/ex-yu/

bratstvo i jedinstvo izdanje

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=y9M3abJ-cZg
youtube.com/watch?v=V2XGp5ix8HE
youtube.com/watch?v=4ePY25UPJWs
twitter.com/NSFWRedditVideo

ko /crni anđeli/ ovdje ?

>2016
>Montenegro is still an independent country

guys, this prank is going way too far

...

Četvrti za premlačivanje engleskih turista.

sve svoje drugarice nazivam kujama

ne smeta im jer me vole i postuju

i ja njih

brate žao mi islanda

otkrio mi frend da je peder

cudan osjecaj dbi, sad se malo bojim kako pricat s njim a da ga ne uvrijedim

>2016
>Spain is still in one piece
Whoa, just stop.

Plavuše su najbolje, dbi

...

Što je s ovim pederima u zadnje vrijeme, ko neka epidemija. Jel svaki treći Hrvat peder odjednom?

>odjednom

samo ljubav dečki

Na zapadu kažu da je 3 do 5% stanovništva pederluk a do 20% pola pola. Ali kako smo mi represivno društvo koje bije jadne nedužne pederi i britance valjda se kod nas skrivaju.

Nego,
ako se baš tebi otkrio a nije generalno poznato da je gej onda možda mu se sviđaš

perzijski anđeli

balkans middle name is coruption
its comfy 2bh

Destroying or damaging kuna bills is illegal. You deserve that beating now.

fri lav maj frend.

Nobody ever denied that we're corrupt, we realise that but its something very hard to change (thanks gommunism)

ima ona slika di sam zapalio 10kn zbog duplića, ne znam jel neko sačuvao

>he's still posting
Man, you couldn't survive a week without your nanny state. If you lived in a different time, you would have been eated alive.

Iranke su lijepe, ako nisu previše crne.

>ako se baš tebi otkrio a nije generalno poznato da je gej onda možda mu se sviđaš
mislim da je svima najbližim prijateljima otkrio

I agree. Spain stopped having any sense when Portugal secceded

nabijem te na tvoj kurac

tako je reci mu hahahhaha to će ga naučit da više ne dolazi

>mislim da je svima najbližim prijateljima otkrio
Orgija uskoro, dbi. Sad ćete postati još bliži prijatelji.

NOVI NOVI NOVI VIDEO

youtube.com/watch?v=y9M3abJ-cZg

youtube.com/watch?v=y9M3abJ-cZg

youtube.com/watch?v=y9M3abJ-cZg

what can i say, sure is nice living in a country where your ancestors actually bothered to build something instead of getting raped by t*rks

>/ex-

>svi balkanci su alfa muzjaci koji prezivljavaju loveci srne kopljima

...

Portugal never seceded, though. Before Muslim conquest Portuguese identity didn't exist and after the Reconquista it was already formed and independent.

Besides, Spain wasn't formed until 1492.

You actually make me so angry

vidi ko se javlja

ne bi se složio s tvojom konstatacijom, dapače rekao bih da si ti taj koji ovdje ispovalja ponajviše osobina koje bi se mogle pripisati životinjama. štoviše rekao bih ti si ti jedna intelektualno insuficijentna osoba, čije se kognitivne sposobnosti mogu mjeriti sa onim od majmuna. pored toga bih istaknuo kako prečesto ispoljavaš svoju latentnu homoseksualnu nastrojenost, nerijetko u javnosti, što jos više potkopava tvoj kredibilitet.

ukratko bi se osvrnuo na promiskuitet tvoje majke, kao i na njenu tendenciju da pruža seksualne usluge za novac. ja sam osobno imao priliku da koristim njene usluge, i tada mi je govorila o potankostima spolnog uda tvoga oca, i moram priznati da ono je što je tada izjavila bilo skoro pa omalovažavajuće.

ovo očito želi da postane jako intimno upoznat sa svim svojim prijateljima

Posadio sam tri hektara smilja, dolaze mi bosanci žeti. Sjedim u ladu i gledam kako se jadnici muče za 20 km.
Kako volim život. Opet sutra

We're not the ones getting raped by brown people today, though, are we? *wink wink*

Island je razoren
aukurac ovo je bolno gledati

>dodje lik koji se pravi da je riba
>napuni se 5 tredova
Kek koje ste vi pickopacenicke normanske picke

Je li ovo pasta ili si ti pravo autističan?

