Kurva anyátok

Kurva anyátok

Other urls found in this thread:

wiki.installgentoo.com/index.php/Chink_shit_general
twitter.com/NSFWRedditVideo

proto-ironikus akut szarposztolás

stara ti kurva lmao

Utálom az olasz, román, portugál cégeket. Mind cigány. Reklamálok nekik bazdmeg, ők meg
> we dindu nuffin we good boi
Cigány népek.

jaj,biztos túl reagálod!
Na mesélj egy picit,az majd megnyugtat.

Mivan kecik?

GETSik vagytok

what the fuck does that mean and what the fuck are these threads about like really

a kurva anyádat négycsan

Magyar general

jó reggelt mindenkinek

üdvözletem, Ánon

Asszem megfáztam kicsit

Küldenek bazmeg 500 alkatrészt, a fele rossz. Olyan a hegsztés, hogy öreganyám szebbet csinálna, pedig 80+ és alig lát. Elküldöm a statisztikát, meg a reklamációt, majdnem leszopnak úgy sajnálják. Visszaküldöm a szarjukat, erre ír a kurva, hogy dikk more niccsen ennek semmi bajjja. Hajjak meg ha van.

Mentek a picsába

Legalább nem ügyfélszolgálatos vagy

Arra gondoltam, hogy a román meg mindenféle szarposztolást úgy kellene elfojtani, hogy mindenki egy

Az is igaz. Diákmunkában csináltam az eonnál. Kemény 2 nap volt.

Szerintem pizza jászvásáron azt jól van

ez elég buzisan hangzik

"NEM TUDOM MIT AKAROK,DE TUDOM MENNYIÉRT ÉS MOST"
-Vásárló

Mi lenne ha csak szimplán nem reagálna rá senki és kész?
Nagyon nehéz lenne, mi?

Mert buzi vagy. Nem támadni akarlak, de a tények makacs dolgok...

Mind a kettő borzalmas

De asszonyom, mi nem is árulunk semmit
ENGEM AZ NEM ÉRDEKEL!

"Öt perc múlva kéne"
"A vevőnek mindig igaza van"

heló

A barnanépektől nem lehet pontosságot elvárni. Nem is értem, miért ígérnek meg egyáltalán dolgokat, amikor eszük ágában sincs betartani.

a szándék meg van bennük csak menet közben eszükbe jut hogy ez megerőltető és letesznek róla

eszem egy kis paprikás csipszet

tényleg?

Csak ezt nem tudom elmondani a gazdámnak, mert félig ő is mediterrán, félig meg olyan országból származik, ahol elítélik a rasszizmust.

Szar történik...

jönnek a helófejűek

éhes vagyok gec

én egyszer két hónapot telefonoztam nyáron diákmunka címén és nem kerültem szihiáterhez
ama

de minek?

egyél gec

Mer biztos te is egy beteg állat vagy családom

A xixo jegestea szar dögöljön meg aki kitalálta

Kurava and ya tock because we be tick tocking around the clock

xd

a pénz miatt

A péterfiborit kegyetlenül megcsinálnám.
Ultimate milf

ettem gec

el a kezekkel haver, már foglalt

a pénz szar dögöljön meg aki kitalálta

Buta goj

Ne csináld haver. Van rajta lyuk mindkettőnknek.

egészségedre gec

Beszállok harmadiknak.

Na. Akkor hívom a Borit, hogy megvan a létszám, nála találkozunk.

köszönöm gec

meleg van

megyek én is

Neked akkor csak a keze jut.

he?
melyikőtöknek van 2 farka?
vagy a szája vagy a segge

dehát hárman vannak

Hagyd Peti. Nem megy neki a matek.

lehet hogy már rég nem dugtam nőt de tudtommal még mindig
1 szája
1 puncija
1 seggluka van

3 fasz 3 különböző helyre

és te nem a negyedik vagy?

hoppá
akkor majd megyek következő turnussal

2 orrlyuk
2 fül

>lehet hogy már rég nem dugtam nőt
Pontosan hány éve is? 28?
Bár ügyesen kiemelted, hogy nőt

2 de vetítsél nyugodtan tovább Dzsoni

Valaki rendelt már komolyabb dolgokat kínából?
Ez alatt olyasmit értek hogy külső merevlemez meg ilyenek.

én nem, miért kérdezed?

Gondolom olcsóbb onnan venni egy ilyesmit,még akkor is ha egy hónap mire ideér.
De hát szart azért én se akarok venni,legyen az bármennyire olcsó.

ha esetleg szeretnél rendelni, akkor a Sup Forums wikin találsz segítséget

wiki.installgentoo.com/index.php/Chink_shit_general

Tick tick tick tock tick tock tick tock

Menő óra áhmed!
El akarod hozni a Sándor Palotába?

telefont meg tabletet
jók

SHAKING WHILE I'M BREAKING YOUR BRITTLE HEART

itt a drunkposting ideje

inkább el se kezd

mégis mi másra jó ez a szar tábla?

anime

Árfolyamot hol lehet nézni?

