/ex-yu/

samo ljubav momci

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=unRldLdllZ8
vocaroo.com/i/s0mGvk4ao2Q3
pastebin.com/QdtGHzq5
imgur.com/a/yP0QO
twitter.com/NSFWRedditVideo

>crvati
>pedercine
TOP CEC OVO NEMOS IZMISLIT

m a r i j a ž e ž e l j

d a m i r r i m a c

v u k m o b

feat CRNI ANDJELI

...

arapin bin ladin

nije turcin vec srbin miladin

ŠTAE BILO BRE MIŠEVI

MOJNE DA BUDE ZVEKETE

Za onog koji smara
>taksista na heroinur i hvali se......
>taksista prespojio troje ljudi i zaradio 700eura veceras
Nekada davno sam koristio to, ali je proslo vreme itd....ukratko imam skoro 100 000 din vise veceras a nisam se ni nadao. Kucam ovo sada jer su drugari otisli pa nemam gde i sta, na vama je da verujete ili ne verujete.

ŠA BILO MIŠEVI
MOINE BUDE ZVEKETE

ne lažeš mene, lažeš sebe pajdomančino

bas si promasio prozivku, ja pajdo za dzabe imam , lozis se, ne radim to, pajdomancino (cuo si juce ovu rec u kraju).

nije mu bilo dovoljno jedno gepekovanje vidim ja...

jel zna mama sneza da dilujes?

uhh

otkazat će ti srce s tom prehranom, nisi više balavac

>navučen na opijate
>bleji mu paja na stolu
>tvrdi da ne radi
ahahah o jebote
dovoljno pajdomana je prošlo kroz moj život da bih ti poverovao, svi do jednog ste patološki lažovi

youtube.com/watch?v=unRldLdllZ8

plakem momki, ovo je moja autobiografska pesma

Pa svako bezi od jazavac mafije dbi!
Upravo se u mojoj sobi razmenilo 1/4 kilograma dopa i svi su otusli, samo lokalni tester je ostao da proba, spakovao sam mu u fuliju od cigara to malo sto je ostalo da nosi kuci.
>posao zavrsen
>taxi +700evra
>ende
Cak sam bezobrazno trazio mekdonalds djus i cigare i sve zivo da mi donesu, uzivam u svemu

>servs

Kako znas da je sneza smradu bobi nemoj ovde to pricati cigane, jebala te sneza, znao sam da ces doci ovde ali NIKAKO ovo nemoj raditi.
Pa niko ne kaze da mi je srce super i slicno
Nista od grintextovanog nije istina, ja totalno nemam navucenost na opijate ni u kom pogledu.
Bio sam najgori zavisnik koji postoji i sve to ali ne vec jakoooo dugo, ja nisam imao krize niti kupovao bilo sta iz zavisnosti mnogo godina.

ko je bobi?

znam gde si btw

dečko svaki tvoj post je poziv za pomoć

>u jedan dred crna govna
>u drugi pederi
Samo bih ja trebao da imam dozvolu da pravim dredove

taksista prijavljen nesi slini + sam rekao da je povezan sa onim zoljama sto su nasli

t.

E SUPERISKA BTW.....
Jel trebam da se smorim ili "plasim i gledam u senkama" svog neprijatelja.
Na Banovom sa Brdu, mozes i na pice da dodjes ako si normalac

jel to tvoje čudovište ?

kidnapovacemo ti macku tepra i snimicemo klip kao isisovci gde cemo traziti 700 evra za otkup ili secemo glavu i saljemo postom na tvoju adresu

Hahahhahahaha koji kurac je ovaj taksista citam mu postove i ne mogu da provalim jel momak debil iz prave ili ne, on je bas tip koji ne bi znao za Sup Forums vjerovatno mu neko pokazao hahahahahhaahhahahahahahahah plakem

fakat je majmunko

bobi je ortak spava, zvao ga, njemu je bilo zanimljivo pored mene da gleda malo ova exyu ali je rekao da je ovo tesko sranje,
????? Poceo si da slinis? Sta pises uopste?
Pa sto se ne odazoves da dodjes mi?

prijavljen si nesi slini (nebojsi stefanovicu) za dilovanje droge plus za umesanost u atentat na vucica

>ook taksistina slika ce osvanuti u kuriru preksutra

Hahahahahaha bice da je ovaj taksista isto organizova atentat na mila ma CEC BRE

haha i to cu da mu napakujem

Dogovoricemo se o otkupu
Sta ti koj kurac pises, jel si onaj narkoman ili majmunko sto polaze biologiju pa je sada "SKAPIRAO VELIKU ISTINU TAKSTISTE KAKO JE ON DOSAO OVDE"
UBIJ SE BUKVALNO DEBILU
O Mom dolazku ovde sam pisao sto puta a mnogo pre tebe sam provalio ovo, ajde sada ushiceno juri proxy vpn sranja da mozes da postujes i kada neko prodje osecasces se kao pravi haker! Zvace te da radis z anonymouse za lepu platu, samo moras da stavis we do not forige i to ostao......

