/ex-yu/

MAGA braćo

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=yZNtYmdZ-4c
youtube.com/watch?v=J5erWO-cbf8
youtube.com/watch?v=Vus3vRmACNQ
youtube.com/watch?v=cAtg_h-d05I
youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ
imdb.com/title/tt0449059/
twitter.com/NSFWRedditGif

HAHAHA ZIVIO KEK

ZIVIO TRUMP USTASA

Idemooooo

amerika je doslovno meme država sad službeno
i sve kaj kaže više nema nikakvog utjecaja

...

MAGA

Russia stronk fgt

čekd

uhhh šta bi dao da se danas prošetam ulicama sarajeva, prištine, tirane, da vidim te posrane face naduvene od plakanja hehe

EVO GA CAR SRBA BOSNE ZAHUMLJA I TRAVUNIJE

klintonka priznala poraz

gotovo je braco

>ovi glupi srvi sto misle da je Trump za njih
Lelmao, aj izmislite jos neku vijest kako vas se ispricao il nes ahaha a dotle mi slavimo TRUMO TRUMP TRUMP ALE ALEE

ali najzalije mi je bilo sto je kvota na trampa bila sedam jebote
da sam stavio makar 10 evra...

ne spominji, dođe mi da se roknem

NIJE TRUMP
NEGO TRAMP

EREKCIJA

MEMES SU POBIJEDILI
gdje da nabavim MAGA kapu?

youtube.com/watch?v=yZNtYmdZ-4c
youtube.com/watch?v=yZNtYmdZ-4c
youtube.com/watch?v=yZNtYmdZ-4c

uhhh što traje kmečanje u mom uredu, preko puta mene sjedi liberalka i kmeči neprekidno

kaže da je trump namjestio izbore jer je nemoguće da amerika izabere takvog ksenofoba a toliko različitih nacija živi tamo top kek

hahahahhehdhsjhwhdhchrnfjdj

DOMINACIJA

apsolutni ludak

postujte yfw trump je pobedio

...

...

...

kek

ali on ce sad hapsiti klintonove hhdaahhahahahahah

...

we first lady now

kakva pobeda za /ex-yu/ rodjaci

DOSLOVNO PLAKEM

Sup Forums je zaista kroz meme doveo budalu u bijelu kucu

dobar osjecaj nekako, i da je Klintonka izgubila

globalisti na aparatima

>jucer bio na kavi sa par frendova i frendica s faksa koje sam prvi put vidio
>s jednom se zajebavam kao da ako trump pobijedi proci cemo s 4.5
>trump pobijedi
>nemam njen broj, nista
>dodje mi poruka od nje da pripremim knjige jer vrijeme je da ucimo
stvarno doslo novo doba momki
plakem od srece upravo

jeste, pol ga je doveo u belu kuću a ne milioni rednekova, lmao

nećeš jebat

kakvu je facu melanija složila kad je spomenuo ivanku, lelnuo sam

mislim da ima više šanse da na trumpu bude atentat nego na obami
neki od sjwa će puknut, samo ak uspiju pušku nać

USPJELI SMO DJECACI SLAVLJEN BIO KEK
MAGA!

...

ma te sise ne mogu ni da podignu pušku

to ti misliš, i dovoljno su ludi

jeste, razmaženi mekani kao pekmez nu mejlovi i džender kvir milenijalci će da organizuju atentat, poslaće mu bombu preko tvitera ili će plakati u njegovom pravcu do smrti ahahah uozbilji se

zaboravljaš hrpu ludih kmica
i sjw jesu luđaci ne treba puno njima

Lako sa sjw-ove, Trump se zamjerio establišmentu i to bi ga moglo doci glave.

sta je reko za kosovo?

>ook si glasao za sledeceg predsednika

Jeste se usrali misevi? Sad ce Srbi sa kevama da vam opste.

Pogresna slika

Jao, ta stoka.

Seru stalno o Kosovu i Albancima odatle, kao oni ce da podrze Klintonku. Jedva cekam suze. A jos radije cekam tenkove konacno da krenu na jug.

rekao je da ga boli kurac lol

lol kak će te opet po pički dobit i opet ćete kmečat lol

youtube.com/watch?v=J5erWO-cbf8

STA SE ONO U NJUJORKU SJAJI DONALDOVI PRAMENI NA GLAVI

izgleda da sutra mr. Garrison isto dobiva izbore

>srbi i hrvati se prepucavaju na cijij je strani tramp
>slovenci cute i cirkaju sampanjac

Momci, mozemo da stanemo, znamo svi ko je ovde pobedio.

e zivote nedostupni dileru...
xD

>znamo svi ko je ovde pobedio

Normalni ljudi, a ne paraziti.

nova kraljevina juga kad?
tramp i melanija kralj i kraljica kad?

Sta sad sa Crnom Gorom i ono sto je Milo pokusao da ih ugura u NATO na prevaru?

uuu srbi sad ste najebali hHAHAHAH jebes drinu IDEMO DO MORAVEEEEEEEEEEEEE

HAIL TRUMPO

>ook sam hteo da se kladim na klintonku jer je izgledalo da ce pobediti 100% iako podrzavam Donalda

Hehe nisam bacio pare

sta se lozite debili kad nemate nikakvu korist od trampa niti ce on nekako uticati na vas zivot

>Šešelj oduševljen pobedom Trampa: "Bacio je karakondžulu u septičku jamu!"

samo dnevnjak, jebala vas politika glupani jedni

>nemate nikakvu korist od trampa

kazi to ljudima u Donjecku i Luganjsku

youtube.com/watch?v=Vus3vRmACNQ
SVI SVI SVI

youtube.com/watch?v=cAtg_h-d05I

koji kurac srbi imaju protiv clintonovih? da nije bilo njih vi nebi postojali u bosni, onu su nas sjebali u tom ratu vise nego vas (ne govorim o bombardiranju)

kao hrvata iz bosne zahvaljujem bogu na trumpovoj pobjedi i nadam se da ce strpat one kurvinjake iza resetaka

PREJZ

>tramp
crkni govno srpsko

remuv sendvič meme >>>>>>>>reddit/9gag

nigde ove nije pomenut remove kebab meme
ubi se.
brate nas su mnogo više bombardovali nego bilo koga drugog šta sereš ti
da nije bilo NATO intervencije ne bi imali problema uopšte

Imali bi slobu nesto duze, ali bolje to nego NATO.

