/ex-yu/

MA TI SI edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=znmPMJnHRWM
vocaroo.com/i/s1Y4Gxe8vILn
youtube.com/watch?v=wCqJ1jE9R_o
twitter.com/AnonBabble

/balt/

Stop

/ausnz/

Not funny desu just cut it out

pedercine

volim crne anđele i ko mi kaj more

laku noć luzeri

ja cu biti naredni patrijarh srpske pravoslavne crkve

t. pahomije

maksim ce biti moje duhovno ime

t. baronije

Žalosno

ma sisaj bre kurac vi[e

svaki post u ovom tredu je takav kurac, kaj se dogodilo ovom ex-yuu? sramota

Crnkinje su verne, strastvene i dobre domacice. Cene porodicu, vole decu i uvek ce biti prava muzevljeva desna ruka.
Srpkinje godišnje naprave jedan genocid nad srpskim narodom abortirajući jedan Leskovac godišnje.
Srpkinje ne žele da rađaju decu, srpkinje vas odbijaju, friendzonuju, ponižavaju.
Dosta je bilo! Crni andjeli vas čekaju...

svaki tvoj post u ovom tredu je takav kurac, kaj se dogodilo tebi? sramota

balijo

najgluplja mema

RS da se pripoji Srbiji, ostatak Bosne Hrvatskoj. Onda Srbija da preuzme Kosovo i izvrsi aneks na Crnu Goru. Makedonija ce sama da se preda. Zatim istrebimo muslimane iz Albanije da ostanu samo pravoslavci i katolici, i onda sa njima, Bugarskom, Rumunijom i Grckom osnivamo Novo Vizantijsko Carstvo. Zatim zauzmemo Konstantinopolj i zapadni deo Turske. U medjuvremenu Hrvatska napravi savez sa Sovenijom i pripoje nam se. Krenemo na sever. Pokorimo Madjarsku i krenemo da izvozimo Madjarice i Bugarke u Amsterdam, a Srpkinje i Hrvatice u Holivud. Posaljemo Turke koje smo porobili kada smo osvajali Konstantinopolj i zapadnu Tursku da napadne Austriju i Slovacku. Cigane iz Rumunije iskoristimo da napadnemo Moldaviju. Preuzmemo ih. Tursku novorodjenu decu uzimamo od cetvrte godine i pokrstavamo ih i pravimo vojsku od njih. Iskoristimo ih da preuzmemo istocni deo Turske. Zatim preuzmemo Siriju i napadnemo Izrael. Preuzmemo Tel Aviv i Jerusalim, i pretvorimo Jerusalim u Katolicko-Pravoslavni sveti grad. Proteramo sve jevreje i muslimane iz njega. Promenimo ime drzave u Sveto Vizantijsko Carstvo i krenemo u napad na Saudijsku Arabiju. U medjuvremenu razvijamo svemirski program i postajemo prva civilizacija koja je otisla na Jupiter. Tamo nalazimo neogranicene kolicine osiromasenog uranijuma. Iskoristimo to da bombardujemo Ameriku. Preuzimamo Ameriku. Bombardujemo Ameriku sve dok ne potone u Okean. Novonastalo more izmedju Kanade i Meksika nazivamo Milosrdno More. Krenemo na Japan. Preuzmemo Japan. Promenimo ime Tokija u Srbija u cast zemlje koja je pokrenula inicijativu za osnivanje Novog Vizantijskog Carstva.

E pa nastavit cu je forsirat sve dok mi budale kao ti daju (You)ove na nju, jer ionako nemam zivot pa nemam nis drugo za radit

Crnkinje su vjerne, strastvene i dobre domacice. Cjene porodicu, vole djecu i uvjek ce biti prava muzeva desna ruka.
Hrvatice godišnje naprave jedan genocid nad hrvatskim narodom abortirajući jedan Ludbreg godišnje.
Hrvatice ne žele da rađaju djecu, hrvatice vas odbijaju, friendzonaju, ponižavaju.
Dosta je bilo! Crni andjeli vas čekaju...

