/polska/ jebac femszmaty

edycja zwalilem sobie 3x i ulga w glowie

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wjWBXbGVyQU
twitter.com/SFWRedditGifs

halo

WILNO NASZE

/balt/

binkas bunkis binkis

no elo

...

aniaw mi podpierdala siłownie

No siema mordeczki

zw

super fred

>chodz ciperki kupilam i pokazesz mi tego wowa

>ten fred

a już i tak mi się nie chciało postować, h-hehe

...

ruchac mi sie chce wpadnie ktorys do mnie?

tylko jak dropniesz lure

>kiedy uświadamiasz sobie że japońska wymowa sh to nie sz tylko si i wszystko tak na serio brzmi chujowo
ta jedna informacja zniszczyła mój szacunek dla tego języka
siogun
no co kurwa

It is my understanding that the Pope is dope. Is this true?

Kurwa, ten komiks jest fantastyczny. Chyba nigdy moje boki nie poniosły tak dużych strat.

bumpski

Wałesa did nothing wrong

Dzęki Stanli.

Ya tebya viebu brat-slavyanin %)

wstawac chuje

Przyznać się który to, to kara będzie łagodniejsza

wymyslił tekst bez sensu?

Ruskies are not slavs though.

no i powiedzmy ze bede w formie to gdzie loszke poznam

/polska/

pewnie chodzilo o wiezienie po tym jak sprawa trybunalu konstytucyjnego sie wyjasni

Dzień dobry

no wiem, ale na chuj bialemu zdjecie z murzynem w polskim wiezieniu?

a no w sumie, ciagle widzialem je w kontekscie POTUS => """""""""obronca demokracji""""""

>POTUS => """""""""obronca demokracji""""""
taaa, a dzien wczesniej wyjasnial jak czarny cywil zabil 5 policjantow tylko dlatego, ze byli policjantami

no wiem, dlatego prychłem, ale widać przewrotnie ironicznie zrozumiałem

rozkrecamy nic. tylko bez narzekania

Why is Poland so much better then Sweden?

...

wypierdalaj

>mówi wypierdalaj
>nie postuje zadnego tekstu ani obrazka

it's not

kurwa, tak myslalem ze nie zrozumiesz

wy-pier-da-laj

...

Poland is safer

and poorer and less civilized

nie zrażamy się. postujemy.

>Implying sweden is rich or civilized
top kek my friend

>less civilized

UCIĄŻLIWOŚĆ
C
I
Ą
Ż
L
I
W
O
Ś
Ć

...

bo u nich wystarczy spojrzec na kobiete i juz sie liczy jako stalking

No i kto daje jebanie jak pomimo atakow, murzynstwa i gwaltow.

Spoleczenstwa skandynwskie sa bardziej cywilizowane niz polactwo.

...

taaa. kurwa daliscie sobie wmówić, że polaczki gorsze są. juz na gorze ktos napisal. Czarnuch przyjechal i bedzie nas pouczal, a u nich morduja policjantow za nic. Za chwile beda mowic jak u nas zle z pedalami, a w usa 50 zlikwidowanych przez ciapatego. Ale u nas katoliban.
Jak popodrozujecie po swiecie zobaczycie jak dobrze Polacy traktuja kobiety w stosunku do innych nacji.

Oh look, bullshit statistic

"The gender wage gap is unadjusted.."

>"The gender wage gap is unadjusted.."
what does it mean?

youtube.com/watch?v=wjWBXbGVyQU

Jebać polaków

ausländer raus

still dont know, Ahmed

Well, your stupid then, Pavel

>bullshit statistic
of course. deny, deny, deny

>UAE

Jeżeli to ci nie pokazuje że te statystyki są gówno warto to przykro mi

you wont hide the truth, Ibrahim Ibn Ahmetowiz

Pojedź kurwa do skandynawii to zobaczysz jak zacofana jest Polska i Polacy.

czekam to twoje, ktore zrównają mnie z ziemią i pokazą, że polska to stolicą gwałtów, dawaj ...

That one is also "meh"

But sure, rape is something that goes up. You read more about it now. But it's immigrants that are doing it.

tego nie powiedziałem.

mówie tylko że te statystyki są przedobrzone w jedna i w druga strone na korzysc/niekorzysc poszczegolnych panstw w zwiazku z politycznymi zagrywkami wiec ogolnie sa gowno warte

Well, Sweden sucks these days thanks to """""democracy""""

>skandynawii
kek. dobre już nie szwecja, ale cała skandynawia. Napisz ten sam post tylko z użyj samej szwecji zamiast słowa skandynawia. zobaczysz na jakiego debila wyjdziesz.

