/ex-yu/ krepa je oo krepe izdanje

youtube.com/watch?v=SqoSqoyT5G4

ovakvi su porazili srbe

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY
youtube.com/watch?v=SqoSqoyT5G4
youtube.com/watch?v=nIIeH7-7HbE
mojnovisad.com/vesti/ovako-ce-izgledati-nova-zastava-vojvodine-id10422.html
novisad.com/vesti/vojvodini-stize-nova-stara-zastava-2121
youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME
en.wikipedia.org/wiki/Romani_people_in_Bulgaria
youtube.com/watch?v=mg3dlNsKbuU
twitter.com/AnonBabble

prvi za savršenstvo

žbuka/10

rugoba

Oce iko eu4

Ovo je savrsenstvo, minus muslimanstvo.

Ali opet ako je nevina sa tim licem ja ju zenim.

>te usne

hhahaha

si ti bolestan u glavu ili u mozak?

Te usne su vrh, ako takve ima dolje ja se pocinjem molit 5 puta na dan.

>on igra igrice

>ako takve ima dolje
što je on time mislio?

>le who knows :^)

posto znam da ovde ima puno programera, interesuje me koliko je tesko naci posao?

''Svaka Srbkinja, znade po deset zanata. Zna i da kuva jela i mesi hleb i siri mleko i tka i veze i šije i plete i gaji živinu i neguje cveće i pravi sapun i sprema zimnicu, i Bog zna koliko još poslova, koji su u Evropi strogo razdeljeni i preduzeti svaki na po se od stručnjaka...''
"U najvećem broju slaučajeva, žena je ili samo ljubavnica, ili samo majka.
Francuskinja nije supruga nego ljubavnica i majka; Talijanka je supruga i majka; Španjolka je majka, a Ruskinja je ljubavnica.
SRBKINjA JE OD SVIH DRUGAČIJA: KADA JE NAJČISTIJI TIP, ONA JE ČOVEKU SESTRA."

WHAT WENT WRONG????

sta ti umes?
zavisi koliko znas, koje programiranje i imas li diplomu/iskustva

>sestra

hmmmm

karadzicu wodzi srbe swojeeee

prije sam imo vise hrabrosti da nasrcem na cure, sad manje pa sam odlucio da povratim tu hrabrost

danasnji zadatak je da pridjem ili kontaktiram 10 cura i da BUDEM ODBIJEN! Samom interakcijom cilj je postignut. Rezultat je nevazan

ajmo

>danasnji zadatak je da pridjem ili kontaktiram 10 cura i da BUDEM ODBIJEN!

Ja sam sebi zadao ovaj isti zadatak prosle godine i rezultat je bio 5-6 iminentnih odbijanja, 2 zavlacenja bez uspeha i 1 svadja gde sam hteo da prebijem curu

Ja sam obavio preko 50 uleta po busevima, na Korzu, jednu sam asistenticu htio zbarit na faxu, dobio broj slao joj cringe poruke.

Recite ako hocete pricu neku.

youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY

NAŠI PRECI SU SE BOJALI SAMO DA IM NEBO NE PADNE NA GLAVU, DANAŠNjI SRBI IMAJU KO ZNA KOLIKO STRAHOVA, PRVI I NAJVEĆI IM JE DA ĆE OSTATI BEZ DVE BANKE KOJE NEMAJU...
MI SMO TOLIKO POBLENTAVILI DA NA VESELjIMA PUCAMO U NEBO, ONDA NAM ĐAVO KRIV KAD ZAGRMI I ZVIZNE GROM, KAD SE OBLACI PROVAALE....
MI SMO ZASLUŽILI DA ŽIVIMO U MRAKU....NE ZNAM KOJI NAROD VIŠE PSUJE SUNCE OD NAS, TE SUNCE ŽARKO, SUNCE KRVAVO, SUNCE KALAISANO...UZ SUNCE PSUJEMO BOGA I LEBAC I MAJKU...ČEMU MEŽE DA SE ...NADA NAROD KOME SU SVAKODNEVNE PSOVKE SUNCE, BOG, LEBA I MAJKA..

