/ex-yu/

anime edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Nmf6XaCoIyI
youtube.com/watch?v=NUC2EQvdzmY
youtube.com/watch?v=KAxgpHWtLC0
youtube.com/watch?v=64etseyIZP4
youtube.com/watch?v=nI4Sh1LEDZc
youtube.com/watch?v=jsD8wPI4LDU&feature=youtu.be
youtube.com/watch?v=noWqIbeBGK0
youtube.com/watch?v=Z1ZYJfm29GQ
youtube.com/watch?v=Lka5QLTvraQ
twitter.com/NSFWRedditImage

šupičku maternu

bol ostanka na ovom svetu sve je blazi od bola odlaska na drugi

Za

OVOOO
samo jebi animepedofile

ANIMEPEDOFILSKI CIGANI RAUS

bog mater degeneričnu

guzobol

>budi srbin
>zivi u americi
>budi animepedofil
neznas sta je gore isus te jebo degenericnog

MARS ODAVDE REEEEE

Di ste pičke stigo Shomy!

žaboposteri su barem 10 puta gori

Ne zivim ja stvarno u americi proxi je to

jel ovo hibrid

O NE NE NE

NE DOLAZI

NOĆUUU U MOOJ SAAAAN

Anime song is 100 time better than K-pop

youtube.com/watch?v=Nmf6XaCoIyI

k-pop je gori od turbo-folka

samo staropederi se secaju ove meme

much better

preporučite mi još repa poput ovog
youtube.com/watch?v=NUC2EQvdzmY

Kad sam bio klinac upao sam mojima u sobu dok su se jebali.
Nista nisam video jer su bili pokriveni.
Oni verovatno misle da se toga ne secam

дOMъ

stani
vreme je za /bleju/
youtube.com/watch?v=KAxgpHWtLC0

youtube.com/watch?v=64etseyIZP4
svi smo mi srbi, nti issa jes dobar sinan

NEMAMO IZBOR - SAMO ZBOR!

youtube.com/watch?v=nI4Sh1LEDZc

od svih hrvata najgori su slovenci

...

kad sam bio mali mislio sam da je "mentalno zdravlje" jedna solidno preuvelicana mema i da su stariji samo sise i non stop izmisljaju stvari da ih drugi ljudi sazaljevaju
koje budjenje je palo bakaaaaa

ovo lel

kad se samo sjetim koliko sam "čvrst" mentalno bio kao mlađi

kad sam bio mali
znao sam svoj pravac

oni bili katolici
a ja pravoslavac

>pravoslavac
more like krivoslavac AHhahahAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHHAHAAHHAAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHH

t. katolicanac

OVO OVO OVO OVO OVOVOVOVOOVVOOVOVOVOVOVOVOVOVO HAHAHHAHAHAHAHA PLAKEM PLAKEEEEEEEEEM

>pa kako ne znas da programiras samo sedis za tim kompjuterom ceo dan
>gledao sam seriju to hakovanje programiranje deluje lako kako to ne znas

t. covek koji je prvi posao sredjen preko veze sa 30 godina i polu zavrsenim sumarskim fakultetom

cec

što ga nisi nogom spucao u glavu?

t. guzobolan sam jer ne znam naucit programirat

>samo sedis za tim kompjuterom ceo dan
dobro ti je i rekao

ocel mi ga netko izdrkat

ajte da izdrkamo jedni drugima bice nam lakse

Moze

Kanye : The College Dropout , Graduation, Late Registration

Run the Jewels : Run The Jewels 2

ajde hrvoje ti ga prvi zalilaj

>srbi su saka jada
Sto je On time mislio reci?

Ne razumem, zasto ljudi imaju problem sa anime na Sup Forums od svih sajtova?

>on je guzobolan jer je covek rekao istinu i sad ovde iskaljava svoj bes

neetaro prljava IS!

