/ex-yu/

Pravoslavlje edišn.
Pitajte me bilo šta.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=esEKafh1tsU
youtube.com/watch?v=s4pX53AqpUs
pomodorotechnique.com
en.wikipedia.org/wiki/Multi-channel_memory_architecture#Triple-channel_architecture
klix.ba/vijesti/bih/nakon-sastanka-u-banjoj-luci-republika-srpska-odbila-adaptaciju-ssp-a/160626072
youtube.com/watch?v=eZBvzleCsS0
strawpoll.me/10808594/r
youtube.com/watch?v=vcSKDVoQErg
youtube.com/watch?v=QA5Hgg8QLRw
youtu.be/BLgnNpegc7s
youtube.com/watch?v=jZUzaWBAjNM
twitter.com/NSFWRedditVideo

youtube.com/watch?v=esEKafh1tsU

Nisam naivan, svestan sam ja da ima toga, samo kažem da nije to dobro i da kvari dušu i društvo.

HAHAHAHA JEBO TE BAZIRANI ALEX DOMINIRA
youtube.com/watch?v=s4pX53AqpUs

ima ko kaj za riješit na području ZGa :^)

kaj ti treba mališa

Marko?

stvarno je dobro videti nekoga ko tako razmislja ali bojim se da je drustvo vec sjebano i ko se ne prepusti tom sjebanom toku ostaje na dnu

Nisi svestan koliko je...

Veruj mi, vera je izlaz iz svega toga, u suštini čak nije ni bitno koja, mismo Božijom voljom pravoslavni ali čovek se može pronaći i u katoličanstvu i u islamu ako stvarno želi da bude pobožan.

Ja se stvarno zalažem da se to legalizuje iako mislim da je jako nakaradno, naročito za naš narod/naše narode.

...

Marko Marko jebem li ti sunce Žarko

pomodorotechnique.com

valjal ova?

Koji sad tracker da koristimo kad je i kat pao.
Ja imam par privatnih ali su specijalizirani i nisam u PTP koji bi mi bio idealan za filmove

to je tacno
ali sta ces kad ja ne verujem, tu nema leka i nije kao da mogu da se nateram na silu da verujem u nesto
mada voleo bih da verujem jer je onda sve lakse i ima smisla

dxtorrent.com pederu

rutracker

extratorrent.cc pederu

yuchan kompa

>mismo Božijom voljom pravoslavni
a pismeni?

Nemoj da misliš da je to definitivno, i ja sam izgubio veru, mada sam ja više bio agnostik nego ateista, ali to je samo bilo iskušenje, morao sam mnogo toga da prođem i izgubim da bih otkrio veru ponovo.

Nemoj zameriti, samo sam promašio spejs...

a šta si ti to prošao da si povratio vjeru? hahahahaha urlam

Ivan?

ja je nikad nisam ni imai i siguran sam da nikad necu

mašio si malo više od spejsa

>.com
ja ne govorit po russki

Ništa strašno, sigurno ima onih koji su mnogo gore prošli, imao sam problema sa drogama i roditelji su mi stradali, to je manje-više normalno samo što je mene zadesilo ranije nego što sam očekivao.

hibrid jel ako mi tamo u proposals jos uvijek stoji moja mobla za neki posao jel to znaci da taj posao jos traje tj. da nije odabran niko za njega?

>da se to legalizuje

Nikako. Treba da se povećaju kazne svima koji su uključeni u celu priču.
Prostitucija razara društvo.

I to je u redu ako si ti u miru sa samim sobom i zadovoljan, vera pomaže da se to postigne ali nije neophodna.

ozbiljno pitanje: kako neko pored svih mogućih dokaza i dalje može vjerovat u tako nešto?

Jeste ali zabranjeno voće je uvek veći problem, tako je isto sa drogama.

Znaš da mnoge vladike dele moje mišljenje (čuo sam barem dvojicu) ali ne smeju to javno da kažu?

>ako si ti u miru sa samim sobom i zadovoljan
ja ne znam da li iko ko posecuje Sup Forums moze da bude zadovoljan sobom kek

>on slusa hibrida
dal si ti sine nomalan? Hibrid ti je svjeze izaso iz ludnice

imao sam i ja sličnih problema, jednom sam to pričao tu prošle godine pa su mi se ljudi smijali. što se tiče raznoraznih problema, ali meni je ideja boga toliko ridikulozna da ja ne znam, kada bi se 'čudo' desilo ispred očiju sumnjam da bi počeo vjerovati. no dobro, religija nije nužno loša stvar ako nekog vadi u glavi iz govana

>poziv za posao
>čistač
>2000 nica
>poljak razina
>zašto uopće izlazit iz sobe?

