/polska/

Edycja antymuzułmańska

...

...

Dżizas ile policyi na miescie

krk?

Nom
W sumie wczoraj w nocy widziałem korowód z 5 radiowozów i paru karetek, już myślałem że zamach ale nic w wiadomościach nie ma

no i dobrze. niech zapierdalają z robotą.

>gierki od 2 godzin już

eh. słabo jak nie zarwałes nocy

hello, how are you?

fine, and u?

i tak ci fuchy nie załatwi

a może?

no wlasnie sie kurwa musi pytac bo nikt nie uznaje jej pierdolonej wyspy a Chiny kontynentalne skad pochodzi 80% jej fanbase'u maja ekstremalny bol dupy na same wspomnienie o niepodleglosci Tajwanu

ale ona jest tajwanka. na wystepnie byly tez flagi korei i japonii. Czyja flage miala przyniesc Chin? albo wszystkie i wtedy miala prawo,alno zadna, ewentualnie koreanska tylko. Bol dupy o Tajwan to normalne u chinoli

zuchy smutno mi

dlaczego, podziel sie

chuj w dupe nie tajwanka tylko koreanska flage

SMUTNO MI PANIE BOZE

no nie wiem kurde ostatnio mi odbija i nie moge spac i mi smutno strasznie

co ty pierdolisz. ona jest tajwanka i miala obie flagi - koreanska i tajwanska. japonki mialy japonską.

przestan sie masturbowac i myslec za duzo.

ok dzieki

"tajwan" to zaden narod ona jest Chinka

nie ma za co.
t. dr /polska/

ta, a austriacy to niemcy. weź nie pierdol. zreszta co to ma do rzeczy. maja wlasna flage wiec mogla to robic.rozumiem, ze biznesowo to źle wyglada, ale zmuszania jej do tych przeprosin to byla gruba przesada

ANIME

co tam

wstałam

nic, choc niektorzy maja srogie tripsy

...

Dobrą pizze sprzedają pod 101. Polecam

Jak tam w pracy ?

>pracować

praca w domu

teraz juz nie wiem. jestes K czy wakacyjny podroznik?

Skończyłem rok starzu i za zarobioną kasę jeżdżę teraz po Azji przez 2 miesiące.

ok, bo mamy tutaj takiego koreanczyka co sie podszywa i trudno wyczuc.
Co robiłes?

co maja

>Co robiłes?
Wcześniej to chuj wie, ale obecnie do wali Cie w chuja.

Gowno nowopizdo

na stazu. opanuj sie

Zwiedzam głównie. Byłem już w Hong Kongu i Macau, teraz Taipei. Następny tydzień jazda dookoła Taiwanu, potem na Okinawe i na końcu na miesiąc do Japonii.

mają wypierdalać, bo są nowi

w sumie same drogie miasta. stać sie po tak krótkim okresie zarabiania? a moze dorabiasz obciąganiem?

Taniej tutaj lub max porównywalne do Belfastu z którego jestem. Przez 13 miesięcy zarabiałem £1100 pm z czego połowę odkładałem.
Właśnie skończyłem jest pizze z pepsi za £3 i jestem pełny

eh, to spoko. w sumie ceny jak w polszy. a gadasz w jakims ichnim jezyku?

Koriabowi dupa z zazdrosci pęknie bo on jest Azjofilem.

Znam płynnie angielski i ociupinke Japońskiego. Jakoś daje rade.

>Taipei 101

Japonia przereklamowana żbsz
Seul dużo ładniejszy

Tania pizza to najbardziej koszt wydajne jedzenie na wakacjach. Nażresz się na cały dzień a nie poczujesz po kieszeni. No sraczka może cię dopaść ale ja zawsze stoperan zażywam jak gdzieś jadę.
Słyszałeś azjatycki Engrish? To prawda że kaleczą azjaci w chuj?

>oni sa płaconiewolnikami
żbsz nawet mi was nie żal

znowu happening
tym razem francja

w niby jakim sensie

>No sraczka może cię dopaść ale ja zawsze stoperan zażywam jak gdzieś jadę.
tego zawsze sie boje. ale z pizza najmniejszy problem bo zawsze jest dobrze wypieczona. to zwykle potrawy nawet z najlepszej restauracji moga cie wykonczyc.

>le wagecuck meme
Za rządową pomoc dla autystów nie pojeździsz po Azji jak dlatego jedyne co ci zostaje to używanie Proxy.

chuj z takimi "happeningami" 0 zabitych ma być ROZPOWSZECHNIONA ŚMIERĆ I CIERPIENIE

muslimy? zreszta po chuj pytam.

Bo na razie koleś ma zakładników, nie wiadomo czy zajebie czy nie.
A jak myślisz?

a po co jechac mi do Azji to samo moge zobaczyc na zdjeciach a jak zdjecie dobre to nawet lepiej wyglada wiec nie wiem o co chodzi

chyba o to że płaconiewolnika dupka boli

>"dwóch mężczyzn z nożami wzięło dwie siostry i parę odwiedzających za zakładników w kościele"
hmmmmmmmm.

Ta kontrola obrażeń

Tokyo się zestarzało
Korea jest dużo nowocześniejsza
Widać problemy Japonii w zasadzie od razu po wyjściu z samolotu.

>A jak myślisz?
mysle, ze teraz nie ma sensu informowac o happeningu z udzialem ciapatych i ofiarami

Nie boli, sam fakt że mam kasę usmierza ból + praca jest jak liceum. Idę do biura robię co miałem zrobić. Jak nie zdążę to do jutra. Idę do domu o 17 i resztę dnia dla siebie i loszki mam. Pracowanie jest w chuj łatwe i tylko spierdoliny nie zarabiają 6k+ miesięcznie.

