/ex-yu/

Republika vojvodina edicija

Other urls found in this thread:

youtu.be/ktncqpssXdg
twitter.com/NSFWRedditGif

opet ovaj vojvođanin

>oni nisu na moru

Zao mi je anone ali samo ja mogu praviti novi konac

e dobro ste se borili hvala za kartu van

ma sve pet buraz

fala kurcu da nisam, jbt zamisli da sam u turskoj jebenoj sad, sreća pa bi državni udar dok nisam još isplatio rate

ok, valjda ti je fino tu gdje te gledaju ko crnce iz afrike i arape silovatelje

kako ono bi ime? yugos? e moj drug jebo te takav život, možeš samo s drugim jugosima pričat a austrijanci te gledaju ko da si gubav

mentalno si deficijentan, kmicaposteru

>ook shvatis da zivis u srbiji

Republika dalmacija kad?

Prvo pricamo o dvije razlicite ere.Drugo dva razlicita stila.Trece siguran sam da bi mu Fedor razvalio crnako dupe da se zakace na cistaka

cek jel ti to mene dissas jer kod vas ni arapi ni crnci nece da dodju?
o ok to je neki balkan mentalna gimnastika logika

>adidas sorc
>rekreativno ali si u pravu vecinski
>Mercedes automatik, koza, navi, tel, frizider, tempomat, 3000kubika, parking senzori, senzori za kisu, sedista na dugme, memorija sedista, grejaci sedista itd itd....nije srednja klasa nikako druze. Samo popravka menjaca me je kostala 1600evra. Registracija blizu 1000evra, nova E klasa u najjacoj opremi je ~70 000evra, ovo nije auto srednje klase.
>Reanult je star 1,5godinu, najbolja oprema koja postoji u njemu je, 19000evra kosta nov, to je skup gradski auto.
>Vise se sprdam mada deluje da se hvalim, nema veze, mozda i ima istine.
>Ne radim kao taksista, jer treba 100puta reci to jebem mu mater da sa tim veze nemam, postoji opcija da radim ali.
>Za taxi dozvolu treba saboracajno tehincka skola
>dosta ispita i para
>Test poznavanja grada - oko 300evra
>Jos takvih stvari koje toliko kostaju
>Polaganje za C sa svime ukupno oko 300evra
>taksi dozvola na crnu je ~3000 do 7000evra danas
>Auto normalan da bi radio lepo je oko 5000evra
Velika je to investicija anone, jako velika, ali ima zarade i guram polako tu pricu kao neku opciju jer moram naci sebi stalan posao, ovo mi nije lose ni malo da budem taksista ALI NISAM TAKSISTA NITI SAM IKADA BIO!!!
Kada si rekao stereotip jel si negativno mislio, zasto ti delujem kao stereotip? Nisam ti ja nikakav mediokritet, naprotiv, skolovan sam, fin i normalan lik, imam i devojku i drugove, kumove, dobar socijalan zivot, meni ne smeta ako je to "stereotip". A da ne serem previse u pravu si za sliku, deluje stereotpino.
Samo mi reci jel ovo auto srednje klase? Sta je visoka onda? Pic related

jugoslaveni su dno dna u austriji, austrijanci ne vole njemce il jedni druge, možeš mislit onda šta misle za crnce, cigane il jugoslavene, to ja tebi govorim izbjeglico

ti bi znao

e moj tupane

pricaj mi jos mitova iz dalekog zapada koje u tvoje seoce stizu

Zaboravio sam da dodam da ga Fedora i vas Mirko obozava i veoma cijeni.Drzi njegovu sliku u teretani.Inace znate da se Cro Cop vraca u ring?

joj ove dijaspore, koji šljam jebote

stvarno je istina kad kažu kako je samo ološ pobjego kad se počelo pucat

kaj pričaš ti kakve različite ere

Evo sada spremam sledeće:

-pečem dva veća krompira
-u činiji naseckam jednu papriku
-naseckam 100g sira
-promešam
-kad je krompir pečen, izgnječim ga kao za pire i ubacim u činiju sa sirom i paprikom. Promešam dobro
Uzmeš dve ili više različite vrste sira, zasečeš po sredini dužinski file i ubaciš sir unutra. File omotaš slaninicom i prižiš. Probodeš čačkalicama da bi sprečio raspadanje, ispadanje sira ili odvajanje slaninice

Naša dijaspora je možda najcnjennjenija na globi

Nekaže su Jugosloven nego Tschusch.

ti si jebena balija, nemas pravo glasa

Tšuš?
Kaj?

