/tr/

baba ile erdo-kun edisyonu

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/dunning-kruger_effect
youtube.com/watch?v=-kBQ6lHKTEc
youtube.com/watch?v=iBcSrzw6_UA
youtube.com/watch?v=uD2972N0DyU
wolframalpha.com/input/?i=sinx/ 1-sinx = tanx(secx-tanx)
twitter.com/SFWRedditImages

/balt/

KALKIN ULAN !! bastırmış olduğunuz duygularınızı, hislerinizi dışa vurun. user değil birey olun. bu kut'lu yola baş koyun ve o'nu yükseltmek için çalışın. kan dökün, döktürün. sikilen değil siken olun. kola içmeyi bırakıp size yanlış yapanların kanını için. sizden olanları, size baş eyenleri dahi feda etmekten korkmayın. size verilmesini beklemeyin direkt olarak kendiniz gidin alın.

nereden başlasam bilemiyorum. kayınpederim türk eğitim sen üyesi bir öğretmen. toplamda dört adet damadı var. bundan 10 yıl önce, en büyük damadı, kayınpederim öğretmen olduğu için ve iletişim'in daha ucuz olduğu gerekçesiyle, kayınpederim üzerine olan bir hat alıyor ve kullanmaya başlıyor.
damadı olacak hıyar aktif eğitim sen üyesi ve baya fetö'cü, zira şu anda tutuklu.
kısa kesmek gerekirse, fetöcü konuşmalar, bilumum yazışmalar ve nihayetinde fetönün kullandığı program olan(adını tam olarak hatırlamıyorum ancak sonu lock gibi birşey) kullanıyor bu it damat.
savcılık talimatıyla, kayınpederimi bu programı kullanmak ve fetövari iletişimler dolayısıyla gözaltına alıyorlar. kayın validem perişan, dolayısıyla eşim perişan.
adamın ağzı var, dili yok. koyu türk'çü, dolayısıyla ülkücü. şeker ve tansiyon hastası 60 yaşında adam. tek suçu damadı olacak it'e 10 yıl önce bir cep telefonu hattı vermek.
sözlük hukukçu ahalisinden ricam; o hattı, fetö'cü damadının kullandığını nasıl ispatlarız? süreci nasıl hızlandırırız, zira kayınpederim gözaltı'nda tutulamayacak derecede hasta ve suçsuz. eşimin ve kayınvalidemin ağlamalarıda cabası.

tecavüz etmek istiyorum

dumb a*ssie

Kendimi intihar etmeme ramak kaldı.

ne derdin var hocam anlat da dinleyelim çare bulalım

Daha önce anlattım daşşak geçtiniz.

taşak geçenin anasını siksinler user sen anlat boşver

Eski bir Yunan atasözü:
" Su soğuk ama girince alışıyorsun."

...

aNaSıNı SiKTiĞiMiN t*rkLeRi

EL WASİR HURRİL CENNET

t*rk bayrağı kadar etkili bir tuvalet kağıdı yok ş*hİT mezarına sıçtığımda götümü t*rk bayrağılan siliyorum tertemiz oluyor herkeze öneririm

...

aNaSıNı SiKTiĞiMiN k*rkLeRi

meydanlar bizi bekliyor anonlar, normieler her şeyden habersiz kellelerinin kesilmesini bekliyor.
hükümranlığımızı kurmamamız için hiçbir engelimiz yok. göz kamaştıracak, bakanın feci şekilde götünü yakacak, fazlasıyla ihtişamlı hükümranlığımızı kurmak için ne bekliyoruz ?!

