/polska/

Wersja środowa edycja narodowa cześć II

Other urls found in this thread:

i.4cdn.org/sp/1471418817639.webm
youtube.com/watch?v=aAL8bAC9Exk
twitter.com/NSFWRedditImage

From where do you get such funny paintings?

kiedy polsza w siate gra teraz

Drugi za dziedzictwo

from Bielarus

pisz tu [email protected]

>SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI
>19.00 ćwierćfinał: Polska – USA

dzisiaj zapłacą za wyrządzone krzywdy

>To znaczy trzeba wjebać mniejszość, bo jasne, że jak są za aborcję, to znaczy że nie są Polakami i trzeba ich wysłać do Gulagu? Dobrze, muh komrade, muh towariszcz!
Kurwa bulba. O czym ty gadasz. Chodzi o to ze wiekszosc jest przeciwna i nie dotyczy to poglądów politycznych. Aborcja to degeneracja, wiec mniejszosc ma sie dostosowac. Nie chodzi nawet o religie. Sam jestem niewierzący i jestem przeciwny

W jakim sportę?

>SIATKÓWKA
volleyball

>poprostu licz kalorie
postujcie najlepsze

remuv burger

>sport dobrze wpływa na samopoczucie

za każdym razem

>mtg znowu przegramy JEDNYM JEBANYM PUNKTEM

no wplywa wpływa
z dziewczyna jak cie ciagnie i motywuje i jak dobrze ci poszlo to seks w nagrode

Nie jestem bardzo religioznym ale też nienawidzą tych kto propaganduje aborcję bo dla ateistu to jeszcze źlej.
Wierzący może mieć wiaru że abortowanie dziecko żyje na nebiosach, ale ateista myśle że nie ma tego dziecki i jego nigdy nie będzie znów.
Jeszcze źlej

>PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI
>1.30 ćwierćfinał: Polska – Chorwacja

>Kilka dni temu pisałem, jak jakiś wariat chciał mnie napieprzyć w centrum Gdyni, zadzwoniłem do Policji - nawet go nie zabrali
Pamietam kurwa i napisales, ze gośc był najebany i nic ci nie zrobił. Nie pisałem, ze nie ma przestepstw, ale ze to nie duzy problem w polsce.

>nienawidzą

Cyka blyat xyŭ ebanbIŭ

>Nienawidzę

To nie projekcja, tylko słowa Ivana z 2chu
"Każdy Polak to rozumie, a jak nie rozumie - to nie jest Polakiem i trzeba go wypierdolić"
> Aborcja to degeneracja, wiec mniejszosc ma sie dostosowac. Nie chodzi nawet o religie. Sam jestem niewierzący i jestem przeciwny
Spoko, to twoje prawo tak myśleć. A ja mam prawo myśleć odwrotnie. Ale żaden ma prawo mówić, że jak któś myśli nie tak jak ja - to nie jest polakiem/białorusinem/rosjaninem/człowiekem i w ogóle nie warty życia. O to mi chodziło

Z poprzedniego fredu
>W polsce nie ma problemu przestępczości i nie bedzie
No co ty pierdolisz
Wczoraj w tramwaju kurwa przy parku skaryszewksim sam widziałem jak jakiś cwaniak zerwał z szyi złoty łańcuch i wybieg na przystanku, nikt nawet nie zareagował. Kilka dni temu pisałem, jak jakiś wariat chciał mnie napieprzyć w centrum Gdyni, zadzwoniłem do Policji - nawet go nie zabrali
O co ci kurwa chodzi, no

>⭐ ⭐ ⭐
don't repeat after me

>Ale żaden ma prawo mówić, że jak któś myśli nie tak jak ja - to nie jest polakiem/białorusinem/rosjaninem/człowiekem i w ogóle nie warty życia. O to mi chodziło
nie no, ale tak przecież nie napisał, stwierdził tylko, że mniejszosc ma się dostosować do większosci

ładna edycja żbsz, pochwalam

>mieć wiaru że abortowanie dziecko żyje na nebiosach
lmaó
Rusek jaki ty pocieszny jesteś czasem

One more thing

Jak dosłownie każdy Polak jest przeciwko aborcji - po co w ogóle ją zakazywać. Bo jak dosłownie każda Polka wie, że aborcja - to chujowo, to nie będzie nawet jej dokonała, czy nie?
Chodzi mi o to, że jak ja jestem przeciwko aborcji - ja nigdy nie będę dokonywał aborcji, o co chuj mi obchodzi co robją inni, skoro to nikomu nie przeszkadza?

dziekuje. poprzedni tez moja była

myslicie ze takie narodowe kurwy sa latwe?

