/ex-yu/

uskoro

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=RURcj0Qb0Y0
forms.dostajebilo.rs
youtube.com/watch?v=ed1pebOAa6A
youtube.com/watch?v=SFhT-oMvYE0
vocaroo.com/i/s1kbnOnGF6wW
vocaroo.com/i/s10Oog6gPhOL
youtube.com/watch?v=0Yr0nwIX_gc
youtube.com/watch?v=OihMDibGz1I
youtube.com/watch?v=zUz9OBIuFrs
blic.rs/vesti/svet/uskoro-pakao-na-zemlji-naucnici-upozoravaju-cekaju-nas-ratovi-i-izbeglicke-krize-jos/yx4q4bz
blic.rs/vesti/svet/rat-na-pomolu-porosenko-naredio-rasporedivanje-ukrajinske-vojske-kod-krima/8mzfmes
webmshare.com/y8rdW
twitter.com/NSFWRedditVideo

firsytd

prvi za hrvatske anime devojcice

...

Cetvrti za Witch - Witch (2006) (Full Album)

Zašto meni susjeda sere što na šakama nokte sječem vani pred kućom?

>Kada se puknes u venu osecaj je ludacki dobar, taj flesh je nerealno jak i nerealno prija.
jel istina da je 10 puta jači osjećaj od orgazma

Prijatelju stari ispričaću ti priču,
o nesretnom noju i tužnom mladiću.
Životinje volim, geoparda imam,
tri goluba bijela, sa njima sve štima.
Sve zbog jedne žene,
tuđa krv se proli,
životinje jedne koja život voli.


REFREN:

Paranoja uzela mi dušu sve mi uzela,
paranoja uzela mi dušu sve mi uzela, sve mi uzela.

Španija, Španija, paprike patlidžan i buranija...
Bosnia, o Bosnia, mala bara puna krokodila...


Sve mi uzelaaaaa, aaaaaa sve mi uzelaaaaa.

am lsd....znas da sam kacio pre 2 3 meseca sa ortakom. Hofmann je bio na slici.
Pa ja se krećem u tim krugovima i ja petljam malo sa tim pa ono...svega imam da nabavim i to skoro bez para jer ih znam sve do jaja.
Cak i lekove kupujem u apoteci bez recepta.
Na heroin sam bio navucen bas bas bas zajebano. Krao sam tada u firmi jednoj, tacnije delti pa sam i imao oko 4000evra mesecno i nisam uspevao mesec da izguram ni sa tom cifrom pa ti vidi koliko je jaka zavisnost....dosao sam do 5grama dnevno.
Osecaj je topline i nekako si smiren i sve je lepo, dosta samopoizdanja imas, optimista si do ludila. Sve sto radis ti prija sem sexa hahahhahahaha, nemaš zelju da jebes a ne mozes da svrsis i kada jebes ali je rad dovoljno dobar da te boli uvo i da jebes uopste. Vise te vuce na to da odes na sladoled sa ribom i u setnju, inace slatko nevidjeno prija na heroinu.
Pocetnik ne moze posle 2 puta da se navuce to je glupost ali ja recimo dovoljno je jednom da uzmem i imao bih blagu krizicu 2 3 dana tako da i ne uzimam.
Desilo mi se kad sam mrtav pijan da zovem i uzmem ali mozda 5 6 puta za 2godine.
Kada se puknes u venu osecaj je ludacki dobar, taj flesh je nerealno jak i nerealno prija.
Ali nikome ne bih savetovao heroin ni po koju cenu a i šansa je velika da ti se ne svidi uopste iz prve.


Jbga napravili ste novi pa da pastujem post.

youtube.com/watch?v=RURcj0Qb0Y0

forms.dostajebilo.rs

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate

uh otkad nisam slušao stoner, mogao bih malo da obnovim gradivo

youtube.com/watch?v=ed1pebOAa6A

t. djb intelektualac

zato što je budala i kučka, ne obaziri se na nju prijatelju, i ja nokte i na nogama i na rukama sečem ispred kuće i ne bih to ni zbog koga menjao

fali mi more, al ko mu jebe mater
u devetom mjesecu idemo u beograd

svako, svako ima nešto.
ja imam nož imam i kurac
ti imaš pičku.. imaš i sjekiru..

lepo je što želiš da ti se dete rodi kao beograđanin, ali da li je pametno da putuješ u tvom stanju?

IMAMO ZLATOOOOOOOOOO AJMOOOOOOOOOOO

>14.-i smo po broju zlata do sada
>imamo cirka 4 milijuna ljudi u državi sve skupa

Koji kurac? Jesu li Hrvati nadljudi?

ubijte se ustaše

strava u splitu

trava u splitu

hehe odlicne cetveroduplici

youtube.com/watch?v=SFhT-oMvYE0
bazirani vučko, šta im radi ahahah

jadnik radule je umro od bolova, treci put drze sastanak oko ekspozea i evo treci put vec izasli iz skupstine.