i silnu ste zemlju vi elita iz pepela izgradili ne mogu da lazem najbolje perete auta od svih divljaka na istoku

dam ekstra evr svaki put

prvo seljak, ja sam iz grada za razliku od tvog ćaće pizduna koji je šturno sa svoje njive čim je malo zagustilo, čisto sumnjam da je i njegova njiva bila jer takvi mrakani nemaju njiva, drugo ti si tu neki faktor ne bi ovdje s nama dolazio pričat, izolovan si, nemaš ništa svoje i ne jebe te niko 5%, ti si tu u rangu crnaca u očima tih koji su vlasnici stana u kojem sad ovdje sereš i laprdaš

potajno pijem proteine nakon teretane da me mama i tata ne vide hehe

Ne diraj mi brata dijasporu, jasno?!

youtu.be/ktncqpssXdg

šta ti daš jebo ti bog mater svaki ti je euro ko tepsija, banke bolan nemaš pičko sve ti na kredit, ti vlasnike imaš keru

taj tvoj sobičak 2X2 kad krepaš od posla ide sledećoj budali koja se tu zadesi ko ti sad, ubij se sad preci ti se u grobu okreću

nitko tebi nista ne rece druz, kompleksi sami rade pa me prozivas

>opet zid teksta o nečem što uopće nije tema razgovora
Brate, ti si izgoria cili.
>Kada si rekao stereotip jel si negativno mislio, zasto ti delujem kao stereotip?
Nisam to nikada rekao, brkaš me s nekim likom od prije.

Jel ovo neka copypasta mema koju sam propustio?

Gdje su slike, Chef?

pojeo sam :(

hahaha ma zajebavam se druže, i ja sam tu, došo sam vam preko uraluba, al znam da nije med i mlijeko nikom pogotovu sad

mislim meni i nije loše imam hr pasoš pa makar ne plaćam one lude cijene za semestre i ta sranja

moze iskreno misljenje o meni kao osobi?

ok čovik

>hr pasoš
samo pridoslica si ti

Shvati da je Fedor superiorniji od crnje u svakom pogledu.I kao borac i kao covjek

ja, osto u ratu, pobjego u miru, tako ti je to bajo moj

lajk i dajem mišljenje

...

Pao si na memu

>ook kad se zoveš Memo

jbt svaki put se trznem kad pročitam memu il mema

da bar imam pičkicu da ju mogu trljat kad god stignem ... ahhh

...

a nisi miladin?

ja bi rađe imo sise pa se igrao s njima

...

mogo bi bit jedino miladeen, al ne miladin

...

jel hrvati nemaju sisa?

Bok. ima ko da trenka ovdje? Trazim savjet

imam 19 godina i mislim poceti trenkat, izgledom sam u dobroj formi iako se hranim nezdravim i nis fizicki osim hodanja ne radim

Znaci zanima je jel ovo dobar start za pocetak kronicnog treniranja, dakle svaki dan da ovu istu vijezbu i to svaku ruku zasebno

10x dižem ruku u zrak uzduz tijela (6 KG)
10x ruku u stranu (6 KG)
10x ruku uz tijelo (bicu) (6 KG)
10x putu vodoravno od tijela (6 KG)
10x klececi podizem prema gore savinutu ruku (6 KG)

zapravo sve kaj se i moze s rukama

i uz to: 20 sklekova na dan
i 10x se dizem na stangi

i tako svaki dan. Takoder me zanima jel ovisi u koje doba dana treniram ili je svejedno ukoliko radim to svaki dan?

evo, thx na odgovorima

oce li ovaj prestat sa kmicama jebo ga bog

...

bio je puno brži kako u udaranju tako i eskivaži, silinu udarca da ne spominjem
ovo za bolji čovjek neću ni komentirat jer ako usporediš njihova djetinstva sve će ti biti jasno, al očito je da ti smeta kaj je ovaj crnac pa si ne možeš priznat istinu

Pa nemozes imat nesto sto jesi

koji kurac se palite na crncuge odvratne
bukvalno su najretardiranija rasa
niti su pametni po prosiku
niti su lipe
niti nista
sramotite exyu redikuli jedni

...

samo postaj buraz, vidiš kak se koprcaju guzobolni djevci
toliko isprani od pol-a da im se ne diže na prave žene

Top 5 srpkinja po mom izboru za jebat

1. Stanija
2. Milica Pavlović
3. Sandra Afrika
4. Ana Nikolić
5. Ceca

da je 2004ta bila bi Ceca na prvom mjestu al sad je već oronula

...

znaci cekaj ti oces trenirat, ali samo ruke? jel ti cilj hipertrofija (povećanje mišića)? ili snaga? ili cardio?

mislim odma cu ti rec da ovo tvoje na ništa ne liči, koji je to kurac

...

ajde ti natrag na reddit

>t. kompleksaši

A Srpkinje su gadne, dbi, muškobanjaste ženetrače.

prijavljen si mamlaze

...

