/tr/

t*rkiyeyi sikem edişın

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=pOu3DFlmheE
youtu.be/QfPMrC_HB5g
vocaroo.com/i/s0CtY36myp6s
twitter.com/NSFWRedditVideo

*z-zort*

ZOOOOOOORRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTT

*pırt*

t*rkiyeye sokam

*fıssss*

AĞUSTOSUN ORTASINDA GÖTÜM DONUYO AQQQQQQ SİKEM BOKİSTAN

KÖPEĞİN OLAYIM DİDEM

sen neden anele deli oldun?

UYANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

truva 2.0 ne zaman

Biraz da gülelim :))))))))))))))))))))))

Anime edisyonu?

Did Atatürk really look like this?

How many Armenians did you guys genocide desu.

Genolie

He was our nation's head teacher, and he liked rakı a lot. It's pretty accurate tb.h

About three fiddy.

>miim mastır

Nabiyim elin arabına ciddi ciddi cevap mı vereyim amk.

i didn't do anything desu born too late

prokisidir amınıke hatta ermenidir büyük ihtimal göt yangını aklına gelmiştir

Öeeehhh kahvaltıya rakı içtim amk memleket alkolik ulan.

...

Övünüyor muyum ulan memlekette düğüne çağırdılar sonra içki dayadılar amk. İçmesem ayıp olurdu, bu saatte kim içer amk.

memleket nere xocam??

Çorum.

Ciddimisin
Bizide cagirmislardi çorumda düğüne harbinden rakı bira vs dagitmislardi

Çorum comaristan içinde medeni bir kurtarılmış bölge mıdır ?

Çorum'dan adam çıkmaz

Çorum alevileri anadolunun en iyi insanlarıdır
Eğer karşı çıkıyorsan ya yobaz sünnisindir ya da bok kokulu kürt

alevi = iyi insan

ne diyon lan anasını bacısını siken :Ddd

>Çorum alevileri anadolunun en iyi insanlarıdır

ax be :DDD

alevi taşşağı yalayın da ağzınız tatlansın orrrrrrrospu çocukları

bunlar ne kadar embesil yazılar resimler. resmen okumuşların şerri mk.

candles out

ne diyon lan mumsöndüde nightvision açan orospu çocuğu

Ben değilim ama yakın.
Çorum'un çok zıt yerleri var, alevi mahallelerinde efes bayiinden geçilmez, ama çomarı da adam olmaz.
Bizim orda da içkisiz düğün olmaz, bu aralar herkes kafa bi milyon geziyor amk.

...

...

günaydın ORRRRRRRRRRRROOOOSSSSSSSSPU ÇOCUKLARI BUGÜNDE ÖLMEDİM AQ SİQEM SOQAM

ee 14 agustosta ne bok oldu?

k-kaba

annen geldi akşam yemeği yedik sonra biraz film izledik işte
sonrası pompa

hahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

youtube.com/watch?v=pOu3DFlmheE

kamalın küçüklüğü

HAPPENING OLSUN ARTIK YETEEEEEEEEEEEEEEEEER

GELSIN ÜÇLÜLER

...

*cringes*

SİKEM t*rkiye
SİKEM b*kistan
SİKEM ç*marland

*raaaaaaaaaaaaak*

t.ar*p

Get the fuck out off my country

rude

which country ? turkmany ?

terörün beli kırıldı moruq :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Racist

>k*rtler k*rtleri öldürüyor
>bunun kötü bişi olduğunu imbili
ax be k*rdo

şehit kızlarına burs vermeyi seviyorum

>patlamada 4 polis ş*hİT oldu

Tamam knk ş*hİTlerin hepsi Kürd :DDDDDDDDDDDD

>yanıyoooooooooooom

>yandım çek

>yanıyoooom yetişinnnnn

>komşilaaaaar haçan su getiriiiiiin daa YANIYOOOOOOOOM

>k*rd götüüüm yandı

>t*rk götüm bombalı saldırıda ş*hİT düştü

HELAL BREMİN

breminim sen buralarda yenimisin yav kendini tanıt biraz :DDDDDDD

t*rkolar neden bu kadar gavat

ALKOL VERİN BANA

...

