Polska

braterska edycja

przed limitem (pre-cum) żbsz

ANIME

ANIBE

Polityczny user here.
Koniec polityki. Pomówmy o futanari.
Serio

wreszcie quality posterzy przyszli ahhh

...

ja tu jestem cały czas. jestem flexible.
nie promować clinton i będę grzeczny

nie lubię dziewczęcych penisów

ANIKUKURYKU

...

>grzybica jamy ustnej.gif

ja też nię, ale chcę zmienić temat
nawet na... chujowy

Czy jesteś tzw gay'em?

fuj, jak tak można

nikt nie promował clinton
to z ciebie zaczął redneck wychodzić
Sup Forums motzno, co?

>tug od dziecka obryzgasz paznokcie u stóp

spierdalaj i nie wracaj. będę reportował

ciekawe jaki chujowy gimmick wymyślą na steam w tym roku

>penisy większe od mojego

trochę gejoza żbsz

nie, jestem tzw. cishet scum

undertale?

gry pc w cenie konsolowych

tylko jesli czerpiesz z tego przyjemnosć, czy to finansową, czy też fizyczną. poza tym, jest to zwykłe braterstwo broni. gówniaki nie zrozujom

Jadanie ciasteczek

Tak a pro po, jaką długosć mają własciwie wasze penisy?

ohohohooh, boki zrywać kurwa
jakby elektorika i pochodne nie były dostatecznie przedrożone w tej jebanej polszy

gwyndolin to moja dziewczyna tzw. gf

15 cm

nie polecam mieć długich penisów. to bardzo boli.
poza tym kobiety lubią się znęcać. nie polecam

dumne 12,5 cm tutaj here
bez różnicy czy mam małego czy dużego skoro nigdy go nie użyje

Ale z ciebie gorzka kurwa x-{D

warto potrząsnąć, może wylecieć 2x exp

>naród

prukłem
naród to dosłowny mem

16cm ale chuj z tego jak wykrzywiony o jakies 80 stopni w lewo

12 długości, 6cm szerokosci. dosłownie puszka coca-coli.

15długość i obwód hier
generalnie spoko ale chciałbym żeby nie był tak zadarty do góry bo czasami boli

anoni w jaka gierke dzis pograc wieczorkiem

ej mój tak samo
myslisz że to z powodu masturbacji? czy raczej genetyczne?

Powiem tylko, że mam duże jaja. Tylko to się w sumie liczy.

pytanie:
lepiej sobie podyskutować o pożal się boże p*lityczce, czy o tym jak żaden z was nigdy nie użyje chuja do czegoś innego niż szczanie?

>sciaganie gierek

niet. złe gacie. serio

i co z tego skoro jesteś betapizdeczką dosłownym providerem dla jakiejś pindy co zapragnęła pluszaka z probówki

life is strange

żelazne serca, albo galaktyczne cywilizacje.

jak to drugie? da się pograć?

a chuj go wie, nie pamietam jaki byl zanim zaczalem sie masturbowac, moze zawsze taki byl, a moze dopiero wtedy zaczal.

Wy używacie proxy czy faktycznie przebywacie obecnie w tych dziurach?

duże, ale puste? to tak jak własciciel

ej a spotykalibyście sie z loszka wyzsza od was??

podobało mi się.

ej jak jestem to dlatego że go zawsze tak jakby układam w gatkach w górę brzucha zamiast w do dołu?

niestety, ale to są naprawde wszy
możesz kliknąć report. pamiętaj o swoich prawach anonie. usuwanie raka, to dobroć.

tak

Jestem w brukseli

Original content?

hearts of iron juz zrobilem ze 4 kampanie i narazie mam dosc, galactic civ odpalilem, zobaczylem ze turowe i usunalem odrazu, nie przepadam za turowymi strategiami.
A moge zagrac nawet mam chyba zainstalowane juz
>kupowanie gierek

1) bokserki
2) nie chcę proponować dwóch majtek, ale dopasuj sobie spodnie

wyłumacz że

serio

w życiu, z resztą chyba by mnie i tak nie chciała

nawet chwile się spotykałem
trochę lipa....

No eto ohuenno zhe.

kim ty jestes?

>nie przepadam za turowymi strategiami.
tracisz...
co to to life is strange?

ale lubię slipy;_;
i co to znaczy dopasuj spodnie

jesli miałaby drobną budowę, wysokie wieszaki potrafią być qt. jak dojebana, to trochę freak jednak.

co ja ci kiedykolwiek zrobiłem? nawet tripa nie mam

da ;)

slipy dobre, ALE nie obcisłe. bo dopiero cię zaboli.
dopasuj spodnie - luźnie w kroku, to nie jest żart.

Ja dałem tylko spermę, nie będę za te dziecko płacił.

A twoje są pełne bo nigdy jeszcze nie używałeś, co?

tobie wybaczam, bo ci się dobrze patrzy z oczu, ale reszta to wszy.

