/polska/

Edycja pro unijna

Other urls found in this thread:

euroislam.pl/jestem-muzulmanka-i-feministka/
youtube.com/watch?v=0RaLEVmuM4o
youtube.com/watch?v=AEPvRSCBpNM
youtube.com/watch?v=eBhh23-paLU
youtube.com/watch?v=wy9r2qeouiQ
youtube.com/watch?v=OvP3B9Qo_Iw
youtube.com/watch?v=atEwtKu_qmQ
youtube.com/watch?v=LPTm6aG4nTM
youtube.com/watch?v=HWMwijVs-ww
youtube.com/watch?v=96Qt76NmK7E
twitter.com/AnonBabble

Kurwa nienawidze femek.

ile mieliscie lat kiedy pierwszy raz zaruchaliscie, ja 21

ANIME

t. nietrzymający niesrający nic nie robiący adept maga

▶Anonymous 1 month ago No.15173[Odpowiedź][Watch Thread]
Faceci to kurwy.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że mocno uogólniam i z tego, że część kobiet też jest kurwami. Piszę tu o większości. Rzecz w tym, że o ile taka przeciętna kobieta zna swoją wartość i nie pozwala każdemu siebie mieć, to facet daje fiuta każdej, która ma jakieś sensowne kształty. Facet jak zobaczy dekolt albo zarys pośladków przez ubranie, to przestaje myśleć o czymkolwiek innym, zupełnie jak palacz, który akurat zobaczył papierosa. Najśmieszniejsze jest to, że kobiety mają z tego same profity - darmowe drinki, podwyższenie poczucia własnej wartości itd. Czasem nawet znajdują frajera, który robi z nich swoją księżniczkę i jest pieskiem służącym portfelem, penisem, czy adoracją za samą możliwość spełniania swojej potrzeby fizjologicznej z ładną dziewczyną. Tak wysoko mężczyźni potrafią cenić dobry seks, że robią z siebie zań służących. Panowie łażą natrętnie za babkami z nadzieją, że może uda im się puścić. To jest dopiero kurestwo, a do tego nikt nie chce im za nie płacić. Ba, przecież oni płacą za to, żeby móc dawać chuja. Wyobraźcie sobie laskę, która chodzi po klubach, kupuje facetom napoje i nachalnie chce, żeby ją przerżnęli. Nie ma takich. Bo taki jest wygląd wasz, faceci, a nie pań.

Czarodziej tutaj aspirujący do awansu na nekromante

czemu z uczucio kopiujesz

nigdy nie ruchałem

SZKODA ale co mam na to poradzic? znalesc dziewczyne? ciekawe jak, nie znam zadnej

Nie wiem z którego kurwidołka to przekopiowałeś ale weź tam idź i nie wracaj.

Kobiety to kurwy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że mocno uogólniam i z tego, że część facetów też jest kurwami. Piszę tu o większości. Rzecz w tym, że o ile taki przeciętny facet zna swoją wartość i nie pozwala każdej siebie mieć, to kobieta daje dupy każdemu, który ma jakieś sensowne sumy na koncie. Kobieta jak zobaczy złotą kartę albo plik banknotów, to przestaje myśleć o czymkolwiek innym, zupełnie jak palacz, który akurat zobaczył papierosa. Najśmieszniejsze jest to, że faceci mają z tego same profity - jebanie, podwyższenie poczucia własnej wartości itd. Czasem nawet znajdują frajerkę, która robi z nich swojego księcia i jest suczką służącą kurtyzaną, workiem na sperme, czy adoracją za samą możliwość spełniania swojej potrzeby zakupowej za pieniądze. Tak wysoko kobiety potrafią cenić dobry pieniądz, że robią z siebie zań służące. Panie łażą natrętnie za facetami z nadzieją, że może uda im się kupić nowe ciuszki. To jest dopiero kurestwo, a do tego nikt nie chce im za nie płacić gotówką. Ba, przecież one dają dupy, żeby móc kupić nowe ciuszki. Wyobraźcie sobie faceta, który chodzi po klubach, daje dupy kobietom i nachalnie chce, żeby go sponsorowali. Nie ma takich. Bo taki jest wygląd wasz, kobiety, a nie panów.