Tesko je, nije to lako druze, kapiram da 90% ljudi ne moze da nauci to, meni profesor kaze da ih od 100 ljudi koje uci 90 tipa napusti vrlo brzo jer ne moze se poveze sa tim.
A posao do jaja i lepo placen.
Ljudi jebao sam kevu ovih par dana, danas stajem ENDE ADIO AMIGO, bas bas onom pun gas adidas. Zivota mi i jebao i zezao se i napravio nesto malo i ovo ce doneti oare sto kacui danas. Na kola mislim. Nista me ne cini budnim vise moram da spavam 10sati minimum.
youtube.com/watch?v=jsD8wPI4LDU&feature=youtu.be

Prodajem auto i uzimam alfu i pare vec sam se dogovrio, iziveo sam se sa njim danas, vozio sam tipa 160 kroz novi beograd i ne znam ni ja sam, ovo je ko karting, ludilo jbte totalno
kuvam virsle i zabod, spavanje aj dajte neki dokumentarac da je do jaja moze religija ali ne ono kao isus je dosao i rekao slusaj vamo ne sme vise da se radi nista nego pobijanje religije od onog sedog engleza, moze neki dobar na teoriju zavere, nlo je do jaja ali tu se vec sve zna,noze i nesto da ej bas keva ali nek bande i zlocini u fulu da je; bitke su isto strava nesto istorijski, reci cezar koji je bio jebac kada je kleopatra iz egipta poslala vojsku da mu spasi dupe jer se ovaj sjebo negde, kapiras koj igrac, ozbiljna glava, Kapiram i da je trebao Da je ozeni, malo da gurne kurac u kraljicinu picku jos koj put vise Mada tripujem da su tada bili dlakavi jebote bas je ruzno kada je riba dlakava jos ruke i noge, to je moglo tipa5% zena da bude kao danas a ostale kao onaj iz sume amerike bigfoot.Morao da uplodjem video na telefonu youtube.com/watch?v=jsD8wPI4LDU&feature=youtu.be
Dajte dokmentarce stvarno neke i da zabodem

HAHAHAHA TOP CEC

>šmrče benzodiazepine

ovakvu retardiranost dugo nisam vidio

belo majmune, nego pijem i ovo da mi smiri taj gas i da mogu da spavam i jedem

kako je to uticalo na tebe, anone?

To ona aplikacija prizma ili tako nesto

uskoro se zavrsava smrdljivo leto
vraca se radost u moj zivot

onda si još gluplji, benzači ubijaju skoro sve CNS stimulante i ne zaboravimo

>bijelo umjesto žutog u Europi

lel

neki od vas neetara ste u redu

ne idite sutra na glavni kolodvor u zagrebu u 13:50

odjebi ljetopederu

aj ne seri zivota ti, dosao si meni tako slinav da prodajes price centralnom nervnom sistemu i stimulantima a ne znas ni sta znace ni jedno ni drugo.
druga stvar taj zenelni tekst?
sta pricas ti koj kurac "LEL" aj idi spavaj ili radi nesto drugo, zavrsava se leto jos koj dan do kraja raspusta.
>balavac resio da mi se dodvori sa nekim znanjem i sa "znanjem" droga
nekad je i smesno ali je sada vise cringe veliki

napravi trip da te filtriram , molim te

jel te malo ljuti kad znaš da ti je 70% """bijelog""" kofein i lidokain?

Slušaj ti, Vlado, prvo razmisli koga kritikuješ pa onda kritikuj. Ako si ti glup, reći ću: ti si glup, a ne: svi ste vi glupi. Znači, ti si glup i bezobrazan zato što na osnovu jednog posta vređaš sve anone ovde

#VladoDirektor

#Kondomi300dinara

aj evo rolam mada sto citas sve to i komentarises ako bi da me ne vidis???
Sta ja da radim sa tim, meni je i ovako belo jako kada uzimam a to je retko 1\2g mi traje celu noc. vise mie je krivo kada se probudim i vidim da sam 100-150evra laski nego juce!

zato i kažem da uzmeš žuto (speed), košta puno manje a nije neka razlika.
meni je najdraža mdma, daleko najjači osjećaj od bilokakvih dizalica pored možda metha, toliko da ti se oči same tresu i stišćeš šaku - al smiješ samo jednom u 2 mjeseca

preporucujem svima da prestanete koristiti smartfone i mobilne telefone

to su uredjaji za pracenje, snimaju kuda se krecete i mogu da budu upravljani iz daljine

Ali anone vlak mi ide u 2. Da odem na slijedeći?

