/polska/

Edycja wąsatych Polaków
Temat tematu:
youtube.com/watch?v=WGZCQ48BfNA
Poprzedni:

Other urls found in this thread:

wojtylko.pl/kg/kg.php
kurierlubelski.pl/wiadomosci/radzyn-podlaski/a/zostawil-na-stacji-paliw-73-tys-zl-trzech-podejrzanych-o-kradziez,10566607/
youtube.com/watch?v=qmC4n6GZLUU
youtube.com/watch?v=6dmeynjhxkE
twitter.com/AnonBabble

1st for me hehe

/sralt/

To nie ja kolego. Jeżeli chodzi o Hillary to ona ma przeklepane bo w tym kraju nie da się wygrać bez głosu latynosów i czarnych którzy Trumpa nienawidzą.

Ktos ogarnia co moge jesc zeby symulowac efekt białka serwatkowego

Helllo polska brothers. How you doing?

quite ok, and how about you Ivan ?

czy w twoim słowniku "przeklepane" to określenie pozytywne?
a co do czarnych, myślałem że go lubią

ale tryhard edycja jeszcze mogles dojebac rp

>le czarni nienawidzą Trumpa i Latynosi
Tylko typowe nie legalne ścierwo nie lubi Trumpa, reszta czarnych widzi że Hilary ich używa jako mięcha żeby ich wykorzystać.
>trump nie ma szans
Tak samo mówili ludzie jak ogłosił że startuję. Pamiętam Twitter i Tumblr jak się nabijali z niego a dzisiaj proszę, realna szansa wygrania.

Very very good. Thanks.

>przeklepane
chyba mu chodziło o przyklepane jako juz załatwione

Trza było swoją zrobić i nie marudzić teraz

Sporo legalnych latynosow nienawidzi tych nielegalnych bo psują im renomę
To samo z czarnymi którzy pracują, oni nienawidzą tych na zasilkach i w gangach

Czarni nienawidzą Trumpa bo jest przedstawiany jako rasista przez media. Ale ja i tak nie głosowałbym na Trumpa bo to mem a nie prawdziwy kandydat.
o to mi chodziło

Ja pamiętam u nas jak się z dudy śmiali że szans nie ma, a komorowski ma zaklepana druga kadencję

Yapierdole.

ale bije lubieznosc

...

uchodźca z karachana tutaj

>nigdy nie bedziesz siedzial jakos sam na przerwie obok dziewczyny i nie da ci buziaka tak o
>jak sie upomnisz to bedzie udawac ze nic nie bylo

>65%

jeszcze nie utworzyli wam

duda to żart
w ogóle nie ma już prawdziwych kandydatów

spadł?

U nas w mediach ciaglę pierdolą o tym jaki z Trumpa rasista, prawie nie ma ani jednego popularnego głosu ktory by się tej opinii przeciwstawił. Prawie wszyscy z tak zwanego "Republican establishment"(Koch brothers i inni bogacze) się przerzucili na stronę Hillary, trudna sprawa dla Trumpa.

t. bronek z małzonką

wojtylko.pl/kg/kg.php

wczoraj w nocy
podobno przez jakąś aferę z atencjuszami ale nie dawałem jebania

ja nie ma nic do kara, ale odkad sie wam popsuł, to sie karaluchy tutaj zlazły i sie poziom obniżył, a wysoki nie był.

>pij umiarkowanie
źle bo za mało
>nie pij wcale
źle bo nie polak
>ćpaj
źle bo to nałóg (a picie nie)
>nie ćpaj
źle bo sie nie umie zrelaxować
>pracuj ciężko i zarabiaj
źle bo innym nie dał zarobić a pewnie i tak kogos przy tym okradł
>nie pracuj
źle bo leń i napewno złodziej
>religijny
źle bo katol
>ateista
źle bo nie polak / komunista albo gorzej szatanista
>dba o siebie
napewno pedał
>nie dba o siebie
dziad

Haha, kurwa teraz wiem.
Przez te kilka latek za granica zapomniałem jak spierdolona jest p*lska rzeczywistosc i mentalnosc p*lakow i jak pięknie ta nitka to odzwierciedla. Nawet nie zdajecie sobie kurwa sprawy jak podobni jestescie do wszystkich januszów z których tak probujecie się wysmiewać.

Powoli mysle ze najnormalniejsi posterzy tutaj to ci postujący chińskie bajki mimo że pojebani na swoj sposob to nie az tak jak typowy polaczek nieboraczek.

