/ex-yu/

edicija analna devastacija

Other urls found in this thread:

freelancer.com/jobs/regions/1/?cl=l-en#10820211
github.com/Bullshitzu/AHK
github.com/Bullshitzu/SGU
youtube.com/watch?v=Z-IdGKYYwf8
youtube.com/watch?v=KkN1son2i_c
twitter.com/NSFWRedditGif

/balt/.

>analna devastacija

wtf i understand serbian now

JEBALI SU ME KO MAJMUNA

nitko u hrvatskoj ni ne zna za ovo zato što je kolinda nevažna

zašto joj je kupio cvijeće?
zašto su se našli nasred nekog mosta?

Zašto je Kolinda tako savršena

How do I get submissive Cro BF to da ga jebem kao majmuna?

moram priznati da je veoma naocita

takodjer evo ti (ti) i to od mene

>zašto joj je kupio cvijeće?
zato sto vucic

>zašto su se našli nasred nekog mosta?
valjda kao neka metafora jebe ga

Čega sve ima u Njemačkoj od tih tečajeva i punih programa pri/na sveučilištima? Koliko su skupa sveučilišta za njemačku plaću?

>Koji jezik?
Nekad ti u specifikaciji zahtjeva odrede koji jezik / tehnologiju hoće a nekad je na tebi. Naravno uvijek je korisno poznavat više toga. Ak te zanima čisto radi para, u web dizajnu sad ima najviše posla. Tu su ti HTML, CSS, JS, SQL, i poznavat MVC kao nekakve osnove

>Koliku traže sposobnost
Evo vidi sam freelancer.com/jobs/regions/1/?cl=l-en#10820211
Imaš poslova od "napiši algoritam koji izračuna x" do većih sustava.

>Koliko kužiš matematike i algoritama?
Matematike netrebaš previše, to je mema. Većina programiranja ti je srednjoškolska razina.
Algoritme treba znat doduše. Imam predavanja s kolegija Strukture Podataka i Algoritmi, daj mi mail pa ti sve pošaljem ak te zanima.

>Koliko i kakve imaš projekte na githubu?
Imam ih tonu al je skoro sve privatno. Jedina dva javna koja imam su neke zajebancije što sam u Unity game enginu radio s kolegom još davno
github.com/Bullshitzu/AHK
github.com/Bullshitzu/SGU

kako da budem programer

ne možeš jer si izbosne, bolje bi ti bil ti da počneš tražiti posel na baušteli v sloveniji

ok

bar me ne jebu ko majmuna

based lindač

jugokomunjare aka pohana nogica aka lignja aka yusipović btfo u bolovima

>nitko u hrvatskoj ni ne zna za ovo zato što je kolinda nevažna

Krivo evo svi su se uzjebali, a posebno onaj sto mu pale hlace eno poslao pismo kako krsi ustav precjednica. A i to da je kolinda nevazna je takodjer krivo njoj svi hdzovci puse i drkaju na nju ko da je ona predsjednica hdz-a a ne zecina

>Imam predavanja s kolegija Strukture Podataka i Algoritmi, daj mi mail pa ti sve pošaljem ak te zanima.
[email protected]
Dakle, samo to i sintaksa mi treba?

>Ak te zanima čisto radi para, u web dizajnu sad ima najviše posla. Tu su ti HTML, CSS, JS, SQL, i poznavat MVC kao nekakve osnove
JS mi je užas, MVC sam slab, ali ovo ostalo razvljajujem i zapravo mi je dizajn u krvi.Nisam primjetio da se traži toliko (možda jer sam slab sa PHP koji uvijek traže i tako to)

>Imaš poslova od "napiši algoritam koji izračuna x" do većih sustava.
Ja sam više msilio za stalno zaposlenje. Koliko tamo traže?
Freelancer - naravno da varira.