crni andjeli kreceni u belo

Kakve gluposti. Svaka osoba ima razlicitu potrebu za sexom. Kapiram da ste imali izuzetnno malo cak sta uopste sexa.
Jebem 3 ribe koje imaju.momka i ja bi trebalo biti cuck?
Ja sam.za otvorenu vezu iskreno, moja zena je meni boginja i ja njen bog ali ako joj je do drugog jebacs jer smori isto neka je....tako i ja hocu da jebem sta hocu i eto. A i dalje cu sa svojom zenom imati naj sex i dobar brak. Bolje nego da se lazemo i varamo i drama i sranja. Posle 12meseci ti partner postsne dosts manje privlacan logican ishod je cesto prevara.

sve bi bilo lakse da je dinkic i dalje na celu ekonomije

youtube.com/watch?v=znmPMJnHRWM

Ali nisu qt3.14 kao druge rase dbi

aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

>biti ovoliko nov ovdje
haha

Crne zenke imaju vece T nivoe nego muzjaci bilo koje druge rase

Ako si lud za crnkinjama pre svih drugih veoma je verovatno da si gej

>opet pedofili dosli
a jebemu, aj idem onda

da je dinkic na celu ekonomije ti ne bi imo tastaturu da otkucas taj post

O V O
V
O

uzdisem za crnim andjelima i molim se za njih, a posebno za moju buducu zenu, da li ima zdrave pijace vode i da li je sada gladna ...

SPS najbaziranija stranka na balkanu

vocaroo.com/i/s1Y4Gxe8vILn

ub se

hahahaha OVO VO O

oceni mog andjela
fb
/curves.bugatti.1

dobra guza bulja

sad taj djidjan nek ti pruzi sve...

youtube.com/watch?v=wCqJ1jE9R_o

al niko si i nista bez mene!!!

kad si jevrejcina ko ja dobar nacin da se motivises je da das pare na nesto
platio teretanu 20 evra eto me svaki dan u njoj

DOK PIJEMO MI RAKIJU
POZDRAVLJAMO MELANIJU

REKLA NAMA MELANIJA
BIT CE VELIKA SRBIJA

duplici potvrdili

šmrčem amfetamin

srcem ti mamin vaginalni sekret

pošmrčeš mi gnoj iz hemoroida

ja imam psa i cesto ga setam a kad dodjem kuci pricam sa mamom gde smo bili i pricam joj sta smo ja i moj pas pricali, kada prepricavam njegove reci onda koristi detinjasti glas

Žalosno

ITT: Post the worst things about people in your country (preferably not government)

>Serbia:
>People like to argue but suck at it and will use logical fallacies and attack something like wording instead of the actual argument
>Whole city of Belgrade is like 80s America culturally, some people still think things like clubbing and smoking are cool
>People smoke in restaurants and cafes, are generally inconsiderate
>People are loud and unruly for the smallest things, so loud it wakes people up at 2-3am
>Men try to act so "macho" it's almost comical

bravo retarde

[+]

67363791
bravo ti si prava mamina i tatina pametnica

Beograd haha...

prosao sam kroz zagreb jednom pa ono je sramota za glavni grad top cec
podseca me na sombor, majke mi, taj fazon grada, malo veci sombor

ne vređaj sombor

stoje slavisa jokanovic ivica kralj miroslav djukic darko kovacevic sinisa mihajlovic vladimir jugovic
sede dejan stankovic ljubinko drulovic predrag mijatovic ivan dudic i albert nadj

ja sam mali jugosloven nosim pionirsku maramu i pijem kaficu sada ja samo ne znam da li ste vi toga svesni

