/polska/

edycja za darmo

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=eUtDW25dXpA
youtube.com/watch?v=NS-p8abBS0U
twitter.com/NSFWRedditImage

if I ever found out my son was communist I would probably take him out back and punch him in the face

youtube.com/watch?v=eUtDW25dXpA

no elo juz wstalem i usiadlem haha

crickey :x

Cute polska-kun ^3

kill all weebs

Zuchy tak się zastanawiałem, że prawica w Polsce nie ma żadnych inteligentnych przedstawicieli

- główną siła na prawicy jest PiS, w którym dosłownie jedyną myślącą osobą jest Jaro (reszta nawet jakby była zdolna do samodzielnego myślenia, to ma zakaz). Jednak nawet Jaro wydaje się nieco "ograniczony" i najwyraźniej nie potrafi zrozumieć kapitalistycznej gospodarki, więc próbuje przywrócić to co jest dla niego zrozumiałe - socjalizm.

- dalej mamy Korwina i jego partyjki - tutaj to chyba w statucie partii mają zapisane, że nie przyjmują nikogo z IQ powyżej 90. Dosłownie ludzie o mentalności gimnazjalistów.

- kolejny jest Kukiz - ... ... ...

- nie można zapomnieć o ONRowcach i innych nacjololo, którzy lepiej by się odnaleźli żyjąc z małpami w klatce w ZOO, niż w ludzkim społeczeństwie

- no i na końcu mamy Brauna

Nawet zwolennicy prawicy wydaja się trochę mało rozgarnięci - łatwo się nimi manipuluje i mają w zwyczaju przyjmować najprostsze wytłumaczenia jako fakty np. antyszczepionkowcy Kukiza, wykopki lub nawet z bardziej znanych - Ziemkiewicz ze swoim riserczem czy Cejrowski ze swoją Ziemią istniejącą od 6000 lat i antyewolucjonizmem.

Potrafi ktoś wytłumaczyć czemu tak jest?

(Obudź mnie)
Obudź mnie w środku
(Nie mogę się ocknąć)
Obudź mnie w środku
(Ratuj mnie)
Zawołaj moje imię i ratuj mnie przed ciemnością

Korwin wydaje się być najbardziej inteligentny z tego kurwidołka, ale protokół 1% dobrze to maskuje
Oslo, Cejrowski naprawdę jest kreacjonistą?

wykop jest dużo wyżej

no o co chodzi piękna pogoda

co to znaczy?

U nas będzie powtórka z rozrywki we wtorek

poezja

żebyś wypierdalał na samą górę, na wykop

o nie

czemu? w żadnym stopniu nie popieram korwina

wreszcie bede mogla pokazac sie w mojej nowej sukience

>Cejrowski naprawdę jest kreacjonistą?

Tak, nawet w jakimś odcinku o rolnictwie w Afryce prawie cały odcinek poświęcił temu, że to Bóg stworzył świat jakim jest teraz, bo nie możliwa jest taka różnorodność bez boskiej interwencji. W innym odcinku z tego co pamiętam mówił coś o tym, że Ziemia ma 6 tysięcy lat.

>Cejrowski naprawdę jest kreacjonistą?

youtube.com/watch?v=NS-p8abBS0U

o kurwa
czekam na film o płaskiej Ziemi

Szanujecie Gábora Király'ego, bramkarza Węgier, który właśnie pobił rekord najstarszego gracza występującego w fazie finałowej Euro, mając 40 lata? Podobno te szare spodnie przynoszą mu szczęście.

panowie co tak martwo

>panowie

P O K A
O
K
A

Kto /Ślązak/ tu?

Co Ci pokazać kociaku?

ptoka

nie ja

Ehhhhhh

>PiS
nacjonalny-socjalizm czyli lewica
>korwin
tu akurat trafiles chyba jedyna prawicowa osoba w calej polskiej polityce
>kukiz
to jest po prostu debil i robi to co mu kaza robic ani prawica ani lewica
>ONRowcach i innych nacjololo
sam nazwales ich naziolami czyli to samo co pis znowu lewica
>Braun
Przyznam ze tu nie jestem pewien

No brawo anonku cale 1/5 z tego co wymieniles to prawica.

