Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

facebook(pont)com/OpHunAnon/
twitter.com/NSFWRedditGif

A nap kérdése
Mi a legnagyobb gyökérség amit ánon valaha csinált?

2nd for Hungarian qts

Napi kérdéseket feltenni.
I prefer OpenCola instead of Pepsi. Leave.

Ki nézi itt a Halt and Catch Fire; magyar cím asszem CTRL nélkül; című sorozatot?

Mi a bajod a nap kérdésével?

Pls love pepsi hungar

Kéne posztolni

Nagyon megdugnám a Gaál Noémit.

van itt /debrecenifiu/?

Egyszer meséltem a srácról, aki kiment angliába és azóta csak angolul posztol a zsidókönyvre, főleg magyarokat fikázó posztokat. Elte japán szakos volt. Emlékszik valaki? Mindegy. Végigpörgettem a lapját, csak hogy gondoskodjak a vérnyomásomról. Volt egy poszt, ahol leírta, hogy az anyját kivezényelték a déli határhoz, de meg is érdemli, mert rasszista. Természetesen angolul írta ezt is. Kérdem én, mennyire kel faszfejnek lenned, hogy a saját anyádat fikázd a neten?

>/blog

Sátán kvadok megerősítik hogy gyökér a gyerek.

Hát, nem mindegy hogy az országot fikázza vagy az embereket. Mert az országon van mit. A magyarokkal nincs különösebb baj. Talán annyi h. mindenki búval baszott, meg hogy szeretnek belepofázni mások életébe.

>Kérdem én, mennyire kel faszfejnek lenned, hogy a saját anyádat fikázd a neten?
Semennyire, az ő anyja, azt mond róla amit akar, neked mi közöd hozzá?

vannak ilyen kis elkényeztetett patkányok

akasztani kéne

Emlékeztető
>Holnap reggel is egészséges időben kelsz fel
>Holnap reggel is reggelizel
>Holnap is bemész az egyetemre tanulni
>Holnap is váltasz pár szót a diáktársaiddal
>Holnap is csinálsz finom ebédet
>Holnap is olvasol
>Holnap is időben lefekszel és alszol egy jót
Az élet szép

takarodj ezzel a szarral a nők lapja fórumjára

fos és szar

én is anonimusz vagyok

@67136828
t. Fodor Gábor

Gec hogy képes bárki is unironikusan viselni ezt a maszkot?

Ezek a bohócok:

facebook(pont)com/OpHunAnon/

biztos katolikus teokrata hől

>neki még nincs 4csen hekker maszkja

top pleb

le a rencerrel

Bátor forradalmár

HAHAHAHAH WHAT NOW?

...

Hol a kormányt, hol az embereket. De én azt gondolom, hogy ha itthagyod az országot, nincs jogod köpködni rá.

Egy kis közöm van hozzá. Az anyja félig-meddig rokon. És nagyon jó barátságban voltam vele, míg másik városba nem költözött.

pont egy ilyen csutkáért cserébe geciztem tele a mongol cigány kurva anyád ólajtónyi seggét hől

udvariatlan tbqh

mit véded az anyját, nem érted hogy rasszista?
ne csodálkozz ha majd téged is jól beolt legközelebb, te diszkriminatorikus köcsög

>mongol cigany calling someone a mongol

rude t b h

>hogy ha itthagyod az országot, nincs jogod köpködni rá.

Ebből is látszik hogy kurvára mindegy hogy az ilyen fajta ember hol él

I bet he got the blunt end of the stick and is a clear mixture of Turkish and Mongol genes

Azonnal jelentsem magam Gyurcsány Ferencnek, a Demokratikus Koalíció elnökének? És a kurva anyámat is?

csak felbasz.

gecc ma is kurva érdekes az előadás

szedem a cuccom azt hazamegyek aludni hől

Miért baj az ha valaki rasszista? Ez egy teljesen természtetes evolúciós késztetés.

csak akkor baj ha fehér vagy

Ez hátrányos megkülönböztetés. Ilyenkor mi van az emberi jogokkal?

leszarom XD

LÉGHAJÓ
Öcsinimusz előre!

faszomat már hirosima

mi a gecy van már ?

nem tudtad? ha más a véleményed akkor nincsenek jogaid!

>aéa nincs zsidó bn

szerintem te egy buzi vagy

Rájöttem, hogy bárki is nyer, én nagyon jól fogok szórakozni. Ha trump akkor a zsindex és a többi nyugati média, ha clinton akkor a Sup Forums-t megszálló /r/the_donalos kiskorúak nyafizásán lehet röhögni. Már nagyon várom

Rájöttem, hogy bárki is nyer, én nagyon jól fogok szórakozni. Ha trump akkor a zsindex és a többi nyugati média, ha clinton akkor a Sup Forums-t megszálló /r/the_donalos kiskorúak nyafizásán lehet röhögni. Már nagyon várom hől

Ez hől

ok

Kurva hirosima szopjon ki

Miért nem működik a posztolás rendesen?

jah gecc

szeretnék tisztelebeli zsidó lenni ;_;
szeretnék sok pénzt és világuralmat

már hetek óta baszakszik mert a kurva hirosima nem képes üzemeltetni az oldalt

inkább hónapok

Szét megy a fejem
Nagyon fáj.

a kövi OP kép

jézusom
mi ez

>De én azt gondolom, hogy ha itthagyod az országot, nincs jogod köpködni rá.

