/ex-yu/

opet ste zaboravili novi dred

Other urls found in this thread:

index.hr/vijesti/clanak/kome-se-to-kolinda-mora-dokazivati-predsjednica-fotografirala-izborni-listic/918712.aspx
youtube.com/watch?v=wD0Mm6WIcYs
twitter.com/NSFWRedditGif

Why the yugos love the black girls?

Drugi za ubit ću se
Koji retardirani narod
Adio

Ух, штa бих дao дa ми je caдa jeднy pacнy хpвaтицy изјeбaти

we don't, just one autist spams them

Because they're exotic to us.

>we don't, just one autist spams them

Ah!, okay.

Stop spamming.

pa kaže

UZ MARŠALA TITA

bi li ovo stvarno radilo? imam osjecaj kao da je to nesto iz filma i da kad bih probao u realnosti tako nesto da nebi proslo kako je zamisljeno? jesi probao ti nesto tako?

JUNACKOGA SINA

Bajo to ti je proverena /r9k/ taktika. Jebeš 100%, čak je i r9k autista pojebo na tu foru. Evo pitaj taksistu, on je poznati jebač (dobro, poznati jebač ciganki, ali pička je pička, budimo realni)

jeste moj ortak probao i upalilo je, samo morate vas dvojica prvo da uvežbate dobro koreografiju da deluje uverljivo, naravno morate razmeniti barem nekoliko pravih udaraca

NAS NEĆE NI PAKAO SMEST

Imam osjecaj kao da me memirate stvarno, imate li kakvih drugih savjeta?
Ne zelim ju cak ni jebat odma nego samo zelim da joj se opet svidim da je mogu pitat za van pa onda da mi bude cura, bas je skroz slatka, ono skroz girl next door
Takoder mozda ima decka, rekao bih da su sanse 45% da ima

A šta ti znači to girl next door? Meni je next door neka baba bajo nebi je jebo ni za ljubičastu.

Rate me and my homies. Me on the left

KO TO KAŽE

HDZ/10

Cletus/4

Jel naše /r/Pametno ima ili nema taj jedan mandat?

Meni to znaci kad je cura ona full zgodna, ali nije kurva, ne oblaci se kao drolja i to, radije je bih ju opisao kao "slatka" a ne "seksi", ali ima i odlicno tijelo, jel razumijes sto hocu rec?

...

>literal Untermench

stvarno te tjera na razmišljanje.

Koliko ima guzobola na Sup Forums kad Đoković igra

hvala brate

t. Turk rapebabies. Za dom spremni! Vjera Ljubav i Domovina! Srbe na Vrbe!

Here we go again...

Znam da dobro mislis ali pusti ga vidis da je stranac, ako mu ne damo odgovore onda ce odjebat

Delete this post now

Molim te odgovori(((

Ocijenite moj izgled

index.hr/vijesti/clanak/kome-se-to-kolinda-mora-dokazivati-predsjednica-fotografirala-izborni-listic/918712.aspx

Kakva smo mi kek drzava, ne mogu vjerovati

>mlk SDP tone

Pa što da slika?

izvadio sam umnjake

nisam user al te kužim. plati 500 kuna i mogu glumit frajera koji kreće zašprehavat tvoju curu, ti mi opališ šakom u glavu, ja dobim 500 kuna ti pičku. može?

>mlk Plenković izgubi i pobegne u Bruxelles

jebač/10

Pa sto ako je predsjednica drzave slikala listic? Ignorirajuci to da to nije dozvoljeno, kome ona mora slati sliku svojeg listica da dokaze za koga je glasala?

Ma dobro ko da se ne mogu dogovorit s nekim frendom da mi to napravi za besplatno, ali cini mi se skroz glup plan, zelim nesto normalnije

eliminati

Ne odgovaraj mi cigane

>postavio Tris, ne Jenefer

Povredio si me.

plati tipa da ti prebije curu i tebe = traumom povezani = garant picka 4 lajf

ja sam ti već prije reko, pozovi ju u kino i reci da idu neki tvoji frendovi, i kad idete u kino reci da su frendovi neš sjebali i ne mogu doć da ćete vi sami u kino. poslije filma je odfuraj na cugu i pričajete o filmu životu seksualnom životu morskog konjića štajaznam, otrpatiju kući stavi jezik u usta. ovoje najviše normie stvar koju mogu smislit

>Jenefer
>bookfag

Nju mogu izabrati samo oni koji su teški lorefag autisti.

