/ex-yu/

srbijanci vs hrvačani

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=vwnDy07mTPw
youtube.com/watch?v=oDfkcHUBrjA
youtube.com/watch?v=fCIiSE9VHck
archive.4plebs.org/pol/thread/83515137/#83515137
24sata.hr/sport/bolt-porucio-hrvatima-oni-su-divni-i-vole-me-to-mi-znaci-487876
youtu.be/3hfxyJn99lE
oslobodjenje.ba/vijesti/bih/izetbegovic-svi-u-bih-moramo-obuzdati-duhove-proslosti/177930
twitter.com/AnonBabble

>beli

čemu eufemizmi kaže se servi vs crvati smrt autocenzuri dbi

ono kad će se više od polovine srpskih sportista vratiti sa medaljama

Lijepo vas molim da mi odobrite komentar, mogu probat pomoći s primjerom iz hrvatskog jezika: Srbin označava osobu koja pripada srpskom narodu, dok Srbijanac predstavlja nekoga tko je iz Srbije. Kod nas se riječ Srbijanac gotovo i ne koristi, ali se koristi kao pridjev - srbijanski. Tako je npr. Tomislav Nikolić srbijanski predsjednik jer predstavlja sve građane Srbije bez obzira na narodnu pripadnost; jer kada bi bio srpski predsjednik, on bi predstavljao samo Srbe, u Srbiji, ali i u Hrvatskoj, BiH ili Americi i Švedskoj. Ili drugi primjer: u Hrvatskoj postoji tijelo koje se zove Srpsko narodno vijeće i ono predstavlja sve Srbe u Hrvatskoj, kada bi bilo Srbijansko narodno vijeće, predstavljalo bi samo državljane Srbije u Hrvatskoj. Problem je što mnogi ne znaju koristiti pravilan, književni jezik. Ovakvi oblici postoje za sve države koji završavaju na sufiks "ija" - Srbija, Rusija, Belgija itd., ali se gotovo nikada ne kaže rusijanski ili belgijanski. Još je ironičnije što se kaže belgijski, kao nešto što pripada narodu Belgijcima, iako takav narod jedva da postoji, s obzirom da su građani Belgije većinom ili Flamanci ili Valonci. Nadam se da sam malo pomogao :)

a hrvačani?

alo milogorci, đe vam medalja :(

ovo, realno imamo 50 i kusur medalja lolcina ko kuca

uhhh neću uspeti da ostanem budan za tekmu jebiga ali ko god da pobedi znajte da me baš boli kurčina za jebeni vaterpolo gomila nabildovanih izdepiliranih pajsera se brčka i vaćari u bazenu a indijanci neironično gledaju i gasiraju se ahahah

e da inb4 demidž kontrol nije dobijamo sigurno IDEMO SRBIJA BRE !!!!!!!!!

youtube.com/watch?v=vwnDy07mTPw

volem ove lagane pesmice

mene zanima sta bi sa onim likom nasim sto je redovan bio i onda ode da studira u holandiju pre 2 god, mozda je jednom ili dvaput posle toga postovao

hmmmm zvuči kao crnac neki

Zašto niste intelektualci i revolucionari?

osunetio se zabradio i otišao na levant da ratuje za kalifat

jebem li mu mater sabotersku, ta pička mora da je porijeklom iz Hrvatske

ta grupa je sljam ljudskog roda

treba streljati takva govna, kad bi se pripucalo verovatno bi bezao smradina govnjiva

trag mu se gubi sredinom maja jbg al pretpostavlja se da je sad u džennet-u

Dobar goj.

...

u pravu je dečko pa šta ako je nu male liberal djb 'intelektualac'

jel na filofskom studira

hajde da krunisemo napokon nasu kraljicu exyua
krajnje je vreme da priznamo da niko ne moze da joj prismrdi

zao mi je zuti ali zna se ko je kraljica ex-yu

>Njegova majka, Jadranka Savić, bosanska je Srpkinja, a otac, Vlada Pejić, bosanski Hrvat
ako ona ne ujedini exyu nista nece

zasto srbi sve zovu "ekstra"
sta to kod njih znaci

youtube.com/watch?v=oDfkcHUBrjA

>njegova
>ona
odaberi jedno kurcoljupcu

top

jeste provalili kako iritantno zvuči levičarski agitprop kada dolazi iz usta podgojenih mekušaca buržujčića kriptoliberala koji u životu nisu digli teže od maminog novčanika a kako je prebaziran kada ga prosipaju okorele žuljevite šljakerske glavudže iz metaloglodačke radionice koje ne postoje zadnjih 50+ godina

stvarno """levičari""" su najveći neprijatelj levice

guba nabrijano

nema biranja svi za jednog jedni za sve
muskozenac iz bosno-hrvatske srbije
delimo ljubav

okrunio bi ""je"" ko klip kuruza kada bi bio umobolni sodomit

kraljica Sup Forums-a sa kraljicom /ex-yu/-a
plava krv

zaboravih sliku

ovo, realno 90% današnjih tzv. levičara bi zasluženo završilo karijeru perforirano boljševičkim bajonetom

. Prvi je taj da je otkriven malo pre no što je napunio sedamnaest godina, a dok je radio u Mekdonaldsu. Drugi je taj da je otkriven na bazenu, a treći dok je radio na kukuruznom polju.
>ook nikad neces biti tako talentovan

jel mu to mama ili baba

nikad rasist

Samo da vam javim da je jelo gotovo.
Skuvao sam i makarone

Ubij se.

uvek seksi

prijatno

>kraljica
>ne mema

bolje da si zgovnao pire krompir ili barem grkljančiće

aj prijatno

...

hahaahaha

...