*cringes*

KALKIN ULAN OROSPU ÇOCUKLARI !

anan sikimden kalksa ben de kalkacam ama kalkmıyor işte

- neden bankacılık sektöründe çalışmak istiyorsunuz?
- gittik hıyar gibi işletme okuduk yani nabalım, ton balıgı mı olayım mına koyim.

her metrobüs durağında, her an gerçekleşen, gerçekleşmesi muhtemel, destansı mücadeledir. şaka şaka ne destanı, insanın utandığı yer yarılsa da içine girsem dediği anlar var ya işte böyle bir ruh hali kaplar beni bu durumlarda, yirmili otuzlu yaşlarda koltuk kapmak için birbirini hunharca iten öküzleri görünce insanlığımdan utanır, yaşama sevincimi kaybederim.

niye sustun kanka anlatsana dertleşelim

Ey orospu çocuğunun evladı ! Ey anasını peşkeş çeken amına koduğumun attırığı ! Sözümü iyi dinle, işit : o anan olacak kaltağın amcığından tutup en aşalık varlıkların önüne sürükleyeceğim. Tüm bunlara karşılık seni ise üstüne sinmiş sinsilik ve gavatlığında getirisi olarak kolanı içip ananı sikenler karşısında 31 çekeceksin.

daha az bilgi sahibi olan kişilerin, çok daha fazla bilgi sahibi olan kişilerden daha fazla şey bildiklerini sanmaları durumuymuş, fenomeniymiş. (tekerleme gibi olduğu için aynı tandansta devam edeyim istedim. sözlükte bulunmaması ilginç çünkü ayar verirken genel de kullanılan bir savdır. aman neyse… ) buyrun, buradan devam edin:
en.wikipedia.org/wiki/dunning-kruger_effect

...

Anonlar ben bu sene okula başlayacağım ama hazırlık muafiyet sınavına girmedim yani hazırlık okuyacam. Ayrıca hiç okula falan da gitmedim diplomayı falan vermedim daha. kayıt yenileme varmış son gün bugün.Okul başladıktan sonra diplomayı teslim edebilirsiniz deniyordu ve hazırlık olduğum için ders seçimim falan da yok herhalde yine bu kayıt yenileme olayı beni etkiliyor mu hemen gitmem mi gerek öğrenci işlerine yardımcı olun lütfen

youtube.com/watch?v=-kBQ6lHKTEc

İzmir’in dağlarında çiçekler açar.
Altın güneş orda sırmalar saçar.
Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar.
Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa,
Adın yazılacak mücevher taşa!
İzmir’in dağlarına bomba koydular.
Türk’ün sancağını öne koydular.
Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular.
Kader böyle imiş ey garip ana,
Kanım feda olsun güzel vatana!
İzmir’in dağlarında oturdum kaldım.
Şehit olanları deftere yazdım.
Öksüz yavruları bağrıma bastım.
Kader böyle imiş ey garip ana,
Kanım feda olsun güzel vatana!

/tr/ bitmiş

youtube.com/watch?v=iBcSrzw6_UA

kim /eskiibne/ burada???

Beyler nasıl çıkmışım? Yakışıklı mıyım?

balık gibi suratın var qnq bu senmisin gerçekten?

yakıyon abim benide reyleyin

bu facebooktan gelen veletler üstadı bile bilmiyordur aQ :DDDDD

>naabıyon yeğenim gel az otur yanıma şöyle
>anlat bagalım karı kız durumları nasıl var mı bi şeyler?

...

biraz da gülelim

osbire devam emmi alacağın olsun insan bizide götürür aksaraya

anzu onur bahri olsa süper olur

2823483289347832748978342978349278439274283972938492347789234234897324789 terörist etkisiz hale getirildi

la havle

youtube.com/watch?v=uD2972N0DyU

KAOS İSTİYORUM AQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ KAOS. BÜTÜN ÜLKENİN STALKER GİBİ OLMASINI İSTİYORUM. AV TÜFEĞİMLEN ÇOMAR AVLAMAK İSTİYORUM REEEEEEEEEEEEE

