/polska/

edycja kucyków

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s05SGP4QRtmh
pikio.pl/jkm-ostrzega-przed-wojna-domowa/
fronda.pl/a/nie-bedzie-umorzenia-procesu-korwin-mikkego-o-spoliczkowanie-boniego,73346.html
youtube.com/watch?v=-TZK6A1TYCo
noizz.pl/spoleczenstwo/smiejesz-sie-z-januszow-ci-panowie-pokazali-jak-sie-kibicuje-z-klasa/eefn09n
youtube.com/watch?v=GAjOfoutg5s
twitter.com/NSFWRedditImage

1szy za spieprzaj z tym

ZNASZ KUBANA

gays

nie wiem ile oni płacą za fryzjera ale ja się lepiej sam potrafię opierdolic za friko

ja po lewej

Na chuj mają mamie płacić?

wowik frajerze
vocaroo.com/i/s05SGP4QRtmh

...

nie wiem jaka matka skrzywdzila by tak swoje dziecko

tug wowik wie jak wejść na kara i nie jest dłużej naszym kolegą
niedługo same wykopki i kuce tu zostaną

>kilka tygodni temu kuc korwina dokonuje zamachu we Wrocławiu
>teraz po zamachu w Orlando kuce i naziololo z ruchu narodowego jednym głosem popierają mordowanie nieprzestrzegających biblijnych nakazań

Przypomnijcie mi jeszcze raz - czemu prawacy nie chcą uchodźców?

Ja po prawej

zazdroscisz relacji ojciec-syn?

PO POPOPOPO PO

>zbiorowa szahada ruchu narodowego jeszcze przed 2020

co to za tajne nagrania

ja po lewej

codzienne przypomnienie że jebać rosję

...

pikio.pl/jkm-ostrzega-przed-wojna-domowa/

>Kadencja Andrzeja Rzeplińskiego wygasa już w grudniu tego roku, co zdaniem polityków PiS pozwoli na zakończenie sporu. Na kwestię spojrzał także Korwin-Mikke, który nie zgadza się z tą opinią. Według Janusza Korwin-Mikkego dalsza eskalacja sporu doprowadzi do wojny domowej. Na początek prawnej, jednak nie wyklucza, że na ulice będzie musiało wjechać wojsko.

>Rzeczpospolita rozpada się na dwa kawałki.Być może na ulice będzie musiało wkroczyć wojsko i rozpędzić polityków z obu stron. Ludzie chcą żyć normalnie w kraju, w którym jest normalność, a nie spory partyjne z obu stron. – pisze Korwin.

>kurwin maca pierdoli głupoty

więcej wiadomości o 12

coś tu nie gra

>Według Janusza Korwin-Mikkego dalsza eskalacja sporu doprowadzi do wojny domowej.
przecież wojskowe służby i ich marionetki z byłego rządu obojga PSLi tylko marzą o pretekście do rozjechania pisowców czołgami

Korwin to ruski agent potwierdzone

POTWIERDZONE

no mi na przykład dzisiaj w robocie ochroniarz sprzedał historię że kulczyk wyczuł zmianę rządu i ze strachu że go pis wsadzi sfingował swoją smierć i teraz opala się gdzies na jakiejs wyspie na pacyfiku

to w temacie historii wyciągniętych prosto z końca jelita grubego

tymczasem na niezalezna.pl
>Koniec kadencji Rzeplińskiego za: 172 dni

...

top śmieszki

>przestań pisać w nitce
>nitka umiera

jak to jest nie być pępkiem świata?

fronda.pl/a/nie-bedzie-umorzenia-procesu-korwin-mikkego-o-spoliczkowanie-boniego,73346.html

>Stołeczny sąd odmówił umorzenia procesu Janusza Korwin-Mikkego o spoliczkowanie Michała Boniego. Proces eurodeputowanego partii KORWiN ma ruszyć 9 września. O umorzenie sprawy wnosił adwokat Janusza Korwin-Mikkego, Andrzej Ceglarski, tłumacząc to tym, że incydent między jego klientem, a eurodeputowanym Platformy Obywatelskiej nie miał związku z wykonywaniem funkcji europosła. Zarzut wobec Korwin-Mikkego brzmi natomiast: "naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych".

nikt nie chce po prostu z toba pisać zjebie

Przestań pisać sam ze sobą.