Ali evo za ljubav.

To si nekome drugom reko, ne meni, postao sam u proslom tredu situaciju ali evo napisat cu ovdje opet

Prije nekih godinu i pol smo se tek upoznali, meni se odma svidjela i bilo je ocito da se i ja njoj svidam, dopisivali smo se dosta skoro svaki dan i isli smo skupa doma s faksa, ali bio sam prevelika picka da ju pozovem van, onda kad sam ju pozvao tad joj se vise nisam svidao i odbila me
Onda smo se proslu godinu udaljili, prestali smo se skroz dopisivat i rasporedi su nam bili poprilicno drugaciji pa nismo imali ni priliku ici doma skupa
Sad kad je poceo faks opet smo jedan dan isli skupa doma(bio je i jedan treci frend s nama) i cinilo mi se dobro, smijala se na stvari koje sam rekao i tako

Wew jesam se raspiso, osjecam se ko autist
Nego sto da radim sad? Sumnjam da bi ju mogao samo tako pozvat van, ili cak i zapocet dopisivanje, jer je tako lose zavrsilo prosli put
Da idem s njom doma i pokusavam tako izgladit stvari?

Hvala. :)

Šani takođe nije loša dbi.
To za lorefagovanje si u pravu, ali opet prikladniji su par Jen i Geralt nekako.
Mada, Tris je bolja u nekim sferama. Najviše zbog toga što je uvek lepo raspoložena, za razliku od Jen koja je uvek namrštena/nezainteresovana.

nije zainteresirana.

reko sam ti to prije dva tjedna. još sam ti reko da ju otfuraš u enigmu.
vodio si ju na sladoled i iz vža si
znam te autistu

Kako znas?

Nisam to ja, nismo nikad isli na sladoled

You look like a bunch of faggots desu senpai

Šani je super, još se sjećam davne 2009. kad sam je smuvao u crkvi u jedinici.
Najbolji moderni RPG serijal dbi.

jebga, onda neki drugi autist s istim problemom. slušaj savjet, msm da je dost dobar i lak za izvest. ovo s frajerom kojeg prebiješ treba dobro odglumiti inače će bit cringe.

>Kako znas?
zato što te odbila. ispadaš jadan pitajuć opet. ispadaš jadan uopće se družeći s njom nakon što te odbila dbi.

ne mogu prestat slušat hard bass jebote vrag

idem squatat haj u pizdu

>ne jebe zgodan nego uporan

Svakako. Po pitanju likova je neprevaziđen RPG serijal. Svaka čast onim Poljacima pravo da ti kažem.

Valjda će se The Elder Scrolls popraviti isto.
Trenutno samo možemo da se uzdamo u Indie developere da naprave dobre RPG-ove (Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin i još neke). Inače mrka kapa.

Ispao bi autist iskreno, siguran sam, nismo se culi vise od godine dana, a zadnje kaj je bilo je da sam ju pozvo van na sladoled i ona me odbila
Sad bi ju trebao iz cistog mira pozvat u kino i onda bi svi moji prijatelji bas slucajno odustali
Bio bi top autist

Mozda to i je tako ali ona je doslovno najslada cura koju sam ikad vidio, ako trebam ispast jadan za sansu da je ponovno osvojim, vrijedi

Probaj sektor gaza ili kino

...

>Trenutno samo možemo da se uzdamo u Indie developere da naprave dobre RPG-ove

Slažem se, ali me to pomalo žalosti. Gdje su oni dobri stari dani Deus Ex-a i Baldur's gatea.

pregazio sam stene autom
nisam ja kriv, pas je retardiran ne razumije saobracaj

Nisi nikad upoznao curu za koju bi ucinio sve da budes s njom?