Luckily I live in a 97% white area, so I can brag about that in the same way you can brag about living in an area where the police are only corrupt 97% of the time.

zadnji je ipak tred je popunio smrdljivi britanac

oj sto ne volim ove engleze jebo im ja mater, radije susjeda cetnika nego engleza

mislim da je obrnuto.
ti si u jebenoj bosni i bereš za kruh.
ubij se.

Tako, neki od nas hoce da placu uz romanticne filmove i nose pletene dzempere koji su sami ispleli i peku kolace i izlaze sa frendicama u soping!

amin

koliko novi je.si

Ono što se danas naziva "korupcijom" je zapravo prirodni poredak stvari. To je feudalizam, jedini istinski ljudski politički sustav. Ova notorna laž koja se naziva "demokracijom", "vladavinom zakona" i "pravnom državnom" je neprirodna čovjeku i služi za ugnjetavanje sposobnih kako bi nesposobni bili uzdignuti. Feudalizam, sustav gdje čovjek svoje mjesto u svijetu nalazi kroz obitelj, prijateljstva i čast je jedina racionalna politička opcija. Pravdu čovjek ne traži, nego je stvara. Zove svoju rodbinu i prijatelje u borbu i onda se izbori za svoju pravdu, tako pravi ljudi to rade.

Vise mi se svidja srbin koji se pretvara da je cura nego britanac. Britanac je samo naporan.

Da si naručim za jest il je prekasno

Imam više para nego cili Zagreb.
Kad dođem u Zag posjet rodbini ženke skaču po meni.
Kako je biti siromašan??

ma ovo ljeto nalazim curu dbi

>I'm in one of the white reservations
That's what they all say.

Već je pola ljeta prošlo, dbi.

crnu nadam se

The idea of Hispania is older than the arab conquest.

Spain was formed as an attempt to unite all the iberic countries.

It failed. There is no point on keep it still alive.

Also castilians fucked it really hard and now everyone identifies "Spain" with "Greater Castile".

pa prestani mu odgovarat idiote, vidiš da samo traži pažnju

...

Britance treba staviti na promatranje, toliko retardiran narod ne postoji nigdje drugdje

sam sebe lažeš neetaro

slobodno

i prestani lagati jer ću ti zalipiti dvi-tri zidarske po toj crnoj ciganskoj njušci.

>balkan "people"
>white

od 15.7. do 1.10 nalazim curu

gadiš mi se

Jao, momci, daj se smirite. Nas cure je strah da postujem dok se svađate stalno :3

Samo si se malo zajebao.

U korporativnom feudalizmu vlasnici korporacija imaju vojske i policiju da ih štite.

i love spian

ja 5. s leva

>U korporativnom feudalizmu
sinko, ti se nalaziš u septičkoj jami balkana

ovo dbi :3

purger ljut jer ne voli uspješne hercegovce
kek

...

ja na lijevo

>1.10
Ne znam kak je u hrvata ali ovdje se ljeto završava u septembru. A i onda, kraj pravog ljeta je kraj augusta.

Spain had potential, not anymore. We're keeping the dead alive.

kek

ja u desnom kutku.

Hihi i ja sam cura, nisam znala da nas tolko ima ;)

pod ljeto mislim da ove praznike kad nemam faks jebem ti boga

S T O P A L A
T
O
P
A
L
A

youtube.com/watch?v=V2XGp5ix8HE

youtube.com/watch?v=4ePY25UPJWs
i thought it was prohibited to shitpost in the holly month of ramadan Aabidullah ?!

What happens if Spain fails tho, does the peninsula balcanize or will you try to create a new union?

ajde da probijem led

>i prestani lagati jer ću ti zalipiti dvi-tri zidarske po toj crnoj ciganskoj njušci.

Jos jedna ovde! :D

pa prestani mu odgovarati jebo te isus

...

Ne psuj Boga. Reportan si.

istina ja pola vremena tu il se bojim da napisem nest, il pola vremena trljam macu na srpske postere i nacin na koju redaju slova na tipkovnici, hihi

ja sa perikom i par boca lagera izgledam skoro ko cura.

isus nije ništa više negoli obični prorok, nema boga osim velikog Allaha

sramota me sto sam zensko ponekad

>ook kad nisi odavno bila sa muškarcem

:/

imal koja crnkinja ovdje??

>pevaljka look
>guženje
>haljina na životinjski uzorak
>smeđe ženske, valjda išle u solarij
>muški u neusklađenim bojama
Zašto Srbi nemaju stila?

Balkan je deo sistema.

O V O
V
O

>ook ex ju je 29 cura koje se pretvaraju da su muškarci i ja

HALELUJA HALELUJA