Jak się kurwa używa pasty do włosów? Kupiłem pic related i nałozyłem troszkę na palce rozrobiłem trochę i zacząłem na włosach jezdzić. Wyglądało to tak jakbym najebał tonę żelu na ryj. Wszystkie włosy posklejane.

Ale tak napisał Ivan na 2chu

No elo, idę na próbę

ciekawe co o niej mysli reszta uczestniczek
i.4cdn.org/sp/1471418817639.webm

youtube.com/watch?v=aAL8bAC9Exk

Kurwa ty nie będziesz mieć prawo myśleć jak chcesz jeśli w Polsce będą zyć islamisty

Pamiętuj o Niemcowie którego zabili za słowa pro Islam.

Chcesz tego dla Polski, lewakie?

>Chodzi mi o to, że jak ja jestem przeciwko aborcji - ja nigdy nie będę dokonywał aborcji, o co chuj mi obchodzi co robją inni, skoro to nikomu nie przeszkadza?
doprowadza do rozluźnienia obyczajów. nie chodzi nawet o sprawy religijne typu dusza dziecka czy coś tam innego. pozwala na wiekszą swobodę seksualną kobiet i spadek małzeństw, co ogólnie jest negatywne dla całego społeczeństwa.

Eh nie dadzo, a są jeszcze jakieś inne przeróbki rożnych memów? Lubie takie jak ta.

>1:30

kurwa

Nie wiem, ale mnie wkurwia ta męsko-żydowska morda

Я нaпиcaл в пepвyю oчepeдь тo, чтo нихyя нe тeбe, c тaкими-тo взглядaми, cтoит cyдить o пoльcкoй нaции и o тoм ктo являeтcя пoлякoм и ктo нeт, т.к. ты пpocтo нe paздeляeшь ocнoвныe цeннocти пoльcкoгo нapoдa.

Muzyka chujowa ale do pic zwaliłem.

spoko zignorowałeś drugą historie
No tak, jak udać i zamykać oczy każdy raz jak coś się dzieje - to oczywiście nie ma problemu z kryminałem

no, atencyjna kurwa ktora odpadla i dobrze

pewnie, tak samo jak wszystkie dziołchy obnoszące się z typowo męskim zainteresowaniami

>nie szanowanie KSU
ehh czego ja się spodziewałem po tobie danonku

>⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
stop >:

wiele kobiet w życiu miałeś, co?

nie zignorowałem. napisałem, ze nie przeczę, ze zdarzaja sie przestepstwa, ale to nie jest problem społeczny. Niestety pamietam lata 90 w polsce. Także bywam na Ukrainie. Bez porównania z tym co jest w Polsce.

Zapiekło femkę? Ojejej :3c

To
>o hehehehe jestem taka fajna nie jak inne loszki
>patrzcie chłopcy interesuję się tym co wy :3!!!!
Chcą tyko kutasa i tyle.

Nie widziałem wiele przestępności w Moskwie, ale to już nie w chuj nie rosyjskie miasto. Wiele ludzi z Azji i Kawkazu.

rozumiem

Bo rosjanie to azjaci in denial.

Prawdziwie to europiejcy.

bo nie dajesz łapówek policjantom, bo nie chodzisz do klubów, bo kupujesz narkotyków.

Przypominam: zmagary (białoruskie prawaki) to separatisty, nazisty i wrogowie polskiego narodu. Jebać zmagarów. Jebać upa. Białoruś to część polskiego światu.

>gry wideo

kogo cytujesz

gry wideo
mnie

Zmagarskie pedały będą mówić że są ziomami z polakami, ale po prawdę to banderowcy i separstisty.
Ich ""język"" to lepiej zrobilenny rosyjski.

nigdy w życiu nie słyszałem takiego słowa jak zmagary

>spadek małzenstw
Fakty poproszę. Jest wiele powodów dla spadu ilości małżeństw, może masz przykłady jak gdzieś zabronili aborcje i powiększyliby ilość małżeństw?
>seksualna wolność
No jasne, kobieta musi się ruchać z tym, kogo mamusia i tatusia wybiorą, po ślubie kościelnym oczywiście

Appeal to emotion na wiki nie czyhałeś, z tego co ja widzę

Czy anonki lubią niespodzianki?

