/polska/

edycja Żaby Moniki

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=dBNk0zKWs70
nisekoi.wikia.com/wiki/Zawsze_in_Love_(chapter)
twitter.com/SFWRedditVideos

/lat/

niech zgadnę
matka go wkurwiła?
also
jak się nie znalazł martwy do tego czasu, to już się nie znajdzie. zapomnij o człowieku, na zdrowie ci wyjdzie

ech wy kurwy śmieszki

19:00 w piątek i nitka martwa

normiki jebane jak w zegarku śmiecie gardzę wami elo

uczę się kurwo jebana, skończę to zamemię cię na śmierć

Dodałem kontent Możesz się wypowiedzieć na ten temat. Myślę że to był TYLKO ŻART ZIOM, lub że spodobałem się jej koleżance i chciała do mnie zagadać, ale ona była lesbijką i miała ból dupy.

Kiedyś wróci user, kiedyś wróci.
Ale przykra sprawa jednak.

o ile faktycznie się tym interesował, a nie lansował na kancelarii i pieniądzach tatusia

ja tam jeszcze tyram...
Tesla sama się nie kupi

prychłem

gdyby wasz stary spuścił się sekundę wcześniej albo później to byście się nigdy nie pojawili na tym świecie

tak bardzo to...
może tak być
>t. nieplanowany

>Tesla sama się nie kupi
żbsz chyba spieniężyłbym jedną z nieruchomości na twoim miejscu. eskę chcesz kupić?

Niby z czego, to było durne.

Gdybyś się urodził w 1939, nie prostował byś dziś na /polsce/

>tug tyle plemników a musiałem się zrodzić z tego najgorszego idioty kretyna jebanego

kurwa

>sprzedawanie nieruchomości
a w życiu... ja w Polsce chcę umrzeć.
mam małe mieszkanie, ale w zajebistej okolicy w warszawie, a z żoną na spółkę dom.
>tesla s
no byłem dzisiaj w salonie i w życiu nie miałem takiej erekcji.
może wykończenie średnie, ale kurwa... jakie to ma kopyto...
na początek może to kabrio na bazie lotusa. na s jeszcze musiałbym zbierać parę lat.
po wakacjach chcę dla zgrywu nowego logana kupić i zobaczyć czy do czegoś się nadaje dacia

>euro
>cały miesiąc będzie tu chujowo

no w sumie jest tak przy każdym normickim evencie ale i tak chuj wam w mordę, idę na wilno

>Niby z czego, to było durne.
z tej durnoty

>muh spierdolenie to spisek wszelkich bogów, ja jestem ofiarą

a, takie buty. myślałem, że masz coś co wynajmujesz, ale faktycznie ten milion w nieruchomościach to 2 miejscówki
mam nadzieję, że ta bieda tesla stanieje w przyzwoitym tempie, bo na eskę raczej nigdy nie będzie mnie stać bez oddania nerki w rozliczeniu. logan może być zaskakująco sensowny, coraz więcej daci widzę na ulicach, no i to podzespoły renault (może to też nie najlepsza firma, no ale jakąś markę ma)

Pierdol się, normiki wychodzą z innymi normikami aby obejrzeć te mecze w jakimś barze, czy loungu. Nie wchodzą do Polski postować.

Te Irlandczyki są szalone.
youtube.com/watch?v=dBNk0zKWs70

żartowałem debilu nie spinaj się już tak

>debilu
j-jak mnie rozpoznałeś?

mememagią

absolutni szaleńcy. ale i tak najlepsza akcja jak zrobili papieża z dziadka na balkonie

>na wilno

zczezłem

słuchacie muzyczki na głośnikach czy słuchawkach??