Jakie ? Nie umyte szyby czy kurz ?

ogólnie to bym nie porównywał żbsz

no ale Korea też ładna

>stoperan

Zawsze jak wezmę, to potem przez 3 dni nie mogę się wysrać. Sam nie wiem co gorsze - sraczka czy zatwardzenie.

STILL MAD

o kurwa dokładnie odwrotnie, przestań swoją wiedze czerpać z youtubea i gdzies pojedz
t. bylem i w tokyo i seulu ama wykop

To plus nie musisz nakurwiac nauk po zajęciach

ta kurwa ciekawe co w tym biurze robisz ze 6k+ zarabiasz
chyba kontrola pieczenia dupy u ciebie

cheeki breeki?

Chińczycy krzyczą początek każdej sylaby jak mówią po angielsku.
Tajwańczycy mniej mówią ale jak już mówią to lepiej.
Pic

Wtedy tablety na przeczyszczenie, tylko wchuj wody i rezerwacja pół dnia.

stare społeczeństwo
niechęć młodych do czegokolwiek
ogólne zaniedbanie

KONIEC HAPPENINGU

OBOJE ZABICI

...

>£1100
gurwa dokładnie tyle zarabiam w warszawce, mieszkajac ze starymi, tak naprwade moge odkładac 5000pln miesiecznie ale rozpierdalam hajc jak zjeb
>tug kupujesz samochod zamiast sie bawic jak normik

no chyba pojebało.
nie byłem tam długo ale
korea>japonia na tym etapie

wystarczy że nie jest debilem i umie zapracować na to co ma

co kupujesz aną?
>t. rozpierdalający hajs korporobal

Oj ten ból dupy, ktoś nie wierzy że można dobrze zarabiać i się nie narobić. Pracuję w Orlenie, badam market ropy i produktów ropo pochodnych w Polsce i Europie, monitoruje ceny i oraz popyt i co jakiś czas robię zestawienia. Najlepsze jest to że jest multum osób które robi to samo. Nie mam jajek żeby spróbować ale gdybym dosłownie przestał pracować nikt by nie zauważył bo zawsze jest kilkanaście reportów takich jak moje. Kasę sobie oszczędzam i też pewnie pojadę do Azji, głownie Japonii i Korei(obu bo wiem że do północnej robią wycieczki). Kasa w banku, ładna loszka która nie jest totalną kurwą w łóżku a ja sobie siedzę w biurze i mam otwarty Sup Forums w jednej zakładce. Eh neety się nie znają życie wagecuck'a jest świetne.

>ci wszyscy rzekomo zarabiający 6k miesięcznie
ja rozumiem ze rzeczywistosc jest dla was surowa ale nie musicie zmyslac na anonimowym forum o japonskiej animacji

Jak skończę studia i nie dostane pracy 4k na start z możliwością rozwoju to wypierdalam jako wagecuck za granicę. Mam to gdzieś ale jeśli mam być cieciem to wole zarabiać 5 razy tyle co cieć w Polsce.

to.
właśnie leżę plackiem, hajs cyka, a ukraińcy za mnie zakurwiają
hehehe

Eh kurwa, ja 4sza nie mogę otwierać bo wszystko leci na serwer do Holland, jedynie normickie stronki jak onet czy msn.

jakie wyksz?

>status dupy: rozjebana.

od czegoś trzeba zacząć
po studiach to dostaniesz ze 3k+ na start oczywiście zależnie od studiów

jeszcze nie wiem, jestem na b2b w korpo i ksiegowa radzi wziac fure w leasing zeby obniżyc koszty i placic mniej podatku, ale ja osobiscie wole miec cos na własnosc. c4 cactus mi sie podoba ale
>francuskie samochody
myslalem tez o jakims sebkowozie typu a4 lub bmw 3
co studiujesz user? ja tez jeszcz studiuje
inb4 zaoczne to nie sa prawdziwe studia

OP pic make mah dick hard.

Było kurwa o studiach i zarabianiu kasiory z tydzień temu. user dobrze prawil żeby skończyć ten pazdierzy.

@62614697
kek

jak "zamach" poniżej 100 ofiar to nawet (You) nie dam

b2b
kurwa proponowali mi to pare razy z zarobkami rzędu 500pln brutto/dzień
opłaca sie?

>cactus
sam bym sobie jebnął
widziałem takiego czarnego z beżowymi panelami i czerwonego z czarnymi.
chyba już o tym rozmawialiśmy user....

also
miałem c5 z v6... zajebiste auto

>wyksz
Studiowałem inżynierię mechaniczną i materiałową. Studiowałem dość ostro, bo brak przyjaciół oraz czasu więc udało mi się ładne ocenki zgarnąć, w paru konkursach brać udział (chuja dało ale ładnie na CV wyglądało). Byłem przygotowany że skończę robiąc maszyny dla Orlenu typu pompy itd bo w tym byłem dobry ale zaoferowali mi posadę teraz gdzie pracuję. Na początek zaoferowali 4k z gównianymi benefitami typu karta to siłowni, jakies tam wsparcie dentysty itd. Nie chciało mi się narzekać zwłaszcza że wiedziałem iż jako studenciak nawet z praktykami kokosów nie zarobie więc wziąłem. I tak po dwóch latach doszedłem do 6k. Może mógłbym więcej ale musiał bym zacząć zapierdalać a ja lubię swój styl życia.

I to mi się podoba i o to chodzi.

jak byłeś wcześniej pod belgijską flagą, to ze mną o cactusach i daciach pisałeś. inny user niż tamten
czerwony z czarnymi bokami jest hnnnng

no korabka neeta biednego to nawet i 1k zaboli

czyli w sumie nie pracujesz w zawodzie. ale i tak praca ok i mniej sie najebiesz niz przy 'inzynierowaniu'