>bu ne lan? sonra ayşe hür'e kızıyorsunuz. nasıl koyduk yunan'a seviyesine getirmeden kutlama yapamıyor musunuz? tam olarak övündüğünüz yunan'ı öldürmüş olmak mı, yoksa emperyalist işgalden kurtulmuş olmak mı?

edit : yunan'ı incitmezmiş. zaten olan savaş değil dünya kupası maçıydı evet büyütmeyelim. yalnız az empati yapın, türk işgalinden kurtulanların özellikle "türk" vurgusu yaparak (ki bunu avusturya çok yapıyor) bir kutalama falan yaptığını düşünün. ha ben aşağıladılar bizi yea diye ağlamam tabi. bu ezikliktir lan. özellikle şu milleti yendik de kurtulduk demen kendini o millet karşısında aciz görmenle eş değerdir. yani sen alttan aslında düşmanını övmüş oluyorsun. madem güçlüsün, madem türk yenilmez, e o zaman bu zaferin neyini kutluyorsun ki? üçüncü lig takımını yenince sevinen beşiktaşlı var mı? şimdi sanki ben de yunan'ı aşağılamış gibi görünüyorum ama ben buradaki çelişkiyi göstermeye çalışıyorum. hem kendini yenizlmez falan diyerek en üste koyuyorsun hem de galibiyeti abarta abarta kutluyorsun. mesele bu. i;şin halkların kardeşliği kısmına zaten hiç girmeyeceğim, onun alfabesinin sözlükte pek karşılığı yok.

özetle bu kutlama ve diğer zafer kurtuluş konseptli kutalamaların özü "türk milleti emperyalist işgale boyun eğmemiştir"den öte gitmemelidir. millet adı belirtmemek gerekir. zira dün emperyalist işgalin maşası yunan olur, bugün sen olursun ki o güne kadar işgalci olan bizdik zaten. şu an suriye'de de biziz.

Olum herif ne yanmis hee :DD

Doguya git k*rt avla amq

kürtlerlen sorunum yok t*rklerlen sorunum var

çomar öldürmeye kendinle başla

HADİ GEL BULUŞALIM ESKİ KÖPRÜNÜN ALTINDA

Anadolu Yunanlarındır. Kanını taşıyandan başkasına inanma.
• Dünya üzerinde Yunan'dan daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir.
• Bir gün ressamlar Yunan'ın simasını kaybederlerse yıldırımı alsınlar yapıversinler.
• Hayattaki yegane üstünlüğüm Yunan doğmaktır.
• Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Yunan milliyetçisiyiz.
• Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Yunan olarak dünyaya gelmemdir.
• Yunan budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

kes lan k*rt

yunan bakkalın para üstü diye verdiği ciklettir

» İnsanın sadece "La ilahe illallah" derken dudağı kıpırdamaz

»Telefonu Uçak modu'na alıp şarja takarak %50 daha hızlı şarj olmasını sağlayabilirsiniz

» Hindistan’daki yıllık doğum sayısı, Avustralya’nın toplam nüfusundan fazladır..

Hem eğlenip hem bilgi sahibi olmak istiyorsaniz sayfamiza gelebilirsiniz. Teşekkürler ! ? ??

kürt > t*rk

hun bi xer hatin qehramanen kurdistane

Beyler lutfen yardim edin. Dunden beri bu soruyu yapamiyorum. Odevimde ki en son soru ve onu bitirip obur derslerime gecmeliyim

Goster ki: sinx/ 1-sinx = tanx(secx-tanx)

wolframalpha.com/input/?i=sinx/ 1-sinx = tanx(secx-tanx)

O sadece graphi ve kokleri gosteriyor. Sorumu cevapla miyor. Ben yeniden denigim soruyu

Kanıma,

Vatanıma,

Bayrağıma,

Irkdaşıma yemin olsun!

Cesedim Yunan toprağına gömülecek,

Kanım Yunan toprağını besleyecek.

Ey Poseidon sana söz;

Karşımızda koca dünya titreyecek!

