Ex-yu

Pali crncuge izdanje

dobro izdanje

odlično izdanje prijatelju

PRVI ZA CRNČUGE SMRDE

oh vey crncuge su dobre
ANTI SEMITU JEDAN MULTIKULTURALIZAM JE DOBAR

Razočarenje je moj život...

Bio sportista kao klinac i opasno se razočarao u sistem sa 16 godina..

Znam tri ženska društva od po pet šest devojaka, kako žive kako su odrastale od klinki do njihovih srednjih dvadesetih ranih tridesetih.
Spolja i iznutra..

Pokušao da napravim nešto u Srbiji i imao dobru ideju i šansu, i ljude sa strane koji hoće tako nešto da bi mi zavidni degeni, vlast i sistem na svakom koraku aktivno sjebavali svaki deo projekta.

Probao mnoge droge i forme bežanja od stvarnosti(nikad pajdo, nikad u dupe) pa se zasitio i razočarao.

taksista u depresiji

jeli ti ili tvoji roditelji imaju para

Ne.

jel imas dobru skolu

Ne.

jel imas misto za zivot i jel lipo izgledas

e vidiš u tome je problem

pa sta si hteo onda da uradis jazavce jedan

Provjerite ih

>on nije zakacia ovu sliku za sricu

>pokušam barit žensku
>pretvaram se da sam "le cool tip"
>stojimo zagrljeni
>kurac mi hoce probit hlace
>vjerojatno je osjetila
>odmakne se
šta činit

rastali smo se ja mislim na dobrim terminima, uz par poljubaca, morala je ic doma

da ju kontaktiram na facebooku ili neki kurac ili da dropam to sve

>on nije dobija njezin broj
sta da kazen anone

Da.
Izgledam mnogo bolje od proseka.

Muka mi da pričam o tome.

ubij se onda stoko jedna.

ubi se onda paznjokurvo retardirana srbendska da bog da vas opet 500 godina porobili turci

nikad nije kasno pokusat fakultet brate, u najgoren slucaju skupljaj pare i priseli se na dalmatinsku obalu i tamo napravi apartmane

imam ja zapravo njen broj, znamo se od prije

a vec smo zapravo i bili "zajedno" ali to je tjedan dana potrajalo (službeno, a zapravo samo jedan izlazak) jer ja sam ja moro na faks ic

onda je ona prekinula sa mnom i bilo je dosta neugodno kad bi se vidili u gradu zadnjih par tjedana, ali jucer sam kroz genijalne poteze kojima sam pomalo impresioniran sredio da izađemo zajedno i ultimativno da se zbarimo opet

Jepte se bre.

Ma mogao sam da kupim diplomu, a znanje mi nije problem, imam iskustva više nego dovoljno.

Problem je što ideje nisu tako revolucionarne kad prođe pet deset godina i neke slične se realizuju i obuhvate neki deo tvoje ideje.

Postujte autistične grintekstove, moram da se sredim

jesam li otišao predaleko poslavši ron paul memu ženskoj

činilo mi se prikladno