>ja ne znam da li iko ko posecuje Sup Forums moze da bude zadovoljan sobom kek

OVO
V
O

>čistač
misliš na one smetlare sta voze svako jutro? ja sam čuo da njima placa nije tako mala

:^)

Ja ne poričem evoluciju, niti mislim da je svet stvoren za 6 dana ali stvar je da mnogi to tumače tako da Bog sam vodi ljude i on stoji iza svega, verovati u puku slučajnost je takođe nepouzdano.

Nije, ali sam siguran da svi mi možemo da se spasimo na jedan ili drugi način.

Da, ako veruješ na kraju krajeva nije ni bitno čak i da se dokaže da Bog ne postoji, ti si zadovoljan, kad pogledaš ateisti su mnogo ogorečeniji od vernika.

to ti je 260 evra sta oces, znas ti koliko sampita mozes pojest u poslasticarnici za te pare?

>Ja ne poričem evoluciju
ni ja ne negiram boga, samo trazim dokaze da bog postoji

ne razumijem baš, kako nešto što je empirijski dokazivo može bit iskušenje?

i to je sve šta možeš napravit za te pare

>imam 4gb rama
>kupim jos 4
>dual channel u CPU-Z, odlicno
>kupim jos jedan stick od 8gb rama
>opet pokazuje dual channel, ukupno 3 sticka i 16gb rama

wtf

Rekao ti je hibrid da odjebes i da ga boli kurac

ovdje vecinom radis 5-6 mjeseci i to ne puno radno vrijeme da bi opet dobio Arbeitslosenversicherung i neetovao k'o covjek
t.cuo od prijatelja

Neko omasi ulicu i broj

Ja sam omasio ceo zivot svoj

cekaj pa zar ulazak u EU vama nije poveco plate i standard? Meni je to nesto sumnjivo, nisam siguran da mi uopste i trebamo da udjemo u evropsku uniju

pišaj po sirotinji

>Ja ne poričem evoluciju, niti mislim da je svet stvoren za 6 dana ali stvar je da mnogi to tumače tako da Bog sam vodi ljude i on stoji iza svega, verovati u puku slučajnost je takođe nepouzdano.
Čak i da stavimo evoluciju sa strane, shvacas da historijski i antropološki gledano tocno mozes pratit kako se ideja "boga" razvijala tokom povijesti?

pa top cec mozes imati one channel,dual channel ili quad channel, a nikako ne mozes imati tri-channel srbendo jedna iskvarena glupava treba vas sve opet razoriti

ma treba mi za virtualizicju

ja dobivam 4 milje kao med. tehničar pa ti vidi

pa ne znam da su ogorčeniji, čitao sam upravo suprotno. ateisti češće uzimaju život kao zravo za gotovo i ono, jednom se živi pa šta bude. vjernici koliko sam ja primjetio sve to nekako teže primaju, sve su neke kazne božje, nagrade, stalno neka napetost, prevrtanje oko vjere, jer teško je na kraju krajeva bit baš ČVRST vjernik, stalno neka kolebanja.

stace ti toliko RAM-a oca ti, ne ta 4GB ne iskoristis sigurno

kao prvo postoji i triple channel a kao drugo nisam ocekivao da dobijem triple nego single

Mozes imati triple channel

en.wikipedia.org/wiki/Multi-channel_memory_architecture#Triple-channel_architecture

rađe ću za skladištara za 3500.

pa i kod nas medicinski tehnicari dobijaju negdje oko 3500 vasih kuna

nije da cete uc kroz narednih 50 godina

...

jebo vas bog kako ste autisticni samo

oni nas oce al mi njih necemo

klix.ba/vijesti/bih/nakon-sastanka-u-banjoj-luci-republika-srpska-odbila-adaptaciju-ssp-a/160626072

ja niti sam vernik niti ateista
nisam siguran da li sam agnostik uopste
sve u svemu da me neko pita da li verujem u Boga odgovorio bih sa Ne znam
apsolutno nema nacina da se to otkrije da li postoji ili ne niti ce ikad biti i zato mislim da je to najrazumniji odgovor
sve u svemu svako moze da veruje u sta hoce i ne bih se mesao u to niti diskutovao o svemu tome vec prosto impliciram da meni deluje nerealno i nelogicno mnogo toga sto se tice nasih religija a tvrdnja da nista ne postoji sto moze da se karakterise kao Bog je takodje glupa sama po sebi

Naravno, zato i kažem da niko nema „patent” na veru i Boga.

