Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtu.be/Cmj5DOT9HTA
twitter.com/SFWRedditImages

Kötelező olvasmány

ki /koránkelő mert dolgozik egyetem előtt/?

Na, hogy azt hogy a fenébe csinàlod..

Én nem tudnèk dolgozni egyetem mellett, meg emellett nem is lenne jó ötlet, mert csak lefáraszt, és nem tudsz tanulni.

Érdemesebb inkább több ösztöndíjat "nyerni" és úgy keresni pénzt. Én azt csinálom.

De én szeptemberben kezdek majd... addig dolgozgatok

Arra figyelj, hogy ha egyetem alatt akarsz dolgozni, akkor olyan helyre menj amivel a szakod jelen van, tehàt például programtervezőként ne menj turkálóba dolgozni. Ez később visszaüt, méga he ez a gyakorlatodat is jelenti.

Közgazdaságtanhoz akkor majd megyek mekibe pénztárosnak?
Corvinus legbüszkébb mekise leszek.

mi az, hogy visszaüt? Lenyomozzák, hogy turkálóban dolgoztál?

Ostoba faszfej. Az számít, hogy mi van az önéletrajzodban, legfeljebb azt ellenőrzik le. Kövéret szarik bele az HR-os, hogy a nagynénéd büféjében kolbászt sütögettél-e tizenkilenc évesen vagy sem.

A családfádban te vagy a gyökér vagy mi?

Mi a retkes fasznak vennének fel egy olyan fejlesztőt aki egy putris butikban dokgozott egyetem mellett.

Ez így megy te szoci fasz. Angoloknál is úgy elküldenek a faszba ha nem olyan helyen van tapasztalatod ahova jelentkezel.

Rengeteg blog buzi ír erről, akik kimentek Angliába ELTE(vagy mással) mérnökivel, de kénytelen voltak pincérként dolgozni előbb az államiért, majd mikor a diplomájukkal akartak munkát elküldték őket a halál faszára mert pincérként van múltjuk.


Ez itt is elterjedt.

>Corvinus
Család...

>ELTE
>mérnökivel
Na, ez is egy új dolog

>Család...

Mit értett ez alatt szlovén.. magyarunk??
Mi a tosz

>unirónikusan corvinusra menni
Mentél volna elte btkra, ugyan annyit érsz vele, de legalább jófej emberek vannak ott, és nem feszülős, budai yuppiek

kokeny

cuckény

cseresznyék

Akkor nem írod bele az önéletrajzodba oszt' csá, ezt mondta a másik user is
Ha ott van az önéletrajzodban hogy mittomén 2010-2014 Etyetemen tanútam akkor nem fognak neked esni harapófogóval hogy "márpedig valld be hogy voltál-e mekiben dolgozni te szemét"

Amúgy meg akkor lehet emiatt nem válaszolnak nekem itt az irodai munkákra, mert beírtam hogy júniustól warehouse operative vagyok?

cuckesznyék

XDDDDD

ez is fasza lett

Ne is válaszolj a patkányarcúnak, csak (Te)-ket akar gyűjtögetni az őrjöngésével.

Világosan le lett írva, hogy ha valamivel nem akarsz menőzni, akkor nem írod egyszerűen bele az önéletrajzba, de ő direkt veri magát, mint a dervis, hogy utána ":^)"posztolhasson, hogy ő nem is úgy gondolta.

>elte btk
Elte Btk-ra járnak a legnagyobb gennygombócok. Tudom, mert több barátom és a testvérem is oda járt.

milyen sérót vágassak magamnak?
van olyan 4cm amivel lehet dolgozni

Ecsethajat, ez egyértelmű

mivan buzik

te vagy a buzi, te buzi

...

mi az ebéd?

post Hungarian rap.

fuck off from here turkroach
everyone hates you in hungary

it's shit don't bother

Ti megdugnátok egy olyan csajt, akinek nőies pénisze van?

> csaj
> fütyi
Harapófogó

Elbasztam a borsólevest, mert belezúdult egy plusz kanál paprika por, meg tócsni fokhagymás tejföllel.

Borzalom.

Mi a gond?

A migráció

Aki kitatálja, hogy ez melyik városunk az kap török mézet

Miskolc

Miskolc a cigányputri

Nincsen törökmézem mert utálom az ízét, de itt egy Rogán.

Egészségetekre!

kurva anyját Miskolcnak

ja dögöljenek meg, éljen somogy megye!

..
Gyere velem kàromkodni Miskolcra,
Nògràd megye, seggem lyukàt
A geci szòval kürtöljük szét Òbudàt..

9 éve gec

youtu.be/Cmj5DOT9HTA

ki /jojo/ itt?
lesz valaha is A VILÁÁÁÁG szinkron?

Who gave you the átok?

we did ;_;

HOP HOP HOP HOP HOP

KIÁLLÁS ERŐ

GYILKOS KIRÁLYNŐ

NAPFÉNY SÁRGA TÚLPÖRGÉS

anyátok picsája

HOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOPHOP HOP HOP HOP HOP

az én városom :3

t. kaptbeafaszom károly

>t. kaptbeafaszom károly
látom nem jártad ki még a 8 általánost se, Rikárdó

>Rikárdó
>itt
nem a Barikádból kéne világnézetet felépíteni

Miről ugatsz?

akkor a zsindexről vagy a 444-ről, mi?

heló
ez egy nagyon rossz minőségű fonál ezért bojkottálom, majd holnap visszatérek

egy buzival kevesebb, egyből jobb lett a fonál

nem

anime