Ex-yu

edicija: muslimani nisu ljudi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=a1U7qDICGKw
youtube.com/watch?v=TO9KjeP6KOI
youtube.com/watch?v=erdxYmKbn4g
twitter.com/SFWRedditVideos

moj mini dnevnik niitko nece vidit sad jer ce svi otic u ovaj thread
h-hvala

drugi za perfekciju aka savršenstvo

Dredovi danas bolji u dosta vrimena
UBIJ SE
B
I
J

S
E

jebem ti OP pičku materinu

>prošli tred
>'''ex-yu'''
>80% postova njemačke zastavice

Iman ideju anoni
sta ako sve dijaspora postove reportamo
mozda se domari smiluju i maknu ih sve za nase dobro

pa kaj, ionako je 80% ex-yu populacije v njemackoj

sta fali

treba mi treba s debelom guzicom

>ook sam čitav dan jedina bosanska zastavica na ex-yu
>ook skontaš da su svi u gradu i uživaju u ljetu a ja sam ovdje s ostalim degenericima

da li sam i ja možda vlah, možda je to? možda sam zato ovdje umjesto u pravom bosanskom stilu napolju i pijem i provodim se

kriza identiteta

>triba mi cura sa 20 iqa

Jos cekam kada cete prestati da odgovarate non-exyu zastavama.

OVO
V
O

dijaspora je gora od srba

>ook brdo povise podstrane se zove perun

hej ja nisam diaspora bar

CEMU SVE

egzistencijalna kriza mi uze zivot i energiju

ja palim za kanadu za mjesec dana mamu ti jebem a ti umri u bosni smdljivoj . BOSNA hhahahahaahha

LIK ZIVI U JEBENOJ
>BOSNI
AHHAHAHA PA NEMOS IZMISLIT

beng beng beng ides za kanadu

youtube.com/watch?v=a1U7qDICGKw

prc

Tik tak tik tak a vrijeme ide
A tik tak tik tak a tebe nema nigdje
A tika tak tik tak a vrijeme leti
A tika tak tika tak pa daj se sjeti

ima li većeg meraka od živit pa onda umrijet u bosni? ne bi reko

mislim, svaka čast tebi, rođen u hercegovini, živio u hr malo, ideš u kanadu sad, pravo romski, nigdje kuće, a beli te i dobar poso čeka u kanadai, 'kancelarijski', e moj bajo

OVA
DIJASPORA
JE
ENDEM
BUKVALNOG
IDIOTIZMA

zagreb bajo moj, rođen i živio do sada. daj mi opiši život u BOSNI. šta ekipa radi u bosni?

>bukvalnog
>>>/drina/

hahahahahhahaha ENDEM
Znam tu rec samo si se zajebao kaze se EKREM mislim na EKREMA JEVRICA HAHAHAHAHAHAHAHA
KAKO DOBRA FORA HAHAAHAHAHAHAHAHA
DOBRA FORA

>klasična tjeskoba
a može bit jebemu mater, takav sam oduvijek i ne znam to promijenit

ma rec cu joj jednom kad se napijem mozda

Tik tak peri guzu
Tik tak mjenjaj kateter
Tik tak tik tak

>zagreb
>ne hercegovina
>on ne zna sta je rusizam ni poanta tog posta

nasmijao sam se na ovaj post u stvarnom životu (USŽ)

ajde ti fino u kanadu izbjeglico, ima tamo posla, čeka na te

>bosna

Seseljkojidaba.jpf

kad mi se beograd smucio da sam hteo da poludim od onog haosa guzve i besnila sta li se tek desava po new york tier gradovima, nije ni cudo sto su centar totalne degeneracije drustva

normalna okolina i ljudi rastu kako opada guzva

cudna jednacina

Pa kaj ak je rusizam? Pola turskih rijeci su arapske, pa ih opet ne zovemo arapizmi neg turcizmi

ocijenite mi noge

niko jos nije skuzia poantu posta

kljuc kljuc katanac

makar ne perem šupak nikom drug moj, uživaj

sad ću da ti postujem sliku gdje ja živim, odselio iz grada kad sam vidio ko sve doseljava, sreća pa je porodično imanje očuvano i ima kuća dobra

budite iskreni

zasto dajes you dijaspori

>sreća pa je porodično imanje očuvano i ima kuća dobra

e to ti kazem, srecni su oni kome su roditelji nesto prakticno i korisno ostavili , svoja zemlja bre i kuca

bosanska sela su možebitno najružnija naselja u europi, sve dvokatnice bez fasada, krova i izolacije i udaljene 50 metara od najblizeg susjeda. Nigdje ikakve planske gradnje, uredenih dvorista ili ne daj boze brige o okolisu.

t. putovao pun kurac po bosni i ima rodbine u Kiseljaku

slika sa 4chena, pa slikaj svoje noge pa da ocenimo, lik je trenirao i realno izgleda kao zmaj ali to nisi ti pa ne znam zasto kacis tudje slike.