>brate nas su mnogo više bombardovali nego bilo koga drugog šta sereš ti
što je irak, afganistan itd
i iskreno sami ste si krivi, radili ste sranja po bosni i krenuli ste radit isto na kosovu, nemate koga kriviti za bombardiranje osim samih sebe

tramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramptramp

>koji kurac srbi imaju protiv clintonovih?

'99

na kosovu da

ali zaboravljas ko je zaustavio HV 95'e
nas su strpali s muslimani, ukinuli etnitet (nama koji smo prvi naselili bosnu), vama su dali pol bosne i ako na kraju rata niste drzali ni blizu tolko

i jos ktome su nam stavili embargo 91 (ranih devedesetih su bili vise za vas i protiv vas, pogotovo kad je jos bush bio), sjebali su nas kasnije i s UN'om, etc. etc.

u kratko nabim ih na kurac

Znaci, nikom se ne svidjaju Klintonovi? Sto se svadjamo momci? Hajde jedan dan, da budemo slozni.

pu jebene neetare...

>Hajde jedan dan, da budemo slozni

jel to i nije poenta?

da nije bilo klintonovih dns nebi bilo r. srpske
postojao je plan napada na banja luku i istočnu slavnoiju. bila bi traktorijada 2.0
e to bi bio rat bogte, a ne ono kad ste nas napali s kompletnom jna a mi na vas lovačkim puškama
šteta bilo bi epic

Bi bilo RS ali samo istocni dio, to se valjda i planiralo.

Podsjetnik da je Slobo povukao sve snage iz posavine.

>postojao je plan
ahahah klasican crv sa svojim iluzijama da su oni mogli nesto bez strane pomoci ahhah

postojao je i plan da vi budete nacija pa ste opet samo iskompleksirana katolicka gamad aka. crvi

Ko bi izveo tu vasu traktorijadu 2.0? Vi i youtube.com/watch?v=2ua1WB-fovQ je li? hahahhah

jebeni crvi zive u svom nekom matriksu gde su oni neka zajebana sila, ayy
>MY SOUL IS BURNING

Imali su oni dobru sansu da nas protjeraju jos istocnije ako cemo iskreno.

podsjetnik da su tuđman i sušac povukli sve snage iz posavine jos 92e

vise su drzali zapadnog RS'a prije oluje, do banja luke maltene

Ovo sam nasao na wiki stranici o dejtonskom

"On 13 February 2008, the head of the Presidency of Bosnia-Herzegovina Željko Komšić said that the original Dayton Agreement was lost from the Presidency's archive. High Representative for Bosnia-Herzegovina Miroslav Lajčak said: "I don't know whether the news is sad or funny."[14] On 16 November 2009 the French Foreign Ministry delivered the certified copy of the Dayton agreement to the French embassy in Sarajevo. The copy was later transferred to the Ministry of Foreign Affairs of Bosnia-Herzegovina."

Majke mi ta bosna.

top kek
ta bosna je bome meme država
sad kad nema klintonovih i establišmenta možemo fino s trampom sjesti za stol i dogovorit se ko ljudi

ak vec pol federacije dajes srbima daj nama bar posavinu jebem li te glupa


nego, meme na stranu, jel vi stvarno vjerujete da ce biti nesto drugacije u regionu zbog ovog?

>bosna meme drzava
>pogledam kako izgledaju hrvatske granice
>keknem naglas

>nego, meme na stranu, jel vi stvarno vjerujete da ce biti nesto drugacije u regionu zbog ovog?

Jedino sto ce Albanci sad da konacno ucute jer je njihova govnarka izgubila izbore. Sem toga, nista posebno.

Dobro jutro, napio sam se pa sam spavao. Pobedili smo jel?

Ne. Nikad ikad. Sve ce biti blago i postepeno, jednog dana ako nesto i bude drugacije necemo biti svesni toga. Ljudima je dosta sranaj. Mi smo jedna vrlo, vrlo, vrlo umorna nacija.

dogodine u kninu, ne znam sta ti nije jasno

Znas, uvek sam gledao kartu Kao da su Hr i SCg dve glave zmaja koje se svadjaju oko zalogaja bosne. Ali onda nam je otpala vilica CG, a na ovoj slici izgleda kao da su pomirene pa se sada zvalave. Podela bosne kad?

umorili se svi od karanja tvoje keve roflmao

BOG OTAC

ne znam o kakvoj podeli bosne pricate izmedju hrvata i srba kad postoje i muslimani koji su posebna nacija lol a oni nece ni sa jednima

>nece ni sa jednima

nagovoricemo ih nekako da postanu Hrvati

Keknuh dbi.

vec je jednom uspjelo zasto nebi drugi put em aj rajt

BANDINJOOOOO

kriva slika haj u PICKU

dajte guzobolne članke

imdb.com/title/tt0449059/

valja li?