Fikrim bu topraklarda yeşerecek,

Bilgim bu topraklarda kölelik edecek.

Ey Zeus sana söz;

Laflarıma hizmet edilecek!

Irkıma ihanete kalkışan yılanın başı ezilecek!

Koca bir cihan bağımsızlık nidalarıyla inleyecek!

Ey Yüce Kronossana söz;

Gösterdiğin yolda yeniden yürünecek!

Kanıma,

Vatanıma,

Bayrağıma,

Irkdaşıma yemin olsun!

Büyük Konstantin'e,

Otho'ya,

Selam olsun!

Atalarım,

Hepinize yemin olsun!

Cesedim dahi bu topraklara hizmet edecek.

Bu laf ağzımdan hiç düşmeyecek,

TANRI YUNANİSTANI KORUSUN !

Yunan, Yunan olduğu için asildir. Çoğumuz büyükbabamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Yunan olmanın bilincinde buluruz.

Ey Zeus! sen kimsin ya? sen kimsin haddini bil terbiyesiz

Merak ediyorum. Burdan yazdıklarını yüzüme söyleyebilecek misin? Boyum 1.80. Büyük ihtimalle tek yumrukla devrilirsin. Ya aşırı zayıf ya da aşırı kilolu, tipsiz, hayatsız bir orospu çocuğusun. İnternetten büyüklük taslamak en büyük hobilerin arasında. Varsa birazcık erkekliğin bana Skype adresini verirsin. Tamam burası Sup Forums falan ama, millete artislenmek bu kadar kolay olmamalı. Bait değil, cidden birazcık yüreğin varsa paylaşalım kozlarımızı. Zaten sinirim bozuk, birileriyle kavga edesim var. Bana yardım etmiş olursun.

Bunlar solcu bunlar terörist benim başörtülü bacılarıma kopyala yapıştırla sataşmışlar kamera kayıtları var

hocam tanx(secx-tanx) değil de tanx(secx+tanx) olmasın o?

Nası da götünden attın a ibne çocuğu a.

>ohk 900 yıl geçmişe gidip haçlıları kıtır kıtır doğrayamayacaksın

sonra türkler barbar diyince ağlıyosunuz

/tr/ ölmüs :d

Add me baby ulan!
Nasıl gelecek Turan?

yestergay olmanın vakti geldi

sie

Baktim. Secx eksi tanx

Bugün bizi tenkit edenler, zamanı geldiğinde önümüzde secde edecekler!

Eeh tabi olcek kac tirad bu kadar shitpost'a dayanir?

İkoncanlık başa bela. Millet marjinal gözükeceğim diye Kola içiyor. Kafede arkadaşına rezil olmamak için "Garson Bey bana ve kız arkadaşıma bir kola" diyor. Ayrıca yaz geldi ya herkes şimdi sofrada, yemekte kola içme derdinde. Kola nedir ulan? Ne fayda sağlayacak bize. Kola İçmenizi YASAKLIYORUZ! Kola değil Ayran için, Kefir için, hadi olmadı en azından Meyve suyu için. Bize sağlam, güçlü bir nesil gereklidir. Kola Üstün Türk ırkınının üstünlüğünü bozmaktadır. Şimdi Kola içen bir erkeğin sperminden ya da kola içen bir kadının tarlasından hayır gelir mi? Gelmez. Bize sağlam bir nesil gerekli. Biz Türküz! Atalarımızın yüzünü kara çıkarmayalım.

öteki türlü tirad akmıyoooooor

ALTIMA ZORTLADIM

Bir Türk ikoncan olamaz,
Bir Türk sevgi pıtırcığı olamaz,
Bir Türk dalkavuk olamaz,
Bir Türk ferdiyetçi olamaz,
Bir Türk hümanist olamaz,
Bir Türk ayyaş olamaz,
Bir Türk gafil olamaz,
Bir Türk hırsız olamaz,
Bir Türk tembel olamaz,
Bir Türk mizahçı olamaz,
Bir Türk saygısız olamaz,
Bir Türk sapık olamaz,
Bir Türk merhametli olamaz!