...

EZ BOKİSTANIM BUKA CİHANIM

...

REMOVE KEBAB

adamı böyle yaparlar yavrum

...

Polis darbeyi engelledi. Şimdi PKK sadece Polislere saldırıyor.

Amınakoduğum FETÖ/CIA/Haçlı kuklaları.

>Polis darbeyi engelledi
ordu darbeyi engelledi

beyler turan ne zaman kuruluyordu yav :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bu ne lan maytap mı atıyorlar amk kürtleri ahahah

FETÖ'cü subaylar koordinatları, gizli saklı tüm bilgileri verdi PKK'ya. Subayların neredeyse %70'i FETÖ'cüydü.

Ama bu subaylar atıldığı için PKK/FETÖ o kadar fazla insan öldüremeyecek artık. Anca polis öldürür bu piçler.

hocaefendimizin sikini yalada ağzın tatlansın köpek

t.erdoshill

Beyler çok yalnızım beyler. Yalnızlıktan kendimi sikecek noktaya geldim beyleeeeeeer.

arkadaş olalımmı

>
kiminiz yapti ulan :D

Gerilla yine boş geçmedi elhamdülill*h

youtu.be/QfPMrC_HB5g

konuyla belki alakasız olacak ama bu siteyi ve içindekileri çok seviyorum amk.hayatı yarrağı yemenin sınırlarında dolaşan biri olarak beni mutlu eden ender şeylerden biri bu site ve ahalisi.bir ay sonra mahkemem var daha sonrasında da gene mahkemem var 22 yaşındayım ve çok boktan şeyler geldi başıma.çok fazla borç içindeyim okumaya çalışıyorum bir yandan diğer yandan da adam gibi bir işte çalışıp ihtiyaçlarımı gidermeye çalışıyorum ama olmuyor amk bu saate kadar rüsva bir işte çalıştım eve geldim çok yorgunum ama bu siteye girince mutlu oluyorum,rahatlıyorum,bildiğin terapi görüyorum.hepiniz adamsınız lan valla bak. bu siteyle de lisedeyken kız arkadaşım sayesinde tanımıştım o zamandan beri takip ederim kız arkadaşım da terk etmişti beni eğer hala arada bir giriyorsan buraya amk senin yeliz.

>şarşaf

defol normi

götüm fena yanıyor hocam
başarısız darbeden sonra erdoğanı şeytanlaştırıyorlar kimse de demiyor "arkadaş bu erdoğan amerika'nın sözünü dinliyorken onun aleyhine bir tane haber duymadık, amerikanın dediklerini yapmamaya başlayınca mı kötü lider oldu?"
yıllarını çomarlara laf anlatmakla geçiren biri olarak kendimi bu gavat bat*lılara karşı erdoğanı savunurken bulmam koyuyor
yeteeer

AVRUPA FLAGLILARIN ANASI BACISI OLMUŞ FAHİŞEEEEEEEEEE

bu okan da tam ağzı laf yaptığı için kızlarla arası iyi olan beta manlet çıktı amk

vocaroo.com/i/s0CtY36myp6s

Bir gecede cahil kaldık hocam okuyamıyorum

>ar*bca okumaya veya öğrenmeya çalışmax

40 yaş üstü terlemiş kadın ayağı yalamak istiyorum mo-ruq

Çocuklarımıza dilenci kılıklı Mevlana'nın insani öğretiklerini değil, büyük istilacı ve mükemmel bir komutan olan II. Mehmet Han'ın öğretilerini öğretmeliyiz.

Mevlana: Sana taş atana sen gül uzat.

II. Mehmed Han: Dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim.