/polska/

edycja sarmacka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=8zh096ORJGU
youtube.com/watch?v=Bcw_1Oo-EHY
youtube.com/watch?v=huDPZJCx1BI
twitter.com/SFWRedditVideos

szczyci sie debilu, ze jego rodzice, dziadkowie, pradziadkowie id walczyli za swój kraj i utrzymali go w takim stanie jaki jest.

pileczka

>i utrzymali go w takim stanie jaki jest.
no to podziekowac

>szczyci sie debilu, ze jego rodzice, dziadkowie, pradziadkowie
a co ty na to, zebysmy szczycili sie tylko wlasnymi osiagnieciami?
robalu

ale wy kurwie przestańcie tak gadać na te polskę, bo pewnie nawet za miedzą nie byliście i chuja wiecie co się dzieje na zachodzie

od kiedy rodzina slawika walczyła za cokolwiek skoro mógł narodzić się nawet w nieodległym Burundi a i tak by się masturbował do Peruna i haplomemów

to, wróciłem i cieszę się jak pojebany

youtube.com/watch?v=8zh096ORJGU

>no to podziekowac
nie bylo na mapie przez ponad 100 lat. to ze mówimy po polsku i mamy własny kraj z włąsnym rządem to jest osiągnięcie.
>a co ty na to, zebysmy szczycili sie tylko wlasnymi osiagnieciami?
to szacunek oddawany przodkom, tak abyśmy w chwili próby nie wahali się poświęcić najważniejszych rzeczy i nasze dzieci były z nasz dumne.
>od kiedy rodzina slawika walczyła za cokolwiek
nie chodzi o konkretnych przodków. Sobieski mógł nie pozostawić przodków, ale kiedy ktoś nas zmusza do przyjęcia muzułmańskiej hołoty to czuje, że szczam na groby tych, którzy umierali za krzyż.

>chóry gregoriańskie
>polski katolicyzm

a o psalmach szanowny słyszał

>to ze mówimy po polsku i mamy własny kraj z włąsnym rządem to jest osiągnięcie.
No i po co to komu we współczesnym korporacyjno-kosmopolitycznym świecie.

o czym ty pierdolisz jaka muzułmańska hołota

post był o słowianofilach popierdoleńcach a ty mi tu z jakimś wykopem wyjeżdżasz tutaj plusików nie dają

jest jeszcze tylko pare regionów w "cywilizowanej" europie nadających się do życis, a my mamy cały kurwa kraj.
powinniśmy być wdzięczni wszystkim którzy nam pozwolili cieszyć się względnym spokojem
>dziękuję dziadek Stalin

Irlandia nie jest taka zła, poza Dublinem. Za dużo tzw. enrichmentu

>jest jeszcze tylko pare regionów w "cywilizowanej" europie nadających się do życis
a co kurwa zimna nuklearna panuje wszedzie indziej?

wykopki jak zawsze przesadzaja

youtube.com/watch?v=Bcw_1Oo-EHY

>tutaj plusików nie dają
dają, ale trzeba mieć premium.
>o czym ty pierdolisz jaka muzułmańska hołota
chodzi ogólnie o dumę z bycia kimś na podstawie pochodzenia. uwielbiam tę lewacką logikę typu "nie miałeś żadnego wpływu na to kim się urodziłeś więc nie powinien być w ogóle dumny z przodków"

Polska to raj na ziemi a wy macie czelność ją szkalować debile podwieki jebane nic nie wiedzące o życiu

to juz lepiej ptoki pokazcie

właśnie walenie konia do tego co zrobiła większa zbiorowość to kolektywizm czyli lewactwo ty amebo

>dziękuję dziadek Stalin
o ty huncwocie

a cork to polska kolonia...
a ty przypadkiem nie postujesz pod grecką banderą?
also
>wykopki
ty bulwo

trochę taka prawda żbsz... żeby nie on mielibyśmy multikulti z gównojadami i hohołami, a wszyscy wiemy jak przez ten syf wyglądało międzywojnie

to. oprócz pałacu kultury jedyna porządna rzecz od dzidzia psychopaty Stalina. Pozbycie się mniejszości najlepsza rzecz na świecie.

