/polska/

edycja niebieska

Other urls found in this thread:

soundcloud.com/ryan-cc/freddie-dredd-eat-that-45-prod-fructuoso-proceed-to-kill-ep-out-soon
vocaroo.com/i/s1ICBZs1zKGS
twitter.com/AnonBabble

/balt/

>55
/s-sralt/

>Jeżeli chodzi o Euro
-Szwajcaria wyszła z jej memowej grupy jako druga. To nie jest gówno-drużyna, ale nie obawiam się ich. Polska powinna z nimi wygrać, łatwo czy trudno.
-Chorwacja jest jedną z najlepszych drużyn jak na razie. Może przejebali w meczu z Czechami, ale za to zrektowali Hiszpanów. Byłoby z nimi trudno.
-Portugalia wyszła z grupy jakimś cudem, bo nic nie gra. Obecnie są bardzo słabi, Ronaldo sam nic nie zdoła.
-Walia ma potencjał. Nie można ich lekceważyć.
-Irlandia Pólnocna będzie grała z pają, ale jakby do tego doszło, Polska która zagrałaby poważnie, nie miałaby raczej problemu pokonać ich drugi raz.
-Węgry były w zbyt memowej grupie, ich przygoda na Euro zakończy się raczej tu.
-Belgia, mocna drużyna - większość ich graczy są na doskonałym indywidualnym poziomie. Nie wiem jednak czy nie zabraknie im czasami tej mentalności drużyny która bardzo się liczy, bo przecież same gwiazdy nie starczą.

Polska mogłaby teoretycznie dojść aż do półfinału z tym losowaniem. Z drugiej strony, same wyjście z grupy i granie w fazie nok-autowej jest już historyczne.

Plusy dla Polski to fakt że jeszcze nie wpuściła bramki, i że teraz powinna grać bardziej swobodnie skoro wyszła z grupy. Z drugiej strony, grała z drużynami które nie strzelały zbyt dużo goli, więc obrona może w końcu nie wypaść aż tak dobrze. No i to, że sama ciężko strzela gole, chociaż Lewandowski może zacząć coś grać właśnie teraz.

>Co do Brexit
Co zamierza PiS zrobić z tymi wszystkimi Polakami którzy wrócą?

/sralt/

UNIA
>N
I
>A

EUROPEJSKA
>U
R
>O
P
>E
J
>S
K
>A

BREXIT
R
>E
X
>I
T

POLITYCZKA
O
>L
I
>T
Y
>C
Z
>K
A

jak ja wami wszystkimi kurwa gardze

hi poland

>jak ja wami wszystkimi kurwa gardze
jak ja wamijak ja wami wszystkimi kurwa gardzejak ja wami wszystkimi kurwa gardzejak ja wami wszystkimi kurwa gardzejak ja wami wszystkimi kurwa gardzejak ja wami wszystkimi kurwa gardze wszystkimi kurwa gardze

temu juz nie lejcie

szkoda że pan kaczka to taki rogacz i odwołał już Polxit

:*

spierdalaj ze swoim blogiem grecki

temu tez

>Jeżeli chodzi o Euro
-Szwajcaria wyszła z jej memowej grupy jako druga. To nie jest gówno-drużyna, ale nie obawiam się ich. Polska powinna z nimi wygrać, łatwo czy trudno.
-Chorwacja jest jedną z najlepszych drużyn jak na razie. Może przejebali w meczu z Czechami, ale za to zrektowali Hiszpanów. Byłoby z nimi trudno.
-Portugalia wyszła z grupy jakimś cudem, bo nic nie gra. Obecnie są bardzo słabi, Ronaldo sam nic nie zdoła.
-Walia ma potencjał. Nie można ich lekceważyć.
-Irlandia Pólnocna będzie grała z pają, ale jakby do tego doszło, Polska która zagrałaby poważnie, nie miałaby raczej problemu pokonać ich drugi raz.
-Węgry były w zbyt memowej grupie, ich przygoda na Euro zakończy się raczej tu.
-Belgia, mocna drużyna - większość ich graczy są na doskonałym indywidualnym poziomie. Nie wiem jednak czy nie zabraknie im czasami tej mentalności drużyny która bardzo się liczy, bo przecież same gwiazdy nie starczą.

