/polska/

edycja śdm

Other urls found in this thread:

wiadomosci.onet.pl/rzeszow/polanczyk-trzyletnia-dziewczynka-postrzelila-z-wiatrowki-dwulatka/jh3w6x
strawpoll.me/10837997
twitter.com/SFWRedditVideos

/gierki/

/hehe/

współczuję userą z krk żbsz

/bierki/

dobry pepusz
zapisando

wiedzialem, ze sie anonowi spodoba

Już nie mogę się doczekać jak za 9 miesięcy Janusz dżunior będzie na porodówce ze swoją Anetom i tu okaże się że dziecko to typowy pół murzyn. Ale będzie gówno sztorm. Już żydowscy prawnicy od rozwodów zacierają ręce.

Dziwnie pusto tutaj.

Ładne cyferki anonie. Pusto jest dlatego że wszyscy boją się ciebie. Zobaczyli białego 10/10 ubermenscha i wszystkie beta cioty tam zamykają się z loszkami w domach bo inaczej twój chuj był by co chwila w jakiejś cipuszce azjatyckiej.

Może zamach a ci nic nie powiedzieli.

Ładny palindromek żbsz.

co to za kurwa zamachy co kilka godzin ja bym ich wszystkich zamachnął

od gówniaka nauka strzelania, dzieci najpierw na kulkowych ale 100% traktowanie broni poważnie który gówniak nie szanuje ten ma wpierdol konkretny, od liceum już mały kaliber i w klasie maturalnej porządna broń

to samo treningi wytrzymałościowe na wuefie zamiast wąsatego pana janusza co rzuci dzieciom gałę i idzie sobie faja pierdolnąć jak nikt nie patrzy - dzieciak ma kończyć każdą klasę w top formie fizycznej i od nowego roku zaczyna się nowy program żeby wygonić wakacyjnego lenia i rutynę, nie ma słoni opierdalających czipsy 24/7 i chorowitych alanków co dostają papierek od rodzinnego na jakąś dysleksję czy inne wododupie

wosy inne gówna zreorganizować - świadomość obywatelska, praktyczna nauka działania na rzecz własnej społeczności, w ramach zaliczenia projekty semestralne poprawienia stanu czegoś w swojej okolicy, inaczej wpierdol

religie etyki i inne gówna wypierdolić srać rodzicom do ryja jak będą się stawiać - dzieciaki i tak zawsze odrabiają lekcje i rysują chuje w zeszycie na tych gównach, marnowanie cennego czasu młodego człowieka

wychowawca dużo większe obowiązki ale i prawa wobec uczniów, oddawanie wychowawstwa ciotowatym polonistom i grubym kurwom zakazane konstytucyjnie i grozi rozstrzelaniem na śmierć - gówniak sam się nie wychowa a w szkole spędza większość czasu, wobec tego musi być wychowany przez człowieka godnego uwagi, z automatu rodziców należy uznawać za chuj wartych

rygor nauczania nieustannie się zwiększa stopniowo ale nieubłaganie, nauka ma być wyzwaniem i możliwością rozwoju, seby do gazu

i co to się dzieje, wychodzi taki maturzysta ze szkoły i jest obyty, świadomy swojego otoczenia, w dobrej kondycji fizycznej i umysłowej, umie się obronić i ma szacunek do tego, co mu szkoła dała - konkretnie to dała mu bycie człowiekiem, a nie jakimś zwierzem patusem

jeszcze 1h 15min i nach hausen spierdalamento

już nie wierco

no kurwa właśnie zaczęli na nowo

anony chodza opalone czy blade?

ręce i twarz opalone

Nie poszedłem dzisiaj na siłke bo mój kierowca zrobił mnie w chuja i czuje źle żaba.

jak się opale, to opalony - jak nie, to blady

poza tym, było - polecam używać opcji szukaj

___________________________
'99 Daewoo Tico z filtrem stożkowym

NIE TRĄB PO*EBIE, BO JADĘ NA GLEBIE

obowiązki są pedalskie
ja nie miałem pracy i siedzę na dupie od dwóch lat i jestem kurewsko zadowolony. dużo bardziej niż jak musiałem wstawać o jebanej 6 i udawać że w pracy jest jakis cel oprocz zgarniecia hajsu.