>vidim da sam 100-150evra laski nego juce

Hey Serbia congratulations on the new monument in belgrade

nece biti sljedeceg

Čak i da te prate, šta imaju da nađu?
Which one?

di kupuje kroasane

Prvo ZUTO od kada znam za sebe znaci DOP ili HEROIN.
Ali zaista ne znam da li druge slengove imate vi zato sto je svuda u neku ruku zuto sinonim za heroin.
Od jedno sigurnih 100-200puta spida par puta je bio zuckast, tipa 5puta
SPEED - isuvise grcim zube, koci me nekako, preterano razmisljam o sexu a kurac mi bude kao kikiriki velicini mada se digne dobro kada bude sexa.
>ne jedem
>ne spavam
>depresivan
Isuvise minusa ima kao lek, jedino Leponexom mozes da zpis ali je to najoelsniji nacin.
A razila izmedju koke ima ali ne toliko da koka bude 10x skuplja mada ono sto sam nabrojao je dovoljno da koku uzmem.
MDMA, EXTRA, ali si 2dana u kurcu kad nema serotonina u mozgu, ali je ok, stvarno dobro.
MET, nikada radio, bio nudjen 2 pita pre godine i i=nisam ali sam cuo da kida bas samo koliko god smesno delivalo ja izbegavam sve. Uhvatial me je manija malo sa parama, jebao nesto kupio ono i ga i proda i jedem govna zadnjih mesec dana, danas je posledni dan da sam nesto uzeo tj juce do ngod.

ovo, kek
samo krosanko bajo moj

osnovacu svoju crkvu :3

k
reci nam nešto o tvojoj crkvi

Moja Crkva je izgrađena na Mojoj Riječi. Moja Crkva je izgrađena na Istini i ništa osim Istine ne bi smjelo izaći iz Njenih usta. Kada Moja Crkva s Mojim Ovlaštenjem govori protiv grijeha, Ona će uvijek trpjeti pokudu, jer čovjek će uvijek braniti grijeh. Grijeh čini njegov život više prihvatljivijim njemu i drugima i on će učiniti svaki napor kako bi pakao proglasio besmislicom. Kada Moja Crkva govori samo o ovom svijetu, njegovim jadima, njegovim problemima, patnji čovjeka i ne propovijeda Riječ Božju, ona sebe odvaja od Mene. Jedino oni unutar Crkve koji ostanu odani onome čemu sam ih Ja poučio mogu uistinu reći da pripadaju Mojoj Crkvi. Moja Crkva se sastoji jedino od onih koji govore Istinu.

zvuči dobro, kako da postanem član?

It is a cool looking kazakh poet

I just realized that Kosovo is an ex-yu country!

>kazakh poet
youtube.com/watch?v=noWqIbeBGK0
this reminds me... :DD
khazaks are bro-tier

well, yeah
too bad albos ain't posting here cuz yugoslavia gives them ptsd

Zasto dudlas, idiote

samo dudlanje bajo moj

Ovako:
Sa jedne strane to "dox" vece saznali ste o meni par stvari vise dok ja:
>Otisao i jebao do jaja ribu celu noc, uzeo i kontakt od drugarice koja me cima
>Slikao sam i ostavio
>Pricao danima o autu od 7000evra
>Kupio ga i izasao sa jos jeednom ribom
>Dokumetnovao i snimio
>Ucio i trenirao u slobodno vreme
>Zaradjujem i cimam se
>Sa drugom isao na 2sastanka koji mogu doneti oko 4000evra za 2meseca
>manje vise i dokumentujem da me zove 100ljudi i da imam socijalni zivot, pa sada da pogledam na telefon a pogledacu jer se puni garant ce biti poruke
>Cak i za kondome sam dobio zamenu za 16gb karticu mem za fon. pa se smej :D

Sa druge strane:
>Lezao si i sedeo u sobi, nista uradio nisi
>Ostao jadan kao i od uvek
>Najvece zadovoljstvo ti je pronalazak mog kupujemprodajem.
>Cak me i time demantujes ili ponizavas
Jadno je sto ti ovo ne razumes sta ti ja pisem a ne mogu biti vise u pravu!
Bice jos 1000stvari na mom nalogu pa gledaj samo nemam vremena da prodajem sve i da slikam i kacim.
Samo mi reci kada ti je neko poruku napisao..? Meni i u 2ujutru, kao sto sam ti rekao ni tu te nsam slagao

jeste li za ili protiv abortusa?