Otvorena sezona na premijere, t.aksista
Hahahahahhaahhahahhhagaagagghagahagagahahahaggahahahahahaha P L A K E M

>Kako znas da je sneza
ima ljep glas
> ja totalno nemam navucenost na opijate ni u kom pogledu

vocaroo.com/i/s0mGvk4ao2Q3

auuuu jebote pa ova slika postoji??? hahaha saljem vba odmah ovo sad

Bukvalno pise ka djeca iz drugog srednje kad se hvale ko je jaci bahahahahahahahahhahahaha kidaju me strane jel ovo neka oldfag egzju mema ili je momak fakat pukao hahahahahahhaahhaha

TAKSISTA LOVAC NA PREMIJERE BAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA P L A K

sudar divova

majmunko vs taksista

Ovaj momak smrce grumene kokaina hahahhahahahahahahah CEPAJU MI SE STRANE
Bice da je zavrsio filozofski kad je ovakav kvazi intelektualac pa jebote ubih se od smijeha nocas hvala ubico kraljeva

koji T H I C C ima ovaj damir rimac

da li da mu objavim adresu ovde ili ne

malo mi ga je zao ali me u isto vreme boli kurac

ŠTA BILO

ĐE PROBLEM

OŠ DA TE ZDROBIM KO BANANU A?

>vocaroo.com/i/s0mGvk4ao2Q3
Hhaahahahahhaahaahahah secam se ovoga ALI ZASTO VI TO CUVATE???
Stvarno ne razumem zasto cuvate moje duge tekstove ili ti paste i slike?
Stvarno ne znam.
Kako znas da se ona tako zove, ima lep glas, ona je skolovana zena od jako zajebanog caleta i proputovala svet u komunizmu.
Ucila jezike itd....zamisli taj glas koliko smesan deluje a bila je direktor kojoj je nadjerjedno stotine ljudi, bila je prvo shef pa kasnije direktor.
Trebala je da radi za sluzbu ili ti UDBU/DB ali nij htela to a mene su kao klinca vukli da radim i nije me dala (majcinska ljubav)
Pa sam sam je postavio 100puta i sta sa njom.
Sta ti je vba?

PROBUDIH BRATA HAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
HVALA TI TAKSISTA OVO JE KVALITETNO GOVNOPOSTANJE

Objavi ako ti je to uzitak, mislis da ce se nesto desiti ili promeniti iskreno, oces sam da je napisem?

napisi

daj objavi adresu, preticu vuk mobu preko fejsa i ostavicu mu tu adresu ako zeli da se obracuna sa mnom

>/x/
ayy lmao taxista veruje u svemirce

ne samo vuk mob tebra

BOG ZNA KOGA ON VOZI PO NOCU MA
CEP
E
P

CAO STRANE

...

Uzasna i forsirana mema i niko je ne posta sem vi crvi, jos guzo buljo oko boke hmmmm

HAAAAHAHAHAHAHAH TAKSISTA NA DOPU MRTAV DROGIRAN KO GUZICA VITLA BAZUKOM I JEDE PICU OD 1000 DIN HSAHAHAHHHAH PA OVO NE MOZES IZMISLITI VOLIM EGGSYU JEBIGA

HAHAHAHAHAHA OVO MOMAK JE ILI RETARD ILI BUDUCI STAND UP BOG

taksista bićeš gepekovan

sad taksista pizdi, hvata se za glavu ne zna sta radi, kuca poruku pa brise, smislja dovoljno dobar damage control

guys you ready for earthquake in Raqqa

...

nismo još ustanovili koliko je majmunko visok
moramo znat može li parirat sa taksistinih 100kg 190cm

Pazi sad kad baci neku ultra duboku misao od 2000 slova BAHAHAHAHAHAHAHAHAH
>taksista siri svoju beskonacnu mudrost na jebeni Sup Forums
Hahahahahah nikad vise drogu u ruke necu uzet

HAHAHAH LJUDI TAKSISTA KOMIRAN OD DOPA VALJA SE PO PODU I PENI NA USTA XXHAHAHAHAHAHAHHÄAAAAAÄAÄALSÖÄDÅÅPAPPPAÅAAJSHHHSHSGXAXAXAXAXAXA BICES GEPEKOVAN TAKSISTaaaaåäåäääää PA MENI BUKVALNO SUZE IDU NA OCI OD SMEHA

pastebin.com/QdtGHzq5

imgur.com/a/yP0QO

...

U M I R E M
M
I
R
E
M

...

