/ex-yu/

ljubavna edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=tQXEIVSlGAM
youtube.com/watch?v=YUJURGksovo
youtube.com/watch?v=b_B9Ameujfk
youtube.com/watch?v=iLsOVm_ZTe8
youtube.com/watch?v=PposmdCa07E
visitnis.com/cele-kula.html
telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene
twitter.com/NSFWRedditImage

>ljubav
good goy

da budem 100% iskren, voleo bih da pojebem neku qt crnkinju

drugi za smrde mi muda i volim da ih mirisem

a dobro i govoriš

balkanski humor je jednostavno najbolji
youtube.com/watch?v=tQXEIVSlGAM

A mislim se pička ti materina...

baklje su lijepe u ovo doba godine

>ook niko ne gleda gdp per capita

A prd! A smrd!

>to
>balkanski humor

balkanski humor ti je stipe u gostima, audicija, kursadžije, ivo gregurević i ostale pizdarije

Sve je to od bombardovanja.

balkanski humor je naše kolektivno postojanje

>Irak
>Libija
>Bocvana
kako oni imaju veći BDP nego Srbija?

>tfw no virgin messianic african-american gf to welcome me back home after my military service in Israel, waging war against the aravim and defending the medinat with a 30 minute long warm hug, feeling her warm tears drip down on my shoulder and then proposing to her

bdp po osobi
to su najrazvijenije drzave na tom podrucju

kod vas su cigare skuplje al su zato i plate bolje

>going to war
good goy

>ook gf
>ook i dalje si usamljen jer hoces bolju gf

Zašto su balinjske cigare tako loše? Kupio frend šteku ubosni, jebote dimi se ko vlak. Nikad više.

Nedaj na se, nedaj svoje. Nemoj tuđe, prokleto je.

kupi drinu nece ti se vise ni pusiti

ikada

How do you say "I don't want to do anything today. I caught a case of fjaka" in Hebrew? ("fjaka" can't be translated properly so just leave it there)

kad je izgubis znaces sta si izgubio
jebi dok te ne ostavi, bolja je od desanke svakako
to je moja nova maksima, uglavnom sam raskidao i onda mi nedostaju jer ostanem sam sa rukom na kurcu

meni ide na kurac sto kad nema onda nema i susa ko sahara, a kad ima onda kurcem da ih teram jedino.

>spandjam se sa malom
>onako prosek inteligencija, nije dosadna mnogo, moze to da funkcionise
>prodje nedelju dana
>skace mi na kurac riba koja je za nijansu jednu mozda bolja picka, ali zato mnoogo interesantnija za razgovor

i aj ti sad budi pametan

bocvana je najnapredija u africi iako ima susjede psihopate i većina države je pustinja i nemaju izlaz na more (doslovno moraju preko pustinja i planina do mora...)

I... can't really speak hebrew

>bocvana
E, pa isto ka i srbija onda

ovo
v
o

na početku faksa sam na silu bio sa jednom qt strebericom.. pomagala je oko učenja, prestao sam si jebat desnu ruku itd
al nije to to kad nema ljubavi, bio sam usamljen i tužan vecinu vremena

to je druga stvar, ako imas goluba u ruci bolji je od vrapca u drugoj ruci

samo ljubav dečki

radim picu sa 4 sira, Bog će mi suditi

vi ne shvatate da ste vi kurac od drzave, jedino sto imate turizam, a to moze vrlo brzo nestati, ovako ste nesposobni za bilo sta
mi smo imali puno nesreca, ali polako se penjemo i imamo sanse da budemo normalna drzava
prosecni gradjanin nista ne zivi bolje kod vas

zasto nemate gf?

Botswana ima dijamante barem

How are you Israeli if you don't speak the language? What kind of Israeli doesn't speak his own language?

how to move to switzerland?
i want to start a company in normal country...

nema crnih anđela u zagrebu

>prosecni gradjanin nista ne zivi bolje kod vas

Doslovno živi za trećinu bolje, kao što slovenac živi bolje od hrvata za polovicu. Zašto je to problem za prihvatiti? Ništa se to ne odnosi na tebe kao osobu, nisi ti kriv. Neka miješavina širokih elemenata je odgovorna i zašto da te to muči u svakodnevnom životu?

>ali polako se penjemo

upoznao sam sinoc neke hrvate u smederevu, svirali na nekom muzickom festivalu na tvrdjavi. dobri momci.

malo se usrali kad ih jedan nas pitao za koga navijaju, al opustili se posle.

za koga su navijali?

za koga navijaju?