>postowanie na Sup Forums
>czegokolwiek
o ty robaku ty

master race tylko lurkuje

t. postujący

ja chce uwu

właśnie kurwa zapostowałeś cwelu

doigrał się

na szczęście Korwin to debil co nawet 5 procent nie umie zdobyć więc pierdolenie o wojnie domowej też się nie sprawdzi

>muh wojna domowa
>katole wyjdą się napierdalać z gejami i feministkami na metalowe wieszaki do ubrań
>w 2150 roku przeczytacie że "wieszakowcy" walczyli o wolność, równość i demokrację ale polegli bo seba wpierdolił im tak że wybił im wszystkie zęby i niemiecki pan musiał interweniować
tak będzie - wojna domowa na miarę Polski

Był ktoś kiedyś na oddziale dziennym w psychiatryku? Byłem 2x na całodobowym, tym razem idę na dzienny od lipca i ciekawi mnie co tam się robi. Mam stesa, że zamkną mnie znowu na całodobowym.

byłem raz na wycieczce w sejmie

macie pusie czy busie?

Ja też, wyglądało jak cyrk bardziej,

to

przez brak dostępu do broni napierdalanie W Polsce będzie na noże kuchenne, kije do prania i wieszaki

kusie musie

pracuję w sejmie od czasu do czasu

junie

czym się różnią

jak można być tak podłym?

E, dotknąć to przecież nic zdrożnego.

All of these people could have been normal, could have taken care of themselves. But you can see in their eyes all hope is lost by now.

>tug nigdy nie będziesz miał takiej małej Machi do przebierania w stroje szkolne, idolek i służek

zabijcie mnie zuszki ;_;

>ta metka w majteczkach
hhhhhnnnnnnnnnngggggg

Ja też. Jedyne co z tego zapamiętałem to to, że w kiblach tam są dywany z jakiegoś powodu.

wiecie co ejst zajebsite?
sluchanie gimpsona d-_-b
youtube.com/watch?v=-TZK6A1TYCo
youtube.com/watch?v=-TZK6A1TYCo
youtube.com/watch?v=-TZK6A1TYCo

...

I po chuj.

...

kogo kurwa

o chuj

>internet radiowy w bloku w mieście
o kurwa patologia i trzeci świat

>SZCZECIN
kek nawet u nas w Poznaniu nie ma takiej wiochy żbsz lmao

noizz.pl/spoleczenstwo/smiejesz-sie-z-januszow-ci-panowie-pokazali-jak-sie-kibicuje-z-klasa/eefn09n

halo?

czy zastałem antoni?

tak

gdzie jest anime

ale meczyk dobry

kurwa oby Włosi z Niemcami wygrali to będzie dobrze

w u

nie chce mi się postować teraz sorki

zbyt dużo normickiego pierdololo o piłeczce i polityczce to uciekli.

Why is that policeman taking a picture with them?

...

please translate "to be honest family" to italian please

dobra
he's not a policeman

wrócho nie przestawaj

>GIEŁDA DZISIAJ
kurwa

potrząsam moją głową famiglia

no chyba coś powiedziałam

której drużynie kibicują?

więcej nowych nie mam

i tak tylko gołe loli zbieram - nie będę ich tu postował bo wjebkę dostanę od pana szatni znowu i będzie niemiło

eh anoni

Co jest?

>am
pokaż brzuszek

wal

kiedyś uda pokazałem ale to dawno już

strzałkuj

Kto tutaj /statki/

nie

jak sie w to gra? cos w stylu osad tylko ze stateczkami czy jest jakis glebszy gejmplej?

DOBRY CHUJEK

ja, właśnie robię codzienniki zuchu

debilu

>stateczki dla kurwa dzieciaczków

>jaranie się łódkami

o co chodzi z tymi stateczkami

>animki dla kurwa niedorozwiniętych dałniaczków

uwaga uwaga, groźny user-zazdrośnik na wolności

zazdrosny, bo łódki dostały arkejda

youtube.com/watch?v=GAjOfoutg5s

co kurwa

Who's spierdolina, I saw that in rzabczan once.

Probably some Stacey variation. How are you doing Poleboos, have you seen an Argie around here.

pierdole anime

Poleaboo is currently growing his hair out but needs to learn more about haircare

Apparently, you're supposed to get it cut while you're growing it