wykop nie tutaj, kolego

Co nie zmienia faktu, że przydałyby się obowiązkowe zajęcia wojskowe zamiast jakiegos gównianego PO. I przywrócenie poboru, egzaminów wstępnych na studia oraz nieuznawanie prywatnych uczelni przy braniu do woja, by utrudnić wymiganie się.

t. 19-to latek

Blady patrycjusz hir. Smaruję się filtrem 50.
Ale to tylko dlatego, że mam skórę podatną na raka, dermatolog zabronił wychodzenia na słońce.

>jak będzie pobur to nie będzie pedałuf w rurkach
Dzięki za post mati

this jap is famous in poland ?

uwaga groźny wojak, ma pistolet na kulki i nie zawaha się strzelić

To + dawno gościa w rurkach nie widziałem, jak chodzę po mieście to same kafary z bicami, ale ja mam większe.

not really

football in Poland is weak and painful to watch

Jestem pedałem i obwiniam za to system, który nie potrafi wychować faceta.
Inna sprawa, że jako student i tak bym uniknął służby xD

実はその人を知らないね

>人

ten znaczek czyta się dzin i znaczy "człowiek" często przedstawiciel narodowości (porando-dzin na przykład)

tyle mnie nauczyły bajki lmao

a dupa bo czyta się "hito"

23-latek

całe życie w kłamstwie

its the first time i see this particular japs, but japs are in general popular for being honorary whites and quality people and also they have very hot women. you are always welcome in poland and no harm comes to japanese, unlike muslims.

>slunsk breslau

szmrad

>bo mój kierowca
burżuj

These kids walking around Krakow singing and celebrating and excited to see each other are dripping with positive vibes.

I predict a spike in the birthrate of interracial babies in 9 months.

loszki sa niepotrzebne

Pewnie Heniek z Mercedesa W201 albo Mirek z Solarisa Urbino

to trochę mi cie żal żbsz

...

Poland is my favorite European country
>Catholic pride worldwide

Mnie się podoba

Miało być sfw, głupi jestem, że z przyzwyczajenia dałem kompletnie losowy obrazek

*uchyla jarmułke*

Noriaki Kasai is the only Japanese sport person known by Polish people.

delet this

Mama.

>trzyletnia dziewczynka postrzeliła z wiatrówki dwulatka
0 sekund bez zamachu

>babcia wywiesiła z okna flagę Polski na ŚDM

ja jebe ale żenada

uuuuu ale obciach mamusia cie na siłkę wozi?

jako flage

Noriaki Kasai stopped practicing ski jumping?

>catholic

Taką.

sos

autor posta to ta trzyletnia dziewczynka

Isis

wiadomosci.onet.pl/rzeszow/polanczyk-trzyletnia-dziewczynka-postrzelila-z-wiatrowki-dwulatka/jh3w6x

Nikt z was tutaj zgromadzonych nie wie ktorej narodowosci czlowiek napisal w naszej nitce:
>co ty mnie tu trolisz
Rucham was w twarze

mi jest żal tych co muszą cos robic zeby miec piniondz :>
daliscie sie ujarzmić spoleczeństwu i powoli bedziecie stawac sie normikami. to nie stanie sie od razu, bedzie trwac latami, dekady, az ktoregos dnia obudzicie sie w swoim wlasnym mieszkaniu a tam bedzie zona i dwojka bachorow, a konsolka i piecyk beda zakurzone bo hurr durr nie ma czasu powazne zycie.

no polskom

United States is my favorite american country
>white pride worldwide

co ty mnie tu pierdolisz

skąd masz hajs

poza tym codzienna przypominajka, że żaby do gazu

>Ponad 24 tysięcy złotych było w torebce, którą nieznany mężczyzna wyrwał idącej chodnikiem kobiecie
który?

