/poIska/

haha lol

Other urls found in this thread:

youtu.be/i-4-d86djw8
en.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol
twitter.com/NSFWRedditVideo

loli

sralt ty jebana kurwo bolszewicka

Ej ruski, wpadaj do Polski. Napijemy się wodeczki, pogramy w tekkena, będzie fajnie

wchodze do sklepu mowie >papierosy
a ta suka na mnie patrzy jakbym jej wlasnie dzień zepsól i podnisła polowe swojej wargi i pyta "jakie"?
mialem anony juz dość wszystkiego bo mojej matce nie dosc ze odpierdala i widzi demony to jeszcze jej nowym hobby jest odlaczanie mi kabla od internetu kiedy gram w wowa.
ja pierdole ta kasjerka w żabce to byla zwykła kurwa jakich wiele, jakby nie zdradzily tego jej tipsy i makijaż to jej wyraz twarzy mowil wszystko.
w sklepie nie bylo nikogo innego i mialem wielką ochote wyjebać jej w tym momencie lepe na pizde tak żeby sie zgieła w pół ale oczywiscie w ulamku sekundy wybobrazilem sobie siebie na bagietach i zamiast tego podszedlem do kasy i powiedzialem
>wiem gdzie mieszkasz szmato
powiedzialem to bardzo spokojnie jakbym pytal ile kosztują papierosy. z tego co wiem w żabkach mają kamery ale nie nagrywają dźwięku.
anonki powiem wam że jak bardzo mało rzeczy w życiu mnie cieszy, to kiedy zobaczyłem jak wyraz jej twarzy zmienia sie z tej nięcheci i pogardy w skonfundowane przerażenie to tak sie ucieszylem że na twarzy pojawil mi sie mimowlny chory uśmiech. gdyby mi jeszcze stawał to pewnie w tym momencie miałbym erekcje.
czarnowłosa pizda zrobila pol kroku w tył cała zaskoczona jak sarna na ulicy co czeka żeby zostać przejechaną przez ciężarówke.
zapytałem:
>wierzysz w boga kurwa budde?
a ona niepewnie odpowiedziala:
>wierze
bo widocznie sobie obliczyła że to jest najbezpieczniejsza rzecz do powiedzenia w tym momencie. wiec mowie do niej że
>a ja wierze kurwa w jezusa zbawiciela i co teraz?

czy jest jakiś cel w życiu poza kolekcjonowaniem animek?

glada w wowie

jeżeli kolekcjonujesz animki, bo sprawia ci to radość i czujesz że żyjesz to nie

jeżeli zapychasz tym pustkę to tak

wszystko jest względne

glad w wowie albo zrobic pvp filmik z fajna muzyka

a mario tenis szanujecie?

gdzie som wszyscy

chlanie codziennie

Dzień dobry. Mam pytanko.
Kiedy można zaczynać nowy thread żeby nie dostać zjebki?

wykopku

Nigdy

wszystko po 300 jest akceptowalne

edycja, link do poprzedniej i temat przewodni mile widziane.

po pierwsze trzeba nie być smierdzącą nowociotą

jak starego nie ma

ale proszę nie stygmatyzować nowoprzyjaciół. i wypraszam sobie ten heteronormatywny homofobiczny język.

chuj ci w dupę świeża kurwo biały rycerzyku, sram ci z dupy do ryja

...

Co my tu robimy?

Tylko na gbc

niegrzeczne. tu jest strefa bez dokuczania.

wiem anonku że twoja agresja płynie z miejsca głębokiego bólu, ale jeśli stale będziesz się za nią chował, tak długo nie wydobędziesz swojego prawdziwego ja, i nie będziesz mógł po prostu być sobą.

Uuu

spierdalaj

pierzemy i chwalimy się swoimi chuuni pantsu

Nie interesuj sie

no i o co wy sie znow klocicie co

chcesz sie bic kurwa co?????

lmao mam cie na strzala

to loguj sie na metina

moje prawdziwe ja to zezgredziały skurwiel wkurwiony na wszelkie zjebane skurwysyństwo dziejące się w mej jebanej robolskiej chujowej z dupy jebanej wziętej okolicy z dupy jebanych kałem okrytych gównem śmierdzących rob9oli.
weź się kurwa zajeb, proszę cię serdecznie.

