/polska/

Edycja weekendowa Jezusowa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q
youtube.com/watch?v=0gwCKf1rS1Y
youtube.com/watch?v=E7kYSvF8D-w
youtube.com/watch?v=PEQ2kfcZ8I4
youtube.com/watch?v=8EcFSGfOD18&t=0s
youtube.com/watch?v=mShgg7tur9M
youtube.com/watch?v=Hjpdpy3Izgc
youtube.com/watch?v=Wt1B_dnPrMI
youtube.com/watch?v=Hsap2OR3bK4
youtube.com/watch?v=zJx78gAuGGY
youtu.be/kMuaJNJMtAw?t=7m55s
youtube.com/watch?v=_aIvT-8MLFA
tvp.info/27246917/z-krakowa-po-angielsku-tvp-wspoltworzy-kanal-telewizji-wyszehradzkiej
twitter.com/SFWRedditVideos

postuje pyszną bułę zanim ten frajer napisze /balt/

/masterrace/

No to pycha ciacho

shes hafu

Czy u kogoś jeszcze jada się duszoną cebulkę na śniadanie?

Imho to najlepsze śniadanie na jesień/zimę.

tylko na obiad. zbyt ciezkie

Dajcie link do nocnej.

przecież to jest chleb

A gdzie prosze kurwo

zdech

Bo Wowika zawołam
Nie

mówię że zdech

Elo wstałem

ANIME

>>>>wykop w tamtą stronę

Byłem wczoraj na Wołyniu. Boże co za chujowy film.

Bez fabuły, totalna sraczka, i zakończenie takie, jakby go nie dokończyli albo nie mieli pomysłu.

SZAJS

Znowu ty
t. Poważny znawca filmowy

Jest chujowy i tyle. I jeszcze ukrainców stawia w złym swietle.

A tak po za tym głosowałem na PO

ja pierdole anoni wlasnie wstalem i pierwsze co mi na mysl przyszlo ze pik relatywny zdechl i juz nigdy nie zaspiewa hallelujah
youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q

*teleportuje się za Ciebie*
*szepcze Ci do ucha*
>Umrzyj

Sram ci do dupy polacka kurwo

...

Explain this to me you cigan. Why hungarians love pooland that much? Is this a meme?

masterrace my ass

dosłownie wszystkie feminazi

/prawosławie/

youtube.com/watch?v=0gwCKf1rS1Y

WAKEY WAKEY KURWA

O chuj chodzi w tym prawosławiu? Pamiętam jak miałem przygotowania do bierzmowania to ksiądz mówił że można normalnie przystępować do komunii i innych sakramentów w ich cerkwiach, bo to jest wymienne z kościołem.

dajcie jakiś cyberpunk do kucowania spermiarza w pythonie

to. nie wiem o co ten ból dupy

youtube.com/watch?v=E7kYSvF8D-w

Kurwa zarżnąłem dysk w pececie. Znacie jakieś fajne gi*rki na androida?

grindr

Pierwsza parzysta cyferka decyduje czy kończę nofapa.

...

kontynuuj ze swym brosciencem debilu

Ciekawi mnie aspekt następujący - dlaczego czujemy się dumnie z bycia Polakiem, jakie mamy do tego podstawy?
Wszak nasza historia to czarna rozpacz, rzadko bywały przebłyski wielkości czy normalności. Nasza współczesność raczej nadzieją nie napawa. Za granicą mało kto nas lubi, we wszystkich znaczących rankingach nowoczesności, kultury czy ekonomii jesteśmy w ogonie stawki. Na dodatek nie lubimy sami siebie. Jakie są powody Waszej dumy?

youtube.com/watch?v=PEQ2kfcZ8I4

prosto w feelsy

t. sebek patriota

youtube.com/watch?v=8EcFSGfOD18&t=0s
youtube.com/watch?v=mShgg7tur9M

Nie kończ, zostań Magiem.

youtube.com/watch?v=Hjpdpy3Izgc
>ten nos
za każdym kurwa razem

Do 1054 istnial tylko kosciol prawoslawny. Piotr byl Patriarchem a nie papiezem. Rzym dostal jakiegos kompleksu wyzszosci bo muh piotr mimo iz piotr byl najpierw Patriarchem antiochu. To dzieki rzymowi mamy teraz setki kosciolow degeneratow. Kosciol prawoslawny nic przez prawie 2000 lat nie zmienil.

co on taki żółty jest

Ok lecę dalej z nofapem.

...

>youtube.com/watch?v=Hjpdpy3Izgc
rogacz albo gej chyba

Nie rozumiem dlaczego będąc Polakiem mam być bezkrytyczny wobec własnego kraju widząc że on wyraźnie i to najczęściej na własne życzenie odstaje od peletonu. Czy patriotyzmem jest ukrywanie własnych wad, błędów i niedociągnięć? Czy z nich można być dumnym? Dokonując samookłamywania się nigdy nie znajdziemy lekarstwa na poprawę sytuacji.

kurwa nie rozumiem zjebów co wolą anime ciasta od prawdziwych 3DPD

polaczki wpierdalaja gówna kurwa jebany skurwialy naród

widzieliście to?
youtube.com/watch?v=Wt1B_dnPrMI

t. mykola jebiewdenko
>Za granicą mało kto nas lubi
Wcale cała wschodnia ściana i dawne kraje komunistyczne nie spoglądają w naszą strone... Przez wzgląd na naszą moralność jaką się wykazaliśmy przez wieki. Przez to że w przeciwieństwie do Rosji nie dokonywaliśmy agresywnej ekspansji i nie rypaliśmy w dupę autochtonów i nie przeprowadzaliśmy mordów itp.