Ej zuszki, myślicie że Kulfon wsadzał swojego kulfona w Monikę?

na głośnikach. słuchawki to na rower (nie odcinam się od otoczenia) albo gdziekolwiek poza domem
chyba, że się muszę mocno skupić na robocie i zapierdalać, to wtedy słuchawki + synthwave musztardowa rasa

>dacia
te nowe są bardzo ładne w sensie mnie się podobają. wujek żony- cierp jeździ taką nową w kombi i chwali, miał też poprzednią. jak cierp chwali znaczy nie ma dramatu. a ja nie mam parcia na pokazywanie sie. chciałbym coś fajnego, ale też turbo nowoczesnego, więc kurwa jestem rozdarty. mx5 jest fajniutkie i tanie, ale ja chcę zacząć grzebać w nowocześniejszych autach. niby są priusy i są chwalone przez posiadaczy, ale nie wiem czy chcę akurat priusa. napatrzyłem się w amsterdamie na Chevrolety Volt. są zajebiste i dużo ładniejsze niż priusy, ale też sporo nowsze i droższe
ehhh problemy pierwszego świata

a przede wszystkim
jak mam wydawać 30-50k za auto, to już wolę nową dacie

nie umiem w gify a już dawno zrobiłbym tańcującego januszka...

Coś tam ktoś pisał wczoraj, że Polska już wyszła z grupy kiedy pisałem co może się wydarzyć w meczu z Ukrainą, i zgodziłem się. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Po prostu ma gwarantowany finisz w pierwszych 3 miejscach. Teoretycznie może jeszcze odpaść, jeśli zajmie w końcu 3 miejsce i nie będzie jedną z tych 4 "dobrych" które zaawansują.

możemy odpaść jeżeli niemcy przepierdolą z irlandią a my przegramy z ukrainą ale do tego to by chyba jakieś czary potrzebne

przejrzałem na szybko katalog, to najbardziej podstawowy logan sedan lekko poniżej 30k, a wygląda przyzwoicie. za 34 juz przyzwoita wersja. kombi też niebrzydkie
mnie po głowie chodzi duster

niby tak, ale to bardzo mało prawdopodobne
ale teraz chorwaci zjebali z czechami, widziałeś?

Nie było mnie ponad tydzień.
Coś mnie ominęło?

>p*łeczka

...

Nie.

zara zara nie tak prędko prosze odłożyć ten kufel

paniusia to nie za młoda

...

a dowodzik jest

>duster
na dustera się czeka około pół roku. chyba że weźmiesz z salonu to co mają to musisz (!) przepłacić. myślałem że mnie w polsce w chuja ładują jak to cebulaki, ale o dziwo nie...
wiesz user to tanie jest bo to cały czas clio 2gen... ale to wcale złe auta nie były.
taka już wystarczająca sandero czy logan to jakieś 35k.
kombi niebrzydkie, ale takie vanowate w środku. w sensie ten dach z tyłu za wysoko. w chuj komfortowe i zapakujesz w to wszystko, ale niezbyt estetyczne.
za to taki ciemny sedanik...... mniam..........

...

To całkiem spoko. Od razu mnie trochę przestało kusić, żeby tu z wami siedzieć.
Spierdalam w podskokach zanim mnie złapie na nowo.

dlaczego loszki są tak chujowe w flirtowaniu?

idę o zakład że mógłbym założyć konto na portalu randkowy ze zdjęciem takiej 5/10 "ruchałbym, ewentualnie", i natrzaskać więcej znajomości niż 80% 8/10+

refleksja mnie naszła, gdyż ostatnio całkiem sporo ich orbituje wokół mnie, odkąd mi się sześciopak zaczął przebijać, jak napnę brzuszek

ale zbaczam

jedyne co chciałbym żebyście zapamiętali z tego wywodu, to że nie jest tak że każdą laskę zbiera na porzyg na samą myśl, że mogłaby dotknąć anonka, a prawdopodobne jest, że ona nie ma zupełnie skilla, nie potrafi się uśmiechać, rozmawiać i dawać atencji.

Tak, ale zapominacie o rzeczy o której mówię aż z pierwszego meczu z Irlandią: Polska ma wielki problem z ukończeniem szans. Wczorajszy wynik meczu z Niemcami był pozytywny dla Polski, ale jakby tak na spokojnie go zanalizować, mamy fakty:
-Niemcy zagrali bezpiecznie, nie ryzykowali zbyt bardzo i Polska miała 2 twardych centralnych obrońców
-Najlepsze szanse dla Polski były 2, obie przez Milika i nie udało mu się nawet trafić w piłkę i wysłać ją do bramki Neuera

Nie da się po prostu takich z takich szans nie korzystać. Nawet jak Polska wyjdzie z grupy, to w meczach nok autowych będzie miała problem. I będzie szkoda, bo nie ma aż tak gorszej drużyny od takich krajów jak Belgia, czy Chorwacja.

