/ex-yu/

AHHA HAHA KEKOVANI CRVATI TOP CEC BRE TOP CEC AHUAHUAHAH AHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAH AHAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAH XDXDXDXDX
DX
DX

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=oJcCDz1nR2Q
vocaroo.com/i/s1QexYn1m8vk
ifbb.com/2016/06/2016-world-children-fitness-championships/
youtube.com/watch?v=XZVpR3Pk-r8
youtube.com/watch?v=FHJbMchd2GU
mondo.rs/a915124/Foto/Info/LGBTI-parada-ponosa-u-Beogradu.html
youtube.com/watch?v=3VmGhliPbMk
youtube.com/watch?v=sP0NRgDhrfY
twitter.com/AnonBabble

Josip Broz Tito

reeeeeeee

Da nema dijaspore jeli bi korijenje

...

jebem vas krv mater da vam jebem
da bog da crknete u picku, autisticni debili i vasa sranja na ex-yu, razgovarate ko klosari i jebeni ste CIGANI da bog da crknete jebo vas isus u kurac

ovo

JUGOSLAVIJO BORBA TE RODILA
OOO JUGOSLAVIJO NAROD TE STVORIO

jebem vas krv mater da vam jebem
da bog da crknete u picku, autisticni debili i vasa sranja na ex-yu, razgovarate ko klosari i jebeni ste CIGANI da bog da crknete jebo vas isus u kurac

PRVACI EVROPSKOG 2016

>bosnjaci mrze srbe
>dalje idu na zvezde granda i slusaju srpsku muziku

predivno mi je kak si na fejsu, srpskim i balijskim portalima dok smo pobjeđivali imao hrpetine poruka podrške i kak se "navija za vatrene" "svaka čast komšije" "bravo!"

pogledajte ih sad. Znao sam od početka da je sve fejk
Sve vas mrzim ukljucujuci i nas same

odkad nisam vidjeo ovu sliku, retro /ex-yu/

It's in our mentality

>HRVATSKI SPORT

vi hrvati imate problem, ne zajebavam se. ne znam koji vam je kurac, u svakom sportu fail-ujete. ali bukvalno moze da se ispise obrazac faila i uvek ukljucuje da dobro odigrate par utakmica i krenete da kenjate da cete da svojite i onda puknete sledecu kao mentoli. ahahahahahhaha top keke lads top keke

>muh mentalitet

kekovani pazarski muslimani veceras hehehehe juce pricao sa njima i svi kazu AAAA BATE HRVATSKA OSVAJA BATE IGRAJU SRCEM ADA KOJI RONALDO?? evo vam kurac mutavi turci TSUUUUUUUUU BRE MAMU VAM JEBEM TSUUUUUUUU

samo zbog hercegovaca

Around Serbs never relax

Izjebali su nas ko majmune

bosnjaci idu lokaciti na bajramske koncerte lepe brene, ne pokusavaj analizirati taj narod to je cirkus koji ce te samo izluditi

lol

>bosna

Jao Brate O5 ovi Četnici iz Beograda

Ma namjeŠteno sve kad Ti Velim

bosanci su mnogo dobri ali naivni, samo niko da ih tako naivne prevari da nesto pametno urade nego uvek kontra

=U=STAJ ANTE IZ TE ZEMLJE LADNE

I OSVETI BRAĆU CRVATE

SAMO

Da smo u NDH pobijedili bi portugal

nece im niko nista dokle god su okruzeni sa dva ovako debilna naroda
ne moze to tako, to bi bilo kao da pojedes samo cokoladu od noblica

MA TI SI GUUUUZOOOO BUUULJOOOOO

NOVI VIDEO *___*

youtube.com/watch?v=oJcCDz1nR2Q

koji Cuck ne mogu da verujem

jebo sam mu kevu stavio sam soma dinara da ce da da gol i kad sam video na rezultatima da nije dao gol popizdeo sam

vocaroo.com/i/s1QexYn1m8vk

idem izdrkat pa spavanac

xe xe

hahaha kakav glas imas

Juga kad?

cec

>ook ti se vracaju sjecanja iz 2008.

drzite me ljudi

Reportan za psovanje Boga.

kaj nisi imal 6 godina tad?

ifbb.com/2016/06/2016-world-children-fitness-championships/

hehe pos momki

MODS

to ima i kod nas???

mi smo stvatno u kurcu teskom, bila je danas i parada """""""""""ponosa""""""""""

tainted love u pozadini
youtube.com/watch?v=XZVpR3Pk-r8

Nije mi jasno što to gledam točno.