Çünkü bunları yapanlar Türk olmayanlardır!

“Ulu Tanrı!Namussuz bir tek Türk yaratacağına,Acunu yık daha iyi!”
-Oğuz Kağan

alphan beni arkadan hoplatırken
ibneanonun önden ağzıma vermesini istiyorum

Devşirme Bolu Beyin kellesini ve bacısını alan
Köroğlunu anıyoruz.

Biraz da gülelim.

t*rklerden nefret ediyorum

Duygusallık ve merhamet başa beladır. Birileri bizi övünce hemen yelkenleri indiriyoruz. Düşmanı kardeş görme gafletine düşüyoruz. Bu hastalıktan Türk ırkı kurtulmalıdır. Bunlar üstün Türk ırkınının üstünlüğünü köreltmektedir. Kimseye inanmayın, kimseye merhamet etmeyin ve rehavete kapılmayın. Bizim dosta ihtiyacımız yok, sadece belli süreliğine müttefiklerimiz olabilir. Tek dostumuz savaştır.

NORMİ OLMAK İSTİYORUM

Bize düşman olupta sağda solda bizim söylemlerimizi kullanan iki yüzlüleride iyi biliyoruz.

Irkçı olduklarını söyleyipte gece gündüz bize kafayı takanlarıda biliyoruz. Gelin kozumuzu paylaşalım dediğimiz halde er meydanına gelmeyen çakallarıda biliyoruz.

Bunlar bizim sikimizde tabii ki değil. Lakin iki yüzlü olmayın, samimi olun piç kuruları. Madem bize düşmansınız o zaman bizim sözlerimizle, bizim düşnücelerimizle kendinize taraftar toplamayın siktirtmeyin belanızı!
Biz yazdığımız yazılara hiçbir zaman kendi adımızı yazmadığımız gibi yine aynı şekilde kendimiz hakkında da kimseye bilgi vermedik, hiçbir zaman yaptığımız işi kişisel şova dönüştürmedik hatta kimseyle kişisel olarak konuşup bu davayı kendimize kamufle ederek dost, çevre edinmedik. Herkes haddini bilsin. Bize düşman olupta yazdığımız herşeyi kendileri yazıyormuş gibi altına imzasını çakan gerizekalılar sadece kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Esas şaşılacak nokta ise bu salakların bize yeminli düşman olması. Utanmadan bizi her daim karaladıkları halde bizim sözlerimiz kullanması. Daha düne kadar biz savaş istenciliği yaptığımız için bize ruh hastası diye piçler, şimdi en büyük savaş çığırtkanlığını yapıyor.

SAMİMİ OLUN ULAN OROSPU ÇOCUKLARI!

Cinsiyet toplumsal bir yapıdır ve güzellik standartları erkek egemen kadın düşmanı medya tarafından üretilmiştir

Beni yanlış kanıtla

ALTIMA SIÇTIM VE PANTOLUM KAHVERENGİ OLDU

What went wrong?
/tr/ öldü ibnehocam, kendine bi tokmakçı bulup normi hayatı sürersin artık

...

kim benlen school shooting yapmak istiyor

normi piçleri sizin kalbinizi sökecem orospu evlatları işe yaramaz insan yığınları

üşüyoruz reis

Thanks user x

Yavas yavas akar ama normal sohbetler gecer once de oyleydi.

Burasi bi musluman tirad ulan.

bişey değil :3
*ıslak sarmasıyla anonun ağzına çaat diye geçirir*

t*rk piçlerini gebertecem kafanızı kesecem

bi tane t*rk piçini gebertmeden bu dünyadan göçmem ben

kendinle başla

ben gürcüyüm

Sandalyeden kalk önce şüşgooo
İHİHİHİHİH :DDD