Polska mogłaby teoretycznie dojść aż do półfinału z tym losowaniem. Z drugiej strony, same wyjście z grupy i granie w fazie nok-autowej jest już historyczne.

Plusy dla Polski to fakt że jeszcze nie wpuściła bramki, i że teraz powinna grać bardziej swobodnie skoro wyszła z grupy. Z drugiej strony, grała z drużynami które nie strzelały zbyt dużo goli, więc obrona może w końcu nie wypaść aż tak dobrze. No i to, że sama ciężko strzela gole, chociaż Lewandowski może zacząć coś grać właśnie teraz.

>Co do Brexit
Co zamierza PiS zrobić z tymi wszystkimi Polakami którzy wrócą?

Możemy zacząć od autonomii Górnego [spoiler][/spoiler]ląska

jak ja was wszystkich kocham

JAK JA WAS KURWA NIENAWIDZE

>Plusy dla Polski to fakt że jeszcze nie wpuściła bramki, i że teraz powinna grać bardziej swobodnie skoro wyszła z grupy. Z drugiej strony, grała z drużynami które nie strzelały zbyt dużo goli, więc obrona może w końcu nie wypaść aż tak dobrze. No i to, że sama ciężko strzela gole, chociaż Lewandowski może zacząć coś grać właśnie teraz.
> >Co do Brexit
> Co zamierza PiS zrobić z tymi wszystkimi Polakami którzy wrócą?
>>>
>Anonymous 06/24/16(Fri)15:17:10 No.61228582 ▶
>
> Możemy zacząć od autonomii Górnego [spoiler][/spoiler]ląska
>>>
>Anonymous 06/24/16(Fri)15:18:01 No.61228622 ▶
> jak ja was wszystkich kocham
>>>
>Anonymous 06/24/16(Fri)15:18:02 No.61228623 ▶
> JAK JA WAS KURWA NIENAWIDZE
Plusy dla Polski to fakt że jeszcze nie wpuściła bramki, i że teraz powinna grać bardziej swobodnie skoro wyszła z grupy. Z drugiej strony, grała z drużynami które nie strzelały zbyt dużo goli, więc obrona może w końcu nie wypaść aż tak dobrze. No i to, że sama ciężko strzela gole, chociaż Lewandowski może zacząć coś grać właśnie teraz.

>Co do Brexit
Co zamierza PiS zrobić z tymi wszystkimi Polakami którzy wrócą?

>>
Anonymous 06/24/16(Fri)15:17:10 No.61228582 ▶

Możemy zacząć od autonomii Górnego [spoiler][/spoiler]ląska

>>
Anonymous 06/24/16(Fri)15:18:01 No.61228622 ▶

jak ja was wszystkich kocham

>>
Anonymous 06/24/16(Fri)15:18:02 No.61228623 ▶

JAK JA WAS KURWA NIENAWIDZE

>Co zamierza PiS zrobić z tymi wszystkimi Polakami którzy wrócą?

Dlaczego mieliby wrócić?

ale duszno ja pierdole jakbym w saunie siedzial az w oczy piecze

>[spoiler][/spoiler]
user kurwa coś ty odjebał

Jeżeli nie jesteś w stanie przeczytać marny paragraf 246 słów, sam kurwo spierdalaj kopać ziemniaki i się do mnie nawet nie odzywaj.

soundcloud.com/ryan-cc/freddie-dredd-eat-that-45-prod-fructuoso-proceed-to-kill-ep-out-soon

Mecz ze szwajcarią

połaskocze mi ktos łechtaczkę i wyliże miesiączkę z cipki?

Tylko żeńskie penisy

Ale teraz panowie odłóżcie tą p*lityczkę i inne gówniane tematy i proszę o powagę
Która k-on najlepsza?

Ale rak dzisiaj

...

vocaroo.com/i/s1ICBZs1zKGS

Anony mysle ze redaktorzy polsatu siedzą w nitce /v4/
patrzcie

GORĄCE

ablublublu sram ci do ryja

dzieciaku wykurwiaj

o kurrr... Jaki cudem? A co na to TVN?

o lel o kurwa jak prychlem ja jebie lmao

...

will jest zbyt pure na związki z k*bietami

>via 9gag
esz, kurwa

Memy stają się prawdą

no gdzie ten badoo user czekam i czekam az foty dostarczy

Nie jesteś mi wstanie popsuć humoru, bo dziś widziałem fajną loszkę z dużymi cycami, krótkimi spodenkami i słusznymi sandałami. I się na mnie erotycznie patrzyła, nie jeden raz.