>ale teraz chorwaci zjebali z czechami, widziałeś?
No, 2-0 stało się 2-2 z rzutem karnym w ostatniej minucie. PO PROSTU

to spierdalaj

moja dupa jest ciasna jak po praniu a twoja matka to chuj

ehh ale dzisiaj było luluko dobre

>dlaczego loszki są tak chujowe w flirtowaniu?
Bo w naszym społeczeństwie, ich płeć jest bardziej pasywna kiedy chodzi o flirtowanie, co to za pytanie? Z tego samego powodu dużo loszek ma chujowy humor -nigdy nie musiały wymyślić coś śmiesznego bo starczą im cycki.

>na dustera się czeka około pół roku. chyba że weźmiesz z salonu to co mają to musisz (!) przepłacić
jakby nie fakt, że rozmawiamy w okręgowym domu kultury gensokyo, to bym ci nie uwierzył. cennik przejrzałem, promocyjny duster 48k, ale podoba mi się, bo jest taką terenówką w starym stylu, a nie jak np. z c-rv robią coraz bardziej gangsterowóz na pokaz
>clio 2-gen
jak narazie to specjalnych wymagań nie mam. oby się przyzwoicie prowadziło, nie sypało i można było wyprzedzić ciągnik na krótkim odcinku
estetyka kombu z zewnątrz wydaje mi się ok, w środku nie widziałem. ciemny sedan palce lizać

>Nie da się po prostu takich z takich szans nie korzystać. Nawet jak Polska wyjdzie z grupy, to w meczach nok autowych będzie miała problem. I będzie szkoda, bo nie ma aż tak gorszej drużyny od takich krajów jak Belgia, czy Chorwacja.
a tutaj masz rację. już samo wyjście do play-offów będzie historyczne, ale szkoda żeby odpadli w pierwszym meczu. milik musi się nauczyć jebać lewą nogą, chociażby jak cepem, ale żeby w piłę trafiać, bo już drugi raz przez to nie mamy bramki
race, karny, 10 minut dodatkowego czasu... czesi chyba 5 akcji mieli w całym meczu JEB
MOJE GÓWNO

to

obrazek relatywny

Tak a propos za jakieś ~45 minut grają Nasi #4

to że mamy turczyna, nie znaczy, że drużyna jest nasza. chyba, że twoja

chuja macie jestem obywatelem świata

>cennik przejrzałem, promocyjny duster 48k
nooo to na niego poczekasz z pół roku. przynajmniej tak mi wmawiali jeszcze na początku roku.
jest trochę ciasny ale na bebechach z xtraila... nie wiem jak żywotność
za to clio 2-gen to całkiem żwawe autko i wcale nie sypiące się mocno. z resztą każde auto trzeba naprawiać. nie ważne czy alfa, czy rolls i tak coś się zużyje
>terenówka
no wiesz anonq duster to raczej nie terenówa, ale przynajmniej coś innego. z takich dzikusów to coraz bardziej przemawia do mnie nissan juke. tylko dlaczego on jest taki drogi?
jakbym miał papy jak lodu to bym sobie takiego juke'a z bebechami od gtra sprawił.
tak są takie
i tak ten samochód wygląda jak niedojebany pokemon... pragne go bardziej niż arab blondynki

>on nie trzyma kciuki za Albanię, Turcję, Irlandie, Islandię i Chorwację oprócz Polski
>on lubi Hiszpanów

na zdrowy rozum loszki są bardziej socjalne, mają więcej interakcji, wydawałoby się że to powinno przekładać się na się na umiejętności, ale nie

żbsz winię mamusię, za obraz kobiety mistrzyni konwersacji i intrygi jak w wojnie i pokoju

nisekoi.wikia.com/wiki/Zawsze_in_Love_(chapter)

Serce rosnie w chuj.

tug loszka sie do ciebie usmiecha potakuje ale praktycznie nic nie mowi
co to kurwa znaczy niech jakis normik sie wypowie

żebyś wziął spierdalał

pozdrawiam tu normik

grałem sb cały dzień w metal gear solid phantom pain super gra ama

to znaczy ze cie chce, ale jak kazda loszka jest nudna fchuj i nie zna sie na niczym, moja przynajmniej jakies animki oglada ale tez najbardziej popularne gowno tylko

eh

sądzę że napierdalasz jak radio

ehh

jebać polske

ehhh

ehhhh

jeden dajcie mi powód czemu miałbym być "dumny" z racji tego że urodziłem się na terenie Cebulandii