Pa napisi ti anone
ok
ok
uuuuu jbte koja je tebe euforija uhvatila ni oko cega, ovo stvarno ne mozes izmisliti, idi ubij se debilu!! Daj jo CapsLock-a
Znam, to me i plasi
Ma jok
Banovo Brdo, preko puta okretnice,
Vladimir Draskovic
0658642400
Ako treba jos neke blize podatke cu ostavititi ali daj boze da sa ovom devojokom budem i onda cu biti na Vidikovackom Vencu,
Iiiiii?
Jel sada jos treba neko razotkrivanje?

majko mila koja sirotinjska zgrada

u jbt ovo neki pravi haker u koncu

Ne mogu vise bukvalno placem od smijeha taksista je jedini lijek za depresiju

Pa jel mozete biti smesniji i jadniji nego sami sebe da podrzavate tako sto mrzite lika koji jebe a vi jebete lutke od 10evra na naduvavanje pa onda svaki medjusobni post da ohrabrujtete ili kao BRAVO to je to....

auuuu pa taksista se sad sjebo nacisto, sad kad mu dodju vuk mob i jala brat pa kad padne gepek

ide mi ponekad na kurac taksista ali ne volim ni kad ga ovako napadnete u čoporu kao hijene, nije lepo ovo, cyber bullying, kako god nije zaslužio baš ovakav tretman

A i za "prave hakere"....tebra sa njima i zaradjujem, koliko god to sada delovalo glupo, daj mi podatak neki tvoj i sutra cu ti imati desktop na dlanu ovde, ako mi ne verujes probaj i vidi

tipa koji podatak?

HAHAHAHAHHAHA NE MOGU DA MU POSALJEM MA RASPADAM SE BRE BAHAHAHAHAHHAHAHAAVHAHA

Svi puse taksisi jer se boje da ne budu sgepekovani ahahahahahahahahahahahah

joj tebra pomagaj prete mi neki jevreji preko fejsa ajd ishakuj ih pls

Eto pogodio je podrum baja adresu. Kao sto sam i rekao >sta sada raditi?

ovo nije moj /ex-yu/ ...

TAKSISTA IMA KAFU OD MENE AKO GA IKAD VIDIM SUZE JEBENE BRISEM SA LICA HAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHHAHA

ovo

ONAJ OSECAJ KAD TI TAKSISTA DA (You) HAHAHAHAHAHAH LADNO SU MU POKUPILI PODATKE HAHAGAGAGAGAGÄAÅAÅA PA KOJA JE OVO DROGIRANA DIJABOLA LJUDI TAKSISTA USRAN OD DROGE GUBI KONTROLU NAD MOZGOM RUKAMA NOGAMA I CMARU USERAVA SE U STOLICI PROLIVCINA IZBIJA NA SVE STRANE SMRDI ON NE ZNA STA SE DESAVA ALI MU JE LEPO I TOPLO JEDVA SMOGNE SNAGE DA ZAHVATI MALO RUKOM I POMIRISE STA JE ALI MU OTKAZUJE I CULO MIRISA PA RRRK U USTA I POJEDE XAAHHAXZA HAHAHAHAHHHHHHHHGGHGGGGGGXXXXX XXXX-DDDDDDDD

DOSTA JE VISE U M I R E M

Mali si decko, mislis da znas time sto si LUK provalio....ima jos zilion stvari ali naravno kao u svemu moras biti u nekom poslu da bi ti neko pomogao.
>decko je na miningovanje coina zaradio auto perionicu i ML-a
>Kasnije jos vise
>Na jurenje pedofila isto para
>mene ceka za neke bolje udarce jer dolazim do podataka boljih ljudi.

sve sve ali otkud ti brojevi taksistinih ćaleta i keve

KAFICU PRED SPAVANJE XAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAHHHHHAGGAGA VRISTIM EJJJJ ALOOLL VRISTIM ÖOD SMEHA BRE

sta je luk?

TAKSISTA MI JE NOVI BOG AJMO RELIGIJA TAKSISTICIZAM BAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHGAGA

mr taksista robot

jel me zajebavas ili si toliko ushicen ili nenormalan da pises tako?

sta se ovo desava, taksista hakovao sam sebe?

3 godine idem na ylyl i nikad se nisam ovoliko cepao
Taksista je svetac
BAHAHAHHAHAHAHA JA I DALJE NE ZNAM JEL IRONICAM MA NEMERES FABRIKIRAT

PERIONICU U KOJOJ TI RADIS JEL TAKO HAHAHAHXAXA PA TO JE TO LJUDI ON RADI U PERIONICI JBT SAD SU SE SVE KOCKICE AKLOPILE DECKO JE MOKAR PO CEO DAN NA -3 I SMRDI NA SREDSTVA ZA CISCENJE I UDISE IH24/7 HAHAHAHA ON SECE DOP SA DOMESTOSOM IZ PERIONICE XAXAXAXAXAXAXA PA PLACEM BRE ALO OD OVOGA MOZE DA SE RIKNE HAHAHAHSH

>droga
>picke
>nezdrava hrana
>hakovanje
>gepek
>doxxovanje

tacno je taxista bindzovao mr robota i tripuje nas

MAJMUNKO
MAJMUNKO
MAJMUNKO
MAJMUNKO
MAJMUNKO

STOMAK ME CEPA OD SMEHA
BAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA SERVI NOVI BOGOVI EGZJUA

HVALA STO POSTOJIS TAKSISTA TRESEM SE OD SMEHA