"za one kaj nas nec' dobit prebivene h-haha"
dinamo

partizan, hrvatski klub, uvijek bio i osto

skoro svaki dan ih viđam..

polako postajem paranoičan.. od kud se samo stvorilo tolko crnaca tu??

youtube.com/watch?v=YUJURGksovo

studenti i eu programi za sveučilišta
tak je bilo i za juge samo više

kmice i ja viđam, pogotovo u klubovima, ali crnkinje gotovo ništa

Znaci u slobodno vreme ucenje jezika i teretane, dakle rad na sebi

Bolje se vi Srbi uhvatite učenja našeg SH jezika, pošto "penđer", "ortak", džiber" i imenice koje završavaju na "-luk" i "-džija" ne pripadaju našem jeziku

Opet mi spašavamo jezik

kek

ali da istina je, nista bolje crvati ne zive od nas, ista beda ko ovde ko tamo

kako si izmislio ovo smrderevac majku ti uvlakacku u dupe crvljivo jebem

...

kekčina

nisam nista izmislio, sta si trigerovan izlazi ti kiselo na kurac odma bez razloga

pedofil nichan se sazalio i vratio djecu

www.blic.rs/vesti/hronika/zive-i-zdrave-pronadene-dve-devojcice-koje-su-nestale-kada-su-krenule-da-kupe/

rekle mu za novi anime koji nije gledao do sad

Zašto bi odrasli, muški primjerak homo sapiensa uopće gledao japanske crtaće? Što im se vrti po glavi kad gledaju takve stvari? Najvažnije, svi mi radimo nešto zato što nam nečega nedostaje. Što tim ljudima nedostaje?

youtube.com/watch?v=b_B9Ameujfk

rektcina

Croatian grills were made for ___.

serbische kobaja

hahahhahahh legendooooooooooo

I SAD ZADO...
I ZADOVOLJI MOLIM TE AVA...
POLJUBI TAJ GRB DA PUKNU SVI OD MUKE MOLIM TE...
POLJUBI TAJ SRPSKI GRB I NEK CRKNU SVI OD MUKE MOLIM TE...

DIJASPORU BUKVALNO U BLENDERE

HAHAHAHAHAH CRVATI AHHAHAHA

>nesrećni bradati nevini civili i nejač šacovani od strane povampirenih NATO vojnika;

youtube.com/watch?v=iLsOVm_ZTe8

(kmečanje nejači uključeno)

TOP MEMA

>jebali su me ko majmuna
da li on to implicira da je imao seksualni odnos sa nekim pripadnikom srpske vojske?

junačko kmečanje nevine nejači @6:30

uvek keknem kada vidim ovu sliku

>ook dalmatinci cijeli dan pokusavaju obranit hajduk

keknuh vise puta dns

>dns
domain name system?

Predaja "civila" sa lovackim puskama (vesto maskiranim u kalasnjikove)

youtube.com/watch?v=PposmdCa07E

svi znamo sta je posle bilo sa njima

znamo što je bilo i sa krajnom.
odtraktorali ste ko zadnje pikice put majke smrdije.
btw, jel kosovo srbija? prije najveća NATO baza na balkanu.
btw2; kako turizam u landlocked smrdiji? Naplaćujete razdledavanje turske arhitekture? Fino, fino. Ipak ste vi sudjelovali u gradnji. visitnis.com/cele-kula.html

ugodno letovanje u sopstvenim sokićima:
telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene

>tfw I'll never speak Serbocroatian
>tfw I'll never gain access to all of the shitposting and banter in these threads

LOL! Zna se kako je to završilo.

brm-brm

danas

moras poraditi na svom liceknjiga zargonu

Uff što bih volio da me neki Srbin dobro izjebe svojom debelom cpckom karom.

moze aj se nadjemo u Byкoвapy !
da te vidim tamo za 2 sata

Razori me kao Vukovar 91.

moram ovo da vam priznam, a nisam ranio htjeo da pricam o ovom

imam veliku zelju da me tanjurko izjebe kad se vrati iz Njemacke

Aj mi molim te reci na koji si nacin dosao do ovoga, ne zajebavam te vec me stvarno zanima.
Nema tagova, naziv je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jedva da je ko video, neki ciganin od 10godina iz NS-a sa nekom pesmom koju verovatno niko ziv ne zna sem cigana. Kako si ovo pronasao, odakle ti?

evo me stizem

ubacit će ti svoj balvan
a drugi će doći i izorati svojim trakotorom

izbombadirati će te kao Gotovina selo
dnevnici će se pisati o tome

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svpkoj vaseljeni.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

uzbudio sam se, digo mi se kurac
molim te nastavi

Ali bez kondoma želim da mi se cpcko sjeme ukorijeni duboko u meni, da svima mogu reći da je u meni pravi muževni cpbin.

koja vam je najdraža maloljetna vloggerica i zašto

>t. 40 years

>kristijan horvat
domoljubni alias dbi

>orci

>orci

>crvati

Ima vec 2 mjeseca kako mi kasni menstruacija

Prije mjesec dana sam se udarala sam se motkom u stomak, da ne ostanem trudna :((

zašto bosankama fale zubi?

zato jer su prodale zlatne zbog krize? jer neznaju zašutjeti? zbog zagađenog zraka?

wtf I like croats now

>orci

hrvati....
HRVATI
HAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

>orci