>tfw no serbian dom bf to call master

zaljepi stopala, pričaću ekavicom ako te to pali

Most je simbol povezivanja, slikano je na graničnom prijelazu Erdut, simbolika. Al opet ne vidim preveliki značaj jer nisam niš čuo da su pričali o rješavanju problema nestalih ljudi i uništenog/ukradenog kulturnog blaga

Imaš svih mogućih tečajeva, od altenpfleger ausbildunga do krankenpflegehelfer znači pomoć starijima, kućna njega i pičke materine, imaš više razina tih obuka a znam da prvo imaš obuku par mjeseci za pomoćno osoblje za njegu za starije gdje radiš za minimalac a možda i malo više, ovisi gdje te zaposle i onda nakon tog imaš obuku od godinu dana da budeš baš licencirani altenpflegehelfer a kad to završiš imaš zagarantiran posao s plaćom od 2k+. Cijena obuke tj. ausbildunga je par tisuća €, ko malo skuplji vozački ispit, ne znam točnu cijenu al znam da se može uzimat na rate također, vidio sam da je bilo negdje 125€ mjesečno

Studenti kako ste prosli

Nisam bio ceo dan na chinu.
Samo dnevni podsjetnik da je tvoj cijeli zivot krindz i da uvijek moze gore.

sent :^)

>Dakle, samo to i sintaksa mi treba?
Pa nije to baš sve, trebaš kužit i šta se s memorijom dešava i neke mrčku složenije koncepte (multithreading, nasljeđivanje, polimorfizam). Te stvari ti naravno trebaju samo ak te zanima "stvarno" programiranje, jer u web dizajnu ništ od toga nije baš bitno.

>Nisam primjetio da se traži toliko
Iskreno nisam ni gledo jer mene taj dio ne zanima, radim čisto na pretpostavci, možd sam u krivu

>Ja sam više msilio za stalno zaposlenje.
Za web dizajn kažem nisam stručnjak tak da tu nemogu baš prosuđivat. U biti ak znaš složit neku normalnu stranicu da komunicira s bazom i radi na svim browserima + mobile, to ti je manje više dost da se zaposliš. Ak te zanima nešto tipa java ili .net development, onda vidi moje git repoe gore. To ti je otprilike tražena osnovna razina, plus naravno da poznaješ komunikaciju s bazama, sučelja (win forms, wpf...) i takve osnovne stvari

evo završni ispiti za tjedan dana kreću. Zajebavo sam se ovaj semestar, biće krvavo

ma nije to to

Koliko bi bilo pametno investirati u dobrog psa s izvrsnim njuhom da lovi tartufe i da ih prodajem 2,500$ po kili?

kupi svinju

svinja pojede kada nadje majku joj jebem

come home Croatian man

stavi brnjicu

ma ne moze sa svinjom

>svinja pojede kada nadje majku joj jebem
Evo sad jebu i krmače. Jebeni Bosanci, pa dobro koju domaću životinju vi ne jebete?

Zahvaljujem

eh kad se sjetim kad se islo u vojsku pa kad su se pravili ispracaji

svako malo ispracaju nekog u vojsku

>domaću životinju vi ne jebete?

samo crvate njih jebu srbi . . . KO MAJMUNE


AHAHAHAHAHHAHA REKTOVAN HRVAT

>alija forsira forsiranu memu

treba nam novi genocid

>budi hrvat
>srusi vladu
>budi izbacen sa evropskog
>optuzi srbe za to
>poljubi srpski grb
>otidji u bg budi jeban ko MAJMUN
>optuzi srbe da izvrsavaju masovno iseljavanje hrvata ELEKTROMAGNETNIM TALASIMA

AHAHAHAHA KOLIKO GUZOBOLAN MORAS BITI

Počelo je

salio sam se heheheh

ne morate da userete dred potpuno

HAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAH

JEBO PAS MRTVU MATER KOLKO SMIJESAN MOZES BIT, JA NIKAD NISAM VIDIO OVOLIKO KVALITETAN (H)UMOR HAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAHAAAAAHAHAHHAHAHHAHHAHAAHAHAHAHAHAH

fuj, nemaš standarde

>(H)UMOR
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


AHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHA ZNACI DOSLOVNO UMIREM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PROSTO 10/10 HAHAHAHAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

>završio elektrotehniku
>sa uči programirati

tužno dbi

mogu ti ja dati knjigu o Javi s FER-a ako želiš

Ova slika je veoma stara

kad se setim te torture, ziveti sa smrdljivim moronima i seljacinama

da jedno vrijeme su dretve redovno dobivale 1000+ postova i bili smo jedan od najbržih generala

>budi izbosne

Zakaj više nemamo ex-yu related OP slike i OC?

>BUDI
>IZ
>BOSNE

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
AHAHAHAHAHAHAHAAHAAAAAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
ZNACI DOSLOVNO BOSANCI NA APARATIMA, NE MOGU VJEROVAT AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ne kuzim ovu sliku, mozes pliz objasnit?