"The Hungarian is a barbarian and nomadic language, offending the ear and of very limited use, having hardly any literature, and only a few learned philologists, besides the Magyars themselves, are acquainted with it. This peculiar character of their language alone is enough to point out the Magyars as comparative strangers in the country which they inhabit and own, its former possessors having been deprived of the soil and reduced to servitude. Their attitude in this fair region is still that of conquerors lording it over the ancient inhabitants, who have never succeeded in shaking off the yoke which was imposed on them nearly 1200 years ago."

War of Races in Hungary, Bowen Francis, 1851

és most ezt szépen lefordítod magyarra, addig nincs puliszka Ion

Holy shit, it t-talks

Milyet

Geci egészen korrekt vihar van/volt itt

Somogyban?

jagec

>Amerikai könyv Magyarországról
>Had_meséljem_el_mi_a_helyzet_a_hazádban.jpg

cigányok potyogtak az égből?

A még hagyján, de pont nyelv és irodalom téren próbál keménykedni? Amijük nekik van, az egyszerűen siralmas (most ezekre a kedves szomszédokra gondolok).

Mesélj nekem egy picit a román irodalomról,kérlek.

találtam egy pokemont az udvarba gecc

Itt a kígyó beszél

Nos, felhívnám a figyelmed a legnagyobb költőjük (Eminescu) és a mi egyik nagy költőnk (Petőfi) közötti párhuzamokra és különbségekre:
-mindkettő szerb származású
-mindkettővel fontos szerepet töltött be a saját nemzetének az életében (Petőfi mint forradalmár, E. mint újságíró)
-mindkettővel szívesen dobálóznak a nacionalisták
-mindkettő szegény családból származott, és mindkettő fiatalon halt meg
-mindkettő elé akadályok gördültek, amikor össze akartak jönni a kiszemelt nőjükkel.
A különbségek:
-Petőfi a csatatéren halt meg, a másik higanymérgezésben
-Petőfinek amikor azt mondták, hogy nem veheti el a csaját, csak azért is elvette. A másik nyomorult egy férjes asszony után szaladgált (mondjuk párszor azért megvolt neki); amikor a nő végre felszabadult, a szerkesztője (!) eltanácsolta a házasságtól, mert "olyan jó verseket ír, ahogy a lyuk mellől vonyít". A cseléd ezek után persze dobta.

>amikor a nő végre felszabadult, a szerkesztője (!) eltanácsolta a házasságtól, mert "olyan jó verseket ír, ahogy a lyuk mellől vonyít"
Lyoló

Ez nagyon jó!
Mondj még egyet!

Ez volt a legjobb, bár még beszélhetnék arról, hogy a szimbolista költőjük beópiumozva kódorgott a városban;és arról írt verset, hogy milyen jó meleg, ha behugyozik. Említésre méltó, hogy (((nekik))) köszönhetjük a dadaizmust. Az egyik arról írt könyvet, hogy sikerült majdnem éhen halnia egy családnak egy olyan tó mellett, ahol annyi hal volt, hogy vödörrel fogták. A többi írójuk általában egyszerűen csak szar.

A behugyozórol nem hallottam,melyik volt ez?

ja és baszam ki őket,minden magyarabb városba itt van egy petőfi utca,itt meg unirii-nak (uniót jelent) átnevezték, és normálisan,van eminescu utca is amelyiknek régebben megint magyar neve volt

Bacovia

jól mémelték a gecik, éretséginél kell írjál ügyeset egy bepisálórol

és ha leírod amit téleg hiszel a szar versekről, akkor lebasznak, s lehet meg is jelen az internet hogy hülyének csináljon egy moldvai intelektuállis

A klasszikus dadaizmus szar,dögöljön meg aki kitalálta.

Ez nálunk is így van.
Nem mondhatsz rosszat a könyvről/versről amit a tanár ajánl,különben lebasznak.

Én annak idején pont Eminescu-t kaptam (4 éve érettségiztem), nem találtam nehéznek. Szerintem a verseik eléggé egyszerűek, Eminescu esetében tudni kell, hogy erdő, hold, pina minden fontos versének a témája.

Szar helyre jártál család. Én mindig megmondtam az irodalomtanárnak ha egy költő retardált volt, vagy hülyeséget csinált. Volt hogy egész órán "vitatkoztam" vele - persze az osztály közbe jól szórakozott,popcorn a kézbe, addig se kell tanulni. Néha kész háborúkat robbantottunk ki,mert az osztály különféle fakciójainak más más véleménye volt - a miénken kívül - és át kellett minden szempontból tárgyalni vmit mire dűlőre jutottunk - vagy nem.
Amúgy jófej tanár volt, egyik kedvencem. Engem nagyon kedvelt mert szorult belém némi ész.

Mai napig nem bocsájtom meg hogy csak 75% lett a magyar érettségim. Zsidók. Én voltam az egyetlen aki kiválóan tudott verset elemezni, meg szövegértelmezésből a legjobb volt.
Mocskos faszcibálók.

szerintem te jó nagy KÖCSÖG vagy

Utána bölcsészkarra mentél? Mert te vagy az első ember, akitől azt hallom, hogy ért az irodalmi elemzéshez (és nem tanár).
Én személy szerint mindig is szerettem olvasni, de hogy elemezni? Az nem ment.

Nem is nehéz elemezni.
Megtalálod a fő motívumokat, és értelmezed őket