/ex-yu/

.t DJB 'intelektualac' edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=VAlIdBd1q0Q
spiegel.de/international/europe/islamic-state-presence-in-bosnia-cause-for-concern-a-1085326.html
index.hr/vijesti/clanak/velika-studija-mladi-se-danas-seksaju-manje-od-svih-generacija-od-1920/910678.aspx
youtube.com/watch?time_continue=143&v=M2rTafbQepg
srbin.info/)
twitter.com/SFWRedditGifs

пътви зa бългapия fuck serbia croatia who are turks

youtube.com/watch?v=VAlIdBd1q0Q
youtube.com/watch?v=VAlIdBd1q0Q
youtube.com/watch?v=VAlIdBd1q0Q

Ponovite ex-yu
Vojvodina
REPUBLIKA

пъpви*

EPSKI ".T DJB 'INTELEKTUALAC' " GET

jebala ti ta majoneza mater mutavu

.t DJB 'intelektualac'

ovo mi je bio vrhunac života dbi

Jesi li i ti u screencapu?

Kad će rat?

pa di si anone)

kak je seksi ova splicanka

jel ovo fotošopirano?

e ćao de si ša ima po gradu

to su moje devetke druže

nema te sto godina)))

nije

Sandzaklije mars is sarajeva

anone zar me ne prepoznaješ?

lijepo

DELET THIS

ARTILJERIJA

>BOSANAC SAM BEKRIJA

lažem to nisu moje devetke niti sam bio u tom dredu haha baš si glup anone

(((

Moja bosna ponosna

oj alija aljo

sto ce tebi hrana

kol'ko bolan misliš

imat ramazana

birajte manje zlo

oj alija alija

фeeлcгooд.тбх

muslimanski izrode

Heh sad sam shvatia da ako bude olimpijada u ex-yu morat ce bit u Hrvatskoj jer jedini imamo more lel

prevešće te Tuđman

odjebi apartmanko

zednog preko vode

oj alija aljo

najbolji nacin da ga natjeras da ode je da mu ne dajes youove, ali najgori moguci slucaj odlazi za par tjedana kad pocne skola

ljut si na nas strasno

>ratne pesme
edgy

što ne možeš Srbina

prodati za brasno

Ahahahah servi djele letke na granici aahahahahahhahah kakav guzoboljan narod lmao braco

>"Anone cula sam da mrzis Hrvate, jel to istina?"

aхaхaхaхaхaaхaхaaaaaaaaa

кoмфи

letke za sto?

našao sam s7 egde za 3500 kn

jel se isplati uzet

spiegel.de/international/europe/islamic-state-presence-in-bosnia-cause-for-concern-a-1085326.html

Muslimanski izrodi

za kupovinu traktora

koturday?

za jednog neznamo koliko je loš


Dečki, nismo sami.
index.hr/vijesti/clanak/velika-studija-mladi-se-danas-seksaju-manje-od-svih-generacija-od-1920/910678.aspx

Tako je.

...

...

...

...

Ima mnogo kineza, ja bi uvek uzeo preko nekog operatera, servis, garqncija, pogrosacka prava i ostala sranja plus original

YOU ARE THE PEACEKEEPER YOU ARE D LEĐEND
youtube.com/watch?time_continue=143&v=M2rTafbQepg

final fantasy xv

>u Vojvodini transparenti protiv Oluje na hrvatskome pismu

ŠIPTARI I HRVATI BRAĆĆA

meow

>ook nikada nećete prati novce za neke krimose sa drugog kontinenta
>ook nikada nećete opsesivno pratiti kvalitetu proizvoda tvrtke a bolit će vas kurac za margine zarade jer vam to služi samo za pranje novca
>ook vas nikada neće hvaliti novine, konkurencija i poznanici kao genijalca koji vodi super tvrtku
>ook nikada nećete izgraditi cijeli kvart s sumnjivim novcem ali dotjeran i s puno visokouređenog zelenila jer vas boli kurac za tih par metara manje izgrađenosti
>ook nikada nećete srati drugima kako se treba puno raditi i da će uspjeti hehe

Jebo sve, frende.
Prekasno sam se rodio...rusi više ne peru novce od krađe, kolumbijanci više ne grade Miami.

>izađem van
>otkrijem da se ne sviđam ovoj curi zato što sam odvratno govno prema drugim ljudima
>skužim da definitivno jesam iritantno, preglasno, nezanimljivo ljudsko smeće i nije čudo da me svi napuštaju i preziru
još mi je samo jedan frend ostao a i njega mrzim

dečki ne osjećam se baš dobro

Hehehehehehehehehe

Hvala sto si to podjelio s nama!! Jel mozes dat link od tvog facebooka, twittera, ili nekakvog blogspota ili nesto? Volio bih pratiti sve sto se dogada u tvojom zivotu, bas je zabavno!