...

jer je ostalo samo sranjpostanje

zašto bi netko trošio vrijeme gradeći zlatni toranj u moru govana

Hahahha nisam ovo video hahahahah

ajte da izdrkamo jedni drugima bice nam lakse

Ti prvi

jos samo 3min

nije istina

ne mogu bez tebe

ili gledaj ovo ajde Halile ti ga prvi zalilaj?

...

...

keknuh dbi

hahaha jebeni hrvati

LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT LJETNI HIT

youtube.com/watch?v=Z-IdGKYYwf8
youtube.com/watch?v=Z-IdGKYYwf8
youtube.com/watch?v=Z-IdGKYYwf8

nikada neces ici na maturu sa sandrom afrikom

znaci ovako, imam 3 zene

jedna je klasika
druga pusi
a treca je sado mazo domina

koju ce te? 50 evra sad i 50 evra kad svrsite poso

Gdje ćete na ljetovanje

jel imas koju submissive sado mazo

u srbiju

takvu nemam, samo ovu sada mazo iliti sad bi je mazno. Prvo ce ti bit maza a kasnije kad je povalis, odigrace stobom jednu partiju domina

a jel bi imala šta protiv da ju svežem u japanski bondage ili obučem u francusku sobaricu i stavim ogrlicu? platim 5 eura više ako treba..

za to uzmeš običnu
ove bdsm kurve naplačuju svoju masu u zlatu

youtube.com/watch?v=KkN1son2i_c

samo trep i prazne želje o bogatstvu bajo moj

225883 nazovi moj broj javi mi se ti

BONE FOR TUNA

...

O V O

V

O

>ook Hrvatska nacionalna manjina u Srbiji (Vojvodina)
>Hrvat i od strane majke i od oca
>Otac, koji je bio Hrvat i katolik, je granatirao Osijek kao clan JNA
>jednom sam ga pitao da li se kajao zbog toga, on mi je rekao da ga nije mogao jace boleti kurac
>svakako nije hteo da se Hrvatska odcepi od Jugoslavije te je hteo da unisti fasiste
>ook a otac majke mi je bio Ustasa iz dalmacije
Feels ebin man

Svakako mislim da su i Srbija i Hrvatska govna od drzava i selim se u New York krajem godine.

prodavaces vruce kerove na ulicama velikoga grada

kuca poso da kazem

Radicu kao automehanicar

bravo bre

posten i prije svega posao

vec sam pomislio da si neki """programer""""

Kak si dobil vizu?

kakva je razlika izmedju zivota u recimo Beogradu i New Yorku? Zasto ides bas u NY?

>dijaspora u zemlji u kojoj je rođen
ahahah

programeri su najguzobolniji

>baesancu guzobol ne dozvoljava da mi da (You)
kakva dominacija

e da mi je 50 evra u dzep majko mila, cini mi se ponovo bi se rodio

pa da sjednem u poslasticarnicu, pojedem burek s mesom pa jednu krempitu uz casu boze. A onda odem u trafiku i uzmem lizalicu pa je lizem lizem lizem sve do kuce. E sta ti je zivot, koliko malo treba da budes srecan

umjesto da odigraš malu seriju na ruletu i prebaciš poslije na voćke i izađeš van s 1000e, a ne ovako ko klošar na jebeni burek

Veza, stric mi pomogao.

Hvala.

Nemam pojma, ja sam iz Subotice i nisam jos ni jednom bio u NY.

...

Vec mjesecima nemam kontakt s ljudskim bicima. Eventualno nekom profesoru mail ili razgovor s poslodavcem. A uopce se ne osjecam lose zapravo, ne znam jel to los znak, jesam poludio.

Ruske navijacice najbolje, sta cemo sada kad ih ne bude bilo

...

ružan pupak

ružan pupak

Amerikanke su bolje

Jer to je ono najbitnije zar ne ?

Ja sam mislio da su slovenci pederi al ono.


doslovno je sve lazno na njima.

samo /fit/ trebe

Doslovno je i bilo lazno da je moj kurac bio u tvojoj kevi, ali DNK analiza ne laze.

>>>/vrtić/

Ne znam cemu vredjanje, samo komentarisem.

Doslovno je sve na njihovom telu lazno.

BTFO

Haha zakopo ga

Haha fucking owned, good job, reddit!

to je bio samo banter m9