jak to skąd, od mamusi

jak mamusia pierdolnie o kalendarz to się skończy bajlando

mieszkam 200 metrów od Błoń Krakowskich

Daily reminder że Koriab chodzi na Sup Forums
>
>ta flaga
>ten post
Eastern Europe
>multiple countries either are (Poland and Hungary) or soon will be under the control of the Far Right
>How fucked are we? How do we stop this?
To tylko on może być nikt inny.

usuń to błagam cię user

rodzice kochają to rodzice dają. tatus zapiernicza w szwajcarii od 5 do 16 od pon do pt i regularnie przysyla sianko :>
a w przyszlosci nie bedzie rodzicow, ale bedzie spadek i mieszkanko. starczy jakos do 50, a potem i tak nie mam planow bo watroba i nerki przestrzelone

a w boga wierzysz?

korekta, wtedy dopiero się zacznie bo nie bede sie musial chowac z narkotykami.

No i bardzo dobrze, chce mieć normalne życie i coś po sobie pozostawić, a nie całe życie wpierdalać cipsy przed monitorem oglądając animki i postujac żaby

>To tylko on może być nikt inny.
Debil tak dobrze nie pisze po angielsku.

Fuck, tutaj skrin.

>nie dość że żaba to jeszcze ćpun

gdzie to się do ałszwic zgłąsza

nawet kurwa nie jestem w stanie sie usmiechnac do tego zdjecia zeby na profilowe dac

ehh szkoda szczempić ryja

przymusowa emigracja na cmentarz kiedy

siur thing, tak samo jak w jednorożce i leprechauny. co za pytanie, nawet po gigantycznej dawce lsd nie uwierzylem nawet na chwile w istnienie bogena, try again later.

>nawet międzydeskować nie potrafi
No ja pierdolę
>>>/deska/numerposta nowocioto

>dziewczyny
>siusiaki
wybierz zero

>jestem niewolnikiem instynktu więc dorabiam sobie ideologię do chęci zrobienia warchlaków

co kto lubi :>

Kurwa user ja cię proszę

GDZIE TO SIĘ DO AŁSZWIC ZGŁASZA DEGENERATA SKURWYSYNA JA SIĘ PYTAM

Dzięks anonie.

>uchylam fedore żeby przykryć fakt że jestem kompletną życiową niedojdą

>pic
toż to poleaboo

>wreszcie w tym bialym kraju znalazłem sobie murzynke
user, życie jest piękne.

Weź kurwa tego nie wypowiadaj bo jeszcze debila tu przywołasz.

>każdego dnia inny happenign
>muzułmanie robią totalny rozpierdol
O jezu dzięki bazowane kebaby. Modliłem się o takie happening. Liberalne cioty dostają po dupie każdego dnia.

przy odrobinie szczęścia lokalne muslimy go zatłuką na śmierć

>wilanowska
Kurwa czy to miejsce będzie kiedyś ogarnięte

A dopiero wtorek.

obstawiamy śdm

strawpoll.me/10837997

>Mokotów/Wilanów
bogaczy prosi się o wypierdalanie

Mam kurwa nadzieję, żeby on chociaż passable był, a nie takie gówno którym jest

miałem rok czasu dupeczkę blondi, prawictwo stracone 17 lat. widzialem jak porzadne ale ciotowate chlopaki staraja sie o loszki zeby w zamian dostac wpierdol emocjonalny a ja nigdy nawet nie kupilem zadnej kwiatow i jestem egoistą a dostałem nude fotki w pończochach o które nie prosiłem i ruchanko i zwionzek.

a fedorę mam tylko jedną którą dostałem kiedys na przystanku tramwajowym od jakiegos random dziadka poznym wieczorem, nie nosze jej bo nie mam ciuchow do ktorych by pasowala.

Jest wciaz salon gier w Galerii Mokotow? Nieraz tam napierdalalem z ziomkami w Tekkena

>Galerii Mokotow
Zagłębie korpo śmieci, unikam zbsz