To że mimo tak tragicznej przeszłości nadal istniejemy, w ciągu 25 lat dokonaliśmy skoku o ponad 2 pokolenia w czasie jednego. Biorąc pod uwagę że startowaliśmy z pułapu niższego niż Ukraina w 1991, to doszliśmy do punktu takiego że teraz staliśmy się wzorem transformacji z względu na to jak bezkrawo i jak efektownie nam ona wyszła. Mamy ogromny potencjał w narodzie tylko potrzeba czasu żeby się on uwidocznił żeby ludzie pozakładali businessy, by mieli na to pieniądze i je rozwinęli. Plus porównując sytuacje w naszym regionie a już za naszą zachodnią granica sądzę że mamy powody do dumy głównie z względu na to że nie podzielimy losu europy zachodniej z jej utratą tożsamości, głebokimi podziałami społecznymi itp. Będzie powtórka z historii tam z całego tego burdelu wojen religijnych itp.

Pesymizm to jest to co definiuje nasz naród, nic dziwnego skoro w przeciągu ostatnich 100 lat mieliśmy 21 lat miedzywojennego odbudowywania się po rozbiorach itp. Po to żeby znów się przez nas przetoczyły fronty, następnie lata zniewolenia komuną itp. I właściwie dopiero teraz mamy 25 lat gdzie się z tego otrząsneliśmy odbudowaliśmy w miarę możliwośći i zaczęliśmy się rozwijać.

szatniarz ci dojebie za wrzucanie lewdów bez cenzury

youtube.com/watch?v=Hsap2OR3bK4

takie najlepsze z miodkiem, dżemem truskawkowym i twarogiem w środku

Jestem ukraincem i nienawidzę polski. Mam nadzieje ze wasz obsrany naród w końcu wyginie a Ukraińcy odzyskają swoje dawne ziemie

>wkładanie dżemiku do środka zamiast na wierzch

youtube.com/watch?v=zJx78gAuGGY

...

Ja z lewej

No to niezły obrazek polski smieciu

>onet
88 proc. Polaków uważa się za patriotów.
jest gorzej niż myslalem

myślicie że gdyby ich umyć, wyszkolić, ubrać to nadaliby sie do pracy w burzliwym warszawskim korpo?

no inaczej się patrzę na kobiety odkąd się od was dowiedziałem że każda z nich jest w środku KURWOM

"Polaków górnośląskich należy bić po pysku..."
Karol Franciszek hrabia von Ballestrem.

>bądź mną
>wyjdź z loszką na film do kina
>cały czas się na ciebie gapi zamiast oglądać film
dziwne odczucie żbsz

dlaczego cały czas mnie albo za kolano dotykała albo po twarzy? a chuj jej chodzi?

jak się zapytałem czy jej się film podobał to się zapowietrzyła i nie odezwała ani słowem

kupowałbym jej fotki

Jakiś user z Warszawy wie dokąd w centrum zabrać loszkę na alkohol?

youtu.be/kMuaJNJMtAw?t=7m55s

jeblo

>zrób biszkopt
>dopierdol galaretki
>MMMMMMMMMMMM PYSZNOŚCI
co te nippony XD

youtube.com/watch?v=_aIvT-8MLFA

Autysm the story

loszka loszke dajcie mi loszke loszki nie dadzo loszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa dajcie mi loszke tu i teraz loszeczke loszunie rajstopki stupki cycki dupa czaso znaczek loszka loszka loszka loszka loszka

>>dopierdol galaretki

co jak to

co te madziary takie ciapate

wasze opinie o /pleckach/ u loszek?

widzę marcelek w r e s z c i e nowy b8 obmyślił

SŁODZIUTKIE

mastermind

potrzebuję sosik do tej dziewczynki

wie ktoś co to za baja?

jak sobie kupię qt loli służkę z ukrainy za 180k to tak ją będę ubierał właśnie

Ja jebię, zacząłem czytać od prawej strony i nie mogłem wykminić o chuj chodzi

>zacząłem czytać od prawej strony
pojebany?

>zacząłem czytać od prawej strony
wypierdalaj arabusie pierdolony

SPRAWCIE BY OPOLE ZNÓW BYŁO NIEBIESKIE

shalom alejchem

Niech ktoś to wyśle Kukizowi na pejsbuku :^D

niech ktos cos hahaha

Normiki wek mi stąd. Mangę czyta się od prawej do lewej, przez mam taki odruch przy czytaniu komiksów.

Paczcie co sobie kupilem, fajne co nie?

w sumie to po co muricanom ten system elektorski?

wygląda jak pop-his dla dwunastolatków

tvp.info/27246917/z-krakowa-po-angielsku-tvp-wspoltworzy-kanal-telewizji-wyszehradzkiej

A wyjebac ci? Ponad 500 stron ma.

a połowa to pewnie kolorowe obrazeczki dla dzieciaczków

Miejsca w których najlepiej spusic ładunek
>1. pusia
>2. twarz
>3. piersi
>4. pupa
>5. plecki

Lepiej oddaje regionalne preferencje - każdy stan głosuje za siebie, a nie dla całej Ameryki - bo co Kalifornię obchodzi jakieś Ohio, albo co Waszyngton obchodzi Floryda? Później głos jest oczywiście ważony do liczby ludności - bo inaczej nie miałoby to sensu

>mango
o kurwa ale msrut XD

Jak zostać /fit/?

ryż, kurczak

odstaw pieczywo