>nemam razloga lagati na internetu čisto iz razloga da se osjećam bolje glede svog monotonog, besmislenog života

kvalitetan post

i da, okinuo si me, ali samo malo

ako je žena silovana ili je fetus nekako oštećen i/ili postoji mogućnost da ugrozi majku, onda sam za
ne shvatam zašto bi bračni par abortirao prefektno zdravo dete, doduše

Je li susjed? Posto te tolikoooooo guzica boli, MOLIM TE, zelim da pratis taj nalog, eto cisto da vidis ovakve stvari ili ce ici na ebay.
Hoces li i onda postovati ili ce se taj jadan svetic koji imas oko sebe srusiti?
HAHAHAHAHAHAHAAHAHHHHAHA, Pa jedva cekam da te vidim kada budem uzeo za ovo jedno 1500evra, ima da "plakes" kao mamlaz jer mamlazi jesi.
Kao pokusavao od mene da napravi neku jajaru a sada polako ispada budaletina koja je inace ceo zivot.

postaj picko slike od sestre ciganke da svrsim pa da spavam ko coek

slazem se

ako je jedini razlog to sto ona ne zeli dijete onda je nedopustivo

za, čini se kao prirodno pravo nekoga.

k tome , obe strane jednadžbe moraju biti jednake , tako da ako do abortusa dodje zbog "bila sam mlada, glupa i nepromišljena" doći će i do onog "jebiga, pobacila sam i sad moram razmisliti o isplativosti iduće trudnoće"

iz ovoga , naravno , isključujem događaj silovanja

>prirodno pravo
prirodna prava ne postoje
ko jebe kurvu, niko nema pravo da gasi jedan zivot zbog sopstvene gluposti i kurvarluka

ljudi trebaju da se nauce da snose posledice svojih odluka

Pa sta sam slagao degencino, lakse ti je tako izgleda, mislio sam da me trolujes ali ti si u stvari duboko bolestan pacenik kome bog ili dnk lutrija nije podarila nista, kao 7 i 2razlicith boja u pokeru dobiti, znaci najgore karte.
Ne verujes ni u sta jer nista nisi ni video.
Nista nisi ni doziveo, uvek si bio lik koji sam jede u skoli, koga nikada ne zovu za sport, nikada na rodjendane, nisi ni inteligentan pa da si barem onaj kucni genije koji nesto napravi pa vestacki stvori nesto sto treba da lici na zivot.
Verovatno i lose zdravlje, visina, debljina, mali kurac, ruzan izgled, sto je najgore psihicki extremno sjeban, kapiram da bi dobio povecu dijagnozu zivota mi!!
Poenta zivota gde je ljubav i u smislu sexa, i smeha i druzenja i veze sa devojkom i kroz rad i umor i kroz lepe trenutke/putovanja/zurke ti nisi osetio.
Ti si bukvalno duh, lik koga niko ne komentarise ako gleda slike iz skole, negativni u mladosti zlostavljani nesposobnjakovic.
I ne osecam se bolje NIKAKOOOOO na internetu sto "lazem", kada je zezanje je ok, ali ti si nesto skroz drugom ovde nema fora kao da je to neko drugi.
Bosanac je vrlooooo slican, cim gura onoliko edgy da bude znaci da ga DUBOKO poremecuje ovo pisanje moje po neetarama, sto anoni kazu, samo napred, zaista i treba, od pocetka zivota gradis svoj zivot pisajuce po sebi i dosao si do tacke kada ce ostali pisati po tebi, ZNAM veruj mi.
Evo jos malo guzobola, ima ovde par "tisuca" evra

Nova battlefield igra

Battlefield Jugoslavija

youtube.com/watch?v=Z1ZYJfm29GQ

Trailer

plakem
iskreno bila bi dobra igrica

taksista kako ti se zove sestra?

>ne posta ovo

youtube.com/watch?v=Lka5QLTvraQ

Ne razumijem, sta su oni mislili ovim?? Hrvatska zastava i tri prsta?

neću ić ad hominem na tebe , ne shvaćaj ovo ispod kao napad, više kao opasku za srljanje

ali ajmo

>prirodna prava ne postoje

u najmanju ruku diskutabilna izjava , a budući da si ju napisao guzobolan , savjetovat ću ti da pročitaš lockeova razmišljanja o tome (vjeruj mi , kompetitivniji je od mene)

>ko jebe kurvu...

pravi džentleman , nema sumnje

>niko nema pravo da gasi jedan zivot zbog sopstvene gluposti i kurvarluka

velika je razlika između života i biomase koja je tek potencijal za jedan

abortus je zajebana tema gdje se prirodna (biološka) prava čovjeka kose čak i sa pravima posjeda ( ovisi tretiraš li fetus kao kvazi-izdanka majke ili parazita ) te nema pravog odgovora na to treba li ili ne on biti legalan

izgleda da sam i ja tebe okinuo, ali ni priblizno malo kao ti mene

lagana partija