/tr/

Perinçek edişın

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fn-RmB9pzck
youtu.be/p_2U9w_2cpg
youtube.com/watch?v=BmJwJoQ-0yQ
youtube.com/watch?v=2oz0enRKUpo
youtu.be/RQjLXRWeOqA?t=27s
youtube.com/watch?v=WV6BQYQD-9k
hurriyet.com.tr/hala-tehlike-var-40196531
twitter.com/NSFWRedditGif

first for gulen

Second for dombilinin obezlikten ölümü

Laaan perincegin parmaklarina nolmus laan

almanlari öldürün bene

almanlar ananı siksin barbar türk

iyi aksamlar, orospu cocuklari

>aksamlar

pic related

>aksamlar
>USA

selam turk var mi
youtube.com/watch?v=fn-RmB9pzck

youtu.be/p_2U9w_2cpg

FUT FUT FUT FUT
FREESTYLO

FUT FUT FUT FUT
FREESTYLO

bu anasını siktiklerimin yanına gitsenize piç tohumları defolun anadoludan

Kes lan kürt
Sen siktir ol git mezopotamya'ya

kürtler ananı siksin, defolun kadim yunan topraklarından medeniyetsiz piçler, gidin koyun sikin orta asyada, ne bereketsiz orospu çocuklarısınız. filozofların yetiştiği toprakları ne hale getirdiniz bereketsiz ibneler. roma şehirleri sizin çomarlığınızla ne hale geldi. yazık.

bu ne nefret hocam aciklar misin götün nasil bu hale geldi

sen ordan atlama lan gurbetçi piçi, ruhunu şerefini namusunu avrupalılara satan piç. siktir git ananı temizlik yaptığı evden al sikmesinler, babanın bok kokan ellerini götüne sokarım.

Sivas adı Yunanca 'Sebastia'dan türemiş olup, 'saygıdeğer' anlamına gelir. Latince Augustus'un Yunanca karşılığıdır.
Sezar'i onurlandırmak için Kayseri'yi, Augustus'u onurlandırmak için Sivas'ı bulan Romalıların anasını bacısını sikeyim. Ah t*rk piçleri ah

geçen gün 'amq gurbetçi piçi danımarka'da yaşayıp bok atıyosun avrupalılara' diyordunuz şimdi asimile orospu çocuğu mu oldum? karar verin lan

Kürdü besleme

kamal mı bu şimdi? ama düzgün yazıyor piç

avrupada yaşayıp türklük ve türkiye hakkında hüküm verme hakkını nerden alıyosunuz orrrosppu çocukları, lafınız fikriniz varsa gelicek burda yaşayacaksınız

yaşıyorum zaten
elin gurbetçisi değilim
götüm türkiye'de daha rahat açık söylüyorum

Çomaristanda yaşıyorsan banane amına kodumun çocuğu Ne oldu bi çomar kız arkadaşını falan mı sikti neye kızdın bu kadar

senin gibi anadolunun lanetli topraklarının aptal moronları anlayamıyor işte, t*rk piçlerinin koskoca roma medeniyetini sikip, filozoflar diyarını, felsefenin ana vatanını ne hale getirdiğini.

İstediğin kadar gavur götü yala sana o çok istediğin pure white waifunu getirmeyecek /10
Anlaşıldı self hater küçük kamal bu

gerizekalı piç, benide kendin gibi shitskin mi sandın ? yunan olduğum için gurur duyuyorum.

>bizler antik filozoflar falandık adamım

GÜNAYDIN OROSPU ÇOCUKLARI BUGÜNDE ÖLMEDİM MLSF

Evet sen beyaz tenli bir mongolsun

>dedi araplar tarafından medenileştirilmeden önceki tek başarısı çin karavanı yağmalamak olan maymun

insan kendi genlerinden bu kadar nefret edip de nasıl intihar etmez anlamıyorum amk

...

Ne diyosun ulan delüzyonel orospu çocuğu ben ortalama bir anadoluluya senden daha çok benziyorum
Herkesi kendin gibi gavat mı sandın çok istiyorsan sen siktir ol git moğolistana

bu t*rkçü piçleri arapları sevmiyor, fakat araplar olmasa hala çadırda yaşıyorlardı medeniyetsiz piçler. keşke Kürtler sizi anadoluya almasaydı. ne lanet ne şerefsiz bir topluluksunuz

farklı bir yaratılık tbqhf

...

bi sie amk şizosu

...

Anlamakta zorluk çekiyor çirkin gürcü anasını siktiğim mongolismli yaratığı
Şş çekik gözlü ibne
Çin karavanı yağmalayan da araplar tarafından medenileştirilen senin atalarındı
Ben anadoluluyum sana ne oluyor amk

yav ananıda senide üst üste koyup sikicem şimdi kamal deyip durma bana anası sikişmiş

...

...

...