>to
>tvoje

>apartmani

>daljene 50 metara od najblizeg susjeda
kamo srece da su kilometar daleko od mene

aj ti lepo mrs u nju jork pa da vidis kako je lepo kad jedni na drugima zivite i serete

>kiseljaku
kazi ili radenska ili jamnica

hvala na komplimentima momci

Evo ispred kuce, moje je dole 300 metara jos a stan u gradu iznajmljujem

Ajde ne seri, Slavonska i Podravska sela su kuca na kuci i izgledaju beskonacno puta bolje, ko te jebe sto nikad nisi izasao iz juzne srbije smrdine

Pa i lipo je, moran rec

ti si prijatelju pobedio, nek ti je sa srecom tamo i u miru da prozivis

a jest vruće u pičku MRTVE matere zaklane

izgledaju bolje tebi jer si picketina

koga boli kurac za fasadu, jbt ne mogu bit u gradu da mi kmeče iznad glave da čujem kako se tuku mladi pari i da mi žohari trče po hodniku i to sve uz miris sarme i graha iz stanova, jebeš to, jebeš i susjede

jebi/zakolji/siluj

>pada kiša
>20 stupnjeva možda i manje

Kako je dobro biti dijaspora jebote

>Slavonska i Podravska sela su kuca na kuci
pa nisu baš

tj nisu uopće

t. podravec

jebi
siluj
zakolji

Jesu li sve zene kurve?
Hocu devojku iz filmova i pesama koje su obecavale romanticnu i tradicionalnu vezu izgradjenu na postovanju i iskrenosti.
Ne mogu da zivim u ovom drustvu gledajuci sta se radi. Svi su jebene zivotinje. Ne mogu sa zivotinjom da gradim zivot.

e hvala, ovi preko puta na drugom brdu su hrvati ljudi i ima prelijepa crkva na desno od mene na proplanku, moram vam i to nekad slikat

hvala drug

jebeno izgleda frende, al brijem da bi izgorio nakon mjesec dana tamo

sad cu i ja postat svoje pa r8

U kakvoj si ti rupi u gradu živio bog te jebo

ak si do 30te ne priuštim ovakvu kučicu, komotno se mogu ubit

pa i ja bi da budem kapetan od belu ladju
al nece da moze

youtube.com/watch?v=TO9KjeP6KOI
does ex-yu like ethiopian goddesses?

odjebi
pogledaj samo prilaze kucama kako su fino odrzavani, kad zades u bosnu kao da si se vratio 20 godina nazad u proslost

doslovno cajka

koji cuck strasno

ayyy jadni migranti
youtube.com/watch?v=erdxYmKbn4g

>udari ga 3 puta sakom u rebra
>kralj ni ne trzne

kako da postanem ovako muskast /ex-yu/?

Meni ovo sta iman valjda ok

pocni da se identifikujes kao srbin i desice se samo od sebe

re-edicija: Hrvati su muslimansko cvijece

IGRA ROK EN ROL

>nichan
daj konju umri od bolova molin te

HAHAHAHA PA KOJA SU ONI GOVNA


doslovno paraziti DO SLO VNO

JARANE,
Iskreno mi se svidja totalno ta slika, rodjen sam u bgu i smucila mi se guzva ali bih voleo normalnu komunikaciju sa svetom.
Sada pricam i o realnim stvarima, zapusen ti je nos i trebaju ti kapi za nos, ja prosetam 4minuta i kupim ih, jede mi se pica a mrzi me da spremam kao sada da jedem (ista govna, jedem sendvice) i odem i kupim.
Opet ovo je Balkan, sela imaju losu infrastrukturu i cesti nestanak necega (voda, struje, pomoci neophodne itd...), nije ovo Norveska ili Svajcarska.
Kako se zivi stvarno?
Jel bi bila dobra prica kao neko ko online zaradjuje da zivi tu?
Jel ribe/devojke/zene mogu da skapiraju taj zivot.
Realno treba mi i nesto da jebem a i da volim, ljubav i moze da ceka ali opet treba imati dodira sa zenama.
Uglavnom shitpostujem pa me ljudi gledaju kao budalu ali me BAS BAS zanima kako funkcionise zivot tamo.
Ja sam bio u vojsci po manjim gradovima i selima (valjevo, gornji milanovac i okolne kasarne), i to mi je bio najlepsi period zivota iako sam zakleti beogradjanin kome se jebe za ceo region i voli samo Beograd koji je extra u mnogo cemu.
E to "mnogo cemu" pocinje da bledi vremenom, kao i ideja o "zapadu".
Upravo me to sto si slikao zanima, imam drugara koji zaradjuje mesecno oko 10 000evra, ZIVOTA MI, nije laz i bait, decko je rekao da hoce da se seli u Sumadiju sa devojkom i da uzgaja hranu i da zivi tako (naravno lako je kada si gazda i sve mozes da narucis ako nesto zafali, kapiram i da on lupeta gluposti sa teznjom ka "prirodi" iz neznjanja).
Aj odgovori, bio bih ti zahvalan jer mislim da me takve stvari ispunjavaju, isuvise sam dugo bio "gradski" lik i nekako osecam da vise ne pripadam tu.
>zovu me ortaci na striptiz, kockali se i uzeli pare
>nisam zainteresovan toliko, radio sam to vise puta
>Kurvestije male se montiraju da ih startujes a ne zanimaju te
>Mnogo toga ima, a ne mogu da pise i nema prostora za moj hektar texta.
Kako izgleda zivot tamo ako mozes online da zaradjujes dosta ili da ti se online uplacuje lepa para

CELA JUGOSLAVIJA

Пoчивaј y миpy лeгeндo!

paznjokurve ranking:
taksista
ona mala kurvica
nichan

Za drugara koji zaradjuje....vec kupuje decko kucu, nije samo prica vec kupuje sa tom namerom, majka mi ima agenciju za nekretnine i njemu juri to.
Nije ni prvi ni jedini primer, pitam tebe ovako zato sve ovo.

Sta hoces ti koju picku materinu retarde, ciju paznju trazim???????????????? Tvoju? Koji ces ti meni kurac u zivotu maloumni majmune, hocu ako mogu lepo da popricam na ovu temu, ako ne izgubio sam par minuta kucanja teksta i to je to.
Ajde prosetaj negde dalje, budi odsutan bare 30min sa ovog sajta molim te.
Da taksista sam i sta sad

Počelo je

evo jos jedna

ma cekaj najjaci je onaj snimak valjda iz splita kad oni pajkani hapse onu babu jadnu hahah jebena murija najveca govna na svetu , pascad najgora

a ovi imigranti mi izgledaju tuzno
mozda moraju da prodaju da bi stigli dalje jer ih ovi krijumcari oderu za prevoz

nisu svi mudzahedini jbg, mislim ne znam, sjeban je rat
a ovaj bradati cetnik je jednako opasan ko i svaki radikalni ekstremista, on bi verovatno i pola srbije poubijao jer nemaju isto ubedjenje ko i on

Moram ventati negdje a nemam gdje. Samo da tekst stoji a slobodno downvotajte. Jučer je obiteljska prijateljica šetala našeg malog psa, Ponudila se, jer eto nema što raditi. Šetala ga je kvartom. Mali pa je unazad 3 mjeseca preživio 2 teške operacije. Izvadili su mu bedrenu kost, slezenu, prostatu i testise. Sve zbog raka. I nakon svega saznali smo da ima cca 3 mjeseca života jer se radi o agresivnoj vrsti koja se proširila na želudac i pluća. Ništa zato. Voliti ćemo ga, liječiti koliko možemo i hraniti najfinijom papicom. Naš dobri duh kuće to i zaslužuje. Šetala ga je tako blizu kuće, da se mali pas ne umori. U to je došao neki čovjek sa svojim malim psom. Psi su napravili što psi rade, zarežali su jedan na drugog. Ova žena se nije snašla, dok je u tom vremenu čovjek svoga podigao u ruke i Roka 3 puta nogom udario u trbuh. Roko se srušio na pod i počeo se tresti i vršiti nuždu po podu. Ona ga je uhvatila u ruke, odnijela kući i pozvala me. Ja sam dojurio s posla. Išao sam ga oprati, no kada sam vidio da ne može stajati na nogama odmah sampozvao taksi i završili smo na veterini. Osoblje veterine u Zagrebu su moji osobni heroji. Stvarno su napravili sve što su mogli. Dragao sam ga cijelo vrijeme i ljubio po glavi i puhao po trbuhu da ga rashladim jer je teško disao. Cjelo vrijeme smo se gledali u oči i onda je prestao disati. Ne želim to nikada zaboraviti. Moj prekrasni pas koji nas je uveseljavao 9 godina. Pas je nažalost nakon 2 pokušaja oživljavanja preminuo u mojim rukama. Tuga je premala riječ. Nije smio tako otići. Morali smo biti svi tu i zajedno biti s njime dok ide spavati. Bratu sam morao reći. On je došao s mora tokom noći busom. Nije dobro. Roditelji su van države i ne mogu im reći do sutra dok ne dođu da ne riskiraju vožnju autom. Najtužnija slika. Ponudim bratu da ga odemo pogledati. Tj. tijelo. I on hvata povodac i ja pitam što će ti. Kaže on - pusti. Dobri moj Roko, svi te volimo.