>żyj we Fracnji
>świętujesz urodziny w barze, ze znajomymi
>przychodzi pora na torta
>nosząca go dziewczyna, potyka się i upada na ziemie
>świeczki palą dywan, pożar, 13 ludzi ginie
PO PROSTU

jak sie ten tluszcz kolo fiuta nazywa

ide do sklepu zw

protip:faceci aktualnie nie lubią dziewczyn tsundere. więc nie pomoże ci to znaźć chłopaka na dłużej niż 15 minut

jak to kurwa nie ja lubie

Zwisające sadło.

To głupi jesteś

ej a wiesz moze czy faceci lubia chlopakow tsundere???

nie jesteś ani okolicą w której dorastałeś, ani ludźmi którzy cię wychowywali. nie pozwól się określać ludziom złamanym przez życie. kocham cię zuchu, i wierzę że jesteś dobry.

STAŁO SIĘ

Usuń to

toś debil banan nieznający życia.
nasrałbym ci na gróv ale i tak nie dożyję.

Bilet juz kupiony kurwa. 16.08 i moja noga w tym pizdziejowie wiecej nie postanie.

Ale wy jestescie Polacy kurwa popierdoleni. Zamiast wynosić Sapkowskiego na ołtarze że jego franczyza zdobyła taką popularność na świecie to wy plujecie jeszcze coś tam pierdolicie że chujowy pisarz.

Myślicie że Koreańczyków obchodzi to że kpop to trash i ogólnie kultura niska? Nie są dumni i aktywnie promują. Bo nie są kurwa podludźmi z kompleksem mniejszości jak wy.

wszystko będzie dobrze. za 10 lat nie będziesz nawet pamiętał tego człowieka którym teraz jesteś.

na negatywne myśli najlepiej działa niedawanie im atencji. po pewnym czasie same zaczynają znikać, tylko nie wolno ich karmić.

>kpop to trash
t.normik af

Typowy Polak wszystko potrafi i robi lepiej od każdego.

ogólnie ok, o dziwo raz mądrze mówisz. z tym że sapkowski to niestety lewak i wyjątek. to tak, jakby zacząć nagle promować za granicą urbana.

e to jeszcze chwile masz

mi tydzien zostal i to samo kurwa nienawidze tego """kraju"""""""

>niestety lewak
>niestety
k y s

co to za zwierz dziki

Sam się zajeb
p e d a l e

nie będę pamiętał z powodu spożytego alkoholu bądź bycia martwym.
negatywne myśli tkwią zawsze bo życie chuj warte. zapchaj czas i myśli o gównie albo sraj pod siebie bo i tak żeś truchło w przedbiegu.
nasram mym rodzicom na grób, na to w pełni zasługują.

>pedale
uwaga groźny przedstawiciel prawicy

youtu.be/i-4-d86djw8
;___________________________;

Tak jak każdy normalny logicznie myślący człowiek niepozbawiony godności i zasad moralnych

Just a prank bro

no i wkurwiles golema chuju jebany

>całowanie się z kimś obcym
eeew

urban to nie lewak tylko popierdolec i pajac

...

totalnie legitne

Tu user, który prawie miesiąc temu zaczynał pracę w IKEI.

Wlasnie mnie wypierdolili. Pytajcie o co chcecie

>sobota 19, ponapierdalam sąsiadom piłą spalinową

mam ojca debila

slyszalem ze mozna miec dziewczyne jak sie jest grubym
JEDNAKŻE
jakie beda jej minusy oprócz bycia niewidoma albo nie mienia zmyslu czucia

które miasto? co robiłeś? jest ciężko? chciałem pracować w ikei żbsz desu
i za co cie wywalili?

wczoraj widziałem grubego manleta 5/10 z ładną wyższa od niego myszką 7,5/10
jak to możliwe??
trzymali się za ręce więc raczej byli parą

no nie wiem przeciez pytam

polaki, vash jezuk jest bardzo trudny. No moze prosto ja jestem glupy. kurwa

Warszawa. Headwaiter, czyli skanowanie towaru i wydawanie klientom na magazynie. W sumie nie, tylko nogi bolą od chujowych butów, ale idzie się przyzwyczaić.

Wyjebali mnie i jednego łysego Daniela za to, że się podobno opierdalamy. Wyglądało to tak, że w 5 osób siedzielismy przez może dwie minuty na barierce metalowej na magazynie czekając na towar do skanowania, a akurat nie było kompletnie nic od chyba 5 minut. Podchodzi jeden koordynator i zagania nas do roboty, więc poszedłem zbierać towar z półek (co nie jest w ogóle moim obowiązkiem) po 2h przychodzi drugi, bierze nas na stronę i mówi cos w stylu "nie tolerujemy opierdalania" a potem odprowadził nas ochroniarz, przy okazji oddalismy ubrania.