Muh Polen so stronk XDDD

Weź kurwa debilu jebany. Polska to gowno na arenie miedzynarodowej, polactwo to jebane zacofanie i zwierzęta. Nie dziwne, że jak przyjeżdżają obcokrajowcy to Polki im otwierają nogi.

taa. bo polska ma taki dobry PR, ze zawsze lepiej wypadamy. a moze jest inaczej. w szwecji jest jeszcze gorzej z powodu ukrywania faktow, a te statystyki to tylko wierzcholek gory lodowej. .

ale boli kurwia. w szwecji to tylko są biali. bezcenny jestes. takich lewakow to po ryju trzeba lac od razu na ulicy.

...

>But it's immigrants that are doing it.
no shit. i am truly shocked

W dupie mam twoja polske.

Za co tu byc kurwa dumnym i do czego byc tu patriota? Gardze lewactwem ale też gardzę pizdo nacjonalistami. Ten kraj to gówno i nie ma co sie oszukiwac.
wypierdalaj

Ty wypierdalaj głupi podwieku. Nie wychodzi z domu i potem wypisuje takie głupoty, gówno wiedząc o życiu w Polsce. Twoja wiedza o tym kraju dosłownie jest cała brana z czanów ty kurwo bez życia. Zabij się ASAP

>z czanów
raczej z tvn-ów i gw-ów

Ten kraj istnieje teoretycznie.

Chyba na papierze toaletowym.

dokładnie. nawet granic nie ma. ciapate wchodza setkami tysięcy do polski. nie to co w Niemczech, gdzie pilnują ostro. niemiecki ordnung. i te gwałty w polsce w sylwestra. polska - no such thing.

>porownywanie peryferii Niemieckiej gospodarki i dziwke USA
>do suwerennego kraju Niemieckiego, który trzęsie Europą
Weź kurwa się zajeb wykopku.

ale ja serio napisałem. zobacz jacy poteżni są. zatrzymali samodzielnie napływ uchodźców. Zapobiegli brexitowi. Putin sie wycofał z Ukrainy własnie dzieki nim. Deutschland uber alles

>dziwke USA
oj bolą amerykańskie bazy kurwia. kondominium rosyjsko-niemieckie sie rozpada. oy vey.

Przeciez wszystko co Niemcy robią zgadza się z polityka Amerykańska. Polska gowno znaczy.

kooperacja z rosją? coraz większe związki z nią? namawianie ukrainy na wstrzymywanie dzialac przecie separatystom? sprzeciwianie się amerykanskim bazom w polsce? sprzeciwianie sie budowie tarczy w polsce?

Teatrzyk dla maluczkich .

dokładnie. Polska nic nie znaczy. Powinna poddać się wpływom Niemiec. PO miała rację. ps. i nie powinnismy być takimi islamofobami. 100k uchodźców nikogo nie zabije.

>Powinna poddać się wpływom Niemiec.
Akurat już dawno się poddała. Pełowskie kurwy to zrobily.

Teraz Macierwicz i Dudajew probuja zrobic z Polski jeszcze wieksza kurwe. Poddać się Ukraincom, kurwa. I jak tu traktowac ten kraj powaznie?

>Akurat już dawno się poddała. Pełowskie kurwy to zrobily.
chciały kolego i prawie im sie udało. Zaczęło się od chęci wprowadzenia euro, poprzez uzgadnianie wspólnej polityki zagranicznej, co sprowadzalo sie do przyjmownia wersji niemieckiej,a na kwotach immigrantów skończywszy. I wszystko w chuj. Ci jebani Polacy musieli wszystko zjebać i zagłosować na tych kurwa faszystów z PIS. Na taką demokrację się nie umawialismy.

>kruszynka łasi się jak kot do mnie
>pytam co tam u niej
>"user może już czas pomyśleć o dzieciach?"

Jezu szmato mamy czas, najpierw chcę sobie życie ułożyć i jakaś sensowna prace znaleźć najpierw.

ile lat?

a co tu się odpierdala ananiasze, proszę mi tu p*lityczką nitki nie sabotować

nawet wyobrazić siebie nie mogę w takiej sytuacji

PiS to pizdy prowadzone przez Kalksteina.

W Polsce jest potrzebna prawdziwa władza autorytarna, żeby polaczków wreszcie za mordę pociągnąć i wynieść z odwiecznego gówna.

Ate ironie to wsadź sobie w dupę.

to postuj. polityczka wlazi jak nic sie nie dzieje.

będziesz miał na to 9 miesięcy

po prostu chce benisa w bagine

tug strasznie mnie kreci spuszczanie sie loszce w cipuszke ale zawsze po tym uruchamia mi sie ocd

>/polscy/ politolodzy

za każdym kurwa razem