/polska/

Edycja wtorkowa przedwyborcza

Other urls found in this thread:

rp.pl/artykul/1029383-Slynny-syryjski-zamek-zbombardowany.html#ap-1
youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk
instagram.com/mamawswieciemody/
twitter.com/NSFWRedditGif

/balt/

Spierdalaj

Naprawić Polskę może tylko socjalizm. Niestety dzis prawdziwych lewaków już nie ma - są tylko liberalne danony.

...

ogól mnie kto

Do pracy rodacy. Dziś wybory nie mogę się doczekać zeby zarwac nocke. Obejrzec wynik a rano spojrzeć przez okno i czekac na błysk głowic z kawa w reku

>socjalizm
ktoś powiedział narodowy socjalizm?

>narodowy socjalizm

Jedyny prawdziwy!

+1

Anoni o której naszego czasu będą oficjalne wyniki wyborów?

21:37 XD

15 marca 1944 roku, Państwo Podziemne wystosowało deklarację "O co walczy Naród Polski"

Czytamy w niej:

>Przebudowa struktury społeczno-gospodarczej
Dążąc do podniesienia potencjału gospodarczego Polski i usunięcia krzywdzących dysproporcji socjalnych, odrodzone państwo polskie przystąpi do gruntownej odbudowy struktury życia gospodarczego, która by uczyniła zadość interesom szerokich mas ludu wiejskiego i miejskiego. W tym zakresie upowszechnienie własności, tj. rozszerzenie jej na możliwie największą liczbę jednostek gospodarujących, będzie najważniejszym zadaniem państwa. Drugim zadaniem państwa będzie podniesienie dochodu społecznego i sprawiedliwy jego podział. Państwo obejmuje funkcje kierownicze i kontrolne w gospodarce, celem zapewnienia realizacji planu gospodarczego Polski. Państwo będzie miało prawo przejmowania lub uspołeczniania przedsiębiorstw użyteczności publicznej oraz kluczowych przemysłów, a także aparatu transportu oraz wszelkich instytucji finansowych — w wypadku, gdy tego będą wymagały potrzeby ogólne.
W okresie przejściowym będą przejęte pod zarząd państwowy przy udziale czynnika społecznego przedsiębiorstwa przemysłowe zarządzane podczas okupacji przez Niemców, jak również wszelka własność poniemiecka i bezpańska. Przyszły parlament zdecyduje, czy przejęcie ziemi oraz przedsiębiorstw przez państwo nastąpi za odszkodowaniem, czy bez odszkodowania. [...] Naród polski wierzy głęboko w zwycięstwo prawa i sprawiedliwości i zdecydowanie odrzuca wszelką myśl ustępstw terytorialnych na wschodzie.

AK walczyło o socjalizm//

podobno jutro rano beda (((wiarygodne))) exit polls

tak dla wyjasnienia to socjalizm wtedy i teraz to rozne rzeczy. tak samo jak socjalizm w polsce i na zachodzie. tak sam jak socjalizm teraz i w XVIII czy XIX wieku. Inne problemy i inne rozwiazania. W IIRP całe grupy spoleczne byly wykluczone z dobrobytu z definicji pomimo panujacej demokracji. Socalizm wiec nie oznaczal jakis benefitow ale wyrownanie szans, ktore obecnie jest oczywiste dla kazdego

No jasne przecież nigdy nie zastosowano prawdziwego socjalizm co nie?

I neobolszewickie kurwy

nie do konca rozumiem czemu ironizujesz. nie ma takiego czegos jak jeden socjalizm, wiec trudno uznawac, ze gdziekowliek zostal calkowicie zaimplementowany. Komunizm za to jest dobrze zdefiniowany

Ehhhhhhhh danoni siedzę od godziny w bibliotece i powinien się uczyć a póki siedzę tylko na czanach bo mają darmowe wifi

usiądź obok szarej myszki w szarym sweterku

jest jedna ale nie utrzymałbym mojego autyzmu wewnętrznego

Pooland was never great though...

WE WUZ GREAT KANGZ AND GREAT KINGDOM

rp.pl/artykul/1029383-Slynny-syryjski-zamek-zbombardowany.html#ap-1

no i chuj bombki szczelil

jak artysci zyja ze swojej sztuki? dla przykladu wezmy taka loszke z asp ktora cos tam potrafi i nawet ma ten slynny talent wrodzony. ludziom sie podoba kupuja jej obrazy czy tam rzezby. no ale ile ona potrafi zarobic w miesiac na tym biorac pod uwage ze jest znana w kregu ludzi ktorzy przeciez nie beda kupowac jej kazdej sztuki bo doslownie co rok pojawia sie nowy talent. czy aby wyzyc ze sztuki w tym kraju trzeba miec tez normalna prace?

Wale ameryke

w polsce zeby w ogole wyzyc trzeba miec dwie prace

wielkie halo ja pierdolę

zanim Rzym wymyślił w ogóle instytucję zabytków jako takich to rozpierdalano nawet starsze budowle niż ten zamek czy to na cegły czy to żeby król nie miał bólu dupy że podbił państwo X a ich pałac dalej stoi

test

...

pamietam. kiedy to było. z 10 lat. najlepsze jest to ze skrecilismy w prawo czesciowo przez takie akcje

Test kurwa hiro ty pierdolony żółtku nie można postować AAAAAAAAA

byl downtime?

