donekle samo tacna , ja bi reko da je 30% tacna .
Da , nisu toliko kompikovane stvari i ne zahtevaju naprednu matematiku kao programiranje drajvera , sistema , i ostalih "ozbiljnih" stvari.
ALI
Postoje vrlo ozbiljne i komplikovane stvari sto se tice i web-a. Serveri prvo.Backend. Mnoge stvari zahtevaju opet istu preciznost i ozbiljnost kao i "pravo" programiranje.
Problem je sto ljudi misle da je web dev samo html/css/js pa se tu samo mikari vizuelno sajt.Da to i jeste drkanje i daleko od programiranja. Ali web dev nije samo to. Ima mnogo ozbiljnih stvari i kompleksnih. Sam internet browser je najgori i najkomplikovaniji environment u svetu programiranja .

Samo postujte pravila i sve ce biti u redu

:^)

pd;np

koji kralj!

>to
>tanko

Sup Forums je retardiran board, vecina su maloljetnici i wanna be programeri

web programiranje je ozbiljno programiranje. Odrzavanje servera sa recimo milionima posjeta zahtjeva mnogo znanja

AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA

Olovkakurac opažen

izvini it strucnjak
al vecini kad kazes le web development, misli na dizajn(le slaganje lego kockica)
>ali ja nisam mislio samo na dizajn, vec na full stack

...

>posao
>na racunaru

top kek

posao na racunaru je san svih NEETova dbi
ja ne micem iz kuce a "radim" i primam platu

dajte jos ex-yu pasti

a sta radis?

nije tacno jer to zahteva nekakvu edukaciju a unutar NEET stoji e za education