NOVI NEBOJŠINI HITOVI

>Neet song
vocaroo.com/i/s1kbnOnGF6wW

>Ja sam na ex-yu
vocaroo.com/i/s10Oog6gPhOL


sva prava pridržana©

...

>ook sam se kladio sa frendom u sranje i spisko 200 kuna
zajebi mi zivot

i kak si se uspio izlječit od heroina?

>i spisko 26 evra
Oh ne, samo ne toliku sumu

pa isto, nije to sitnis na dnu dzepa, mogo sam ih potrosit na nesto

>mora plaćat "frendovima" da bi se družili s njim
steraj ga u kurac, reci da si se zajebavao

Na sta pobogu? Doslovno nije nista, osim ako si sirotinja.

>izgubi okladu
>ne zeli platit
kako mrzim ljude kao ti
kad izgubis okladu platis i to sa osmijehom na licu a ne duris se ko beba

ti si taj koji se duri i kmeči ovdje
vidi se da si jazavac u ekipi, kladim se da im nekad i cugu platiš

na bilo sto? mozes izac van s tim i frendovima platit 3-4 runde u kaficu
jel to nekakva mema da se ljudi prave da su bogati?

>on se samo grebe od prijatelja
plakem
kladim se da idu van skoro svaki dan ali tebe pozivaju samo kad pozovu bas sve ostale i nitko ne moze

a tebe zovu kad im treba kujica da im daje pare

>ako sam ja sirotinja onda su svi ostali sirotinja
Samo zato sto si usrana neetara ne znaci da drugi ljudi nisu uspesni u svom zivotu

hahaha vidi ovu sirotinju ahaha

ovdje dolaze samo djeca iz elitnih tajkunskih privatizacijskih obitelji, mrš

My holly Book?

>da imam 27 evra u svom sirotom zivotu ne bih ni znao na sto ih potrositi
plakem

INSALLAH ALLAH

ALLAHU AKBAR

MY MUSLIM BROTHERS

TEKBIIIR

>zdravo ja sam hrvat i ne znam citati
Nisam znao da su hrvati toliko siromasni da ne mogu placati deci obrazovanje, ccc

FALI TI JOŠ JEDNO C

u ovoj dretvi smiju sudjelovat samo zemlje sa dvije zlatne olimpijske medalje

youtube.com/watch?v=0Yr0nwIX_gc

BLINDIRANI AUTI I TENKOVI I PUŠKE SU DOŠLI DA NAM UZMU SINOVE ALI SVAKI ČOVJEK MORA STAJAT IZA ČOVJEKA IZA ŽICE

youtube.com/watch?v=OihMDibGz1I

Samo ljubav, ljudi moji.

>onaj osjećaj kad krene od 04:11

ubij se decko

srbobran na aparatusima

ubi se upishanko

ubi se upishanko

t. usranko

ITT: piš piš

hrvati su prdiguzi smrdiguzi

█▬█ █ ▀█▀

█▬█ █ ▀█▀

█▬█ █ ▀█▀

█▬█ █ ▀█▀~██▓▒░

...

ஜ۩۞۩ஜ ░▒▓ █▬█ █ ▀█▀ ▓▒░ ஜ۩۞۩ஜ

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

ஜ۩۞۩ஜ ░▒▓ █▬█ █ ▀█▀ ▓▒░ ஜ۩۞۩ஜ

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬

Jel zna itko sto se dogodilo s kroasnakom?

Postavi pitanje na hrvatskom jeziku pa ću ti možda odgovoriti.

Itko?

>itko
da li je ovo prava reč?

koliko ja znam, je

KILO GORE


KILO DOLE

youtube.com/watch?v=zUz9OBIuFrs

DESAVA SE LJUDI MOJI

blic.rs/vesti/svet/uskoro-pakao-na-zemlji-naucnici-upozoravaju-cekaju-nas-ratovi-i-izbeglicke-krize-jos/yx4q4bz

blic.rs/vesti/svet/rat-na-pomolu-porosenko-naredio-rasporedivanje-ukrajinske-vojske-kod-krima/8mzfmes

marš na granicu i brani svoju zemlju

oslobodićemo kosovo, anektirati cg i rs

ajde rusi unistite te govnare vise

Normalno
ZA DOM SPREMAN BRE

to bakero samo lomi

ovo jebote

youtube.com/watch?v=SFhT-oMvYE0

>Srbijanski sabor
>civiliiziran narod

A TI ZNAŠ DA JA NISAN ĆOVIK OD VELIKIH RIČI

Gospodin Vucic je najjaci, ovi paceri pokusavaju ali to je previse jadno

samo /tony cetinski/ bajo moj

>ook pjevas cetnicke pjesme
>otvoren prozor
mislim da vec cujem sirene

neironično ovo

i ovo

ja i brat ponekad zapevamo čavoglave ali samo kad smo sigurni da nikog nema da nas čuje

Zapjevajte ovo
webmshare.com/y8rdW

...

hvala hehe

Sve džamije u oblake lete je solidna stvar.