>NAŠI PRECI

MI

daj reci jednu iz busa, ali neku iz busa recimo zadnjeg kuci u 23h gde se mlade ribice vracaju kuci da ne naljute tatu a i mamu

"IZA SVAKOG USPEŠNOG MUŠKARCA STOJI ŽENA"
I PAJZI TI TO, SVAKA MISLI DA JE ONA TA KOJA GA JE UČINILA USPEŠNIM I NI JEDNA NIKADA NIJE POMISLILA DA JE ŽENA NA KOJU SE MISLI, MAJKA!
SA KOJIM PRAVOM NEKA AUTSAJD ŽENA UMIŠLjA DA JE ONA JEDNOG GOTOVOG MUŠKARCA NAČINILA VELIKIM, AKO GA NIJE RODILA, NIJE VASPITAVALA, ŠKOLOVALA, NA PUT IZVELA....MALO SU VAS ZAJEBUCNULI SA NEKAVIM TZV NAUČNIM POJMOVIMA, OVOG PUTA SA NEKIM EDIPOM...
NEKO ĆE REĆI DA SAM MAMINO DETE..OMA DA ODGOVORIM I DA ...VAM UŠTEDIM VREME....JESTE, MAMIN I TATIN, KO I SVA NORMALNA DECA.....I DA PITAM, SVE ŽENE, OĆETELI DA BUDETE SA NEKIM NESTABILNIM ILI STABILNIM UGLAVU, SITUIRANIM ILI KLOŠAROM, JAUNAKOM ILI SA NEKIM OLOŠEM ITD?
MOGAO SAM U OVOM STATUSU DA POMENEM I TATU, ALI DA NE KVARIM NOVOSKLEPANU MUDROST ZA KOJU SE BESE OVE NESREĆNE FEMINISKINjE.....MORAM DA DODAM DA SU TOLIKO UMISLILE DA SU NEKI FAKTOR PA ISPADA DA SU MUŠKARCU I KLICU SVOJIM ČAROBNIM DODIROM UTISNULE U DUŠU LEL

Nije lijepo protiv Sunca, Sunce je izvor zivota na Zemlji i sve religije potjecu od Kulta Sunca koji je prapraprapra...dido postovao.

Meni se zalomilo moram priznat pred par dana jer sam htio igrat igrice a onoo bleji mi u ekran kroz jebene zastore.

Ali zao mi je i ne zelim da bude navika.

Sunce je super.

Kad smo već kod savršenstva

>yugoturks

Svaki put kad napišeš post jedna bugarka biva gengbengovana u Nišu.

source

ahhahaha keknuo sam jako

Ovo, samo se nadam da Sunce nije neka lampa u hologramskog sistemu

>youtube.com/watch?v=SqoSqoyT5G4

blagi bože

>implying it's not serboturk women who get gangbanged by BIG BULGAR COCK in Nish

literally everyone says ura here

Bugarke i Piroćanke se jebu kao štuke i to nije da kriju baš.
Naravno tu su i Zaječarske kurave, ali bugarke i Piroćanke prednjače.
Pozz druže cyganine

ZAŠTO JE VEĆINA SRBA LIPOV KURAC A TIME I CELA ZAJEDNICA VRBOV KLIN.....VI, SRBI MOJI, NEMATE PORODICU, VI I NE ZNATE ŠTA JE PORODICA...
PORODICA NISU MAMA I TATA I VI KOJI ĆETE NAPUSTITI OCA I MAJKU KADA VAS UVATI NEKA RAČEPULjA I RAZJEBE SVE ŠTO SU VAS UČILI RODITELjI....
PORODICU ČINE, DECA, RODITELjI I RODITELjI RODITELjA, SVE OSTALO ŠTO SVRSTAVATE U PORODICU JE KRNjE, SKRNAVO I NEVALjAŠNO....
TRIP U KOME STE SVI VI, TRISTA NA SAT, SAD I ODMA, LOVA DO KROVA, VAS JE I DOVEO TU GDE STE, A VI STE SKORO PA SVI U KURCU I SVAKO MOŽE KAO TAKVE DA VAS IZDRKA NA KAMENU...

t. istocna makedonija

i've been to nish m8 i know who fucks who

Nasi mediji su goli kurac

sta rade ovi domari koj kurac??

Znaš moj kurac, Srbkinje se gade cigana/bugara.

daj sauce i dokaži da je to realan post i majke mi sad si režem žile

>"IZA SVAKOG USPEŠNOG MUŠKARCA STOJI ŽENA"

to ti znaci da moras bit velik da bi imo zenu.

Nista vise.

Nemam takvu, imam jednu gdje je ovakva bila scena.

khm khm

Ja se vozim iz lokacije a do centra grada. Nije duga voznja.
Nasuprot mene sjedi na zadnjem sicu u busu kolegica, ispred nje stoji par studentica koje idu van pa su kod zadnjih vrata, ja sjedim na sicu koji gleda u nazad ispred zadnjih vrata.

Preko puta mene je red sjedala i na jednom sjedi cura mlada (18 ispalo da ima) sa ogromnim sisama koje se vide kroz maju bez dekoltea, svi znamo sto to znaci, plus tresu se kako bus ide, a ona VITKA.

Ja sam joj se obratio reko sam nesto tipa da bi ju volio upoznat ili da li bi bila za kavu neki dan. Ona je rekla da nema vremena ja sam popricao nesto dalje sa njom ali ispada da polaze vozacki i onda sam skuzio da nema sanse, iako poslje sam ju vidio u gradu par puta i cini mi se da nije imala dojam da se sabotira. Nebitno.

Jedna druga prica je kad sam uletio sisatoj bosanki od 29 godina u dekolteu, koja je sjedila pored mene ali izmedju nas je bio prolaz , tako sto sam se prebacio do neke slatke teen cure koja je sjedila nasuprot njih i gleduckala prema meni.

>sori duso nemas sise tolike a i mlada si prevec

Prebacim se ja i kazem Bok ja sam user, ona gleda u soku, da mi ruku, kaze ime i mi krenemo pricat, pozovem ju na kavu ispada da ima decka da se snjim nalazi i da je u posjetu Rijeci.

Kaze mi da stvarno imam muda. I ona i frendica.

Ja poker face.
Izadjem jer sam trebo i zazelim im dobar provod.

Jos sam kv ali gdje ima muda ima i nade.

kurir.rs
glavna strana, malo nize kad se skrola
6339 ljudi je glasalo

>Srbkinje se gade bugara.
>this is what insecure virgins actually believe

>kurir.rs

>istina je
ok dečki bilo mi je drago, uživajte

Kada bi imao vremensku mašinu vratio bi se da živim u doba Vinče ili Lepenskog vira, kada je bukvalno bio raj na zemlji.

...

sto vi mislite o porastu feminizma i sjws u americi? hocemo li mi na balkanu dozivjet ovako nesto?

...

kvalitetno novinarstvo nema sta
jebem te zivote

mislim da je sranje. Pratim redpill na redditu vec 4 -5 godina puno je toga predvidjeno od tih drustvenih trendova.

Mislim da mora postat gore prije no sto se pogorsa.

Mozda nas zaobidje posto se ravnamo po zapadu a tamo je feminizam vec na zlu glasu nekih 2 godine, zahvaljujuci meme magicu.

IDEMOOOOO
PUSITE GA USTASE I SEPARATISTI
www.blic.rs/vesti/vojvodina/ovako-ce-izgledati-nova-zastava-vojvodine/2fb9yt9
youtube.com/watch?v=nIIeH7-7HbE

Meni sestra vec je
t. debela vegan feministkinja

Za bugarke samo jeftine kondome koristimo, jer su jeftine razumeš?
Lakše pojebeš bugarku nego ciganku iz naselja pored PMF-a

>Pratim redpill na redditu

to je ko da kažeš da igraš košarku u domu za invalide.