Ale nie mamy już 1939, nacjonalny socjalizm to prawica w naszych czasach.

no chyba jak sie jebniesz w leb i zmienisz definicje slowa. Socjalizm czyli wstep do komunizmu zawsze byl lewicowym pogladem.

wiedziałem że polaki cebulaki to idioci ale żeby aż tak

A widzicie jakichś prawdziwych komunistów w Europie? Grecy i Polacy mają coś wspólnego -oboje ścigają duchy sprzed 60 lat.

no PiS to jest prawdziwy komunizm, ale tacy debile jak ty dalej mysla ze herp derp wreszcie pis pozbedzie sie tych komuchow i lewakow

ten moment kiedy ona nigdy nie będzie mojej bo ma swoją rodzinę

Polacy są zbyt negatywnie nastawieni (mają na to dobry powód) do lat 40-90ych, wszystko dla nich to komunizm.

POLACY TO...

>Prawnicy Reduty Dobrego Imienia przygotowali postępowanie prawne przeciwko Hansowi G., szefowi jednej z pomorskich firm zatrudniających Polaków, pozwanemu przez byłą pracownicę Natalię Nitek o niemiecko-hitlerowską mowę nienawiści. Na dzisiejszej konferencji w Centrum Informacyjnym PAP poinformowano opinię publiczną o nowych faktach w tej skandalicznej sprawie.
>"Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem" - to, jak się okazuje, niejedyne słowa skierowane przez Hansa G. w stronę pracowników jego firmy.

eurobaksy, bycie amerykańskim lotniskowcem, dojenie antypolonizmu. jedyne czego jeszcze potrzebujemy to koludująca diaspora i jestesmy drugim izraelem

żyjemy w najlepszych czasach

Wy debile skończone, socjalistyczy ustrój gospodarki nie ciągnie za sobą automatycznie lewicowego rządu - polityka względem imigracji, religii, tradycji i historii decyduje kto jest lewicowy a kto nie.
Może istnieć lewicowy i prawicowy skrajny kapitalizm, jak i mogą istnieć lewicowe i prawicowe formy socjalizmu, więc przestańcie się wymądrzać.

wstalam

I jeszcze dodam do tego, że wszystkie rządy komunistyczne i tak używały element nacjonalizmu aby kontrolować masę.

pokaz stopki

...

eeeeeeeheh

Ty jestes kurwa debilem totalnym lewica to socjalizm a prawica to kapitalizm, jebany wycpunie debilu. Bierze sie to z kompasu politycznego w ktorym po LEWEJ stronie jest socjalizm/komunizm a po PRAWEJ stronie kapitalizm. Wiedzialbys to gdybys skonczyl kiedys podstawowke, a nie ziemniaki cale zycie zbieral. Kurwa nie moge z wami jebane debile juz wiecej sie nie odzywam bo do was mozna mowic a wy i tak kurwa swoje.

co robić

już uchodziałem z tą prace bo widzieć jej to ból

Zgadza się, na przykład na Litwie i w Polsce wyolbrzymiono wagę Bitwy pod Grunwaldem, aby posłużyć się sentymentem anty niemieckim, żeby nawet grupy które były tradycyjnie gnębieni przez Rosjan mogły sobie znaleźć nowego, bardziej wygodnego wroga.

when in doubt, suka bladz idi na chuj, comrade

>lewica to socjalizm a prawica to kapitalizm, jebany wycpunie debilu

>Politologia dla Amerykanów

nie bądź idiotóm

nawet nie jestem jedniem polakiem z pracy

polacy żyją w Rosji też

Daunie jebany, lewicowcy wprawdzie zwykle się identyfikują z socjalizmem, bo to bardziej sprzyja ich poglądu swiata, ale nie znaczy to że lewicowa ideologia = socjalizm. Po prostu często idą w parę.
Nie wiem gdzie wyczytałes te swoje brednie ale zamknij już japę, bo widać że gówno wiesz.

polacy robacy xd

Dziadka na sybir zesłali?

po prawdę nie znam, ale z linii matki dziadka wygladał jak polak i jego syn wział śląb z kobietą z zachodniej Białorusi