Ten sam podpis mieli w v4

wasze mordy gry ten pakistańczyk zjeb co tu postował sam się w to ekonomiczne gówno wjebał

jestem gejem żbsz

>s*ndaly

...

no i co z tego, on tez

s-skasuj to

tez czasem zaluje, ze nie mamy spoilerow

Z czego ta hiena tak się cieszy

yui

bo ma na imie janusz i nienawidzi was wszystkich i kazdego z was z osobna

>Nie lubię sandałów i inne obuwia otwarte damskie

>miej jedna szanse w zyciu
>postaw na gownofetysz

Tylko dziwacy lubia stopy

>tug przestałem się wczoraj odzywać do matki i ona nie wie o co chodzi
haha ale trolowana jest

>implikacja, że ja myślę o jakimś ssaniu palców i lizaniu potu ze stóp, a nie podziwiam po prostu wszystkie aspekty dobrego kobiecego ciała

Nie spodziewałbym się nic lepszego od was. Ja mieszkam w miejscu gdzie mogę wyjść, i za 15 minut zobaczę starożytne dzieła ery klasycznej i pochodzę tymi samymi ulicami co chodził Sokrates i Platon. Dla was szczyt estetyki to raczej stadion Legii.

chorzy ludzie*

>tymi samymi

tam gdzie ty chodzisz to wtedy dzikie zwierzęta srały pod siebie

raz sie z toba zjebie zgodze

>brexit
to zabija giełda-anona

taki parnik, ze mi sie grzyb pod napletem spocil

>20lvl
>manlet
>łysiejący z linią włosów 45 latka
>gyno
>broda to kłaki jak na jajach w paru miejscach

jestem królem spierdolin klękajcie narody

God im so pissed at Lithuania for fucking up Intermarium

You guys are smart, what do I do lads?

fajny blog, ale na /r9k/ miałbyś więcej folołersów

jak bardzo manlet?

170

Wtedy dzikie zwierzęta srały wszędzie gdzie tylko mogły, a ludzie i tak chodzili.

no przecież mówię zwierzaku

wzrost i broda to zaden problem

cala reszta natomiast...

To nie zmienia faktu, że w tych punktach, chodzili kiedyś Sokrates i Platon.

>wzrost to nie problem
mijam gimbaze to wiekszosc dziewczyn jest wyzsza
inb4 smieszne pedo zarciki

ehh anonki zaprosiłem dawną znajomą na piwko a ona sobie chyba ubzdurała, że to jakas randka

kto dwarf warrior tutaj

Stosujesz jakies odzywki do wlosow? Moze juz za pozno na przywrocenie starej linii ale zawsze mozna zatrzymac dalsze lysienie.

Też tak mam, ale już na studiach 99% niższa.

175 cm tu

ale i chuj z tego, ze wyzsza?
zreszta, tylko zauwazasz te wyzsze
zapewniam cie, ze dziewczyny ponad 170 to nie wiekszosc ani w gimbazie ani nigdzie

to ty chyba dawno z domu nie wychodziles

bierz i nie narzekaj. mięso jest mięso

anoni ruchalem psa jak sra xD

ale ona nie jest ładna
już czuję się zbrukany

cipka to cipka nie wybrzydzaj xdddd

ty nie masz psa

po prostu powiedz "nie", user :^)
no do gimby to nie

to był twój pies

sprawdźmy czy polska zna przepisy drogowe

bac

wszyscy jada pod prad

user jeżeli to czytasz to jestes opozycją pozaparlamentarną

b c a

za późno na wszystko

bca to się bierze jak się cwiczy i się chce wyglądać jak kozak

postrimować wam bioshocka?

a

Ja jadę pierwszy
Chuj mnie reszta

brawo yeti

nie jeżdzę w Anglii

ale dla tych co nie znajo, to w krajach gdzie jeżdżą lewym pasem to obowiązuje reguła lewej dłoni dlatego BCA :^)

...