Da da da evo je slika Stanije sto je juce izbacila na fejsu, odlepio sam koliko sam se nalozio.
Nekada su se kacile slike do jaja picaka po fejsu a danas sve neki filozofi i mentoli, ssamo neke motivacione izjave i izlizane fraze, odmah me bude blam kada vidim koliko su u stvari ljudi jadni i zeljni da budu nesto sto nisu a nesposobni da promene to. Znaci debele ribe koje non stop ostavljaju neka sranja tipa "NO PAIN NO GAIN" i kurton kriminalci sa interneta koji stavljaju na cover "BACI ME MEDJU VUKOVE VRATICU SE KAO VODJA COPORA" a lik je fazon ovca koga da "bacis" u centar grada nece znati da se vrati kuci koliko je glup i retardiran.
Onda zanimljivosti sa fejsa, tipa znate li da je prosecna duzina grudne kosti ista kao pola duzine kabla za mobilni telefon.
Na kraju je najjace sto mene neko prozove mediokritetom jer realno gledam Staniju, i totalno mi je zanimljivije da gledam nju nego sve ono nabrojano.
Pazi kada cak ljudi ne izlaze iz kuce po nedelju dana namerno da ih ne vide i okace na fejsu avioncic i kao "traveling to NestoNadrkano", pa jebote zivot koliki debil moras biti.
3 Drugarice koje su dobre picke su stjuardese u Fly Emirates i ne silaze sa interneta sa njihovim slikama. Njima realno i zavidim, voleo bih da vidim sve to, nista lakse nego roditi se kao dobra riba, dovoljno pametna da iskoristi to.
E da slika Stanije, sabija na ovoj slici.

t.retard

ne ti jebote bog

>ajde ti natrag na reddit
Zašto ljudi misle da je nemoguće postati na 4chanu, 9gagu i redditu u isto vrijeme? Pa ne moram ići "nazad" na reddit kad mi je već otvoren u tabovima.

...

...

Ne ne smeta mi sto je crn.Postujem ga kao borca i ne kazem da je los naprotiv izuzetan bora koji je obiljezio jednu eru.Ali samo kazem da kada bi se potukli on i Fedor (i jedan i drugi u svojim najboljim izdanjima) da bi Fedor pobjedio.

Ne psuj Boga ili te bannam.

le epic 9gag army xxDDDDD
meme warrirors mlady

*2007

>9gag neironično
molim te napusti vicinitet

>biti toliko guzobolan da prijavljuješ crne anđele
>biti toliko guzobolan da to radiš za džabe
ljubav će pobijediti sve

jebote bog koji ne postoji

S takvim postovima dokazuješ da si redovit na navedenim stranicama inače ne bi znao to što znaš.

...

...

pad hrvatske nacije nam se bliži, i sve će to opet ako bude božje pravde bit srbija

>pali se na crnkinje

>ne vjeruje u boga

>domar

>redditor

>psuje boga

nikada necu biti arkanov tigar :(

...

JEBEM TI bOGA HAHAHHA bOG JE BUDALA AJDE BANAJ ME KRETENCINO MUTAVA AKO SE USUDIS HAHAHAHAHA POSEREM SE NA TVOG bOGA

...

>on viruje i izmisljenog carobnjaka kojemu je sin zidovski zombi

nikad neću bit cecin tigar :(

...

Nikad neću biti Anastasijin jebač

Svi ste prijavljeni radi kršenja pravila.

ajde da vidin da me banajes zbog tvog jebenog ne postojec boga

>hrvatske nacije

>U Austriji za "Jugoslovene" kazu podrugljivo "Tschusch", citaj ĆUŠ. Dakle izraz za slavenskog, juznoistocnoevropskog covjeka. Postoje tri razlicite teorije o porijeklu ovog izraza:

>1. Od juznoslavenske rijeci "tschujesch", glagol čuti, rijec koju su Austrijanci mnogo puta mogli cuti od nasih ljudi uglavnom nepismenih u svakodnevnom govoru.

>2. Da potice od bosanske/hrvatske/srpske interjekcije "ćuš" koju su austrougarski vojnici imali priliku cuti nakon okupacije Bosne i Hercegovine 1878. godine - a namjenjena je bila konjima i magarcima, dok su je ovi poceli koristiti oznacavajuci na taj nacin tamosnje narode

>3. Da se radi o slovenskoj psovci "čúš" koja potice od turske rijeci "çavuş" (čauš), sto znaci podoficir. čauši su bili cinovnici Velike Pforte.


hahaahah jebem li im pičku materinu austrijsku, da će ih oni arapi dignut u zrak sve jebem li im pleme nacističko

postujen ja ne postojeceg carobnjaka
samo kazen da ga mogu psovat

jesi joj bio na rođendanu? kakva je bila atmosfera