Poseti neke od ateističkih foruma i neke gde se okupljaju vernici pa uporedi. Čini se da je nauka na strani ateista, povećava se njihov broj u svetu, čini se da sve polako prilazi njima pa opet oni se nemaju taj osećaj mira i pripadanja.

da i to je ništa dbi iako meni dovoljno s obzirom na to da živim sa starcima, ali nebi nikad mogao bit samostalan na tako nisku plaču

Naravno da ne treba, vidis da svi oce da izadju iz EU

>i was only pretending to be retarded.jpg

Ne mozes triple channel jer imas dva stika od 4gb i jedan od 8gb.

forumi su općenito leglo ljudi koji ne znaju šta bi sa sobom, ili su semi-fanatici, netko tko je ateist i kojeg boli kurac što je ateist i nije vjernik, to je po meni pravi ateist, onaj koji ide po forumima pričat a je ateist...daj bježi, isto vrijedi i za vjernike. ja ću ti reći da na kraju krajeva neki općeniti lajfstajl ima puno više veze sa tvojom osobnom srećom nego bivanje ateistom ili vjernikom. ako se živi zdravo uhom i tijelom takoreći svejedno ti je da li si ateist. ako treniraš nešto, imaš prrijatelje, nisi zabijen doma, imaš posao...itd, vjera ti više nije toliko bitna, zato većina vjernika niti nisu neki hc vjernici jer im to nije toliko neophodno za život, druge stvari ih voze kroz život.

>raditi za ista manje od 10 000 kuna
doslovno bolje otici na baustelu ovdje hrvati

nismo svi rođeni sa zlatnom žlicom u šupku

Ja nisam fanatik, lutao sam i ja, nije u redu što pokušavam da nametnem tu priču, rekao sam to puta da neću to da radim ali meni je vera pomogla više nego bilo šta pre.
Ali pogledaj, stvar je samo u tome da si zadovoljan sobom, ne moraš da budeš zadovoljan životom, to je promenljivo ali ako si sobom nezadovoljan, ne postoji kvalitetan i bogat život koji te može učiniti srećnim.

U pravu si, ja sam to naveo samo kao primer pošto je skoro svima nama to najdostupnije.

ovo bi izmeđuostalog i bilo razlučivanje između kako se tu veli 'normija' i nekog kvazi zbediranog intelektualca (vjernika ili nevjernika nebitno), znači zaključak je, poželjno je i dobro je biti normie

ne moras meni da pricas, ja sam si je sam zabio

youtube.com/watch?v=eZBvzleCsS0

youtube.com/watch?v=eZBvzleCsS0

youtube.com/watch?v=eZBvzleCsS0

youtube.com/watch?v=eZBvzleCsS0

Koji je bre ovo kurac anone

strawpoll.me/10808594/r

Pa ne mora da znači, i ovo ovde ima neku moć u društvenom smislu, mi smo svi bliži i sličniji jedan drugome nego neki tamo četnik ili ustaša.
Nije cilj niti vrhovno dobro biti normi i pobeći od neeta i toga, cilj je samo biti bolji.

pa ja mislim da mi svi mi skupa ovdje imamo relativno sličan sistem vrednovanja stvari, što je poželjno i što nije. ako je to istina, ona je poželjno imat zdrav socijalni život, prihode i sve ostalo. može se uvijek plesat na marginama sreće čak i ako si neet, mladi smo pa još uvijek ništa to sve skupa nije toliko strašno, ima se vremena za naći posao, za naći curu, itd. ali lajfstajl koji nije održiv da ne kažem do smrti je sranje, osim ako možeš bit neetara do kraja života, i drkat kurac doma, ako si pun ko brod. ali ni to mi ne zvuči kao neka sreća od života. možda ako si neka artistička duša koja ima neki hobi u kojem se nalazi i koji živi. to je opet druga vrsta ljudi, ona koja je u manjini općenito.

Samo jako Seki

braco srbijanci jel gledate vi ruske filmove? sinoc sam gledao gruz 200 i mislim da sam pao tu duboku depresiju

Uskoro dolazim u Crnu Goru kako bih Milu u lice rekao da mu se bliži kraj. Vrijeme je da se Srbi u Crnoj Gori oslobode tirana!

ubili su nam dijasporijanca

Kada spremam se za show
Treba nešto da me digne
Pijem ispred dragstora
A pijem i sa bine
Sabina, Sabina

ne, ali slusam madjarske pesme, to je skoro isto

youtube.com/watch?v=vcSKDVoQErg

Probaj Satantango da pogledas, ako se ne obesis do kraja filma, nisi iz panonije

>on neslusa arvanitske pesme iz camerije
youtube.com/watch?v=QA5Hgg8QLRw

pocele zmije da mi izlaze iz fioka

youtu.be/BLgnNpegc7s
Oni ne slušaju moderne obrade tradicionalnih jermenskih uspavanki orora

epski

stanis je živ

OVO
Stanimir za presjednika

ovo ce da bude najjaci kanal

otkako je slagao da ce ici u Zagreb nista mu vise ne verujem

>on neslusa muziku iz pontusa
youtube.com/watch?v=jZUzaWBAjNM

Nemoj to, jebeno mi se kolju Turci sad

seselj ne bi nikad usao u cg da nije sklopio dogovor sa milom

cilj je da on tamo ode i radi ono sto je i do sada radio, pljuvace po muslimanima, siptarima, hrvatima i one crnogorce koji su pola/pola ce da otera jer kad budu videli njega i njegove poluretardirane sledbenike reci ce, cuti dobar je i milo samo da ne dodju ovu