Yok kamal değil, bir tane yun*nın bile siklemediği yunan-türk friendship tiradlarını açan götüyanık bir çomar arkadaşımız :DDDDD

Dap daatta dam dam dariririri dam

Korkunçlu video atın.
youtube.com/watch?v=BmJwJoQ-0yQ

inci'den gelen var mı beyler?

arkadaşlar acı biber turşusunu çekirdek gibi yememde gariplik var mı sizce

Umarım yemdir

ne yeminden bahsediyosun panpa dün onedio'da burayı tanıtmışlar bende inciye benziyo diye geldim bi bakmaya nasılmış diye

t*rklerden nefret ediyorum

yav aptal orospu çocuğu o onedio başlığı 2014 te açıldı

ben yeni gördüm reis kusura bakma niye sövüyon

BİRİ BENİ ÖLDÜRSÜN NOLURRRRRRRRRRRRRR

birbimizin kafasınamı sıksak

youtube.com/watch?v=2oz0enRKUpo

evdeki tüm aynaları çöpe atarsam bir nebze ölümü bekleyebilirim, ama tipimi görünce ter basıyor nefesim daralıyor

Turkish gorilla fuck my German ass

Yemleme 2dk inanan çıkıcak

youtu.be/RQjLXRWeOqA?t=27s

ahahahahahahahahahhahahaha

kamalın ifşası

sümer sen misin?

Hanginiz açtı lan tiradı :DD

youtube.com/watch?v=WV6BQYQD-9k

evet

Türkî eger bileydim/Bir sözü bin edeydim. (Eğer Türkçe konuşsaydım,bir sözü bin sözle anlatmam gerekirdi)
-Hz.Mevlananın t*rkçe bir şiiri .d kendileri gibi dilleride fakir

hacı bunlardan iş çıkmaz sen trolle bari

Malazgirt Muharebesinde Kürtler

''Muharebeden az evvel 10 bin Kürt süvari de Sultan Alparslan'a katılmıştı. Kürtlerin katılmasıyla beraber Selçuklu ordusunun sayısı 50.000 kişiyi buldu.Sultan önce Tanrıya,sonra Kürtlere,sonra da buyruğundaki 4 bin kişilik muhafız birliğine güveniyordu.''
-Malazgirt Muharebesinden 180 sene sonra yaşayan Türk Tarihçi Sıbt İbnü'l-Cezvî bin Kızoğlu et-Türkî'nin Miratu'z-zaman isimli eserinden

ulan hain,dönek,piç t*rkler. sizi anadoluya aldığımız günleri ne çabuk unuttunuz, ama kürt halkı sizi kovmasınıda bilir. elbetki zaman gelecek

>bir daha asla Bağdat'ı atlarla fethedemiyeceksin
Neden yaşamak?

>tfw 4.muratın soyundan gelmek, ve devlette tescilli olması

>Türk Tarihçi Sıbt İbnü'l-Cezvî bin Kızoğlu et-Türkî'nin Miratu'z-zaman isimli eserinden
>Türk

He amk he çanakkalede de 1 milyon kürt ve suriyeli öldü.

Ecdadını sikeyim.

tipin nasıl

Bağdatın fethi sırasında şehzadelerinin birinin yerleştiği oymağa dayanıyor, eski kuşak.

Böyle

Arap/kürt kırması boktensin yani?

I GUESS I GOT
WHAT I DESERVED

ağlattın yine kamal

ailemde Haşimi ve Təhmasi soyuda var. Beyaz tenliyim ayrıca. kıskanma piç

;_;

>me3
Siktir lan forumlardan topladığın fotoğrafları buraya atıyosun faces of Sup Forums müdavimi orospu çocuğu

kendi kurşunuyla öldü pezevenk

>öldü

Did you guys stick your dicks out for harambe?

harambe geyiği ne yarrak, 3 harfli grup mu bura

Facebook miimleriyle kirletme burayı

>cemaat bitmiştir hacum
>gülen bişi yapamaz artıx

hurriyet.com.tr/hala-tehlike-var-40196531

>cemaat bitmiştir hacum
>gülen bişi yapamaz artıx
kim diyo bunları amk? Tayyip bile tehlike hala bitmedi dedi

leş tirad amk bu ne

Why are there so many kurds on the internet? I thought they live below the poverty line, and most of them are illiterate criminals

Happening olsa da sikik hayatım biraz değişse diyen malın teki
14 ağustostan önce de
>14 ağustosta bi bok olmayacak hocum
Postları atıyodu

ya sikicem milleti kime benzetirler
herkes akın öztürke benzetiyo beni :(((

aha geldi yine t*yyipci piç

hoşt

benide herkes buna benzetiyo :))))

>I thought they live below the poverty line, and most of them are illiterate criminals
Right. But there are so many kurdish diaspora which causes huge kurd shill

taklidimi yapma orospu evladı

KeS uLaN

üf biri yan sanayi fermanın fotosunu postlasın acilllllll

your average kurds are not that many on internet.
Its just k*rd and arm*nian shills are pretty good at propaganda and playing the victim on the internet, so they fool some dumb westerners aswell to shill for them.