>pekin
ale że stalin zamiast pałacu chciał tu odjebać system metra lepszy niż w moskwie i londynie to ty wiedz
tylko "nasze komuszki" chciały symbolu nowej stolicy.

tak bardzo to

pałac pasuje do centrum jak pięść do nosa i koszmarnie komplikuje infrastrukturę nie oferując zupełnie nic w zamian

wiem. funkcjonalnie oczywiscie metro lepsze, ale jako zabytek palac rządzi. wszyscy na niego plują, ale to jedyna rzecz godna zobaczenia w tej gównianej warszawie desu

t. wsiur

t. warszawkianin

>warwsiawiak nazywajacy innych wsiurami

i szczycę się tym bucu ze wsi

bekam z ciebie jestem z pragi i mieszka tu moja rodzina od sanacji

nie zgadzam się.
wygląda chujowo, al tyle teatrów, muzeów, uczelni i zajęć dla młodzieży nie ma nigdzie indziej
bardziej dojebałbym się do placu defilad.
mogliby go przerobic na ten park jak proponował sikorski
nie przesadzaj
>gównianej warszawie
bez urazy ale pierdol się.

Moja rodzina mieszkała od zawsze na Targówku, druga częsc na Woli

>od sanacji
ło, toż ukorzeniony jesteś w chuj. szydzę

żabkę całą rozjebali chuje
youtube.com/watch?v=huDPZJCx1BI

>bez urazy ale pierdol się.
ja nie mam nic do warszawy, ale tam nie ma nic do oglądania oprócz Pałacu. Co ja mam tam oglądać - Mariota? Niestety wojna zrobiła swoje.

>nie bylo na mapie przez ponad 100 lat. to ze mówimy po polsku i mamy własny kraj z włąsnym rządem to jest osiągnięcie.

dzięki, i tak stąd spierdalam po studiach
zresztą, równie dobrze możesz wychwalać Stalina, bo jesli jak większosc wspolczesnych polakow masz wsrod przodkow przesiedlencow powojennych, to bez niego bys się w ogóle nie urodził

zresztą:
>mówimy po polsku
czyli w zupełnie nieprzydatnym, przesadnie zlozonym gramatycznie i powszechnie uznawanym za brzydki języku

>szczam na groby tych, którzy umierali za krzyż

nawet nie warto na nie szczac, jedyne na co zasluguja osoby, ktore faktycznie umarly za krzyz (nie w obronie wlasnej, swojej bliskiej rodziny i przyjaciol, a wlasnie ZA FLAGE i KRZYZ) to pokrecenie glowa nad ich glupota

ja mam kwity urodzeniowe jeszcze z 1700...
also
>część mojej rodziny to bękarty poczęte w pałacu pod blachą
kopiec powstania
muzea
starówka
pawiak
forty
cytadela
stara praga
etc itd
no ale lepiej srać c'nie?

t. David Goldberski.

to się wyprowadź kurwo. wypierdalaj i to już

groźny patriota uwaga upierdoli rękę w łokciu

>dzięki, i tak stąd spierdalam po studiach
też tak mówiłem i chuj, wróciłem

raczej łeb przy samej dupie

mnie proponowali ostatnio 5k€ i opłacone mieszkanie, ale wolę polskiego sebe niż abdula i mugabego

>kopiec powstania
>muzea
>starówka
>pawiak
>forty
>cytadela
>stara praga
>etc itd
>no ale lepiej srać c'nie?
chcesz to porównać do tego co było przed wojną albo Krakowa, Poznania albo Gdańska? Tego nawet nie można porównać do tego jebanego Pałacu. Mieszkam za zadupiu

>uwielbiam tę lewacką logikę typu "nie miałeś żadnego wpływu na to kim się urodziłeś więc nie powinien być w ogóle dumny z przodków"

A od kiedy to logika jest lewacka?
Jeśli widzisz w tym rozumowaniu jakąś niespójność logiczną, to ją podaj, zamiast robić z siebie debila bo "hurr durr to lewacka logika bo się nie zgadzam, a nie zgadzam bo tak".

Mój zuch

to jest lewacka logika stosowana głównie jako kontrargument dla hasła "White pride", ale widuję ją także przy innych hasłach o charakterze nacjonalistycznych lub patriotycznym.