Co sądzicie o moim palcu u stopy?:3

na chuj takie obrzydlistwa wstawiasz

jedniem polakiem idiotóm po prawdę wypierdalaj zjebie

Polizałbyś? :3

dindu

upierdoliłbym/10

...

szanuję

>zainstaluj dark souls
>po 30 minutach jesteś op w chuj bo znasz wszystkie skróty

ehhhh kUrwa

tzw. first world problems
a ja muszę pranie zdjąć i mi się nie chce, eh życie

>tug 95% kontaktów w moim telefonie to jakieś rzeczy sprzed 10 lat i nigdy już z nimi nie porozmawiam, ale i tak trzymam bo odrzucam wszystkie nieznane

eh

ja wyjebalem wszystkich zbsz i dodalem tych, ktorzy sie odezwali w ostatnich 3 latach

A czemu tyś się nie odezwał?

jesteś mną? schnie od 3 dni, pewnie już gotowe

regularne czyszczenie dobrze robi. zostawiam tylko dobrych znajomych z liceum, bo się regularnie spijamy w rodzinnym mieście
chociaż potem się dziwię jak życzenia na święta przychodzą (kopiuj-wklej debilny wierszyk) i za chuja nie wiem od kogo

A jakby tak Polacy na Euro śpiewali własną wersję "Jesteśmy tu" Śląska, ale zamiast "LA LA LA LA" śpiewać "ŁO LO LO LO"?

bo nie dzwoniles chuju

Tylko czekałem na znak życia od ciebie. Przecież...ja cię dalej kocham..

...

zajebalem wielkiego pajaka i mam teraz jego krew na scianie jako trofeum

tęsknie za dzieciństwem przez ciebie pipo

ech nostalgia... i te nimfy wodne z cyckami na wierzchu
jeszcze lubiłem tę grę co można było strzelać rekinami podziemnymi i miała wykręcony brytyjski humor

Jak byliście mali też lubiliście znęcać się nad zwierzętami?

>Bierze sie to z kompasu politycznego w ktorym po LEWEJ stronie jest socjalizm/komunizm a po PRAWEJ stronie kapitalizm
>on nawet nie słyszał o rewolucji francuskiej

Nie, nie jestem psychopatą

>80% niepodpisanych
po chuju z taką mapą

to nie było jakies meksykańskie cos tam cos tam

bo to jest dla ludzi co sie znajo kurwo

ludzie co się znajo nie potrzebujo mapy

armed and dangerous, już znalazłem

dobra mordeczki

No co

co wcinacie?

Bułkę z szynką i keczupem

chleb z serem i keczupem

chcę być obrzydzony ale sam tak robię kiedy nie chce mi się nic robić

ech zuchy

Ziemkiewicz znowu miał rację ;_;

Brytole zostają w UE

słonecznik

na niczym się nie znam
co to dla nas oznacza?

ale co to oznacza dla nas, żydów?

>Ziemkiewicz znowu miał rację ;_;
kiedy jeszcze on miał rację?

jak zdradził żonę i jebał to dziennikarkę
dobrze zrobił, szanuję go za to

krótkoterminowo: spadki na giełdzie, zastój gospodarczy, wzrost kursu EURPLN (do około 4,60-4,70 zł za euro) EURUSD (do około 4,10 zł za dolara) i ogólna ucieczka inwestorów (głównie dlatego że w UK pracuje 2 mln Polaków i przesyłają do nas strumień forsy sztucznie pompując siłę polskiej waluty)

poza tym długoterminowo ruchanie w dupę przez Niemców, kwoty uchodźców, federalizacja UE i sankcje gospodarcze za niestosowanie dyrektyw - bez UK postawią nas i Węgrów do pionu

+w 2018-2020 prawdopodobny kryzys zadłużeniowo/finansowy, wzrost bezrobocia i preludium do wojny (albo na tle rasowym, albo z ruskimi)

natomiast Wielka Brytania będzie przy odrobinie szczęścia i wzmocnieniu kultu pracy drugą Szwajcarią/Norwegią w przeciągu następnych 15-25 lat - jak ktoś tam pojechał do pracy i został na miejscu to wygrał życie żbsz

Jaka będzie ilość martwych kiedy Ruscy chuliganie zaczną się bić z Polakami lub Węgrami na Euro?