>wszy
wszy łonowe to twojej starej sprzedał twój stary jak cię robił.
co w ogóle jest ewenementem w skali całego świata, bo jesteś jedynym człowiekiem poczętym przez odbytnicę

powiedział pustak. można pukać, ale nikogo nie ma w domu.

to co mam cały dzień jak dresiarz chodzić w luźnych spodniach jakichs? zresztą, nawet gdybym to zrobił, odkrzywi się mój kutas czy już zawsze taki będzie?

odkrzywi się bez problemu. problem jest z dopasowaniem potem. to trochę jak ze stanikiem. spytaj matki

a to obcisłych nie noszę
w skinny nie chodzę ale właśnie staram się przechodzić z takich klasycznie slim do w miarę luźnego kroku ze zwężanymi nogawkami
najważniejsze pytanie: ptaka do dołu układac?

My knowlege of central-slavic is exhausted. Do you ask me about my citizenship?
> da ;)
Liar.

>tracisz
w sumie to nic nie trace skoro ich nie lubie, juz pomijajac fakt ze wiekszosc z moim zdaniem i tak by byly slabe nawet jakby nie byly turowe.

z moim wzrostem to każda jest wyższa
ehh życie manleta

>ale nikogo nie ma w domu.
Czyli tak samo jak podczas twojego dzieciństwa?

teraz wiesz dlaczego drechy mają długiego

do góry. ciekawy przypadek. chętnie zbadałbym. bez pedalstwa. jesli czujesz dyskomfort to znaczy, że źle dopasowane. tyle filozofii. może potem boleć przy trzepaniu :^)

symulator feelsów dla nastolatek. bardzo fajny żbsz, ale trzeba lubić.

drugi anonek z krzywym peniorkiem, ale jak to ma kurwa pomoc? jak ja trzymam peniorka z prawej strony a i tak wykrzywia sie do lewej. Prosze o wiecej info co mam robic? A co do spodni to kurwa nie mozliwe chcialbym ale jak robie przysiad 150kg i mam 170cm wzrostu to znalesc na mnie nie obcisle spodnie jest kurwa niemozliwe.

herosów 3 też nie lubisz?

I ask you about you. WHO you are?
Tell me, who YOU are?
Who ARE you?

Nie kumam co można robić w takich dziurach jak Grecja i Łotwa.

nie czuję dyskomfortu jak jest w spodniach zuchu, czuję dyskomfort jak muszę dżief włożyć i kąt jest zbyt bliski prostego

jaki wzrost?

167

Niektórzy mają dzieciństwo. Grecy mają flagę.

chuj ma być sztywny, ale jednoczesnie musi się ułożyć. to trochę robota sapera. widzę dużo bólu anonie. lepiej dać luz, ale limitowany.

Bardzo dużo ludzi ma wykrzywione -w różnym stopniu- penisy. To coś naturalnego, może bielizna ma na to wpływ, ale nie sądzę aby była głównym powodem.

lubie przygodówki.
kiedyś to się nazywało point and click teraz to najbliżej pod takie gierki to Tales From The Borderlands, czy Wolf Among Us... to coś w tym styl?
powiedz więcej, bo wolę opinie anona niż jakiejś kurwy "dziennikarzyny" gierkowego

heroesy to bardziej gra taktyczna, najwazniejsze tam sa bitwy a nie rozwijanie miasteczka. Minimalizowanie strat w bitwach, szczegolnie w early game da ci fchuj wiecej niz strategiczna czesc tej gry, wiec heroesy bardzo lubie wszystkie czesci nawet te nowsze.
No ale jest kurwa sztywny

i dlatego proponuję do góry. dla ciebie najlepiej mieć wyprostowanego w gaciach. tak z tego wynika, że to nie ból, tylko bul.

Jak jest sztywny, to każdy ruch jest odczuwalny. Dlatego dobrze, żeby był w jednym miejscu, a się nie przemieszczał. Tak serio, najlepiej do góry w slipach, bo łatwo utrzymać i się nie ruszą, w sumie. Ograniczyć ruch w twoim przypadku, zwłaszcza jak cały czas sztywny.

żaden ze mnie lekarz, ale penis to ciała jamiste. w takim samym stopniu da się je rozwijać jak mięśnie. wystarczy drobne zaniedbanie (np skip leg day) i masz

I understood that. It's kinda stupid question though. What exactly do you want to know? I am a human, I am a male, I'm a student, I'm not a virgin, I'm russian. Are you satisfied?

Where do you come from?
Why are you interested in talking with Polish people?
What are your feelings towards Russia?
What is in your opinion a Great Russia?

Ten anonek co sie o gierki pytal, ja dopiero zagralem w to pare minut ale wydaje sie cos w stylu tych gierek, ale bardziej nastawione na utozsamienie sie z glowna postacia. Moim marzeniem zawsze bylo byc dziewczyna wiec bardzo mi sie podoba jak narazie.

ale to wtedy nie umacnia tego odkrzywienia do góry?

168 cm, w sumie może być mniej, jak dowód wyrabiałem to nie wiedziałem ile mam wzrostu, ale siostra miała coś blisko i ma 168 na swoim, to tyle też wpisałem. Pewnie właściwie mam 165 czy coś.

Nie. Wtedy to leczy. Tylko jesli przeszkadza, to musi być faktycznie sztywny.

A ty masz wylew, bo twoja gadka jakoś nie ma sensu. Ale słaba riposta, lepiej było nie odpowiadać.