/ex-yu/

Zrakoplovno izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=zJVaatAhi7U
youtube.com/watch?v=wIOnMGkCJGo
youtu.be/bWd6vNaAGYI
twitter.com/AnonBabble

Prvi za srbe na vrbe

granate na hrvate

Brrrr

...

>Air Serbia slece na Franju Tudjmana
e to je vec zalosno

jedva cekam zimu

jedino mi se zimi desavaju dobre stvari

Za Republikosrbistanca iz prethodnog klupka:

kroasanko jesi ti onaj sto je upozno onu ribu iz autbusa zimus? Vanja ili kako se zove

zamislite reality show sa ljudima odavde, fredi, deki, somi, hibrid, kroasanko, krekre, ljuban itd. pa sjebali bi sve druge emisije

aha kontam sad

ona nije slomljena
onaj je samo beba
ali njen decko se ponasa bas kao i njen tata

Bilo bi zajebancije, bar s moje strane, prvih par dana bi bilo baš super za gledat. Kasniije bih bio samo iziritiran i slao bih ljude u kurac jer bih htio dome i išlo bi mi na kurac to što ne mogu drkati, što ne mogu spavati sam u sobi i zato što se ne smijem kosristiti internetom i računalom. Smrad, redovi za wc i slično bi samo pomogli mojoj ljutnji.

hello guys in todays video ill be gasing the jews
lets get started

Čistimo naš srpsko-hrvatski, počevši od tog prljavog talijanizma "kontam"

BONE FOR TUNA

a druga polovina bi bile sve starlete

dobro onda razumijem :3

Srpske youtuberice*

Šta mislite, da li je moguće da se u Srbiji održi referendum povodom ulaska u EU? Gledao sam Vučića danas koji je rekao da to bukvalno neće uraditi dokle god je on na vlasti, čak i da 2 miliona ljudi izađe na ulice zbog toga.

To se mora dogoditi. To je čak i ova vukojebina imala, bez obzira što je sve proteklo sumnjivo, a izlaznost je bila manja nego za gay paradu

slusaj me sad dobro stacu ti rec. Vi morate izac nacisto sa EU prvo, da li oni zele priznanje Kosova ili ne. Ako zele onda ih momentalno otkacit. Jesi ti svestan toga?

Allahu egber dbi

kako jebeno ružna brada
on to nosi ironično
jelda
jelda??!??!?!?

>Jesi ti svestan toga?

najjaca exyu mema ikada

Mislim da su Srbi odustali od Kosova dbi
KiM je pravno prestao da bude deo pravno-političkog sistema države Srbije od izgubljenog rata, Kumanovskog sporazuma i kapitulacije Srbije 1999. godine. Nadležnost nad KiM je prešla na Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija na osnovu Rezolucije 1244. To je takođe međunarodni ugovor koji su pisale zajedno zapadne sile i Rusija. Promenjeno je i ime, tako da je od Kosovo i Metohija ostalo samo Kosovo. Po tom novom međunarodnom ugovoru je jasno da Kosovom ne upravlja država Srbija i njene institucije i da na Kosovu ne važe zakoni Srbije. Ta rezolucija međutim ne kaže da je Kosovo nezavisna država ili da će to postati. To su velike sile ostavile za svoja dalja međusobna natezanja.
Tako da jebe mi se za Kosovo, eto otići ću jednom na Gazimestan i tamo ću LARP da sam ja neki srBski ratnik koji se bori protiv turaka i to je to, nema šta drugo da radim tmao
možda posetim sve manastire i idem nazad u Srbiju.

>tlk bio si ovdje kad je svaki drugi post bio "Da li si ti svjestan da mogu da te iznabadam glavom"

...

>fredi, deki, somi, hibrid, kroasanko, krekre, ljuban itd.

nabiju te svi oni na kurac

znao sam. kad planiraš detonirati?

imam jedan korišteni suicide belt. cijena? prava sitnica.

Mislis da bi ista oni uradili uzivo kad se ne kriju iza interneta?
Profesor vs. Akademik bi bilo dobro i ubaci taksistu. Doduse, kroasanko ne bi bio los, nabio bi gledanost.

nije sustina u Kosovu kao terirotiji, jebes Kosovo. Sustina je sto se ne postuje nasa rijec i teritorijalni integritet. Pa majku mu jebem ako je do sad Kosovo bilo Srbija ima i od sad da bude. Radi se o inatu

ne treba ga dat u INAT. Majku li vam jebem

Inat je samo doveo do smrti mnogih Srba.

hahaha ovo

Opa ulazim u onaj thread i vidim isto ima neku Ivanu sa kojom se dopisuje.
Pozz anone evo i moje kuckanje sa Ivanom

Ako treba i svi da izginemo ali da se zna...tu je razlika izmedju nas i onih tamo.

prvi za sretan dan državnosti

Srbi ne smiju odustati od Kosova

Puno je Albanaca, prvo. Drugo, puno je i abecede prirodnih bogatstava. Imaš metala od A do Ž. Treće, srpska kulturna baština i četvrto, izvrstan strateški položaj prema jugu

I tebi, bajoslave

...

OVO

dobar sam ko lebac ali za kradju mogu da ubijem i da koljem!

Srbi su pukli Kosovo ne lozite
Mada cim se promeni klima u svetu i oslabi amerika pojescemo gore ta govna, tu negine rat oko vracanja te teritorije nazad u nekoj buducnosti.

youtube.com/watch?v=zJVaatAhi7U

MLADI MERCEDES

lol cuck

>cuck
Jel vi znate uopste sta taj izraz znaci ili ga samo koristite kada nema sta drugo da se kaze?

samo kada nema sta drugo da se kaze.

ja sam sanjo neki dan profesora
lewd je bilo

Cuckovima ne pisu ovo devojke?

IDEM PO JOS 3 JELE KONZERVE

VEC SAM 3 POPIO

OBRATITE PAZNJU

(PS: nisam krosanko)

youtube.com/watch?v=wIOnMGkCJGo

zelentext

koji kurac puna mi je soba bubamara
svako ljeto REEEEEEEEEEE

jel se ikome drugome ovo dogada

youtu.be/bWd6vNaAGYI

novi cecin album JEBE

majko božja, koji je ovo kurac!

uuu vidi cece treperke

Jebote koje sranje od pesme

vrhunska pesma, podseca me na bivsu kurvu, osecam kao da je posvecena meni...ovo moze samo da razume osoba koja zna da voli

deco veceras cu da se olesim :3

valjal ova?

Zora zori amerika gori!

Ameriko sisala si vesla kad je struju izmislio Tesla!

ja slavim slavu
ja postim post
dodji kod mene
i budi mi gost!

mene cuva boga
imam svoj pravac
ja sam srbin
ja sam pravoslavac!

oj alija odnjela te voda
jel ti zao bosanskoga broda?
ne volimo te alija
zato sto si balija
srusio si miran san
nosila ti drina
100 mudzahedina svaki dan

svako veče crno meče

crno pojebat = sevap

...