...

Njena** majka, Jadranka Savić, bosanska je Srpkinja, a otac, Vlada Pejić, bosanski Hrvat

>ali anone, kako to misliš da penis može da bude ženstven, pa samo muškarci imaju penis?

jebo bi je dok se ne usere
kad se usere obrisao bih joj dupe
i jebo bih je u dupe

kruna za nasu kraljicu

>to je heteroseksualni fetiš? stvarno? prvi put čujem da je heteroseksualno da muškarca privlači penis haha :)

Uh koliko sisa u gradu

svojevremeno je ona bila kraljica ex-yu-a

o kakvim penisima pricas anone?
nisi valjda gej?
andreja ima divnu vaginicu

jesul bolje njemice il nase?

ti ruzni dani su prosli anone

>ma ti si super! ;) hoćeš sa mnom, treba da kupim nove cipele? možeš usput da mi pričaš još o tom "forčenu" i "trapovima" haha :)

>možeš usput da mi pričaš još o tom "forčenu" i "trapovima" haha :)
ženo ako ne začepiš ima da te spucam odma nogom usta

.t DJB 'intelektualac'

...

Njemice imaju sise i općenito su niže ali zato nemaju šupak

Naše ženke imaju tendenciju imati više šupka

DESAVA SE


youtube.com/watch?v=fCIiSE9VHck

>ne brini se, neću nikome reći da voliš muškarce. mislim da je to baš slatko ;)

>ook nikad neces imati tako bitne drugare

ovo zakucava poslednji ekser u mrtvački sanduk sodomita

>ook sam gf pricao o trapovima ona me pitala ma odakle ti to sve znas, rekao sam samo, hehe

I dalje bi taslacio kristen stewart samo da mogu.

ljudi seru u onoj kurvi sto igra hermionu i onoj kurvu lawrence, a bolje je stewart od obe

jedna zla i jedna divna kucka

Daj tldr

>kad se usere obrisao bih joj dupe
jezikom?

>ook ispadnes lepsa od adriane lime

Ljudi, da li bi mogli da osnujemo državu zajedno, kao što je to uradio onaj Čeh na ničijoj zemlji između Srbije i Hrvatske?

zagnojeni hemoroid tome grobara je lepši od adriane lime

ALI ADRIJANA LIMA NEMA BENISSSSSSSSSSSS

>kopirano sa robota

Honestly it seems like he has mental health issues. All these delusions and paranoia of being followed around and such and the fact that he doesn't want to "get in the specifics" of said things makes me think that it's just trivial stuff that he exaggerates into being targeted or something.

I mean he has talked before about how he can't go into a restaurant because he feels everyone stare at him judging him and I remember clearly when he talked about pokemon GO and said that he didn't like it because "it was just another way for the government to get your information and track you", all of this in a freaked out tone of voice.
I think he might be schizophrenic or something.

>i da, navodno ga neki user iz kanade prati u zelenom kombiju

archive.4plebs.org/pol/thread/83515137/#83515137

>ook kad ti je tejlor svift sestra

o kakvim penisima vise anone, ti si opsednut kurcim
da nisi slucajno gej?

ja desno, pišaj po sirotinji

tejlor svift je govno od osobe
>ook kad
ukloni se

ja penis nikakav ne vidim
samo srpsko hrvatsko bosansku kraljicu

24sata.hr/sport/bolt-porucio-hrvatima-oni-su-divni-i-vole-me-to-mi-znaci-487876

>mlk bolt hrvat

ko nas može zaustavit

prijavite svi umobolnika

ne vidis ni moj, a eto ipak ga imam.

hoce hrvatske devojcice boltov bbc

Jebes reviewbraha samo joeyworldtours bajo moj

youtu.be/3hfxyJn99lE

JOŠ MANJE OD 3 SATA

>ook si lepsa od kendal kardasian

2k eura

koji auto da kupim

gde je onaj brat iz slovenije kad je najpotrebniji da prijavljuje buljaša zajedno sa mnom da mu napakujemo bananu, on je pravi četnik i srbenda a ne kao vi latentno pederske sisetine

sve je u pravilima borda drugar

rekao sam ti već odavno štekaj pare pa uzmi micubiši lanser evo x, najnadrkanije auto, osećaćeš se kao jakuza, ima ribice da se lepe ko muve na govno

"Mi imamo raznovrsne istorijske veze, pa i genetske. Puno Bošnjaka, Bosanaca, živi u Turskoj i u nama, Bošnjacima - Bosancima ima turske krvi."
oslobodjenje.ba/vijesti/bih/izetbegovic-svi-u-bih-moramo-obuzdati-duhove-proslosti/177930
>ook neko i dalje srbe zove turcima

meni je najgore sto moram drkat svaki dan

izdrkaj mi pičko, nemaš blage

Jebemu sve! Jebeni normiji i listovi su sve zajebali, SVEEEE! REEEEEEEEEEEEEEE!

Ovi ko iz Mad Max-a da su izasli, ne znas dal je musko, zensko il nesto izmedju al znas da je nakaza.

samo nofap bajo moj