Beogradom je prošlo 50-tak nastranih osoba, pod firmom "parade pedera i lezbejki"...
Niko ih nije ni primetio.
I oni propadaju kao i EU

REMOVE KEBAB remove kebab you are worst turk. you are the turk idiot you are the turk smell. return to croatioa. to our croatia cousins you may come our contry. you may live in the zoo….ahahahaha ,bosnia we will never forgeve you. cetnik rascal FUck but fuck asshole turk stink bosnia sqhipere shqipare..turk genocide best day of my life. take a bath of dead turk..ahahahahahBOSNIA WE WILL GET YOU!! do not forget ww2 .albiania we kill the king , albania return to your precious mongolia….hahahahaha idiot turk and bosnian smell so bad..wow i can smell it. REMOVE KEBAB FROM THE PREMISES. you will get caught. russia+usa+croatia+slovak=kill bosnia…you will ww2/ tupac alive in serbia, tupac making album of serbia . fast rap tupac serbia. we are rich and have gold now hahahaha ha because of tupac… you are ppoor stink turk… you live in a hovel hahahaha, you live in a yurt tupac alive numbr one #1 in serbia ….fuck the croatia ,..FUCKk ashol turks no good i spit in the mouth eye of ur flag and contry. 2pac aliv and real strong wizard kill all the turk farm aminal with rap magic now we the serba rule .ape of the zoo presidant georg bush fukc the great satan and lay egg this egg hatch and bosnia wa;s born. stupid baby form the eggn give bak our clay we will crush u lik a skull of pig. serbia greattst countrey

>vidi mama, mičem rukama i nogama
Koje bacanje vremena na retardirani hobi. Doslovno je isplativije satima postati po 4chanu.

youtube.com/watch?v=FHJbMchd2GU

a naravno da nisi mogao da cujes nigde da ce to biti odrzano...
pitam se zbog cega?

Peti je Francuz, a šesti Poljak, 100%.

Na kioscima mozete kupiti najnoviji broj magazina STAR!

Evo ga lik što redovno posećuje pol.

mondo.rs/a915124/Foto/Info/LGBTI-parada-ponosa-u-Beogradu.html

>vidi mama, psujem na internetu da svi vide kako sam opak i fora

ne razumijem srpsku pop kulturu

nabijem ti taj magazin u cmar

Zašto su "slave" Srpkinje uvijek tako gadne i plastične?

...

Barem ne koristi 3 tačke na kraju rečenice da ne moram da prepoznam tvoj pol autizam

>srbi
>kultura
oksimoron

Guzobulh

...

>Sup Forums
>autizam
odaberi jedan

dobro igri

kancer ali ne zelim rizikovati

>biti ovoliko nov

RREEEEEEEEEE!!!!!

>LGBTI

sta je koji kurac I? idioti?

ubij se

zaboravio si svoj xD

>TEKMA

Intersex.