>ale wolę polskiego sebe niż abdula i mugabego
oj wej

ale nacjonalizm nie jest kompatybilny z prawicą z natury

odjeżdżasz misiek
a za to że gówno mamy możesz dziękować kolejno ruskim, niemcom, szwedom i takim kurwa robakom jak ty
może i to był błąd ale cenie sobie swoje miejsce na ziemi i historię, która mnie w tym miejscu osadziła.
tyle

ale user, póki nie wskażesz, gdzie tu jest niescisłość logiczna to argument stoi, to, że korzystają z niego osoby, których nie lubisz tego nie zmienia

to jest problem z idiotami, zarówno z prawa, lewa i centrum, że nie zamiast wskazywac niescislosci w rozumowaniu i przeklamiania w wiedzy oponentow, neguja ich argumentacje, bo tak

tak, jak żyjesz z XIX wieku i myslisz schematem, że prawica to tylko liberalna. Nie te czasy. Nie ma jasnych podziałow. Nie chce dyskutować kim byli naziści, bo to nie ma żadnego znaczenia.

>sebie przyjebie i jak policja przyjedzie to on nawet nie piśnie
>wyjebie mehmetowi i mnie posadzą za rasizm
ps to prawda

to.
segregowanie ideologii straciło sens już dawno.

no bo liberalizm gospodarczy = prawica a z nim idzie natychmiastowo w parze liberalizm poglądów lmao

przestań mylić degenerację i spierdolenie z liberalizmem bo ci sprzedam blachę na ten łysy łen

>a za to że gówno mamy możesz dziękować kolejno ruskim, niemcom, szwedom i takim kurwa robakom jak ty
ale ja nie winię warszawy ani warszawiaków. ja to wiem, że to wszystko przez wojny. nie zmienia to faktu, że w-wa to miasto średnie, o ile nie poniżej przeciętnej w Polsce, nei mówiąc już o europie. Własnie najgorsze jest to, że ten gówniany Pałac to najlepsza rzecz to oglądania w Warszawie.

...

ja pierdole czy jest jakis sposob zeby bialy czlowiek mogl zjesc kurczaka nie upierdalajac sobie rak

upieklem sobie cwiarteczki, ladnie przyprawione i w ogole i co na miesko trafie to pychota ale ile sie napierdolic musze zeby fragment miesa odkroic to czuje ze wiecej energii spalam niz sie posilam ja pierdole

>ale user, póki nie wskażesz, gdzie tu jest niescisłość logiczna to argument stoi,
nie ten anonek ale chyba jednak można być z przodków dumnym, co? przecież to kims dzisiaj jestes nie zależy jednak tylko od ciebie, sporo się wzięło z tego co widziałes i słyszałes za gówniaka, a to już od twoich przodków zależy, jak ustawili kraj, opowiesci no i twoich okropnych rodziców

Dzień dobry kochani :3

Dzień sznura nadszedł

kek.
lepsza niż wiele stolic europejskich.
nawet z tym nie handluj, bo to prawda

dla kogo

a kto tak je kurczaka - w całości. trzeba obrac i podzielic na mięso i tak jeść.

i co tam, ze lepsza jesli wciąż mocno srednia? czy od roku 1989 był jakikolwiek plan rozwoju tego miasta?

Dla nas

w sensie tylko piersi jadasz?

nie powiedzialem ze jest najgorsza. ale to chujowa stolica, jezeli byla stolica- kraków - jest dużo ładniejsza, przyznasz?

jak to

ale na bagnach chyba nie strzelają

dobra dobra stanli, nie masz jaj i tyle. zjedz donuta i sie uspokoj

>smogów

lel co, gdzie madryt gdzie warszawa. gdzie londyn gdzie warszawa. gdzie nawet ten beznadziejny berlin a warszawa.

>wyjdź do sklepu po bułki
>zostań zastrzelony

tak, ale nie o to chodzi. Trzeba rozbebeszyć kuraka i po prostu obraz z kości bez względu co jesz. Takie mięso podajesz jak człowiek, a nie wpierdalasz jak murzyn. Choć wiem, ze kurwa w najlepszej restauracji ci kurwa w całości dadzą. Byłem kiedyś w Sheratonie i wpierdalałem obiad za 400 euro za ryj. I mi kurwa całego przynieśli tylko rozciętego na klatce i tak rozłożonego na wyjebanym talerzu. Co ja niby miałem z nim zrobić to nie wiem.