Sad si malouman

to nije istina.

a radi štagodhoćeš, ali jako griješiš.

>ako trebam ispast jadan za sansu da je ponovno osvojim, vrijedi
>ponovno osvojim
>ponovno
nema tu nikakvog ponovno, u tom i jest stvar.

Ali ima, kad smo se tek upoznali davala mi je sve znakove, gledala me u oci stalno, dirala dok pricam, cak mi je i neizravno rekla par puta ali sam bio pre velika picka, kad sam skupio hrabrosti ona je tad vex ohladila

>HDZ raste u odnosu na SDP
>HDZ i SDP imaju ovoliko glasova
Neka, neka propadne ovi kurac od države, ja se ionako selim brzo jebe se mene

Ništa pametno nije izašlo godinama.

Zadnja igrica koju sam uživao je bila Dishonored, Outlast nije bio loš takođe. Valjda će nastavci biti u redu.

Gde se seliš matori?

Ovaj guzobol ajde spamuj jos malo slika od drugba dida XD :A :g "j *** ;;**

Alpha sine.Zds.

>pametno

Ko nas bre zavadi

youtube.com/watch?v=wD0Mm6WIcYs

>Valjda će nastavci biti u redu.

Nadajmo se.

Speak english Balija.

...

aparati

Znanstvena činjenica je da više utječeš na politiku jednim atentatom, nego milijunom glasova. Neki od vas su OK, nemojte sutra ić na Markov Trg.

k-kek'd

Why dont you know wat zds is?

Engleska, našao firmu koja me želi i adio.
IT je jeben posao

I love black bitches, that's my fucking problem
And yeah, I like to fuck, I got a fucking problem
I love black bitches, that's my fucking problem
And yeah, I like to fuck, I got a fucking problem
I love black bitches, that's my fucking problem
And yeah, I like to fuck, I got a fucking problem

>Nazove te balijom
>NASTAVLJAS dudlat
Plakem

MA TI SI GUUUUZOOO BUUULJOOO

>Disgracing hrvatska by not properly spelling it out.

ZA

DOM

SPREMNI

E ljudi pazite ovo.Dalmosi su narkomani.Dalmacija je puna komunista yugonostalgicara itd.Dalmosi idu u zagreb studirat na filozofskom.Drogiraju se i voze po spanskom.Zasto ne nuke dalmaciju?

prijavljen
cekaj uskokov kombi anone

samo zato što te neki tip iz Leicestera nazvao ne znači da je itko zainteresiran za tebe

Pa kak opet HDZ pobjeđuje koji vam je kurac idioti šta radite koju pičku materinu

ovo je ziva istina

> govori dijaspora koja glasa samo za HDZ uvijek od pamtivijeka do kraja svemira.

jebeš glupi narod haj u pizdu

Lepo, lepo. Ja sam sad na faksu za Softversko Inženjerstvo, videću i ja da palim negde.

Kapirao sam Norvešku ili tako nešto.
Australija ili Novi Zeland su mi najverovatnije opcije.

"adio".Haha potvrden dalmos.Ajde pukni se u venu za partiju.

smiješno, ali istina

Ja sam glasao za Živi Zid i dijaspora nije ni 5% glasova nemoj sad krivicu na nekog drugog svaljivat uhljebu

BAS OVO DRUZE!!!!!!!!!
Jadno je koliko zele da sjebu Djokovicevo dostignuce
ROKNUCU SE AKO VAVRINKA DOBIJE!!!!
ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DJOKOVIC JE IMPERAITV U SVETU TENISA!!!!
Ne moug ni da jedem zbog utakmice, stoji mi ovo da jedem i ne mogu, pijem pivo i pusim cigare, bolje da nisam izasao iz kuce pobio bih pola ulice zbog ovoga!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BRATE KOJ VAVRINKA MOZE DA SE MERI SA DJOKOVICEM!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?!? KOJ Pokazite mi, prso sam, pucacu sebi u glavu ako dobije!

Trebaš preći u islam da bi se bolje uklopio u englesko društvo. Predlažem da uzmeš ime Abdul al Hrvati

Netočno i netočno.