Hagyjuk már. Kb az összes magyar ami vitte valamire itthagyott minket a gecibe. Teller Ede, Szilárd Leo, Neumann János.

mivan Peti bannoltak ? :DDD

Pálinkás jóreggelt!

ki volt az és mit mondott?

én voltam és töröltem
kéne alma

És? Akkor mindenki aki lelép automatikusan potenciális Nobel-díj jelölt? Vagy mit akarsz ezzel mondani? Nem gondolom, hogy Teller Ede köpködve rasszistázott volna miután dobbantott

haha a Jobbik hogy bekukurikúzta a fideszt

hogyhogy ?

na mi?
nem lett meg az alkotmánymódosítás?
büszkék lehetnek magukra

még rendes náci pártunk sincs bazdmeg

nem lett meg, meg valami gecinagy transzparenst is kiraktak a parlamentben hogy pénzért még a terroristákat is beengedi a fidesz

mikor lesz kihirdetve az eredmény? ha megint ilyen hajnali 3kor akkor faszom se várja meg

akkor még csak a keleti parton épp hogy bezártak a fülkék

>És? Akkor mindenki aki lelép automatikusan potenciális Nobel-díj jelölt?
Nem. De szerinted az normális hogy mindenki aki tanult, gondolkodó ember és van egy kis nyelvérzéke az kb mind eltakarodik külföldre?

Amúgy abban igazad van hogy az anyja nem rasszista (fasznak kell a sok ingyenélő ide aki még magyarul se beszél) hanem az nem tetszik hogy kritikán felülivé teszed az országot. Igenis úgy lehet csak javítani a helyzeten ha kritikusak vagyunk a rendszerrel szemben.

Azért jó tudni, hogy a saját pozícióik nekik is előbbrevalóak, mint az ország java.

Nem normális. Egy szóval sem mondtam. Pár éven belül csak közmunkások meg európai gyárak összeazerelő robotai lesznek. Meg ugye a feleslegesen nagy parlament. És ez szívás.

Nem zavar a kritika. Én is támogatom. De a mindenkori kormányt kurvára nem érdekli. Pláne az, ha a londoni magyar mosogatófiú böfögi a fészbúkra az után, hogy elötte kettővel letagadta hogy magyar. Ez basz fel.

miért mit vártál, magyar politikáról van szó

>már megint a helyeskével álmodtál
>már megint felriadtál hajnali háromkor az álomból
>már megint csak bámultál magad elé a sötétben próbálva felfogni hogy a boldogság amit pár perce éreztél nem volt igazi és soha nem fog megvalósulni

>megint időben lefeküdtél
>megint nyugodtan aludtál
>megint édes álmaid voltak
>megint kellemese erekcióval ébredtél reggel

>már megint nem haltál meg álmodban

heló jani

na jól van akkor, legalább ha csak reggel nézem akkor se maradok le semmiről

leszarjuk a whiningodat te buzeráns béta fasz, takarodj a redditre

>edzés után hazaérve a bn csinált vacsit
>fürdés a bnvel
>érzéki szeretkezés
>összebújva elaludni
>reggel bn mellett ébredni
>munka előtt beleharapni a bn seggébe

Nem szar érzés.

mi a /kurva anyátok/ véleménye erről?

>De a mindenkori kormányt kurvára nem érdekli.
Hát, valamit csinálni kéne hogy érdekelje őket, mert ez így fertelmes.

>Pláne az, ha a londoni magyar mosogatófiú böfögi a fészbúkra az után, hogy elötte kettővel letagadta hogy magyar.
Hát az csak a saját szegénységi bizonyítványa. De hogy tagadja amúgy le ha magyar neve van? :D

>>összebújva elaludni

na innen tudom hogy kamuzol

>ananász a pizzán
Gusztustalan

szerintem te vagy a gusztustalan

elég pici ha akkora a villa hozzá képest

buziság

legalább szaros volt egy kicsit a segge partja?:D

okádék. töröld azonnal, már a látványától is rosszul van az ember

nem

Az erőszak lenne a megoldás. Vagy valami hiteles figura, aki nem a rokonságot akarja kitömni.

Úgy tagadja le, hogy mondja. Tudod a szokásos lipsi duma. "Széggyellemhogymagyarvagyok" stb.

Rákot kapott tőle a vesém

remélem, tényleg így történt, user

Menj el, és ne gyere vissza..!
Menj el, és NE GYERE VISSZA!

Vajh milyen hamar halnának bele a kognitív disszonanciába, ha ellátogatnának valami chanre, ahol igazi ánonok vannak?

>nem tudni, hogy aktuális évben rasszizmus=hatalom+előítélet
fehér férfiak, mindenki

El fogok késni analízisről

Ha Shillary nyer, a CIA-vel megpuccsoltatja Orbánt, az Index is ma írta (persze csak ironikusan, mert az USA jó fiú, nem tett semmi rosszat, de azért a vágyakozás nagyon érződik...)

Ti nagyon túlértékelitek a barátnőket srácok
Majd rájössz