Kobiety to kurwy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że mocno uogólniam i z tego, że część facetów też jest kurwami. Piszę tu o większości. Rzecz w tym, że o ile taki przeciętny facet zna swoją wartość i nie pozwala każdej siebie mieć, to kobieta daje dupy każdemu, który ma jakieś sensowne sumy na koncie. Kobieta jak zobaczy złotą kartę albo plik banknotów, to przestaje myśleć o czymkolwiek innym, zupełnie jak palacz, który akurat zobaczył papierosa. Najśmieszniejsze jest to, że faceci mają z tego same profity - jebanie, podwyższenie poczucia własnej wartości itd. Czasem nawet znajdują frajerkę, która robi z nich swojego księcia i jest suczką służącą kurtyzaną, workiem na sperme, czy adoracją za samą możliwość spełniania swojej potrzeby zakupowej za pieniądze. Tak wysoko kobiety potrafią cenić dobry pieniądz, że robią z siebie zań służące. Panie łażą natrętnie za facetami z nadzieją, że może uda im się kupić nowe ciuszki. To jest dopiero kurestwo, a do tego nikt nie chce im za nie płacić gotówką. Ba, przecież one dają dupy, żeby móc kupić nowe ciuszki. Wyobraźcie sobie faceta, który chodzi po klubach, daje dupy kobietom i nachalnie chce, żeby go sponsorowali. Nie ma takich. Bo taki jest wygląd wasz, kobiety, a nie panów.

cześć lanceq

czy to ten słynny colin mcrae groźny rajdowiec

pracy poszukaj wowik debilu

PAAAANIEEEE SZAAAAATNIAAAAA

triple prawdy wowik rozjebion

mam prace w korpo zdalnie

siedze w domu ciagle

w pizdzie siedzisz kurwo jebana

Faceci są jacys niedojebani kurwa
>jeden spojrzy sie na drugiego
>HURR MASZ JAKIS PROBLEM?
>zaczynają wojny jak downy
>giną za abstrakcyjne idee jak ''naród''

dobrze że istnieje in vitro i już nie jestescie potrzebni

wowik kurwo gruba zajebana tinder to nie korpo chory pojebie

;_; obraziles moje uczucia

o ty kurwa konfidencie zajebany CHODZ TUTAJ

euroislam.pl/jestem-muzulmanka-i-feministka/

Mama mówiła żeby nie brać trypli od nieznajomych.

...

>dobrze że istnieje in vitro i już nie jestescie potrzebni

bait oceniam 9/10 bo aż mi żyłka pękła gratulacje user

>kolejny rok
>dalej brak gf

czy jest dla mnie jeszcze szansa danony? 23 lewel

Kurwo jebana, psujesz zabawę.

jeden user powie tak inny user powie nie

Raczej nie skoro przez 4 lata studiów się nie ogarnąłeś.

Nie ma, szukaj lepiej waifu.

rodzina i koledzy się martwią czemu nie mam jeszcze gf

mialem kiedys raz

czy wyglądasz jak ryszard pianino
czy posiadasz 28 i 180k
czy masz 200 iq

jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś nie, możesz kupować łajfupoduchę

jest, jedz na Ukraine i kup sobie loszke od szamana wioski

>szamana wioski
nawet hihłem

20 żbsz
dziewczyna była bardzo łatwa i sama zaproponowała, było to czasie wspólnego oglądania filmu lustra

>mialem kiedys raz
Normiki won, REEEEEEE

>ryszard pianino
prykam z tego mema

wygladam dobrze raczej tylko mam 180cm i chuj

postujcie muzyczke
youtube.com/watch?v=0RaLEVmuM4o

youtube.com/watch?v=AEPvRSCBpNM

fenomen r9k polega na tym ze oni czesto mówia ze ktos ich spytal czy sa dziewicami w realu albo czy maja sperme
a tak naprawde to sa mitomani, samotni chorzy na depresje mitomani

youtube.com/watch?v=eBhh23-paLU

co to mitoman?

>toż tam same podwieki spierdoleksy

Kurwa, przypomniałeś mi jak kiedyś obok mnie w autobusie jechało takich dwóch, gimbaza albo początek liceum, i jeden nawijał jak pojebany o LoLu czy jakimś tam innym gównie.
Z wyglądu też byś pomyślał bez wachania że mega spierdon.
Aż tu nagle rozmowa przeskoczyła na temat ruchania i jak to on już ze 2 miesiące nie ruchał.

Trudno nauczyć się samemu grać na gitarce?

ktos kto ciagle klamie

>Krystyna

EHHHHHHHHH ZUZIU

wiecie o czym lubie marzyc anonki? ze kiedys sie pokaze takiej na tinderze i jej sie spodobam bo przez ten dluzszy okres szkalowania juz schudlem nie zauwazajac nawet
i mi na snapie nakreci filmik jak pic releated

youtube.com/watch?v=wy9r2qeouiQ

WOWIK DEBILUUUUUUUUUU

youtube.com/watch?v=OvP3B9Qo_Iw

wowik?