>kurierlubelski.pl/wiadomosci/radzyn-podlaski/a/zostawil-na-stacji-paliw-73-tys-zl-trzech-podejrzanych-o-kradziez,10566607/
>Obywatel Kazachstanu zostawił w toalecie na stacji paliw w Kąkolewnicy 73 tys. zł. Zgubione przez niego pieniądze zauważył 24-latek, który wyrzucił je przez okno i zadzwonił do znajomych, by zabrali leżącą w krzakach saszetkę. To się jednak nie udało, gdyż na stacji pojawiła się 42-letnia uczestniczka wycieczki autokarowej, która zabrała gotówkę.

Czytaj więcej: kurierlubelski.pl/wiadomosci/radzyn-podlaski/a/zostawil-na-stacji-paliw-73-tys-zl-trzech-podejrzanych-o-kradziez,10566607/

Kto /zapierdala bo całe życie był gruby/ hir? Dosłownie mam tak szpetny ryj + łysieje że chce mieć fajne ciało bo całe życie grubasem byłem. + chcę osiągnąć JoJo mode.

ale ja całkowicie pana popieram

tutaj i tak przyszło niewielu
większość siedzi na vi i wilnie

tutaj

zjebałem 10 kg w rok
teraz tylko musze nakurwiać na siłownie żeby urosnąć

czy ja jestem januszem?

troche ja. gruby jak młody. potem chudy, potem łysieje i dlatego pakuje. zero jebania

To
>nie pijesz alko? Co ty kurwa atmosfere psujesz wez wypierdalaj
No tak kurwa bo trzeba być najebanym żeby w towarzystwie polaków dobrze się bawić. Pierdolona patola tylko najebać się bo oj tam parę piwek to nie chlanie!

niech ktoś streści aferę na kara i czemu spadł bo mnie to trochę zaciekawiło

ja anona nie obrażałem, sprawa trafia na policję dziękuje bardzo

>wilnie
a co do jest

ta strona nie ma charakteru i nie warto cokolwiek robic

Taka prawda

Jakie imie na bierzmowanie wybrałeś?

zdechło bo gówniarze do szkoły a nie papieża szkalować po internetach

>ogłosił że startuję
user na prezydenta!

W życiu nie byłem na karachanie a Wykop znam tylko z smieszkowych filmików na YT a wszyscy tu nazywają mnie wykopkiem bądź karachujem. Głupie polskie kurwy jednak Hitler miał racje.

A Korwina szanujesz?

>W życiu nie byłem na karachanie
> Głupie polskie kurwy jednak Hitler miał racje.

zdecyduj się pan

wilchan.org
jeden z pomniejszych chanów

karaczan to niestety dzieciarnia. szkoda, bo fajnie by miec polski chan.
wykop to zadufany w sobie kutas. prawicowy skręt mi odpowiada, ale ta ich pchana na siłe subkultura a'la redit

youtube.com/watch?v=qmC4n6GZLUU

Głosowałem na niego. Poważnie.

>wilchan.org
dzieki, nigdy nie słyszałem. niepotrzebnie pytałem. wszedłem i załuje

mode rozpierdol

>Niemcy chcą wprowadzić przepis prawny, który zobliguje kobiety do ujawniania tożsamości biologicznego ojca ich dziecka. Jak argumentuje minister sprawiedliwości, prawo to ma chronić „fałszywych ojców”, który nieświadomie wychowują lub też łożą na utrzymanie nie swoich dzieci.

to powinno być na całym swiecie. Oj zapiecze femszmaty.

Poważnie nieironicznie czy poważnie ironicznie?

wybacz user, zapomniałem ostrzec że wchodzisz na własną odpowiedzialność
właśnie dlatego wolę siedzieć tutaj

Jak nie głosowaliscie na Korwina to gardze wami kurwa
>on nie chce by zmniejszono liczbe posłów darmozjadów
>on nie chce kary smierci bo jest komuchem i pedałem
>on nie chce niższych podatków
>on nie chce legalnych narkotyków i hazardu

wy kurwy jebane

to taka bzura medialna. chodzi o przymuszenie ich to zgody na badania w przypadku spraw sądowych.

MODE

szkoda ze nie ma polskiego czana z prawidzwego zdarzenia. nawet mógłby byc biedny. marzy mi sie zrobienie wlasnego, ale za duzo pracy i roboty przy admince

youtube.com/watch?v=6dmeynjhxkE

>tug wszystkim mówię że głosowałem na Kukiza ale tak naprawdę zaznaczyłem Mikke

Jestes kurwa cuckiem i wychowujesz syna Seby.

ale patologia ja pierdole

kto był razony paralizatorem? j atak

WY JEBANE LEWACKIE KURWY

NA KUKIZÓW, PETRÓW GŁOSOWALI

NARODOWI IDIOCI

Ja też
We Francji badania ojcostwa są nielegalne
Taki to kraj rogaczy

jeb

co ty pierdolisz. mówie ze info jest o kant dupy potłuc. chodzi o sprawe formalną a nie obowiazek zglaszania jebania sie na boku. nie wyrazile zdania na ten temat w ogole.