>dokumenty poprosz
>pokaż dokumenty
>zostań zastrzelony

tak, bo ktoś ma wpływ na poziom miasta

nie wiem, ja kroje w czesci i wstawiam cwiartki/skrzydelka do piekarnika a piersi zostawiam na pozniej na salatke z ryzem czy moze jakas chinszczyzne

tylko wkurwia mnie jak sobie zrobie fajna ociekajaca tluszczem marynate to tego sie nawet w palcach nie da trzymac a obrabianie widelcem i nozem to jak kardiochirurgia

trzeba było nie palić śmieciami w gównopiecykach co krakurwy robią rebularnie

>hurr ktoś ma wpływ

z nieba ten smog spłynął smoka wawelskiego zemsta zza grobu

>z nieba ten smog spłynął smoka wawelskiego zemsta zza grobu
akurat katolicki Bóg chce zagazowac krakowskich zydów.

przejmowanie sie mudżynem.
nie wierze w historyjke tej czarnej małpy

o evolve za fryko

beta byla fajna to sciagne

żydzi modlą się do tego samego Boga, Braun

>a obrabianie widelcem i nozem to jak kardiochirurgia
dlatego nienawidze kurczaka w całosci. Tylko filety. Chce jeść, a nie jebać się z jedzeniem. Dlatego też nie ruszam ryb. Jakbym miał jebać się z każdą osią to był z głodu zdech.

>jednak można być z przodków dumnym
duma to uczucie zadowolenia z tego, że jest się w jakiś sposób dobry - dumnym można być, że się przebiegło maraton, zbudowało szopę, można być dumnym ze swoich dzieci, bo to oznacza radość z tego, że się je dobrze wychowało

>twoich okropnych rodziców
ale ja mam bardzo dobrych rodziców i bardzo dobrą zżytą rodzinę, a jedną z rzeczy, jakiej mnie ta rodzina nauczyła, to to, że duma z rodziny należy się tylko starszym pokoleniom, bo to ich dokonaniem może być to, czym stały się młodsze

bycie dumnym z przodków to poczucie dobrze spełnionego zadania, którego się nie spełniło, ani do którego się nawet nie dołożyło cegiełki

duma z przodków to pedalstwo i nie jest tym samym co miłość należna (dobrej, nie twierdzę, że miłość się należy rodzinie bezwzględnie, bo matki patuski nie trzeba kochać) rodzinie

Chyba kurwa Ty. To żydowski mem. Wypraszam sobie.

>tug przedostatnia bletka

nie chce z domu wychodzic

żydzi się modlą do Jezusa?

MORDA WYKOPKI /POLSKA/ TO DŻENERAŁEK CHIŃSKOBAJECZNY

POSTOWAĆ BAJECZKI ANONY JEBAĆ WYKOPKÓW

to. JIDF wypierdalać.

>w niedziele byłeś asystentem na JLPT
>było parę ładnych loszek no ale w robocie nie będziesz zarywał
>zresztą i tak jesteś zbyt nieśmiały na to
>jedziesz do domu z niedosytem
>trzy dni później na fejsie pisze do ciebie loszka
>pisze że zwróciłeś jej uwagę na JLPT i chciałaby cię poznać
>zastanawiaj się która to była
Ma zdjęcie z 2013. Na nim wygląda qt, obstawiałbym że to była ta co siedziała z przodu, powiedziałbym że trzecia od góry jeśli miałbym ocenić wygląd wszystkich loszek w sali. Napisałem że chętnie się spotkam.
>mtg okaże się że tak naprawdę to jakiś grubas na którego nawet nie zwróciłem uwagi i dlatego trzyma zdjęcie sprzed 2,5 roku jako profilowe
Jakieś rady anoni? Może zapytam gdzie ona siedziała na tym egzaminie bo nie jestem pewien czy to ją zapamiętałem?

bo po szatniarza pójdę

tej siły już nie powstrzymacie, naziolki

skąd miała twojego fejsa

umisz nihongo?

...

Pewnie zapamiętała nazwisko z plakietki, wszyscy nosiliśmy plakietki z napisem "JLPT / nazwisko". Jakoś mogła do mnie dotrzeć.
Wystarczająco żeby asystować przy N4.

>JLPT
???

Jakbym Asuke na ulicy spotkał to bym jej ręki nie podał.