/tr/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=f11ubB5WPYs
twitter.com/AnonBabble

/deutsch/

first for free kurdistan

ax

...

Cevat Paşa'nın askerleriyiz

...

Yo why the fuck are laptops pricey in turkey, is there good selection at least?
Also give it to me straight brehs, is Izmir comfy in european standards?

don't buy any electronics in turkey

izmir is a quite good city

>Yo why the fuck are laptops pricey in turkey, is there good selection at least?
don't know t b h

>Also give it to me straight brehs, is Izmir comfy in european standards?
don't know it either I haven't been in Europe before but I like İzmir

>why the fuck are laptops pricey in turkey
Economical issues. Gasoline prices worse.
>is Izmir comfy in european standards?
Its a beautiful city, but you still make less money than in europe for the same amount work but overall i would say yes. But don't be shocked of the lack of Islam, girls there are pretty slutty for turkish standards. Its like the Dubai of turkey.

>girls there are pretty slutty for turkish standards. Its like the Dubai of turkey.
Oh hell yes!

But aim for russian tourists, they are always hungry for near eastern dicks lol

gecelik kekimizi alalım

d-didn't mean to respond

He was born in Germany and he wasn't in Turkey since 2007 and It was a holiday trip. If I were you I would not take him any seriously.

>
>danimarkalı kızlar nasıl davranıyor?
derin konu tb.h
güzel olanlari tanimadan burnu havada dige algilarsin
büyük ihtimal de öyledir
lakin alkol kana deger degmez orospulasiyorlar
sahsen benim tanidigim "guzel" danimarkali kizlar fazla icmez, onlara halleneceksen hayatin düzenli, 8/10+ alpha seviyesinde olman gerekir. bunda da ters bi sey görmüyorum tb.h, gayet mantikli

7/10'den asagi olanlar zaten orospu
maksat partilere gidip tanisman, otist olmaman gerekiyor. yine bunlarla ilisgi kuracaksan, onlarin kendi görünüslerine uyan gercekci standartlara göre erkek aramadiklarini bilmen gerekir. kisacasi 6 ise 8 arar vs.

üstelik genelde hayirsiz cikiyorlar, güvenilmez aldatici vs.
dürüst, olgun olanlari bulursun ama bunlarin cogu güzel olmuyor malesef. nadiren bu kisimdan güzel olani cikar, ama onlar ise zaten 10/10'luk seks makinasi alpha male'den asaga yüz vermez.

tip/kafayi fazla önemsemiyorsan amac tek sikisse partilere git konus tanis flört yap sonunda alirsin, gercekten de güzel birini bulabilirsin bu yöntemle.

>yaramazlık yaptın mı hiç?
16-20 yaslarimda
gayet sakin olmama ragmen, fazla kari kiz pesinde olmama ragmen mümkündü.
simdi bi hormoncu sikisperestin ne kadar indirdigini düsün. lisede arkadasim her hafta yeni kiz ayarlardi. resmen human dildo olmustu daha 17 yasinda, gavat oglu gavat.

>
cok gidiyorum lan oralara adresini ver bulusalim :DD
ama gercekten orada moda anlayisi afet kusura bakma ama sokakta gördügüm herkes evsize benziyor hayirdir

BND karalistesine alındın bile artık çok geç

kyk öğrencisiyken g.tümüz dona dona balkonda sigara içmekten nefret ederdim. klasik "rüzgar içiyo ya bunu" muhabbetleri eşliğinde, sigara içme konusunda daha rahat olan erkek yurdu öğrencilerine hırslanırdım. ta ki işte o geceye kadar.
bekar evi olan arkadaşımızda toplanmıştık yine. muhabbet koyuydu. zaman ilerlerken yavaş yavaş herkes uykuya yenik düşüyordu. ben bir sigara daha yakacak oldum, sen hemen çakmağını uzattın badi ekrem'in hızlı çakmak esprisini es geçmedin tabii. ikimiz de güldük. ben sigaramdan bir nefes çektim. doğalgazı henüz bağlanmamış bekar evinin soğuk odasında yayılan dumanın kokusu burnumda, tadı ağzımda... sen beni seyretmeye başladın. sigara bitene kadar hiç konuşmadın. öylece izledin beni. ben de kalbim ağzımdan çıkmasın diye daha da özenli aldım nefesimi. ilk kez o zaman üşümedim o evde. yanıbaşımda senin oturuyor olmanın verdiği heyecan bedenimi sarıp sarmalıyordu. sigara bitti, sen hiç gözlerini ayırmadın; ben bittim. yanıma sokuldun sonra yine güldük, konuştuk, müzik dinledik hatta sen kendi sesinden şarkılar söyledin. saçımdan öptün, yanağımdan. ama en çok o bakışın kaldı aklımda. neden bilmem hep o bakış...
bak 8 ay oldu ölümünden bu yana. evet ölümün diyorum artık. gidişin demiyorum; gitti deyince gelecekmişsin gibi oluyor, umutlanıyorum. umutlanmayayım. kabullenmeliyim artık. işte ölümünden geçen onca zaman hep o bakış kaldı aklımda. sonra candan'ın şarkısında duydum "son bakışın miras bana" diye. bana da düşen pay o bakışmış belki bir şekilde bildim/hissettim de kazıdım bu kadar aklıma. her serin havada içtiğim sigarada, o koku, o tat, o ev. yanımda beni izleyen sen.

hiç bir kızın saçlarından öpmedim ;__;
yanağından da

yav bende human dildo olmak istiyorum yav öff :dddd

kıyamam ya çok şeker üzülüyo bu çocuk mısır ekmeğine banıp yanaklarını ısırasım geliyo bazen ama sonra orrospu çocuğunun teki olduğunu hatırlıyorum basıyorum bedduayı

niye öyle dedin ki şimdi

belli bir yastan sonra dürüstlügü aramaya baslar insan
ama tabi muhafazakar toplumda yasarsan,
bi kiza bakman bile sorun yaratacaksa kafan sikise odakli olur muhtemelen, yani anliyorum seni, zaten gecen tartismistik bunu

ben öylesine dürüst seviyeli güvenilecek kiz ariyorum, 2 senedir denk gelmedi simdi de pek takmiyorum, gelecegime odakliyim

ama yalnizlik yine de acidir amk niye yalan söyleyim

sevmiyorum seni süt oğlan

A very rude turk told me mean things and I wanted to say you'll never get Japanese (You)s anymore, and Anzu will be restrained

ignore kamal's posts and don't reply to kamal

youtube.com/watch?v=f11ubB5WPYs

xeske amerikali olsaydim

ikimiz kaldık.
nasıl yuropaya kapağı atabilirim. ülkede top tier ünideyim

hangi üni

ODTÜ

>odtü
>top tier