...

Srbi na aparatima hahhehaeheheaheahehae

>on posecuje telegraf

ahahahahahahahhaha

Pa to gore od Blica

hvala

Koja je dobra stranica za vase vijesti? Nesto kao nas index.hr

Nesto mislim trebalo bi napravit ex-yu stranicu za vijesti sa vijestima iz svih nasih drzava, jel postoji tako nesto?

...

>Koja je dobra stranica za vase vijesti?
>Nesto kao nas index.hr
>dobra

ma daj

Nije smiješna fora ako pokušava bit duhovit. Mogao je bar nešto zanimljvo napisati.

Katolicizam je bio važniji prije 100 godina ali tada je brak imao smilsa + žene nisu baš imale pistup "Chadevima" kao to imaju danas.
Ovi muški koji nisu alfe izvise i to je to.

Nigde u studiji ne piše podela po polovima.

Najverovatnije se devojke jebu ko i do sad samo sa manjim procentom muškaraca.

>dobra stranica
>index

ne razumijem, sta fali indexu? nas najbolji portal definitivno, pljuvali su po thomsonu kad je pjevao jasenovac a ovi svi drugi su mu govorili da je samo domoljub

>svih nasih drzava
Jebem ti raspelo i tvoj region da ti jebem.
Crkni.

.t DJB 'intelektualac'

ГEЏA ИHФO(srbin.info/)

Vjerovatno. Ali i tako ti ispadne manje seksa sveukupno.
Di će alfa jebat svaki drugi dan neku novu? Neće.

zašto je Berserk tako zakon braćo?

>president of russia gumb koji vodi na stranicu kremlina
plakem, 10/10

>ne razumijem, sta fali indexu?

le pisac indexa preko studentskog ugovora

...

>braćo
>zastava
Ne, znam. Zašto si još uvijek u fašističkoj tvorevini Dragane?

t. ljudi koji su jucer palili srpsku zastavu u kninu i slusaju juru i bobana dok shitpostaju po /ex-yu/

Gle ovog debila.

ovo je žena

...

>s7 edge
>300e
KEK

Ja mrzim i Hrvate dbi jer su socijalsiti i jalna govna.
A tebe pogotovo UDBAšu moj ljigavi.

ruku na srce treba ti 20x18cm kurac da bi jebao ovako nešto

...

Svi vole čaj?

a reci mi sto je bilo s tvojim jadnim ustasama 43e i kasnije? hercegovno jedno obicno, napusti moju drzavu

poserem ti se u grob da ti bude toplo dok te polegnu

Heh.. nije lose, mali. Nije uopste lose. Tvoj mim, mislim. Uopste nije los. Dobar prvi pokusaj. Prilicno je vlazan.. vidim da ima razmisljanja iza njega.. dosta materijala za citiranje..

Ali memicarenje nije sve sunce i duge, decko. Obdaren si.. toliko mogu reci. Ali da li imas ono sto treba da bi bio Memicar? Da se pridruzis tim uglednim mim krugovima? Da nazoves sebe clanom Rusemanovih Korpusa? Memicarstvo zahteva talenat, toliko je istinito. Ali vise od toga zahteva srce. Memicari svetske klase - mislim na velike momke, kao Dzoni Hamerstiks i Bili Kuahana - oni su tamo noc i dan, lozeci ponocno mim ulje, radeci bezodmorno da stvore sledeci veliki mim.

I znas sta, mali? 99 puta od 100, taj novi mim ne uspe. Neko ga odbaci kao udicu, ili kaze da je 'forsiran', ili ga ignorise dok copy/paste-uje najnoviji govnopost kopipastu koju su smislili oni losi izgovori za Memicare tamo na Reddit-u. Memicarska igra je opasna, klinac, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio. To je grub posao, i za svaki artisticni mim koji stvoris u svojoj mim pekari, neki kurco-sisac na 9gag-u ima sliku patke ili nekog sranja na koje ce milion raznih Dzoni Bezimenjaka staviti milion raznih captiona. Bradu gore, mali. Nemoj tu da mi kmecis. Imas skill. Imas talenat. Samo moras da pokazes tvoj pokretac.

Vidimo se na slikodaskama...

takoder ovi isti podatci vrijede za pitanje "tko je unistio jugoslaviju"