>zrób mam nadzieję porządny tzw. workout
>brzuch w sensie żołądek zaczął boleć i bulgotać po treningu
siła i dobra sylwetka to chyba nie dla mnie

wowik to putas

>tym czasem u szwabów

za duzo kalorii spaliles i teraz musisz cos wpierdolic

to jego ojciec

youtube.com/watch?v=atEwtKu_qmQ

>sesja treningowa wowika

youtube.com/watch?v=LPTm6aG4nTM

Jestescie zdania ze wowik jest powyzej przeciętnie inteligentny?

jestem zdania ze powinienes przestac postowac

i taki protip pisze sie ponadprzecietnie imbecylu bez matury

już mi trochę lepiej
zjadłem 30g (1/3 tabliczki) w miarę słodkiej czekolady "gorzkiej" 90%, a za godzinę smażę łososia

Ale to nie ja.

chcialbym miec dziewczyne jak kill la kill

Ale bym temu czemuś zapierdolił

nie zmylisz mnie animką wowik

głupi podwiek

nie wiem to biurko stojace to chyba mem jest anoni. stoje juz 20 minut i mnie wszystko zaczyna bolec ale nie mam biurka typowo przeznaczonego do pracy stojacej wiec moze to dlatego. chociaz szczerze watpie. no ale kurwa teraz sobie usiade a jakbym mial biurko do pracy stojacej to na czym usiade?

>pro unijna


zdychaj ty pierdolonjy kutasie jebany :)

Kobieta za każdym razem siedzi się obok mnie, co robić?

Wyjmij szlonga i puknij ją w ramię

not bad (ang nie dobrze)

[']

youtube.com/watch?v=HWMwijVs-ww

debilu stołek albo to pedalskie siedzisko pochyle. nie mozna długo stac

groźny narodowiec, nie podchodzić bo zarazi niskim ilorazem inteligencji

najpierw naucz się polskiego ty jebany debilu
to już jakiś czarnuch z ameryki co czasem na Sup Forums postuje pisze bardziej składnie niż ty, a polskiego się uczył przez 2 tygodnie na duolingo

to po chuj forsuja te biurka do pracy stojacej jako cos zdrowego co pomaga schudnac?

>nie można długo stać

czemu niby?

uwaga pedał brukselski. zaraz zgwałci albo przyśle ciapatego

Pozdrawiam z Kubani

...

gdyby nie Unia to by w Polsce wyglądało jak w Kongo zjebie

Kto pamięta?
youtube.com/watch?v=96Qt76NmK7E

Uprasza się o wypierdalanie z tej nitki zwierzaku zajebany, idź tam poskanduj jak bardzo nie chcesz uchodźców w Polsce xD

>najpierw naucz się polskiego ty jebany debilu
>to już jakiś czarnuch z ameryki co czasem na Sup Forums postuje pisze bardziej składnie niż ty, a polskiego się uczył przez 2 tygodnie na duolingo

Bo piszę z telefonu, debilu, i nie chcę googlować słowa

Kiedy będzie pisał z PC będzie lepiej

zeby nie zalegac przy nich. słuza tylko do dochodzenia do nich, zalatwiania i pojscia dalej.
ludzkie ciało jest całkowicie niedostosowane do stania. człowiek powinien siedziec albo chodzic. Skóra na stopach jest zbyt cienka. Długotrwałe stanie moze spowodowac martwice skóry u stóp

abyś ty wypierdolił na zachód i tam cię Arab zajebał bo usłyszał akcent jebanego posranego polaczaka kacapiacka lewgo posranego oszuste tak jak Turki napierdalają was w niemczech . :)

>ruski zwierz
>telefonoposter
>zażywa krokodilu

raus

gabriel janowski przedawkował proszki
śmiesznie podskakuje, wszystkich dziś całuje

W piatek jadę.
Kapcza: UH250 Jesus

>dziadek zdech
>w spadku przepisał mi 3 miliony

NIGDY nie byłem w robocie i NIGDY do tej nie pójde wy KURWY JEBANE HAHAHAHAHA

ja pierdole chodzą chuje 5 lat na meme studia po czym robią za 1600zł w Tesco a ja bez matury już jestem ustawiony oto sprawiedliwość życia chuje, oto wasz Bóg frajerzy pierdoleni a jak zdechniemy i pójdziemy do piekła to se wykupie apartament w najzimniejszej częsci i możecie mi pysiora siorbać biedaki.

@66979479
Dobra teraz jest zbyt oczywisty, chuj ci w dupe śmieciu. Nie dla psa (You).

Powiedz to żołnierzom na warcie. Ja pierdole polaczki i ich wywody z dupy.

t. wpierdalam swoje guwno om nom nom jakie dobre polskie guwienko :DD

ale że pieniążki z monopoly prawdziwe nie są to ty wiedz

Debil kurwa. Nikt nie moze stac bez ruchu wiecej niz kilkanascie minut. Nie ma takiej mozliwosci. Dlatego się "przestępuje" z jednej nogi na drugą. Także na warcie

> ruski zwerz

U ciebie w dupie

Dzisiaj w pracy jakiś nowy typ przyszedł i opowiadał jak pracował przy gównie w Holandii czy chuj wie gdzie. Mówił jak to mu w Polsce brakuje tej swobody która panuje na zachodzie i że Polacy powinni wymieszać się z uchodźcami bo multikulturalizm jest następnym krokiem do rozwoju ludzkości xD Myślałem że mu pierdolne w łeb