EHHHHHHHHHHHHH KURWA ANOOOOOOOOONI ZYCIE NIE MA SENSU SZNUR POCZTO KIEDY

teren nie ma znaczenia ważny jest język

>no wiesz anonq duster to raczej nie terenówa, ale przynajmniej coś innego
nie żebym próbował się tym pchać gdzieś w bagna albo puszczę i przebijać przez rzeki. chodzi mi o sam wygląd. juke też mi się podoba, ale bagażnik ma w cholerę niepraktyczny. a co sądzisz o c4 cactus? podoba mi się, nawet te gumy się nie rzucają mocno w oczy jak się kolory dobrze dobierze

żart na ciebie, bo trzymam kciuki za wszystkie te drużyny poza turcją, która mi luźnym kalafiorem wisi. zresztą przed mistrzostwami ci pisałem, że będę oglądał te małe drużyny i miał nadzieję, że dobrze sobie poradzą

postrimować wam overwatcha?

i po chuj mi ten język

plebejuszu poczytaj książki

Turcja zajeła 3 miejsca na Mundialu 2002 i Euro 2008.

Nie są top ekipą, ale grają przeważnie z jajami. Zjedz kawałek baklawa, może zmienisz zdanie.

kutasa do dupy se postrimuj

no jakie

wiedźmin

najlepszy post dziś

czytajcie książki

życie nie ma sensu, ale na przykład taki dwudziestoszescio tonowy, napędzany 12 cylindrowym silnikiem T-34, z 52 milimetrowym pancerzem, jako tania maszyna dominująca pole walki sens już ma

wszystko jest relatywne.

masz być dumny bo inaczej znajdę cię i powieszę za jaja na latarni

>cactus
kurwa śmieszny jest z tymi gumami
jeszcze ma 6 miejs w środku...
jak cenowo bo nie patrzyłem? jaki w tym motorek jest?
nie bedziesz mi zycia ukladal
bo pomimo wpierdolu dziejowego zawsze cebulacy stawali w obronie wartosci nadrzednych
plus na zachodzie chujem śmierdzi żbsz

postrimować wam metal gira?

nom

poka
ale ktorego ?

>jak cenowo bo nie patrzyłem? jaki w tym motorek jest?
od 50k niestety (no dobra, bez 100 zł, ale to jak z ceną 19,99) za benzynę 1,2/82KM. silników mało do wyboru, bo tylko benzyna 1,2/82 albo 110 KM i diesel 1,6/100KM. ale ponoć moc do masy ma niezłą, bo jak jeździłem tą benzyną na jeździe próbnej, to bardzo żwawy jest. gość mówił, że bardzo się starali odchudzić, np. przez wywalenie siłowników szyb z tyłu, bo mało kto szyby opuszcza przy klimie, a kilogramy odjęło
bryła mi się bardzo podoba, a często mijam czerwony z czarnymi gumami, to nawet mu dodają uroku

byście się umówili z taką 15 latka albo 16 latka?

zależy

23 minimum here

>>>>> minimum
niech zgadnę, prawiczek nigdy nie trzymający?

phantom pain

smród

z 16 latka juz sie umawialem, ale z checia z taka 13-14 bym sie umowil

super jest..

jeszcze się przyjrzalem cennikowi. żeby mieć przyzwoite wyposażenie, to już 59k trzeba dać. klima, kamera cofania, sofa z przodu (tylko w tej wersji)

dobra skoro już takie tematy to przyznawać się - jest na sali czarodziej wysokolevelowy?

możesz postrimować

u mnie na pradze taki zielony z brązowymi gumami stoi. fikuśny...
cenowo nieźle jak na cytryne, ale to 50 patyków... chyba szarpnąbym tego diesla bo jeździłem c4 picasso grand z tym motorem i nawet dawał rade
pracowałem kiedyś w handlu i ta bajeczka o szybach mnie nie rajcuje, ale sam musiałbym się przekonać...
a jak ta kanapa z przodu?
już legalne żbsz...
ale chuj w głowie
raczej nie bo żonaty i od zawsze wolałem milfetki