Boli te kurac. Iz mojeg iskustva feministkinje su ili ruzne, ili bolesne u glavu, ili samo hoce kurca ili su tip zene koji uvijek hoda sa likovima koje mogu dominirat.

Nekad sve skupa.

taj maskulan je sjajan

i'm pretty sure a female member of your family has experienced a BIG BULGAR PEEPEE

either that or your gf ;^)

samo durex real feel i 2in1 lubrikant
uopste ne znate sta je dobro

>big
>bulgar
>non gipsy
pick one

joooj sad si me sjetio.

Znao sam jednu curu koja mi je tvrdila da je feministkinja, bila je i aktivna u nekom klubu za rasprave. Oblacila se ko picka i bila vitka ali nikako moj tip.

Nju sam zajebavao stalno i baco joj neke dominacije, uzasno kako te femi cure hoce da ih neko face down ass up, mislim znam da su gladne ali tako gladne su samo feministkinje hahahaha.

Cudo jedno, ali simpa cura, salu na stranu. Kad nije ruzna onda joj ne mogu nista zamjerit.

ja ne znam zasto se svaka zena ne bori za sebe nego se sve zajedno bore za one zene kojima to nije potrebno

>Pratim redpill na redditu vec 4 -5 godina

U Srbiji napredna stranka ima 50% glasova na izborima.
Sve sam go degenerik do degenerika po Beogradu i Novom Sadu.

Sva sreća pa ja jebem kvalitetno i od naše hrane se teže goji pa nismo još ko zapad.

Meni masculan tesan, to je jedino što mi smeta.
Tačnije, tesan dok se navlači, bukvalno nemoguće. Moram pola da odmotam pa ga navučem kao kapu pa tek onda odrolam.

masculan 160 dinara, dal me briga
nikad nisam imao problema, ne puca

Možeš ti da pišeš šta oćeš ali to ne menja činjenicu da su bugarke kurve isto kao mađarice.

>Treba mu lubrikant
>Bukvalno je siluje suvu

B
I
G

160? Komad?

kutija, 3 kondoma

...

btw maskulan ima nekoliko mm manji obim
i mom decku smeta

BULGAR

GIPSY
I
P
S
Y

mislis 280, gde to kupujes jbt sa aliekspresa?

>croat
>gypsy
pick EXACTLY two

>alfa Finci i Rusi imaju manje kite od švedskih cuckova

pa kakav je ovo svijet

Srpska Vojvodina se konacno budi!

mojnovisad.com/vesti/ovako-ce-izgledati-nova-zastava-vojvodine-id10422.html

novisad.com/vesti/vojvodini-stize-nova-stara-zastava-2121

>big bulgarian boyz

youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME
u idei ti 169 dinara, juče sam tamo uzimao

en.wikipedia.org/wiki/Romani_people_in_Bulgaria

...

>vojvodina
>srpska
krivo si napisa nezavisna

Кopишћeњe cтepeoидa јe лeгaлнo y Бyгapcкoј, зaтo

MAЛКИ CPЪБCКИ КУPBИ ЗA ГOЛEM БЪЛГAPCКИ ХУЙ

its the other way around fag lord

...

sweet home shin-nippori

youtube.com/watch?v=mg3dlNsKbuU

SWEET HOME SHIN-NIPPORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

>84.8%
>8.8% Turks
>4.9% Roma

ITT: bulgarian shitposting

ayy separatisticko-ustaski guzobol je vec uveliko poceo

no it's not the one on the right is Dimitar Jelyazkov, a bulgarian

the one on left is the average serbian man

...

BTFO BY THIS

>i don't know how google works

Ne slaze se sa mnom
>MUH USTASHA

>kad ljudi odu na ljetovanje na more, i vrate se tamniji, to je od sunca
ma nemoj zajebavat

ma ti si GUUZOOOOO BULJOOOOOOOOO

really makes you think

tiho we katolicheski srvin

>bukvalno nije argument

Aziz, #1 bulgar

G U Z O B O L