>HEJ JUGOSLOVENI
>NEK SE ČUJE ______
>MI SMO SLIČNI STIJENI
>JER BRATSVO SPAJA ______
Dopunite, nema guglanja

kada planirate konzumirati steroide ?

Jaka volja...pomoc prijatelja porodice i privatna klinika

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate

*izade iz sjene*

*pocne polako i sporo pljeskati rukama*

Heh.. nije lose, mali. Nije uopste lose. Tvoj mim, mislim. Uopste nije los. Dobar prvi pokusaj. Prilicno je vlazan.. vidim da ima razmisljanja iza njega.. dosta materijala za citiranje..

Ali memicarenje nije sve sunce i duge, decko. Obdaren si.. toliko mogu reci. Ali da li imas ono sto treba da bi bio Memicar? Da se pridruzis tim uglednim mim krugovima? Da nazoves sebe clanom Rusemanovih Korpusa? Memicarstvo zahteva talenat, toliko je istinito. Ali vise od toga zahteva srce. Memicari svetske klase - mislim na velike momke, kao Dzoni Hamerstiks i Bili Kuahana - oni su tamo noc i dan, lozeci ponocno mim ulje, radeci bezodmorno da stvore sledeci veliki mim.

I znas sta, mali? 99 puta od 100, taj novi mim ne uspe. Neko ga odbaci kao udicu, ili kaze da je 'forsiran', ili ga ignorise dok copy/paste-uje najnoviji govnopost kopipastu koju su smislili oni losi izgovori za Memicare tamo na Reddit-u. Memicarska igra je opasna, klinac, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio. To je grub posao, i za svaki artisticni mim koji stvoris u svojoj mim pekari, neki kurco-sisac na 9gag-u ima sliku patke ili nekog sranja na koje ce milion raznih Dzoni Bezimenjaka staviti milion raznih captiona. Bradu gore, mali. Nemoj tu da mi kmecis. Imas skill. Imas talenat. Samo moras da pokazes tvoj pokretac.

Vidimo se na slikodaskama...

Svaku noc nije jer dodjem ni 10puta mesecno al ajde, jebes pitanje vidim da ste svi drkosi jebo vas exyu ala ga branite kao da je neka institucija vredna ljudske zrtve.
Koj kurac jebote, board pun autisticnog sranja ali ste povredjeni jer sam rekao po neku ruznu rec, jel ste vi neke 15to godisnje devojcice?
A pomoc ne trazim vec savet, objasnio sam u postu na koji si reply udario ali to je taj autizam da ti ponovis isto ono sto mi je i pre tebe onaj srbin rekao i naravno da se sada nasladjujete "vasom malom pobedom" umesto da kazete nesto pametno.
Totalno nije ovo mesto za mene ali je bezveze jer ima par ljudi koji valjaju i koji su normalci u odnosu na vecinu.
Jel vam krivo sto mi je kurac u opustenom izdajnu veci od vaseg, cak sta veci je i deblji od mobilnog telefona koji je oko 11cm, oko 14-15mi je opusten a oko 20dignut.
Sta ces sadam da ides na report zbog svoje nemoci pred mojim kurcem a?
Jel ti jedina opcija da tom jadnom rukom reportujes moj mocan kurac?

ALLLLLAHU AKBAR

pis h pish

ALLAAAH

kenj kenj

DOK SU SE TVOJA GOSPODA KRILI PO BIRTIJAMA U BG, MOJI SU RATOVALI PROTIV TURAKA I USTAŠA PIČKA LI TI MATERINA MEŠTANSKA.

Ako samo još jednom zucneš o 3000 mrtvih, hladnjačama i drugim budalaštinama, počinila si krivično delo i ideš u CZ odmah, tamo te čeka soba u ženskom bloku koji se sa dve strane graniči sa maloletničkim blokom. Klinci kašikom izbuše rupu u zidu da možeš da provučeš ruku pa traže da im drkaš, ako nećeš svrše u papirni fišek pa ti ubace u sobu i traže da se oplodiš i rodiš im dete, drugarice u sobi biće ti čedomorke i narkomanke koje će da te prebiju i presvuku odmah. Eto pileći mozgu, to te čeka…

TKO PROGLASI BOSNU SUVERENU NE IMAO GLAVU NA RAMENU

DEJA VU, I'VE BEEN TO THIS PLACE BEFORE
HIGHER ON THE STREET AND I KNOW ITS MY TIME TO COME HOME

Imao si samo jedan posao hrvoje. kaze It's my time to go, ali otegne to "go".

Oce neko igrat eu4?

>ne podnosim crnu goru
>ne podnosim crnogorce
>drugar ode na more
>donese mi suvenir
>pic

ruzna salica dbi