>zuta stampa i starlete
>"slavne zene jednog naroda"
:/

>ubij se
Novopeder detektiran

One day while Andy was masturbating, Woody got wood. He could no longer help himself! He watched as Andy stroked his juicy kawaii cock. He approached Andy which startled him and make him pee everywhere on the floor and on Woody too. Being drenched in his urine made him harder than ever! Woody: "Andy Senpai! I'm alive and I want to be INSIDE OF YOU." Andy: "Oh Woody Chan! I always knew you were alive! I want to stuff you up my kawaii ass!" Woody grabbed a bunch of flavored live and rubbed it all over is head Woody: "Oh my! It's cherry flavored lube! Cherry is my favorite! Woody then stuffed his head up into Andy's tight ass! The other toys around the room watched intently as Woody shoved his head back and forth into Andy's nice ass, continuously making a squishy wet noise. The other toys also became aroused and they all gathered around Woody and Andy and started to urinate all over them, and then they started to masturbate. Andy: "Oh my goodness, Woody Chan! You are churning my insides up so well! Your nose is stimulating my prostate! OH YES! All the other toys became so aroused by this, that they could not help themselves anymore! They pushed Woody completely inside, and they all went inside. All of them wanted to be inside Andy's nice round ass. Andy: "No wait guys! My ass cannot hold this much! I'm getting so full! All the toys went inside of poor squirming Andy and pretty much, he was beyond full, and died from having his insides completely damaged. The mother came inside and found Andy, dead with a huge ass hemorrhage on his anus, with a HUGE belly full of toys.

>oziljci po rukama
>preko tetovaze
>pcela zivotinja

all my wat

ne pcela je bakterija

to je ocigledno jer se samopovredjuje :((((((( !!!!!!!

jer su mu/joj/onome ugrozena prava ::((((!!!! u srbiji!!! :((((

da, vegan si ako ne jedes pcele, inace nisi

Pa to su jedine Srpkinje koje vidim po novinama i čije pjesme iskaču na YouTubu, Karleuše i slične, i uvijek ista gadna faca s istom šminkom, maskarom iz 80-ih, nacrtanim obrvama, dosadnom frizurom i napumpanim ustima.

Od slavnih qt Srpkinja znam jedino Mariju

Vegani ne jedu med.

Ante Cacic je jedini krivac, sa ovakvom igrom se ne prolazi dalje. Kasno vrsio izmjene, cekala se greska portugala ( pa nije to san marino jebote), i jos imas panja na lijevom boku!! U onoj situaciji se pravi crveni karton a ne onako lezerno se vracati u obranu! Trebalo je dobro zagristi i trcati i napadati da se prodje dalje jer mi ne prolazimo na guzove kao portugal nego samo znojem i krvlju!!!!!!

youtube.com/watch?v=3VmGhliPbMk

KOMŠIJE ĆE DA ME BIJU ZBOG PREGLASNOG ROKENROLA

...

>Vegans who don't eat honey point to the fact that bees produce honey for their own use. In addition, honey production is more of a commercial assembly line than a natural process, with more honey produced at commercial bee farms than by backyard hobbyists.

svaki dan nesto novo naucis, hvala ante

>sluša četnike
Daj nemoj.

youtube.com/watch?v=sP0NRgDhrfY

Podsjetnik da vegane treba streljati

koji kurac?

why are nonwhites so superior?

dunno we beat them twice in their home in 2004 :)

:^)

To im je u mentalitetu valjda

Koji turbo edge lik.

Mrzeo sam Ronalda iz dna duse, a onda sam sporadicno naletao na TSUUU izlive na Sup Forums, vremenom sam se nervirao zbog toga,posle sam ironicno i ja komentarisao, da bi na tokom proleca ove godine poceo da redovno pratim sve njegove tekme i navijao sam da da gol samo da bi otisao na Sup Forums da ostavim TSUUUU...komentar.

Veceras sam sa drugarima raspravljao ko je bolji, on ili Mesi, i zestoko sam ga branio da su ovi poceli da me zezaju da sam se zaljubio u njega. Ja sam samo ustao, stegao ruke u pesnice, spojio ih i rekao im CUUUUUUUU.

...

omg lol le epic :like: hahahahh koji kralj

>raspust je stigao

>mrzi ljude
>pravi YouTube klipove kako bi ih gledali ljudi
tipican simptom niskog IQ-a usled veganskog rezima ishrane

porezat ces se decko pazi
edge ti je u mentalitetu valjda

naduvaj mi muda jajarice malena

jeste ikad sreli naseg vegana