Kurwa a może Hitler jednak miał rację?

>dawaj sam na sam
>policjant podchodzi
>tamten spierdala

Szczere pytanie. Jakbyście się jakimś cudem dorobili żony i dziecka to po urodzeniu robilibyście test na rodzicielstwo? Ja tak, nie chcę być chujem ale kobiety to kobiety i nie wiadomo czy ten jeden "kolega" z jej pracy nie został na obiad gdy mnie nie było. Powiedziałbym że jesli to moje to czemu się rzuca.
>Przecież kochasz mnie c'nie?
>No to o chuj ci chodzi, zrobię test i za 2 tygodnie przyjdzie. Jak mój to nie ma się co srać.... no chyba że to nie mój, moja żonko droga?

Szanuję jak dziki.

to sie nie zen z taka co jej musisz test robis

to spierdalaj

Cuck jebany.

Nie mów że głosujesz na Hilary Stanli bo naprawdę się wkurwie oraz dostaniesz bana na tą nitke.

to

było już kilku takich co próbowali i zawsze kończyło się na tym że przychodziły anony z kara, srały, a potem chan zostawał martwy

aka nie żeń się wcale femszmato

uwaga groźny Sup Forumsak zamemi na śmierci oraz zagazuje żyda

>DZIECI TU STOJO NIE WIDZICIE?
>CO WY KURWA NIE NORMALNI?
Ja pierdole Polska patola mnie rozkurwia.

a nie da się tego jakoś po cichu zrobić? w końcu skoro to twoje dziecko to możesz podpisać że się zgadzasz na badanie

a czym argumentowali zakaz tych badań?

szanuję jak pojebon panów policjantów, ja po takim zbluzganiu to bym zapałował żbsz

Czyli mam zostać sam? Chuja, biorę za żonę jakaś szmatę w celu spłodzenia syna. Intercyza i testy ojcowskie to mus.

proszę nie seksualizować żożów
to w pełni heteroseksualna bajka

Nie, nie lubię Hillary i Trumpa.
Jeb Bush? :^)

>p-przeciez n-nigdy bym cie nie zdradzila
>k-kocham cie!
>JAK MOZESZ TAK W OGOLE MYSLEC / MOWIC
>W Z-ZWIAZKU CHODZI O ZAUFANIE

kek
juz chcialbym to widziec

a najlepsza opcja to wazektomia i w pizdzie miec na wszystkie płacze bo i tak jej nie stukniesz żeby zaszła w ciąże
>on chce mieć dzieci
zeby miały tak osrane życie jak ja ?
sorry nie jestem sadystą

>tug na odwrót
czuje debil człowiek

tego sie wlasnie obawiam. nie zrobilbym tego dla zysku bo nikt sie jeszcze nei dorobil na czanie, ale fanie by miec wlasnego z kilkoma dobrymi boardami. chuj pomarzyc mozna

>178cm manlet
>dziewczyna ma 185, policjantka
>kostke se zwichnąłem
>przeniesć cie anonku?
>n-nie, dam rade
>podnosi mnie jak szczeniaka, czuje jej silne ramiona amazonki

Jezu zabij mnie ty żydzie pierdolony skurwielu jebany, lewacki nienawidze tego życia.

>Czyli mam zostać sam?
a czy ja to powiedzialem. poszukaj pewnej, a nie byle ładnej. poza tym jak ci latek przybedzie to zobaczysz, ze lepiej o takich rzeczach nie myslec czy twoj czy nie. jak nie zlapales za reke to uznaj ze twoj albo sie rozstan z laską, bo sie psychicznie wykonczysz.

>TU DZIECI SĄ! NIE WIDZISZ?
>każdy krzyczy KURWA KURWA, JEBAĆ WAS PSY JEBANE
>ten jeden sebix co mówi "CHODŹ KURWA BEZ BRONI TO CIĘ ROZJEBIE" do policjanta
I potem tylko w mediach
>policja taka brutalna ;(((((((, NIE WINNYCH POLAKÓW BIJO
Każdemu Polakowi który decyduję się zostać policjantem w tym kraju całuje ręce. No bo kurwa bądźmy szczerze, typowe społeczeństwa blokowe może mają biała skórę ale zachowują się identycznie jak czarnuchy.

>dziewczyna ma 185
>dziewczyna
> ma 185

>chłodny zarost
>stanowczy krok
>"Zapraszam tutaj."
>nie jebie się z drącą mordę patolnią tylko napierdala z prądu, bo porządek musi być
chciałbym mieć taką policję w okolicy/10
szanuję w chuj osiedlowego Sędziego Dredda

>OJCIEC NIE MUSI BYĆ BIOLOGICZNY, MUSI BYĆ KOCHAJĄCY CO NIE DZIEWCZYNY ;))))