Ex-yu je institucija

Ma secate se kad je bosdar ovo a onda fredi ono i onda hibrid snimio vokaru hahaha ma ludnica bila jebote kako vreme brzo leti

kidaš sa poustovima u poslednje vreme samo nastavi tako tebra

ovo

zahvaljujem svim bogovima sto su nas vecno napustili svi oni mrtvi smaraci poput bosdara, fredija, hibrida, tuzlaka, ni chana koji su samo jeli govna ...ok jedemo i sada govna ali jedemo kvalitetna govna, meme su bolje, svaki dan po jedna nova mema se rodi, oni su mislili da su neki kurac a ustvari su glupi KAO kurac

ja se zalažem za to da ex-yu proširi vidike i stvori neironično ironično neironičnu kulturu, može da se nazove skraćeno NIN (i da se napravi meme faca za to kao što to imaju lel, ses itd.)
šta to znači? implementiranje ex-yu mema u sve pore života tako da drugi misle da je to naš ironičan način izražavanja a ustvari je neironičan
evo na primer ja, vrištim sada mami da u obdaništu nemam ruke i ne mogu da operem ruke jer ne mogu sapun da držim, ona me je prvo čudno gledala, ali kada sam ja počeo da navaljujem sa tim rekla mi je da se samo zezam
e to je mema rođaki

damir T H I C C

>neironično ironično neironičnu
zaboleo me je mozak od ovoga

lel

neironično interpretuješ memu da bi izgledalo da si ironičan a ustvari si neironičan

dakle ti si prvo lice i neironičan si, drugom licu šalješ ironičnu impresiju, drugo lice ti uzvraća neironičnom reakcijom da si ironičan, a ti si ustvari neironičan....kad bi mogao da nacrtam bilo bi lakše, al može da se razume

>58 ▶
>

ne želim da ovo izgleda kao one glupe igre reči u glupim komedijama, ne mojte da me pogrešno shvatite

uhh što volim kad se neki matorac i matorka popičkaju pa matorac okači njene gole slike na net, bukvalno jedina dobra stvar na internetu, da nema toga internet bi bio go kurac

pusenje je odvratno dbi, fino je sto neki restorani imaju sobe za nepusace posebno

ostali sto nemaju ne treba ni raditi biznis sa njima i zasluzuju da propadnu

bože sam kako sam lep

Postavi sliku

ma samo wow i propali zivot batengara moj rodjeni

ovo, jel se ceka nost 2.0 sine Durotanov?

samo original baki nista nostalgija

jbg sta cu

što namjeravaš biti na nostu 2?

united force kućo

rad
srbija
bog

sami protiv svih!

sta cemo o onom sto je onaj serbianon pricao jucer kao da raidovamo il tak nesto cini se zanimljivim

ajmo svi da dodamo damira rimca na fejs i da mu kacimo na zid rec THICC i da svako svakome lajkuje objavu i prokomentarise sa SUCC

jel bolje bit guzobolan il umobolan

kog damira rimca salji link

guzobolan, bolan

to je protiv pravila

ma neznam tocno sta je govorio dal o generalima

nastavljam maga sto sam imao na starom serveru

T-TO JE P-PROTIV PRAVILA

ehh da je tu jedan slovenac ili makedonac da mi popuši

pa boli me kurac za pravila ali raidovanje bi dovelo do banovanja ovog generala, mada to bi realno bilo pozitivno

Gdje su nove meme

>ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim Sup Forums.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.

podsjetnik da hrvatski jezički standard nalaže uporabu riječi "triggerira", molio bih prisutne da se toga pridržavaju

razmišljam da počnem da se prostituišem, značilo bi mi kada biste zamolili vaše mame da mi daju neki savet

budimo realni scat je najpatricijskiji fetiš, samo za gospodu sa najprefinjenijim ukusom

najjaca mema

C

što je ova mema gdje su neki čudni fetiši 'patricijski' objasnite mi

E

C

Đe ate ljudi
Doviđenja

ne postoji besprizornije i parazitskije zanimanje od marketinga. ove koji rade to ne računam uopšte u ljude, štaviše svojeručno bih im drobio lobanje pneumatskim čekićem

jedan lik koga znam poceo da se bavi "marketingom na drustvenim mrezama" komplet sa onim govnjivim motivacionim klipovima i jedenjem govana
jebo bi mu mamu u picku al onda se setim da je propo na dva faksa koja je pokuso do sad jer je glup tako da mi ga zao malo