meni je macku zgazia autu prekjuce

evo ti barem jedan (You) hajde

:(((((
drži se anone, stavi sliku roka slobodno

Kao vlasnik psa i roditelj mogu ti rec kaj je meni trebalo bit da sutnem psa, i vlasnka na svu srecu ne. Pas bez povodca, brnjice, netreniran i agresivan koji skace po 2godisnjoj kceri i psu dok secemo po parku, a gazda 200m dalje drzi mobitel na svojoj glupoj glavi. Kad ie pas postao neugodan, djete uplakano i oas prestravljen u mom narucju oboje, odvalio sam psa nogom. Dvaput. Gazda je odjednom odlucio se pozabaviti situacijom i dotrcava do mene i prjeti pravnom drzavom, neobazirajuci se na uplakano djete.

Gazdu od udarca je jedino spasilo sto je zensko.

Zlostavljace zivotinja treba orebit pa pospremit u bacvu na oar tjedana.

Ekipu koja ne pazi i odgaja svog psa i ugrozava sigurnost svih oko sebe dok njihova 'pahuljica' nebi nikad ugrizla nikog - takve stavit u kavez sa lickim medvjedom.

P.s. moja sucut OP-u. Nemogu zamislit tu bol.

Odmah da kažem ovo nije trol sasvim sam ozbilja. Vidim da si napisao da je slučaj već na policiji i da znaš tko je krivac. Nisam inače nasilnik ali znam kako je imat kera i da se meni to desilo ovo bi učinio. Šetaj po kvartu po noći u vrijeme kada taj lik šeta njegovog psa, po mogućnosti budi s frendom da nebudeš sumnjiv, e onda nadji lika kada je na nekom blind spotu i samo ga kresni u facu jednom da se usere ko nikad, i obuci tri sloja čarapa da ako te ugrize njegov pas nema frajer dokaza protiv tebe. Na sudu će lik bit agresivan i srat a ti samo ignoraj i reci da se izvlači i da si je sam napravio tu modricu na facu da sudac osjeti empatiju prema njemu.

svrsio sam

ti si taksista? ajde dokazi timestamp fotkom


>inb4
>ko si ti da ti ja bilo sta dokazujem
>ja sam, glup si
>ajde idi prosetaj 30 minuta
>zelenopis dug pola metra
ili
>nema odogovora

>oooo pa di si anone!! nisam te vidjela 100 godina heheh

Top kek janitors, just try to ban me, I will keep posting this pic
>you do it for free

Bok ljudi, treba mi klima uređaj samo za potrebe hlađenja prostorije cca 30m2. Razlozi zbog kojih razmišljam o kupnji prijenosne klime:

Nema gnjavaže oko ugradnje. Dosta sam čitao po forumima, ljudi se žale da su im majstori sfušali ugradnju, pa su onda uslijedili drugi problemi. Uglavnom su negativna iskustva, ali dobro, tako nešto sam i očekivao na forumima.

Realno mi treba hlađenje 30-ak dana u godini, pa bih htio uštedjeti koju lipu.

Ima li tko iskustva sa prijenosnim klimama? Koji su razlozi za/protiv kupnje?

Ne isključujem mogućnost ugradnje klime, ali bih naravno htio najbolji omjer uloženog i dobivenog, pa i za ovo molim preporuke.

Hvala, idem si sad pojesti malo hladne lubenice.

Znam da je bait, sta ti imas koj kurac da trazis od mene timestapm i slicno ali odgovoricu ti na to...cisto da pojacam guzobol za sliku, evo ti ceka me devojka za sex, timestampovacu to, zamisli kada ti kaze hocu nesto tvrdje i jace od ovoga sto grilim veceras :DDD