Czuję się wychujany żbsz

nie poddawaj sie saszka, juz cie nawet polubilem

O sobie bym napisal lepsze ksiazki niz Sapkowski o Góralcie.

chujowo żbsz

mam deja vu, tyle ze ostatnim razem to korab sapka i wiedzmina szkalowal a debile anonki w polemike sie wdawaly

Ja rozumiem wypierdolenie nas albo najpierw ostrzeżenie i danie drugiej szansy w momencie gdy roboty jest w chuj a my siedzimy i patrzymy na towar, a tutaj tak nie było.

I tak jestem zatrudniony przez agencję to nie wiem jak to wyjdzie do końca, w poniedziałek tam jadę bo w weekend zamknięte.

a jakie miały być zarobki?

15/h brutto

Jak cię tak tam traktują to nie ma nawet co wracać

W sumie większosc ludzi bylo tam w porządku, tylko jedna kobieta koordynator wywyższała się za każdym razem i zachowywała tak, jakby tu była pierwszy raz i nie wie jak sprawy wyglądają.

Kobiety wszystko pierdolą żbsz

lol i read the story about the nigger in poland that singlehandedly started an aids epidemic

en.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol

polish women really cant resist nigger dick it seems lol

aż mi się zagotowało. totalna amatorka. pewnie sam byś stamtąd spierdolił najdalej za parę miesięcy, jak chłopaki tak ludzi prowadzą.

jak ci się nudzi to pierdolnij formalny list do HR. skurwysyństwo trzeba tępić. uwierz mi, w interesie żadnej firmy nie leży żeby takie rzeczy się u nich odpierdalały.

>such a singled out case there's an wikipedia article over it
>meanwhile in the west it's so commonplace no one dares say anything anymore

who's the cuck ;^)

it has an article because over 100 women went to get checked because of him lmao

>urodź się biedakiem
>rodzice mieli świadomość że czeka cię dobre 40 lat zapierdolu za psi chuj by przeżyć
dziękuję mamo, tato, za cudowny dar życia, spłodziłbym wam dziesiątki potomków gdybym był sadystą.

back in buisnes bejbi

>tug wstałem o 11
>Sup Forums
>serialik
>Sup Forums
>samogwałt
>Sup Forums
>serialik
chcę zejść z tego rajdu

Tylko co ja im tam napiszę, anonku?

W tym momencie jedynie czekam do poniedziałku. Kurwa, nawet przyjemnie mi się pracowało i nawet dostałem wreszcie kartę do odbijania więc nie musiałem się wpisywać w zeszyt na ochronie. Użyłem jej dosłownie raz, kurwa.

najprawdopodobniej byłeś przypadkiem, oni ciebie też nie chcieli (aborcja była nielegalna, to już tak zostałeś)

trójka gówniaków w trzy lata, ja środkowe. kompletnie bezmozgie działanie - prawdopodobne, przypadek - nie sądzę.

ale że kobiety są najbardziej płodne bezpośrednio po ciąży to ty wiedz

ojciec pewnie nie przemyślał sprawy dokładnie i zasrał od razu po tym, jak twoja matka doszła do ładu po urodzeniu starszego brata/siostry

>nie weźmie się za siebie zrobi coś porządnego tylko narzeka ablublublu moje życie jest chujowe fuck u mom

mówisz do mnie?

a ty to kto?

>refuses to wear condoms, calls the woman who suggests it racist
>says meanwhile that his sperm is sacred
>an association accuses the Polish government of institutional racism over a decision to warn people against being with him
>the nig himself accuses the police of racism and says he didn't know about having AIDS even though he was diagnosed before
>antifa and anti-racist activist

Good fucking riddance, another "I dindu nuffin". I've met whites here who can claim over a few hundred partners over a dozen or so years, I don't think it has anything to do with him being black, but as a person and a nigger he's disgusting.

>but as a person and a nigger

You can only be one at a time

>dostań karty z gówna
>bądź prawie zdechły przy maturach
>rodzice i tak nie mają hajsu na wysłanie mnie na konretną uczelnię
już kurwa biorę się za siebie jako robol fizyczny po 60h tygodniowo od trzech lat.
zdechnij jebany bananowcu.

to się kurwa zabij debilu jebany