Nie wiem co było, na innych deskach normalnie dało się zapostować, a tutaj 10 minut wysyłało i strona stwierdziła że błąd połączenia

po 11 czesto ta małpa robi czyszczenei kominów

>poland
>great "again"
more like "make poland great, at last"

...

...

fuko da~, buy the gaijnpass
>on nie glosuje na kandydata libertarianów
jesteś komuchem który nienawidzi Ameryki i wolności

good post

we have Alizée

who?

why did she ruin her body with those tattoos

youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk

>każdy kto twierdzi że ameryka jest złem tego świata jest albo, złorzeczy polsce albo kretynem

and about millions of shitskins, but yeah alize is bae

>ameryka jest jedynym gwarantem bezpieczeństwa polski przed agresywną rosją

>no gap

>należy również wspomnieć, że ameryka jest JEDYNYM państwem które pobiło niemców dwukrotnie i powstrzymało ekspansje komunizmu wgłąb europy

...

>każdy kto bezwstydnie głosi, że rosja jest przyjacielem polski jest oczywistym ruskim trollem internetowym opłacanym przez kreml

>6 miesieczny staz z pupu w pracy biurowej jako malpa od offica
>1000zł brutto
chyba ich popierdolilo ze ktos bedzie robic po 8 godzin dziennie za taka stawke

Zostań ruskim trollem internetowym i zarabiaj 3 razy tyle za gówno postowanie na szambie

>ameryka pobiła niemców
hahaha

thats no gap my friend. thats the gap

co to za bron jest?

dzięki plastic surgery-kun

a czy ja mowie, ze nie, user-ssi

Jakiś wariant AR-15

Miękkie Powietrze

karabin

twoja ameryka to narazie w dupsko perfidne dostaje od meksyku

A ja nie chcem myslec co sie stanie jak Polnocna Korea ruszy na tych frajerow jankiesow

Chciałbym zobaczyć jak ameryka dostaje wpierdol od chińczyków

to ar-15 jest debile tylko troche zmodowany

Dosłownie to samo napisałem kurwiu.

no czyli karabin zjebie kurwa jebany

tylko bez tej pojebanej pomaranczowej klepki na koncu, lub pomalowana na czarno

>pistoleciki dla kurwa kilerów

o kurwa zgnilem z karabinu na kulki pik relatywny chlodny skurwysyn zabojca zolnierz zawodowy operator karabinu na kulki

i tak już tam wszystko porozpierdalane jest

czemu pudzian ma ze sobą soul calibur?

tug nigdy nie zostaniesz sysadmin w wielkiej korpo po co kontynuowac swoje istnienie na swiecie tym

>kulka ci wpanie w oko


i skonczony cwaniaczek

taki jest cykl w tej grze zycie i smierc

zapomnialem obrazka. sysadmin w korpo pracuje tylko bym thinkpada mial i troche grubszy praca idealna dla anona spierdona caly dzien grzebiesz przy serwerach

>nigdy się w nią nie wtulisz
PO CHUJ ŻYĆ

SSđđđđđđśśśśśśśśśśęęęęęęęęęęęęęóóóóóóó

ale wkurwia mnie ten pierdolony system operacyny mikrogówna


to jest dyskriminacja!


Dzięki Allachu że nie płaciłem za te gówno

dziala - za co ci kurwa płacę
nie działa - za co ci kurwa płacę

living the dream

co noc się modle by słonce wysrało wielką fale pola magnetycznego na tą posraną zieme któwa spali każdy pierdolony komputerek i twój wibrator

no rozjebałbym kurwa wsioków

centrum Warszawy zakorkowane bo sobie wymyślili kurwy przemarsz Alejami Jerozolimskimi przeciw budowie linii wysokiego napięcia w gminie Chujków-Kolonia

kto im na to pozwolenie dał kurwa

kononowicza oglądacie anony?

>skurwielstw
>kapitał

kurwa wracaj do siebie ukraińcu jebany

dobrze

lud wychodzi na ulice kiedy ma dosyć skurwielstw

a warszawa to jest kapitał całego skurwielstwa w tym pseudo pańswie

co tam robisz w tej dziurze?

ja nie wiem jak tam w tym pierdolniku wytrzymujesz ty cwaniaczku ale ja bym na siebie bombe założył i wypierdoli sie z kilka warszawskimi cwaniaczkami tak jak ty

dosłownie ukrainiec w mojej /polsce/

lmao kolejny dzień w pracy bezproduktywny

t. hohoł
Bardziej niż warszawiaków nienawidzę ukraińców jebanych

nie roztop się od tej złości żelatynko

ehh

dadzo?

no właśnie, kurwa, nie dadzo

czemu nigdy? wymagania nie są szczególnie wysokie

ale samo napisanie cv to jest juz za duzo dla pewnych userów

ale ten pierdolnik jest pełeń mózgomartwych mongołów

kurwa że ten pierdolony putin kilka tzarów spuśił i wyczyścił go troche

?????

...

w sumie jakbym sie bardzo postaral to moze by cos z tego wyszlo hmmmmmm

troszeczkę umarłem

DUMNY POLSKI NARÓD :DDD

anoniasze czo tu taki ból dupy to ja nawet nie XD
łapiecie bajteczki jak młode rybeczkie dużo tu fajniej niż na vichu

instagram.com/mamawswieciemody/