>snij ze jestes znowu w akademiku otoczony kumplami i z nadzieja dla przyszlosci
>obudz sie w piekle twojego samotnego zycia

Jak będziesz szukał fakty, poproszę razem z dynamiką ilości małżeństw dojebać ilość rozwodów

>Appeal to emotion na wiki nie czyhałeś, z tego co ja widzę
nie chce was anony obrażać ale powoływanie się na wikipedia trochę was jednak ośmiesza

Jebany rusek.

czas zapić się na śmierć stanlej

Spoko, możesz gdzieś indziej przeczytać, mi to obojętne

>wikipedia to gówno, tam każdy może sobie napisać co chce

czemu ten mem się dalej trzyma

>le puszczanie się jest dobre mim XDDDD

Pora zasymilować się z amerykańskim społeczeństwem kupić pistolet i rozwalić sobie łeb Stanli.

Co to ma być, akordeon dla mrówek?

No chory po prostu
W poprzednim fredzie poczytaj
Już wyjebali go z krauta, na 2chu o tym pisał

Idź w chuj zmagarska nazistka kurwa. Dlaczego nie chcesz mieszkać w państwie swych ziomów banderowców kurwa?

Jestem prawakiem ale każdy nazistki pedał to mój wróg.

...

>nazistka
M O S K W A
O
S
K
W
A

W pedalskiem świacie liberałów każdy kto chce mieć prawdziwie wartości to chory. Idź w chuj zmagarska kurwa.

poszerzam temat

Nie jestes Polakiem jebany rusku.

>wyjebali go z kra*ta
to akurat świadczy pozytywnie

>zmagarska

Nie dotyczy to twoich"wartości" osobnie
Tylko całość. Jesteś zjebany ogólnie, chodzi nie o wartości, a o sposób i motywacje ich bronić

>vi*han
cześć femka, myłaś się dzisiaj?

Debilu, już pisałem że nawet nie lubię Kraut.
Jeśli myślesz że jestem jedny z Rosji kto lubi Polskę to naprawdę jesteś zmagarskim idiotóm.

>2 ruskich sie kłóci
>w polskim fredzie

Ale że subreddit o animkach na vichanie jest dobry to ty wiedz

>co to jest blad post hoc

Jeden był w Brześciu to 1.9995 ruska się kłóci, a nie 2

>2 ruskich

Jeśli ten chłopak naprawdę jest zmagarem to będzie mieć pięknę ból w dupę z twych słów

co się w tej jebanej kurwa mać nitce dzieje, o czym wy rozmawiacie wszyscy co to za kura abstrakcja

tak. bo kurwienie sie na lewo i prawo jest dobre na wszystko. debil i grubas

Ale ja pytałem o małżeństwo i rozwody. Kurwa, no jasne, ze kobieta, która jebala się z dwója ma więcej szansy na aids, niż ta, która jebala się z jednym. Warte badania. Jak nie widziałeś, to czym rzadziej człowiek wychodzi na ulicę, tym rzadziej mu coś ukradną. Spoko, zabronimy wychodzenie z domu, nie będzie przestępstw.
Przeciwko chorób pizdy i chuja pomaga seksualna edukacja zamiast pierdol o Bogu

I co, nie ma szansu nadal uwidzieć Polskę, ale byłem w innych miejscach.

Polacy z USA też nie są polakami? Zrozum co kurwisz

Mogę postować loli jak chcesz :^{)

anony wziąć pitce czy kebaba bo nie wiem a ktores z tych bym sobie zjadl

>drugi ruski

przecież to grecki jest na vpnie

nie daj się oszukać kurwie

>Ale że subreddit o animkach na vichanie jest dobry
nie wiem jak zmieściłeś tyle warstw raka w jednym poście, ale brawo yeti

>zamiast pierdol o Bogu
kto o tym tutaj mówi user, skąd ty się urwałes?

Debilu, nie jestem żadnym "zmagarem", wypierdalaj

ehh jak chcesz user to może być, lepszy wróg stary niż nowy

subreddit tumblra vichana o karachanie*

jak znasz dobrego kebaba to kebaba